Durvis vērs šarmantas privātmājas Daugavas kreisā krasta apkaimēs

Šobrīd gan aktīvajā Pierīgā, gan reģionos skaidri novērojams intereses pieaugums iegādāties zemi vai gatavu privātmāju. Ņemot vērā pircēju vajadzības un pieprasījumu, City24.lv 20. un 22. augustā organizē Atvērto durvju dienas, lai kopā pulcētu interesantākos piedāvājumus, kurus apskatīt aicināts ikviens interesents, kuram šobrīd aktuāla mājās un/ vai zemes iegāde. Tā būs lieliska iespēja klātienē iepazīties ar daudzveidīgiem un vēl neredzētiem īpašumiem, īstajam pircējam satiekot savu īsto īpašumu un tā pārdevēju.  Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēleDaugavas kreisā krasta apkaimēs privātmājas interesentiem būs atvērtas Mārupē, Piņķos, Babītē, Ķekavas novada Rāmavā un Imantā. Tās apskatīt un izstaigāt būs iespējams divas dienas. 20. augustā - no plkst.16:00 līdz plkst.20:00 un 22. augustā - no plkst.11:00 līdz plkst.15:00. 

Apskati īpašumus - ja kāda no mājām Tevi ieinteresēja, tiekamies Atvērto durvju dienās!

Lapsas, Briežu iela 22 
Babītes pagasts, Babītes novads 
197 000 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Jauna mūra māja ar racionālu plānojumu un pilnībā pabeigtu iekšējo apdari. Plaša un gaiša viesistaba ar virtuves zonu, trīs guļamistabas, divi sanitārie mezgli ar apsildāmām grīdām, saimniecības telpa un izbūvēta dārza terase, kā arī garāža automašīnai. 

Energoefektīvas mājas konstrukcijas nodrošina mazākus maksājumus nama ikdienas uzturēšanā. Teritorija ap māju ir sakārtota, ar asfaltētu pievedceļu, gar ielu izbūvēts koka žogs, bet starp īpašumiem ir sieta žogs.

Apkuri nodrošina Panasonic Aquarea gaiss - ūdens tipa siltumsūknis (A++ klase), siltās grīdas. Katla darbību var vadīt attālināti, piemērojot vēlamo iekštelpu temperatūru katram diennakts laikam.

Ciemats "Lapsas" atrodas Babītes novadā 20 minūšu braucienā līdz Rīgas centram. Tā ir ainaviska un klusa vieta, priežu meža ielokā. No ciemata tiek nodrošināts sabiedriskais transports uz Rīgu un Piņķu, Babītes skolām un mūzikas skolu, arī bezmaksas skolas autobuss. 

Ciematā izbūvēts bērnu spēļu laukums. 

Uzzini vairāk šeit!

Veczariņu iela 55 
Mārupe, Mārupes novads 
188 000 EUR  Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


"Veczariņi" ir mūsdienīgs kotedžu ciemats Mārupē, kas aktīvi attīstās un iedzīvotājiem var piedāvāt labiekārtotu vidi un attīstītu infrastruktūru, kas ļauj ātri un ērti nokļūt Rīgas centrā, Jūrmalā  vai, piemēram, Lidostā Rīga. 

Katrai mājai ir asfaltēts piebraucamais celiņš un iežogota piemājas teritorija, kur komfortabli atpūsties. Mājās ir pilnībā aprīkotas ar pilsētu komunikācijām, katram īpašumam ir garāžas sekcija ar vietu automobīlim. 

Uzzini vairāk šeit!

Green Village, Sīļukalnu iela 
Babītes pagasts, Babītes novads 
290 000 - 630 000 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


"Green Village" ir kluba tipa, elegants dzīvojamais ciemats Rīgas priekšpilsētā, Babītes novadā. Šīs mājas novērtēs tiem, kuri ciena dabas tuvumu, ērtības un ekoloģiju. Ciematam ir ērts izvietojums, attīstīta infrastruktūra. Pārdomāti plānojumi, plašas guļamistabas, mājīgas viesistabas, saimniecisko telpu kompleksi - šeit būs ērti dzīvot katru dienu, visu gadu.

