Meklē dzīvokli Daugavas labā krasta apkaimēs? Dodies apskatīt tos klātienē!

Sestdien, 19. septembrī, no plkst.11:00 līdz plkst.17:00 norisināsies City24.lv Atvērto durvju dienas maratons, kad apmeklētājiem būs atvērti jaunie dzīvokļu projekti Rīgā, Jūrmalā un Pierīgā, ļaujot neformālā gaisotnē, klātienē iepazīties ar 24 jaunajiem projektiem.

Svarīgi! Lai dotos mājokļu projektus apskatīt klātienē, būs nepieciešams reģistrēties*, izvēloties konkrētu, sev ērtāko projektu apmeklējuma laiku. 

DAUGAVAS LABO KRASTU PĀRSTĀVĒS:

DREILINGA MĀJAS 

 


Teritorijā, kas atrodas starp Lubānas ielas un Biķernieku ielas apļveida krustojumiem, paralēli Juglas ielai, vairākās kārtās tiek attīstīts vērienīgs dzīvojamo māju projekts "Dreilinga mājas". 

Jaunās mājas un dzīvesvieta ir piemērota arī ģimenēm, jo to lielākā vērtība ir mierīgā atmosfēra, ko sniegs harmoniska mūsdienu piepilsētas arhitektūra un brīvā daba - mājas būs izkārtotas ne tik blīvi, starp tām būs vairāk brīvas vietas, vairāk zaļo un atpūtas zonu, rotaļu laukumu un apstādījumu, kā arī pie mājām atradīsies skaisti, lieli ozoli, kas šo zemi izdaiļo jau daudzus gadus.

Projektā pieejami pārdomāta plānojuma, pilnas apdares 2 - 4 istabu dzīvokļi ar balkoniem un mantu glabātuvēm, kur uzglabāt ziemas inventāru, mašīnas riepas un citas ikdienā svarīgas lietas. 

"Dreilinga mājas" ir dzīvesvieta, kurai piemīt visas pārdomātam ciematam raksturīgās priekšrocības - teicama atrašanās vieta, mazstāvu apbūve, plaši pagalmi, dabas tuvums, brīvības sajūta un miers.

Uzzināt vairāk! 

ŠREIENBUŠAS NAMI

 


Projekts "Šreienbušas nami" ir pilnībā renovētu divu ēku komplekss, kurā saglabāti vēsturiski dekoru elementi ēku fasādēs un kāpņutelpās. Ēkām veikta dzīvokļu pārplānošana un sadale atsevišķos dzīvokļu īpašumos (bez apdares). Mūra ēkā iespējams iegādāties 1 - 3 istabu dzīvokļus, platībā no 22 - 58 m2, savukārt koka ēkā pieejami 1 - 2 istabu dzīvokļi, kuru platība ir 21 - 44 m2. Iespējams arī vienoties par dzīvokļu apvienošanu, plašāka dzīvokļa izveidei.

Projektam ir plašs un labiekārtots pagalms, kurā tiks izveidota koplietošanas zaļā zona, bērnu rotaļu laukums un bruģēta autostāvvieta. Par atsevišķu samaksu iespējams iegādāties gan autostāvvietas, gan mantu glabātavas ēkas pagrabstāvā.

Uzzināt vairāk!

TĪNŪŽU 1A

 


Šobrīd dzīvojamā projektā Tīnūžu 1A, Pļavniekos ir pabeigti būvdarbi, aktīvi notiek iekšējās apdares darbi un teritorijas labiekārtošana. Šobrīd iespējams rezervēt dzīvokļus un saņemt īpašus piedāvājumus (daļai dzīvokļu samazināta cena vai autostāvvieta dāvanā).

Projekts Tīnūžu 1A ir piecu stāvu māja ar 30 pārdomātiem, 2 - 4 istabu dzīvokļiem, platībās no 42 līdz 91 m2. Dzīvokļiem ir arī balkoni, bet 1. stāva mājokļiem - terases. Klientiem ir iespēja iegādāties autostāvvietu, kā arī individuālo noliktavas telpu ēkas pagrabstāvā.

