Magdelēnas kvartāls - vieta, kur Rīgas centrs sniedz jaunu dzīves kvalitāti!

Dzīvīga, mūsdienīga un zaļa oāze Rīgas centrā – izklausās gana klišejiski, taču nav precīzāka apzīmējuma Magdelēnas kvartālam, kas kļuvusi un vēl turpinās kļūt par vietu, kur Rīgas klusais centrs iegūst jaunu jēgu un spēj sniegt jauna mēroga dzīves kvalitāti un baudījumu. Kvartāls ir lielisks pierādījums, ka dzīvošanai Rīgas centrā priekšrocības nav tikai ātra un ērta nokļūšana no punkta A līdz punktam B un restorānu vai veikalu aicinošās izkārtnes ik uz soļa.  Redaktora izvēle, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Magdelēnas kvartāls, Vastint LatviaMagdelēnas kvartālā ir tā  ja vēlies, izmanto visas centra priekšrocības, bet tajā pašā laikā, tā ir vieta, kur var aizmirst par to, ka esi Rīgas centrā, jo vienlaikus te iespējams dzīvot privātā un mierīgā vidē, ar 2000 m2 plašu (tikpat lielu kā 8 tenisa laukumi!) zaļu dārzu  brīvu no automašīnām un svešām acīm. Tas sniedz izcilu privātuma sajūtu un iespēju pavadīt laiku, piemēram, sauļojoties līdz pat 22 m2 plašajā dzīvokļa terasē, vai vienkārši baudot mieru un klusumu iekštelpās, jo pateicoties teicamai skaņas izolācijai, ielas skaņas šeit netiek ielaistas, kas centra dzīvojamām mājām ir īpaši svarīgi. 

Patiesībā, dzīvojot Magdelēnas kvartālā, pilsētas centra piedāvātās iespējas un ērtības sevī ietver arī pats kvartāls. Izejot no privātās telpas un dārza, paveras mūsdienīga un labiekārtota publiskā telpa ar gājēju pasāžu un atpūtas iespējām. Savukārt pirmā stāva komerctelpās mājo jaukas kafejnīcas, nišas zīmolu veikals, skaistumkopšanas salons un barbershop. Tuvāko gadu periodā te veidosies arī moderna biznesa vide un kopumā kvartāls leposies ar 300 dzīvokļiem, 16 500 m2 biroju telpām un 4 500 m2 komerctelpām.Redaktora izvēle, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Magdelēnas kvartāls, Vastint LatviaMagdelēnas kvartāls – dzīves telpa visam svarīgajam

Magdelēnas kvartāls atrodas starp Antonijas, Emiļa Melngaiļa un Strēlnieku ielām, Antonijas ielā 17A. Kā jau priekšā saka nosaukums, tas nav tikai jaunais projekts, bet vesels kvartāls – dzīves un darba telpa, kur darīts viss, lai iemītnieki justos labi, kur rast vietu visām svarīgajām ikdienas pozīcijām, kur viss vajadzīgais ir turpat blakus. Šobrīd to var novērtēt jau 60 ģimenes, kam Magdelēnas kvartāls ir kļuvis par mājvietu. 

Šeit jāpiemin tik vērtīgais un ērtais "Dzīvo – strādā" (live  work) koncepts, kas patiesībā sevī perfekti iemieso visu kvartāla ideju, jo Magdelēnas kvartāls patiešām ir vieta, kur dzīvot, strādāt un atpūsties. Live  work koncepts nozīmē, ka ar kāpnēm tiek apvienota darba telpa pirmajā stāvā un dzīvojamās telpas otrajā stāvā. Būtiski, ka visām telpu zonām ir atsevišķa ieeja – dzīvoklim no kāpņu telpas, bet darba telpai – no ielas, tādējādi atdalot privāto dzīvi no darba. Tā ir lieliska iespēja jaunajiem speciālistiem, topošajiem vai esošajiem uzņēmējiem, kam vēl nav nepieciešamas pārlieku plašas telpas un ir svarīgi strādāt pie savu ideju realizācijas, netērējot tik dārgo laiku, lai nokļūtu uz māju un darba vietu. Šo konceptu novērtēs arī tie, kuriem svarīgs laiks ģimenei vai atpūtai – jo mazāk laika ceļā, jo vairāk laika citām svarīgām nodarbēm. 

Kvartāla teritorija ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma sarakstā un tuvākā apkārtne var lepoties ar lieliskiem restorāniem, zaļiem parkiem, mīlīgām kafejnīcām, skolām un augstskolām, veikaliņiem un iepirkšanās centriem, kā arī iemīļotām kultūras baudīšanas vietām.Redaktora izvēle, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Magdelēnas kvartāls, Vastint LatviaAugstāko būvniecības un dizaina standartu ieskauti mājokļi 

Pirmās kārtas ietvaros ir uzbūvētas divas dzīvojamās ēkas ar 116 dzīvokļiem, trim dažāda lieluma komerctelpām, autostāvvietu 73 automašīnām ar tiešu pieeju kāpņu telpām un sešām garāžām, kā arī individuālām noliktavām dzīvokļu īpašniekiem. 