Mājas izvietotas slēgtā un apsargājamā teritorijā un sastāv no īpašuma trīs veida objektiem:

7 kotedžas vienai ģimenei ar pieguļošo zemes gabalu, 3 kotedžas divām ģimenēm ar pieguļošiem zemes gabaliem, 5 divstāvu taunhaus apartamenti, ar saviem pieguļošiem zemes gabaliem.    

"Green Village" iedzīvotāju drošība tiek nodrošināta gan izmantojot elektroniskās videonovērošanas sistēmas, gan ar apsardzes darbinieku fizisko klātbūtni. Ciemats robežojas ar meža parku, kurā iekārtota teritorija piknikiem.

Administratīvajā korpusā atrodas zāle dažādiem pasākumiem (konferencēm, ģimenes svētkiem), kā arī atpūtas zona (sauna, baseins) ciemata iedzīvotājiem un viņu viesiem. Ciemata teritorijā ir iekārtots laukums bērniem un sportiskām aktivitātēm. 

Uzzini vairāk šeit!

Dravnieku iela 8 
Mārupe, Mārupes novads 
245 000 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Tiek pārdota puse no jaunbūvētas, modernas dvīņu dzīvojamās ēkas Mārupē, ar pilnu apdari. Projekts tiek attīstīts lieliskā vietā Mārupes ciemā - klusā, zaļā apkārtnē ar attīstītu infrastruktūru.

Dvīņumājas puses kopējā platība sasniedz 205 m2, zeme - aptuveni 700 m2. Šobrīd pieejamas abas ēkas puses.  

Īpaša uzmanība pievērsta projekta detaļām, telpu plānojumam un apdares materiāliem. Pirmajā stāvā ir plaša atvērta plānojuma dzīvojamā istaba ar virtuvi un izeju uz terasi. Plašas kāpnes, nelielas kabinets, vannas istaba ar dušu, palīgtelpa ar vietu veļas mazgājamai mašīnai un vējtveris. Otrajā stāvā četras izolētas guļamistabas ar plašiem logiem, galvenajai guļamistabai izeja uz balkonu. Neliela palīgtelpa mantu glabāšanai. Vannas istaba ar vannu, dušu un divām izlietnēm.

Katram īpašumam paredzēta āra neapkurināma noliktava un auto nojume. Ārtelpā izbūvēts bruģa segums, sēta, terase pie dzīvojamās istabas, ierīkots zāliens.

Uzzini vairāk šeit!

Kāpu iela 2 
Piņķi, Babītes novads 
241 900 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Saliena piedāvā unikālu privātmāju konceptu - Ideālās mājas, kas mājas īpašniekam ļauj izvēlēties tieši savas izsapņotās Ideālās mājas detaļas - zemes platību, izvietojumu, stāvu skaitu, plānojumu, apdari un papildus komplektācijas.

Jauno privātmāju būvniecība norit sadarbojoties ar klientu, un jau pēc 9 mēnešiem savu īpašnieku sagaida grezna privātmāja ar dārzu un atpūtas laukumiņu, kas ļauj baudīt maksimālu komfortu un privātumu.

Mājas būvniecības laikā iespējams izvēlēties arī kādu no papildus komplektāciju paketēm - piemēram, "Energotaupība" un/vai "Komforts", kas ļauj māju aprīkot ar papildus siltumizolāciju, ventilāciju, grīdu apsildi un citiem būtiskiem energorisinājumiem.

Saliena ir izvietota ideālā vietā starp Rīgas pilsētas centru un Jūrmalas pilsētu un ir nodrošināta ar lieliskām transporta iespējām. Šī ir ļoti zaļa, nošķirta un mierīga vide, kas vienlaikus ir tikai dažu minūšu brauciena attālumā no Starptautiskās lidostas "Rīga", dažādiem lieliem iepirkšanās centriem, Jūrmalas zeltainajām pludmalēm un rosīgā pilsētas centra. Salienas iedzīvotāji tuvējā apkārtnē var arī baudīt dažādas īpaši viņiem radītas iespējas.

