Vieta Tavai sapņu mājai: Atvērto durvju dienā izrādīs apbūves zemes

Šobrīd gan aktīvajā Pierīgā, gan reģionos novērojams intereses pieaugums iegādāties zemi vai gatavu privātmāju. Ņemot vērā pircēju vajadzības un pieprasījumu, City24.lv 20. un 22. augustā organizē Atvērto durvju dienas, lai kopā pulcētu interesantākos piedāvājumus, kurus apskatīt aicināts ikviens interesents, kuram šobrīd aktuāla mājās un/ vai zemes iegāde. Tā būs lieliska iespēja klātienē iepazīties ar daudzveidīgiem un vēl neredzētiem īpašumiem, īstajam pircējam satiekot savu īsto īpašumu un tā pārdevēju.  Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

Apbūves zemes būs iespējams apskatīt un izstaigāt Mārupē, Mangaļu pussalā, Ziepniekkalnā, Ādažos, Piņķos, Garkalnē, Babītē, Salaspilī un Baltezerā. 

Atvērto durvju diena notiks 20. augustā - no plkst.16:00 līdz plkst.20:00 un 22. augustā - no plkst.11:00 līdz plkst.15:00. 

Apskati īpašumus - ja kāds no tiem Tevi ieinteresēja, tiekamies Atvērto durvju dienās!


Mārsili, Sofijas iela
Baltezers, Garkalnes novads
44 695 - 95 515 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 

 

! Atvērto durvju dienu ietvaros, klientiem, kuri iepriekš reģistrējušies Mārsilu apskatei, attīstītājs piedāvā īpašuma bezmaksas noformēšanu zemesgrāmatā!

MĀRSILI ir unikāla vieta pie Mazā Baltezera, kur sastopas cilvēka un dabas harmonija - dzīvojamo māju apbūves teritorijas dabiski iekļaujas priežu meža majestātiskajā ainavā, to papildinot un neizjaucot ekoloģisko vidi. Visu teritoriju klāj dižas, daudzgadīgas priedes, bet izteiktais reljefs sniedz iespēju radoši izpausties gan būvējot, gan veidojot sev vēlamo ainavu ap māju. MĀRSILU apkārtni ieskauj tūkstošiem hektāru neskartas dabas, kā arī vairāki ezeri - Lielais un Mazais Baltezers, Sudrabezers, Venču un Sekšu ezeri.

Dzīvojamā zona MĀRSILI atrodas vien 25 minūšu brauciena attālumā jeb 17 km no Brīvības pieminekļa, bet Ādažu centrs ar auto sasniedzams 5 minūtēs. Projekta MĀRSILI kopējā platība 112 ha sadalīta zemes vienībās pa 1200 - 3200 m2, kā arī atpūtas, sporta laukumos un rekreācijas zonās. Visā teritorijā nodrošinātas centralizētas komunikācijas. Īpaši MĀRSILU iedzīvotājiem izveidota labiekārtota peldvieta Mazā Baltezera krastā.

Mārsilos nodrošinātas visas nepieciešamās inženierkomunikācijas, kas pilnveidojas, attīstoties tehnoloģijām.

Uzzini vairāk šeit!

Niedru iela 6
Salaspils pagasts, Salaspils novads
25 000 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Ciemats atrodas meža ieskautā teritorijā ar ainavisku dīķi. Nākotnē tās apkārtnē plānots ierīkot atpūtas vietu ar sporta un spēļu laukumiem. Ceļš līdz ciematam ir asfaltēts, savukārt ciemata teritorija ir bruģēta. Ciemats no Rīgas centra sasniedzams 25 minūšu laikā. 

Visi piedāvājumā esošie zemesgabali ir ar pieslēgtām komunikācijām - centrālo ūdeni un kanalizāciju, gāzi un elektrību. 

Īpaši domāts par ciemata drošību un iedzīvotāju labklājību, nodrošinot slēgtu ciemata piekļuvi, video novērošanu un ielas apgaismojumu.

Īpašais piedāvājums - iegādājoties zemi, dāvanā saņem savu unikālo mājas projektu ar kvadratūru līdz 150 m2 un sevis izvēlētu mājas plānojumu.

Uzzini vairāk šeit!

Zirņu sala, Upmalas iela
Salaspils pagasts, Salaspils novads
23 760 - 53 640 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Zeme privātmāju būvniecībai pie Daugavas. 

Zirņusala ir gleznaina Daugavas pussala tikai 2 km attālumā no Rīgas robežas. 15 - 20 minūšu gājiena attālumā atrodas sabiedriskā transporta pietura. Visa pamatinfrastruktūra (veikali, bērnudārzi, skolas, pasta nodaļa, kafejnīcas, bankas, poliklīnika) atrodas Salaspilī. 

Uzzini vairāk šeit!

Pureņu iela
Mārupe, Mārupes nov.
55 000 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Zemesgabals privātmājas būvniecībai, 3 km attālumā no Mārupes centra. Pieejami 9 zemesgabali, katra zemesgabala platība ir 1200 m2 - 1225 m2.

Pievilkta un pieslēgta elektrība, ūdens un kanalizācija. Saskaņots un nodots izpildei gāzes pievada projekts. Pēc māju celtniecības pabeigšanas jaunizveidotajai Pureņu ielai tiks ieklāts cietais segums.

Netālu atrodas Mārupes ledus halle, pludmales sporta centrs, Akmensdārzs, T/C Spice.

Vairāk uzzini šeit!

Veiksmes iela 11, Mangaļu pussala
Rīga
20 200 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Dažāda izmēra zemes gabali privātmāju būvniecībai Mangaļsalā, Veiksmes ielā. Netālu Mangaļsalas mols, dažādas dabas takas, pludmale.