Projekta dzīvokļi, platībā no 46 līdz 152 m2, ir gaiši un plaši – to nodrošina lielie logi, kas vairumam dzīvokļu vērsti uz abām ēkas pusēm. 2,95 m augstie griesti ļauj telpām elpot un domām lidot. Savukārt pareizās proporcijās veidotie dzīvokļu plānojumi ļauj izvietot vairāk funkciju mazāk kvadrātmetros. Pircēju ērtībām dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kur izmantoti profesionāļu rūpīgi izvēlēti augstas kvalitātes materiāli, kas uzticami kalpos ilgus gadus. 

Abās dzīvojamās ēkās kopumā ir desmit kāpņu telpas, kas nodrošina, ka vairumā kāpņu telpu vienā stāvā ir tikai divi dzīvokļi. Iemītnieku lietošanā tiek nodotas individuālas noliktavas telpas, kas izvietotas ēkas pirmajā stāvā. Lielākajos dzīvokļos izveidoti arī nelieli pieliekamie. 

Ilgtspēja vienmēr ir bijusi viena no galvenajām vadlīnijām, attīstot Magdelēnas kvartālu. Ēkas ir būvētas, izmantojot augstas kvalitātes būvmateriālus un apdares materiālus, kā arī rūpīgi pārdomājot pielietotos risinājumus, kuriem uzticas visā pasaulē. Savukārt iegūtais A klases energoefektivitātes sertifikāts nodrošina augstāku komfortu telpās un zemākus apkures maksājumus.


Augstos būvniecības standartus apliecina trīs saņemtie augstāko kvalitāti un ilgtspējību apliecinošie apbalvojumi, kas kvartālam ļauj kļūt par vienu no labākajiem projektiem savā kategorijā:

* "Labākais komercobjekts" nominācijā "Ilgtspējīgākais projekts Latvijā 2017".

* 1. vieta konkursā "Latvijas Būvniecības gada balva 2018" nominācijā "Jauna dzīvojamā ēka".

* 1. vieta konkursā "Gada labākā būve Latvijā 2018" nominācijā "Dzīvojamā jaunbūve".

Savulaik Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta veiktajā iedzīvotāju aptaujā par vienu no dzīvošanai pievilcīgākajiem rajoniem tika nosaukts pilsētas centrs. Šobrīd, līdz ar Magdelēnas kvartāla attīstību, Klusā centra rajons kļūst arvien pievilcīgāks dzīvošanai un strādāšanai, jo droši var teikt, ka projektam ir visas izredzes apkaimes "latiņu" pacelt nebijušos augstumos.

Uzzini vairāk arī projekta mājas lapā un pievienojies magdelēniešiem!

 

"Latio" iegūst ekskluzīvas tiesības pārdot "PNB Banka" piederošos īpašumus

10.08.2020

alt
alt

Pirkt vai īrēt - tāds ir jautājums!

10.08.2020

Saistītās ziņas

alt

Vieta, kur veidot nākotni - jauna koncepta kvartāls Pierīgā "Līčukrasti"

alt

Populārākie virtuves fasāžu materiāli: kādi ir to plusi un mīnusi?

alt

Projekts "Zasulauka 28": trīsistabu dzīvokļi Pārdaugavā no 80 000 EUR!

alt

Pēdējās iespējas kļūt par lieliska īpašuma saimnieku: 85% "Bišumuižas" dzīvokļu izpārdoti

alt

Vai ieguldījums nekustamā īpašumā nākotnē atmaksāsies?

alt

Tuvojas atvērto durvju diena jaunajos projektos Rīgā un Pierīgā!

alt

Apskati klātienē jaunos projektus Rīgas Centrā: Merks Viesturdārzs, Rēdera nami un citi!

alt

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Projektā "Zelta Rasa" Mārupē atklāts jauns demo dzīvoklis!

2

Vienīgie dzīvokļi Rīgā ar pieaugošu vērtību – projekts Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29

3

Jaunā daudzdzīvokļu ēka Strēlnieku ielā 4b nodota ekspluatācijā

4

Projektā Loft&Rosegold pieejamas arī komercplatības

5

Artūrs Silantjevs: finanšu pratības "kustība" kā neizdevies projekts?

City24 redaktora izvēle

alt

Skaties! Lieliski sērijveida māju dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Vieta, kur veidot nākotni - jauna koncepta kvartāls Pierīgā "Līčukrasti"

alt

Populārākie virtuves fasāžu materiāli: kādi ir to plusi un mīnusi?