Uzzini vairāk šeit!

Dzilnuciems, Viestura iela 9
Babītes pagasts, Babītes novads
315 000 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


2019. gadā būvēta dvīņu māja ciematā "Taureņi", Dzilnuciemā, 200 m attālumā no Božu ūdenskrātuves. 

Katras mājas platība ir 245 m2, bet zemesgabala platība 800 - 1000 m2. 

Pirmajā stāvā ir viesistaba ar virtuvi (virtuves mēbelēm un tehniku) garāža, apkures telpa, vannas istaba un divas terases. 

Otrajā stāvā ir trīs guļamistabas, divas garderobes telpas, vannas istaba, balkons un terase. Signalizācija un apsardze.  

Uzzini vairāk šeit!

Krūmu iela 3-1
Rāmava, Ķekavas novads
277 000 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Pārdod individuāla dizaina, pilnībā aprīkotu dvīņu mājas vienu pusi, kas atrodas 15 minūšu braucienā no Rīgas centra - Mākoņkalnā. Līdz pat īpašuma ārdurvīm var aizbraukt pa asfaltētiem ceļiem. Šī ir māja, kur padomāts par katru niansi, kas ir svarīga komfortbalai un mūsdienīgai dzīvei.

Māja tiek pārdota ar visu iebūvēto tehniku un mēbelēm. Kopējā dzīvojamā platība sasniedz 138,5 m2. 

Pirmajā stāvā ir izvietota 52,2 m2 plaša viesistaba ar virtuvi un viesistabas zonā griestu augstums sasniedz 5,5 m. Pirmajā stāvā ir 10,8 m2 liela viesu istaba, sanmezgls, priekštelpa un saimniecības telpa. Otrajā stāvā divas bērnu istabas - 11,4 m2 un 12,4 m2, sanmezgls un master bedroom ar ļoti plašu garderobi. Zem mājas ir pagrabstāvs ar siltummezglu un pārējiem inženiertīkliem. Izbūvēta arī auto nojume divām automašīnām, ko ieskauj plašs un bruģēts pagalms ciemiņu automašīnām. Savukārt atpūtu var baudīt 9,2 m2 plašā terasē. 

Uzzini vairāk šeit!

Jūrmalas gatve, Imanta
Rīga
167 000 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


146 m2 plaša, divstāvu ģimenes māja Imantā, Jūrmalas gatvē.

Īpašums ir labā tehniskā stāvoklī ar kvalitatīvu arhitektūru un mūsdienu prasībām atbilstošu plānojumu.

1. stāvā - vējtveris, halle, divas istabas no kurām vienā atrodas kamīns, veranda ar panorāmas logiem, vannas istaba, tualete, un ārtelpa. 2. stāvā - halle, trīs istabas, veranda ar panorāmas logiem, sanitārais mezgls apvienots. Pagraba stāvā izvietota apkures katla telpa.

Zemes kopējā platība ir 1011 m2. Teritorija iežogota, iekopts augļu dārzs, košumkrūmi, trīs siltumnīcas, saimniecības ēka, kur atrodas pirts telpa, divas istabas un virtuve, kā arī saimniecības telpas. Ir kūtiņa, kurā pašlaik dzīvo vistas un gailis.

Uzzināt vairāk šeit!

Lakstīgalu iela 6
Piņķi, Babītes novads
434 700 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Elitāra dzīvojamā māja modernā un sakārtotā vidē Salienā, kas atbilst visām mūsdienīga dzīvesstila prasībām.

Apkārt zemesgabalam sabūvēta pilnībā jauna un moderna infrastruktūra. Regulāri kopta un zaļa apkārtējā teritorija.

Saliena ir izvietota ideālā vietā starp rosīgās Rīgas pilsētas centru un zeltainajām Jūrmalas pludmalēm. Šī ir ļoti zaļa, nošķirta un mierīga vide, kas vienlaikus ir tikai dažu minūšu brauciena attālumā no Starptautiskās lidostas "Rīga" un dažādiem lieliem iepirkšanās centriem.

