Izdevīgs piedāvājums - Aleksandra Čaka ielā 26

Rīgas centrs. Pievilcīga vēsturiskā arhitektūra. Atjaunoti namīpašumi ar privātu atpūtas zonu iekšpagalmā un vienotu infrastruktūru. Dzīvokļi ar augstiem griestiem, vairums ar pilnu apdari. Tas viss kopā veido dzīvojamo projektu Kvartāls 5/26. Projekts domāts apdomīgiem pircējiem, kuri savas dzīves vides kvalitātes jautājumos kompromisus nepieļauj. Jūlijā uzsākta projekta Kvartāls 5/26 dzīvokļu pārdošana ēkā, kas atrodas A.Čaka ielā 26. Pirmajiem pircējiem – bonusi.

Kvartāls 5/26 ir trīs vēsturisku namīpašumu komplekss, kas būvēts 20.gs. sākumā. Ēkas celtas agrīnā romantisma stilā un par vienotu kompleksu izveidotas mūsdienās. Tas ir nekustamo īpašumu attīstītāja OA Group nopelns, kas īsteno jau trešo rekonstrukcijas un jauno mājokļu celtniecības projektu. Šoreiz Latvijas galvaspilsētā, kur teritorijā starp Avotu ielu 5 un A.Čaka ielu 26 tiek radīta jauna, komfortablas dzīvojamās vides saliņa.

Aleksandrs Lisenko, OA Group valdes priekšsēdētājs, iepazīstina ar sava biznesa filozofiju  mūsu mērķis ir kvalitatīvu mājokļu radīšana, kas, pateicoties mūsdienīgiem risinājumiem un augstvērtīgai darbu izpildei, sniegs cilvēkiem  ērtus dzīves apstākļus daudzus gadu desmitus. Kvartāls 5/26 projekta attīstību īstenojam jau otro gadu. Sākām ar ēku Avotu ielā 5, kas būvēta 1909. gadā. Mēs tai piešķīrām mūsdienīgu veidolu: atjaunojām fasādi, kāpņu telpu un dzīvokļus, nomainījām inženiertīklus, ventilācijas sistēmu, kā arī apkures sistēmas. Nomainījām elektroinstalāciju un uzstādījām individuālos skaitītājus.

2019. gada oktobrī Zemesgrāmatā bija reģistrēts pirmais pārdošanas darījums Avotu ielā 5. Tagad, 2020. gada vasarā, piedāvājumā palikuši vien divi vienistabas un divistabu dzīvokļi un trīs divu līmeņu dzīvokļi. To pārdošanas cena ir no 68 540 eiro, visdārgākais dzīvoklis augšējā stāvā maksā 166 500 eiro.

Avotu ielas 5 dzīvokļu pārdošanas ātrums liecina par lielo pieprasījumu pēc jauniem mājokļiem pilnībā atjaunotās mājās Rīgas centrā. Šādu piedāvājumu trūkst. Un, lūk, jaunā Kvartāls 5/26 ēka, kas atrodas A.Čaka ielā 26, šo pieprasījumu daļēji apmierinās. Tās rekonstrukcija, kurā esam apvienojuši labākos un citos mūsu projektos pārbaudītos risinājumus, tiks pabeigta šoruden.

Kas ir iekļauts A.Čaka ielas 26 ēkas atjaunošanas programmā?

Tā nosaka augstus vēsturisko daudzdzīvokļu ēku rekonstrukcijas standartus ne tikai pašam Kvartālam 5/26, bet arī visai apkārtnei. A.Čaka ielā 26 darbus veicam pamatīgāk un rūpīgāk nekā mūsu konkurenti, kā arī pārsniedzam valsts noteiktos standartus. Šajā namā mēs:

  • nomainījām vecos koka pārsegumus uz jauniem. Mūsdienīgās un vieglās betona grīdas nodrošina dzīvokļos augstu skaņas izolāciju un drošību;
  • ēkā ierīkota moderna, biznesa klases jaunceltnēm atbilstoša apkures sistēma, ar grīdā iebūvētiem ūdens kontūriem;
  • ielikti jauni koka pakešu logi ar paaugstinātu skaņas izolāciju;
  • atjaunota fasāde, konkursā "Latvijas būvniecības gada balva" ieguvām pirmo vietu nominācijā "Fasādes rekonstrukcija";
  • atjaunojām kāpņu telpas, saglabājot visus vēsturiskos elementus;
  • ierīkojām modernu bezskaņas liftu;
  • piebūvējām augšējo stāvu un uzlikām jaunu jumtu.

Vēl piebildīšu, ka ēkā nomainītas visas inženierkomunikācijas – kanalizācijas un ūdensapgādes sistēma, pieslēgta trīsfāžu elektrība un ierīkota jauna elektroinstalācija. Ēkā uzstādīts savs apkures katls, kas nodrošinās zemas cenas par komunālajiem pakalpojumiem.

Par nopietnu attieksmi mūsu projektu īstenošanā liecina fakts, ka pirms remonta darbu sākšanas visa ēkas iekšpuse tika pilnībā iztīrīta līdz pat nesošajām sienām un virsmām.

 
Kādus dzīvokļus pircējiem piedāvā A.Čaka iela 26?

Visus variantus var apskatīt vietnē www.kvartals 5-26.lv. Mēs pozicionējam A.Čaka 26 namu kā kluba stila ēku: tajā ir 23 dzīvokļi. Dažādi plānojumi. Vizmazākie ir studijas no 24.5 līdz 31.9 m2. Ir divistabu dzīvokļi ar platību ap 50 m2, kurus, ja vēlas, var pārveidot par trīsistabu.