Vairāk uzzini šeit!

Putnu iela 43, Ziepniekkalns
Rīga
60 000 EUR  Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Zemesgabali Ziepniekkalnā, Putnu ielā 43 ar kopējo platību 2232 m2.

Saskaņā ar teritorijas plānojumu, īpašums atrodas Jauktas apbūves ar dzīvojamo funkciju teritorijā (J).

Iespējamā apbūve (līdz 6 stāviem): daudzdzīvokļu nams, komerciāla rakstura objekts, tirdzniecības un pakalpojmu objekts, savrupmāja, dvīņu māja, rindu māja, kultūras iestāde, ārstniecības iestāde, sabiedriska iestāde. 

Pieejamas visas pilsētas komunikācijas - elektrība, ūdens, kanalizācija, kā arī gāzes pievads.

Uzzini vairāk šeit!

Kanāla iela 59
Ādaži, Ādažu novads
28 500 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


1208  m2 plašs zemesgabals Alderos, netālu no Mazā Baltezera. Pie zemesgabala ir pievilkta kanalizācija, ir elektrības pieslēgums.

Ērta piebraukšana pa asfaltētu Kanāla ielu, gar ielas malu pieejamas pilsētas komunikācijas: gāze, ūdens un kanalizācija. Ļoti laba vieta mājas būvniecībai - otrais gabals no ielas.

Saskaņā ar Ādažu novada teritorijas plānojumu, īpašums atrodas savrupmāju dzīvojamās apbūves zonā.

Vairāk uzzini šeit!

Saliena, Saullēktu iela 1
Piņķi, Babītes novads
66 900 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Apbūves zeme ainaviskā vietā Saliena - visi piedāvājumā esošie Salienas zemes gabali ir atbilstoši zonēti privātai apbūvei, sakopti un labi uzturēti un jau labiekārtoti ar visām pilsētas komunikācijām (ūdens, elektrība, gāze, kanalizācija un ātrgaitas optiskais internets). 

Nekustamo īpašumu projekts Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu (20 min braucienā līdz Rīgas centram, 10 min - lidostai un 5 min - Jūrmalai).

Tos ieskauj regulāri kopta un zaļa apkārtējā teritorija, izbūvēta pilnībā jauna un moderna infrastruktūra, kā arī tie atrodas tuvu Salienas parkiem un aktīvās atpūtas zonām.

Zemes īpašnieks varēs izmantot arī privātās Salienas atpūtas zonas - Mežaparks, Dārza parks, BBQ parks, bērnu laukumi un basketbola laukums.

Par drošību teritorijā rūpējas apsardze un diennakts videonovērošana. Teritorijas iebrauktuve aprīkota ar automatizētu pacēlāja atvēršanās un aizvēršanās sistēmu. Visā Salienas dzīvojamā teritorijā regulāra atpūtas zonu un ceļu apsaimniekošana.

Vairāk uzzini šeit!

Mazā Dzērvju iela 3
Sunīši, Garkalnes novads
39 500 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Zeme pie ezera Garkalnes novada "Sunīšos". 

Teicama atrašanās vieta, prestižā privātmāju teritorijā, meža ielokā. Sakopta vide, klusums un miers. Blakus izeja pie upes, ainaviski skati.

Uz ielas pie zemesgabala pieejama gāze un elektrība, ciematā izveidoti centralizētie ŪK tīkli, bet pagaidām vēl nav kur pieslēgties, jātaisa spice un vietējā kanalizācija.

Uzzini vairāk šeit!

Vārkaļi
Salas pagasts, Babītes novads
13 000 EUR Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, City24, Luminor, SEB banka, Mājas un zemes, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Zemesgabals privātmājas būvniecībai, blakus Babītes ezeram. Ezera krasts no īpašumā atrodas vien 500 m attālumā. Zemesgabalam ir pieejams piebraucamais ceļš un pievilkta elektrība. 

Uzzini vairāk šeit!
 

Svarīgi! Lai dotos īpašumus apskatīt klātienē, būs nepieciešams reģistrēties*, izvēloties konkrētu, sev ērtāko apmeklējuma laiku. 

Apskati mājas, kas piedalās Atvērto durvju dienās citās apkaimēs: ŠEIT!


* Reģistrācija nepieciešama, lai Tev nodrošinātu ērtu un drošu īpašumu apskati, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus. 

Mājokļa iegāde Rīgā, Pierīgā vai reģionos – kas jāņem vērā

13.08.2020

alt
alt

Ekspluatācijā nodota jaunā projekta "Annas Parks" trešā ēka

13.08.2020

Saistītās ziņas

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

alt

Dzīvokļi uz visiem 100 jaunajā mājā Stabu ielā

alt

Video: dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!

alt

Pieprasītā Pierīga: ciemos aicina jaunie projekti!

alt

"Akācijas", "Filozofu rezidences" un citi projekti vērs durvis apmeklētājiem

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Projektā "Zelta Rasa" Mārupē atklāts jauns demo dzīvoklis!

2

Vienīgie dzīvokļi Rīgā ar pieaugošu vērtību – projekts Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29

3

Jaunā daudzdzīvokļu ēka Strēlnieku ielā 4b nodota ekspluatācijā

4

Projektā Loft&Rosegold pieejamas arī komercplatības

5

Artūrs Silantjevs: finanšu pratības "kustība" kā neizdevies projekts?

City24 redaktora izvēle

alt

Skaties! Lieliski sērijveida māju dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Vieta, kur veidot nākotni - jauna koncepta kvartāls Pierīgā "Līčukrasti"

alt

Populārākie virtuves fasāžu materiāli: kādi ir to plusi un mīnusi?