Uzzini vairāk šeit!

Saules iela 4/2
Mārupe, Mārupes novads
215 000 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Plaša un gaiša monolītsienu dvīņumāja Mārupē, ar zaļu skatu pa logu un dēļu apdari.

Mājas platība ir 225 m2 un tai ir optimāls plānojums - 5 istabas ar 33 m2 lielu terasi un plašu piemājas zemi 1291 m2 platībā. Māja celta 2019./ 2020. gadā un tuvākajā laikā tiks nodota ekspluatācijā.

Māja būvēta no monolīta sienām un ir labi siltināta ar velox materiālu, tādējādi labi saglabā siltumu ziemā un aizkavē mājas uzkaršanu vasarā. Mājai ir gāzes apkure, pilsētas kanalizācija un ūdens. Gāzes patēriņš. Nav liels, jo mājai ir pasīvās mājas funkcijas.

No otrā stāva plašajiem logiem paveras skaists skats uz bērzu birzi. 

Uzzini vairāk šeit!

Nīcas iela 1
Piņķi, Babītes novads
263 900 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Māja, kas domāta lielai un viesmīlīgai ģimenei. Saimniekiem būs sava privātā zona, kur bez guļamistabas ir arī atsevišķa garderobe un vannasistaba.

Šī ēka ir projektēta kā tradicionālas formas koka karkasa stāvbūve mūsdienīgā izpildījumā. Mājas norobežojošās konstrukcijās kā siltumizolācija ir izmantotas kokšķiedras plātnes un kokšķiedras vate vai ekovate. No iekšpuses sienas apdari veido kaļķa apmetums, ko plaši izmantoja "pirmsreģipša" laikmetā. Tas ir grūtāk uzklājams, toties ļauj telpas mitrumam dabiski migrēt caur sienām, tādejādi līdzsvarojot mikroklimatu istabās bez piespiedu ventilācijas.

Lai ģimenei būtu patīkami pavadīt laiku kopā vienā telpā, dzīvojamā istaba ir ieprojektēta plaša, gaismas pielieta un augstiem griestiem.

Saliena ir izvietota ideālā vietā starp rosīgās Rīgas pilsētas centru un zeltainajām Jūrmalas pludmalēm. Šī ir ļoti zaļa, nošķirta un mierīga vide, kas vienlaikus ir tikai dažu minūšu brauciena attālumā no Starptautiskās lidostas "Rīga" un dažādiem lieliem iepirkšanās centriem.

Uzzini vairāk šeit!

Atpūtas iela 13
Piņķi, Babītes novads
220 000 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Ģimenes mājoklis Piņķu vēsturiskā centra privātmāju apkaimē. 

Uz 1209 kvadrātmetru zemesgabala izvietota divu stāvu dzīvojamā ēka ar kopējo platību 238.3 m2, divu stāvu saimniecības ēka/pirts (51.3 m2) un atpūtas ēka (27.6 m2) ar mūrētu dārza kamīnu.

Dzīvojamā ēka celta no vieglbetona ārsienām, dzelzsbetona/koka pārsegumiem. Tajā šobrīd iekārtotas 4 guļamistabas, 2 vannasistabas, plaša viesistaba, darbistaba kā arī vairākas palīgtelpas. Ir pagrabstāvs. Renovācija bijusi 2006. gadā, pēc tam kosmētiski atjaunotas dzīvojamās istabas. 

Individuāla gāzes apkure ar siltajām grīdām sanmezglos, visas centralizētas pilsētas komunikācijas, optiskais internets, signalizācija. Asfaltēti, apgaismoti piebraucamie ceļi ar ātruma ierobežotājiem.

Uzzini vairāk šeit!

Saullēktu iela 6
Piņķi, Babītes novads
347 900 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Elitāra dzīvojamā māja modernā un sakārtotā vidē, kas atbilst visām mūsdienīga dzīvesstila prasībām.

