Pēdējās iespējas kļūt par lieliska īpašuma saimnieku: 85% "Bišumuižas" dzīvokļu izpārdoti

Šobrīd projektā "Bišumuiža" pārdoti vairāk nekā 85% dzīvokļu, kas liecina, ka projekts iekarojis rīdzinieku simpātijas un uzticību, piedāvājot dzīvot sakoptā, teicamas infrastruktūras ieskautā vidē, dabas un pilsētas centra tuvumā. Vēl pieejamo dzīvokļu saraksts strauji sarūk, tāpēc var teikt, ka šīs ir pēdējās iespējas kļūt par lieliska dzīvokļa īpašnieku, kas, ņemot vērā pilsētnieku tendenci lūkot pēc mazpilsētas efekta, attālinoties no dzīvošanas centrālajos rajonos, būs labs ieguldījums ilgtermiņā.   Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, EfTEN Capital, Redaktora izvēle, BišumuižaDIVAS ISTABAS

"Bišumuižas" divistabu dzīvokļi izceļas ar plašumu. To platība ir 66 m2 un papildu telpas sajūtu sniedz augstie griesti, kuru augstums sasniedz 2, 85 m, kā arī 10 m2 lielie balkoni un neraksturīgi plašais stiklojums. Visi dzīvokļi novietoti uz divām debesu pusēm, kas nodrošina gan lielisku skatu pa logiem, gan daudz gaismas, vēl vairāk pastiprinot komforta sajūtu, pavadot laiku mājās. 

TRĪS ISTABAS

Vairāki no vēl brīvajiem dzīvokļiem ir gana plaši trīsistabu mājokļi ar 8 m2 plašiem balkoniem un ērtiem plānojumiem. Šie dzīvokļi patiks ģimenēm vai, piemēram, pārim, kuriem svarīgāks par visu ir privātums, jo vairāki dzīvokļi novietoti uz meža pusi un neapbūvētu zaļo zonu. Visi trīsistabu dzīvokļi aprīkoti ar diviem sanitārajiem mezgliem un augstas kvalitātes iekšējo apdari. 

ČETRAS ISTABAS

Penthouse jeb 4 istabu dzīvokļiem ir ļoti plašas terases (35 m2) un majestātiski augsti griesti viesistabā (4,20 m). Šie mājokļi var būt lieliska alternatīva privātmājai vai rindu mājai, kļūstot par piemērotu mājokli arī ģimenēm. Pēdējos stāvos esošajiem četru istabu dzīvokļiem ir papildu balkons pie galvenās guļamistabas.Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, EfTEN Capital, Redaktora izvēle, BišumuižaPlašāka informācija par šobrīd pieejamajiem mājokļiem un iespējām tos apskatīt, sazinoties ar projekta pārdošanas vadītāju Normundu Muskatu: normunds.muskats@eften.lv; +371 2026 6622. 

Vairāk par projektu "Bišumuiža"

"Bišumuižas" mājas atrodas pieprasītās Pārdaugavas klusajā daļā, Komētas ielā, netālu no CSDD ēkas, vien 15 minūšu braucienā no pilsētas centra. Šobrīd ekspluatācijā nodotas pēdējās astoņas projekta ēkas ar 112 jauniem, pilnas apdares dzīvokļiem, ar plašiem balkoniem un terasēm. "Bišumuižas" mājas ir mazstāvu apbūves, četru stāvu ēkas ar 14 dzīvokļiem katrā no tām.

Papildu informācija pieejama arī projekta mājas lapā!

EfTEN Capital ir lielākais nekustamo īpašumu pārvaldītājs, kas specializējas komercīpašumu investīcijās Baltijas valstīs. Kopš 2017. gada EfTEN Capital sevi ir pieteicis Latvijā arī kā dzīvojamā fonda attīstītājs. EfTEN Capital uzņēmumu grupa ar saviem meitas uzņēmumiem Baltijas valstīs pārvalda 50 komerciālo nekustamo īpašumu ēkas ar vairāk nekā 1200 nomniekiem. Kopējā pārvaldīto īpašumu vērtība pārsniedz 750 miljonus eiro. EfTEN Capital AS, kas dibināta 2008. gadā, ir izsniegta Igaunijas Finanšu uzraudzības iestādes alternatīvo fondu pārvaldības licence. Latvijā tā šobrīd pārvalda tādus komercīpašumus kā tirdzniecības centru "Domina", biroju centru "Duntes Biroji Biznesam", "Jūrkalnes tehnoloģisko parku", "Tērbatas Biznesa centru", T/C "RAF centrs" Jelgavā u. c.

 

Investori Baltijā - kur meklēt finanšu ieguldījumus?

19.08.2020

alt
alt

Izdevīgs piedāvājums - Aleksandra Čaka ielā 26

26.08.2020

Saistītās ziņas

alt

Projektā Loft&Rosegold pieejamas arī komercplatības

alt

Jaunā daudzdzīvokļu ēka Strēlnieku ielā 4b nodota ekspluatācijā

alt

Vienīgie dzīvokļi Rīgā ar pieaugošu vērtību – projekts Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29

alt

Projektā "Zelta Rasa" Mārupē atklāts jauns demo dzīvoklis!

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Izziņoti "Krasta City" apbūves metu konkursa rezultāti

alt

"Mežaparka Rezidencēs" ekspluatācijā nodota pirmā dzīvokļu māja Jaunā Mežaparka ielā 36

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Projektā "Zelta Rasa" Mārupē atklāts jauns demo dzīvoklis!

2

Vienīgie dzīvokļi Rīgā ar pieaugošu vērtību – projekts Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29

3

Jaunā daudzdzīvokļu ēka Strēlnieku ielā 4b nodota ekspluatācijā

4

Projektā Loft&Rosegold pieejamas arī komercplatības

5

Artūrs Silantjevs: finanšu pratības "kustība" kā neizdevies projekts?

City24 redaktora izvēle

alt

Skaties! Lieliski sērijveida māju dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Vieta, kur veidot nākotni - jauna koncepta kvartāls Pierīgā "Līčukrasti"

alt

Populārākie virtuves fasāžu materiāli: kādi ir to plusi un mīnusi?