Standarta trīsistabu dzīvokļi ir no 58.7 līdz 75.5 m2, ar divām vannas istabām un mantu glabāšanas nišām. Dzīvokļu griestu augstums atkarībā no stāva ir 3 - 3.3 m2

A.Čaka ielas 26 izsmalcinātākais piedāvājums ir divi jauni penthouse dzīvokļi. Tie ir četristabu dzīvokļi ar ērtu plānojumu, kā arī privātām, citiem nepieejamām terasēm, kas ļauj baudīt Rīgas centra panorāmu gan rītos, gan vakaros. Lielākā penthouse dzīvokļa platība ir 127 m2, no kuriem 111 m2. ir dzīvojamā platība.

Jūlijā mēs uzsākām dzīvokļu pārdošanu šajā ēkā. Cenas ir no 1700 eiro par kvadrātmetru. Pie tam pirmie pircēji, kas veiks rezervācijas līdz rudens sākumam, būs īpaši priviliģēti, viņi saņems bonusus.

Pastāstiet, lūdzu, kādus?

Pirmkārt, tā kā dzīvokļu skaits nav liels, tikai pirmajiem pircējiem būs lielākā izvēles iespēja gan plānojuma ziņā, gan izvēloties stāvu. Tiem, kas pirks vēlāk, būs jāizvēlas no tā, kas palicis, – sarunā iesaistās Kvartāla 5/26 tirdzniecības vadītājs Aivars Birulis, sertificēts Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas pārstāvis (sertifikāts A-102).   Otrkārt, pirmie pircēji varēs iegūt izvēlētā dzīvokļa individuālo dizainu. Lai jau pirmajiem ēkas iedzīvotājiem nodrošinātu ērtus dzīves apstākļus, uzņēmums OA Group ir pieņēmis lēmumu A.Čaka ielas 26 ēku nodot ekspluatācijā ar pilnu dzīvokļu apdari. Ir sagatavoti daži tipveida pilnas apdares varianti. Savukārt, pircējiem, kuri apmaksās dzīvokļa iegādi līdz septembrim, attīstītājs ierīkos dzīvokli klienta izvēlētā stilā.

Treškārt, agrās rezervācijas periodā nopirktajos dzīvokļos projekta attīstītājs par savu naudu uzstādīs iebūvētās virtuves un aprīkos tās ar slavenu zīmolu sadzīves tehniku.

Ceturtais bonuss, kas pienākas pašiem pirmajem pircējiem, ir Latvijas labāko ražotāju iebūvētie skapji. Lielākajos dzīvokļos tiks labiekārtotas arī ģērbtuves.

– Pie tam, tikai pirmie lielo dzīvokļu pircēji A.Čaka ielā 26 varēs izmantot ierobežoto piedāvājumu - iegādāties privātās autostāvvietas mājas pagalmā iegādi, sarunu turpina Aleksandrs Lisenko. Autostāvvietu skaits ir ierobežots – tās ir tikai 10. Un vienu mēs aprīkosim elektrisko transportlīdzekļu uzlādei.

A.Čaka ielas 26 iedzīvotāji varēs iegādāties noliktavas telpas citas Kvartāls 5/26 ēkas pagrabā. Kompleksa teritorija ir slēgta un svešiniekiem nepieejama, tā ir aprīkota ar elektroniskām atslēgām un drošības sistēmu, tai skaitā domofoniem.

Piebildīšu, ka Kvartāls 5/26 iedzīvotājiem pieejama izcila infrastruktūra, tai skaitā beķereja un restorāns A.Čaka ielas 26 ēkas pirmajā stāvā. Kompleksā darbosies arī neliela sporta zāle, kurā konsultācijas sniegs profesionāls fizioterapeits.

Esmu pārliecināts, ka pircēji novērtēs dvēseli, ko esam ieguldījuši mūsu jaunajā projektā.  Gaidām ciemos!

KOMERCINFORMĀCIJA

 


Par dzīvokļu iegādi Kvartālā 5/26 zvaniet uz tālr. +371 2233 4088  vai rakstiet uz e - pastu: info@kvartals5-26.lv.

Papildu informāciju par  projektu varat apskatīt arī vietnē www.kvartals5-26.lv.

Investori Baltijā - kur meklēt finanšu ieguldījumus?

19.08.2020

alt
alt

Dzīvokļu darījumi nosaka toni premium klases īpašumu tirgū

27.08.2020

Saistītās ziņas

alt

Komforta un kvalitātes apliecinājuma etalons pašā Rīgas centrā – nāc un pārliecinies!

alt

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

alt

Pandēmijas laikā teju trešdaļai Latvijas ģimeņu esošais mājoklis kļuvis par šauru

alt

Jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ: reģistrējies individuālai apskatei!

alt

Ceturtā daļa iedzīvotāju vēlētos mainīt savu mājokli, bet nevar to atļauties

alt

Kompakti dzīvokļi Rīgas centrā - gudrai investīcijai

alt

Projektā "Aizkulises" pieejami pēdējie četri penthouse dzīvokļi

alt

"Kvartāls B91" - jauni, mēbelēti dzīvokļi pašā Rīgas centrā

alt

Kā Tu iekārtosi savu jauno dzīvokli "Liepziedos"?

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

"Kvartāls B91" - jauni, mēbelēti dzīvokļi pašā Rīgas centrā

2

Projektā "Aizkulises" pieejami pēdējie četri penthouse dzīvokļi

3

Kompakti dzīvokļi Rīgas centrā - gudrai investīcijai

4

Jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ: reģistrējies individuālai apskatei!

5

Komforta un kvalitātes apliecinājuma etalons pašā Rīgas centrā – nāc un pārliecinies!

6

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

City24 redaktora izvēle

alt

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

alt

Jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ: reģistrējies individuālai apskatei!

alt

Kompakti dzīvokļi Rīgas centrā - gudrai investīcijai