Apkārt zemesgabalam sabūvēta pilnībā jauna un moderna infrastruktūra. Regulāri kopta un zaļa apkārtējā teritorija.

Saliena ir izvietota ideālā vietā starp rosīgās Rīgas pilsētas centru un zeltainajām Jūrmalas pludmalēm. Šī ir ļoti zaļa, nošķirta un mierīga vide, kas vienlaikus ir tikai dažu minūšu brauciena attālumā no Starptautiskās lidostas "Rīga" un dažādiem lieliem iepirkšanās centriem.

Uzzini vairāk šeit!

Klinšu iela
Rāmava, Ķekavas novads
170 000 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Kvalitatīvi būvēta mūra privātmāja Mākoņkalnā, kas būvēta no kvalitatīviem materiāliem, ziemā saglabā siltumu un maz patērē energoresursus.

Pirmajā stāvā atrodas virtuve, ēdamistaba, dzīvojamā istaba, sanmezgls un saimniecības telpa. Savukārt otrajā stāvā ir 3 guļamistabas un 2 sanmezgli.

Māja būvēta no Bauroc Ecoterm gāzbetona blokiem, apsildāma ar gāzes apkuri. Abos stāvos ir siltās grīdas, ar siltuma regulāciju katrā telpā, kā arī 3 stiklu pakešu logi.

Māja pieslēgta pie centralizētajiem kanalizācijas tīkliem. Ūdensapgādi nodrošina dziļurbums, ar perspektīviem ūdens izvadiem, ja nākotnē pašvaldība plānos centralizēto ūdens vada izbūvi. Iebūveta lietus notekūdeņu savākšana, ar filtrācijas sistēmu gruntī. Abās mājas pusēs ārpusē izbūvēts ūdens pievads (ērtai lietošanai gan mājas priekšējā daļā, gan dārza pusē.

Mājas fasāde veidota, lai būtu ērti lietojama ikdienā - tā ir ventilējama un apdarei izmantoti dabīgie materiāli - koka dēļu apšuvums.

Īpašumam ir labiekārtota, nožogota teritorija. Terase veidota no polimēra dēļiem, kam ir 10 gadu garantija. Pie mājas bruģēta iebruktuve un auto novietne 2 automašīnām. Iebruacami vērti - automātiskie, kuri atveras horizontāli.

Uzzini vairāk šeit!

Svarīgi! Lai dotos īpašumus apskatīt klātienē, būs nepieciešams reģistrēties*, izvēloties konkrētu, sev ērtāko apmeklējuma laiku. 

Apskati mājas, kas piedalās Atvērto durvju dienās citās apkaimēs: ŠEIT!


* Reģistrācija nepieciešama, lai Tev nodrošinātu ērtu un drošu īpašumu apskati, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus. 

Mājokļa iegādes izmaksas, par ko pircēji mēdz piemirst

12.08.2020

alt
alt

Mājokļa iegāde Rīgā, Pierīgā vai reģionos – kas jāņem vērā

13.08.2020

Saistītās ziņas

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

alt

Dzīvokļi uz visiem 100 jaunajā mājā Stabu ielā

alt

Video: dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!

alt

Pieprasītā Pierīga: ciemos aicina jaunie projekti!

alt

"Akācijas", "Filozofu rezidences" un citi projekti vērs durvis apmeklētājiem

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Projektā "Zelta Rasa" Mārupē atklāts jauns demo dzīvoklis!

2

Vienīgie dzīvokļi Rīgā ar pieaugošu vērtību – projekts Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29

3

Jaunā daudzdzīvokļu ēka Strēlnieku ielā 4b nodota ekspluatācijā

4

Projektā Loft&Rosegold pieejamas arī komercplatības

5

Artūrs Silantjevs: finanšu pratības "kustība" kā neizdevies projekts?

City24 redaktora izvēle

alt

Skaties! Lieliski sērijveida māju dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Vieta, kur veidot nākotni - jauna koncepta kvartāls Pierīgā "Līčukrasti"

alt

Populārākie virtuves fasāžu materiāli: kādi ir to plusi un mīnusi?