Dzīvokļa cenā ir iekļauta pilna iekšējā apdare, ieskaitot iekšdurvis un santehniku, bet pastāv iespēja arī pasūtīt paaugstināta līmeņa iekšējo apdari PREMIUM vai VIP. Kā arī pieejams Gudrās mājas komplekts, kas ietver apkures, signalizācijas un ēkas pieejas attalināto pārvaldīšanu no sava viedtālruņa.

Piemājas teritorija ir labiekārtota un apzaļumota, tajā būs pieejamas velosipēdu novietnes, bērnu rotaļlaukums, soliņi. Pagalmā - ērta stāvvieta automašīnām, kura aprīkota ar pieejas kontroli, videonovērošanu un apgaismota ar LED gaismekļiem.

Uzzināt vairāk!

MERKS GAIĻEZERA NAMI

Īpašs piedāvājums 3 istabu dzīvokļiem!

 


Projekts "Merks Gaiļezera nami", kas atrodas tieši blakus Gaiļezeram, ir pilnībā pabeigts un nodots ekspluatācijā. Kopumā projektā ir sešas 9 stāvu ēkas, kurās izbūvēti 192, 64 - 109 m2 plaši, 2 - 4 istabu dzīvokļi ar pilno apdari. Projektam ir labiekārtota apkārtējā teritorija - pastaigu laipa gar ezeru, atpūtas zonas, auto stāvvietas. 

Projektā ir pieejami daudzveidīgi trīs istabu dzīvokļi - gan nelieli, ar kompaktu plānojumu, gan arī plaši, ar ērti nodalāmu virtuves zonu un divām sanitārajām telpām. Savukārt divu istabu mājokļi ir pietiekami plaši, lai tajos justos komfortabli un visam atrastos vieta. 

Pirmajā stāvā izbūvētas autostāvvietas un individuālas noliktavu telpas, kā arī koplietošanas telpa riteņiem un bērnu ratiņiem. Teritorijā ir ierīkoti vairāki bērnu laukumiņi un uzstādīta pastaigu laipa gar ezeru.

Uzzināt vairāk!

LIEPZIEDI

 


"Liepziedi" ir vienīgais ekonomiskā segmenta jaunais dzīvokļu projekts, kas atrodas blakus Mežaparkam. "Liepziedu" otrajā mājā atradīsies 179 vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi platībā no 22 līdz 68 m2. Projektam raksturīgs izteikts moderns dizains ar lieliem panorāmas logiem, liftiem, noliktavu telpām, pazemes autostāvvietu, tā arī augsti energoefektivitātes rādītāji. Dzīvokļu cenas, sākot no 39 700 eiro.

Projekta “Liepziedi” pirmā ēka tika nodota ekspluatācijā 2017. gada vasarā, savukārt projekta jaunākā - 2. ēka tiek attīstīta, balstoties uz 1. ēkas izstrādes stadijās gūto pieredzi, nodrošinot ēkas iedzīvotājiem komfortablu ikdienu jaunajā mājoklī.

Pievilcīgas cenas, praktiski dzīvokļu plānojumi un daudzveidīgas platības "Liepziedus" padara par pieejamāko jauno projektu Rīgā.

Uzzināt vairāk!

DIVI KRASTI

Īpašais piedāvājums! Parakstot dzīvokļa pirkuma priekšlīgumu līdz 30.09.2020., dāvanā 3 000 EUR virtuves iekārtas pasūtījumam no "Arens"!

 


Projekts "Divi krasti" atrodas Ķengaragā, Ķengaraga ielā 8A un pircējiem piedāvā iegādāties pilnas apdares, 2- 4 istabu dzīvokļus, ar balkoniem vai terasēm (pirmajā stāvā).  

"Divi Krasi" māju būvniecībā tiek ievēroti "Kaamos" grupas augstie standarti energoefektivitātei, skaņas izolācijai un ventilācijai, kas mājām nodrošinās ilgmūžību un A klases energoefektivitāti, bet iedzīvotājiem - absolūtu komfortu un patīkamu dzīvošanu savās jaunajās mājās. Īpaši lielie logi ar trīskāršo stiklu un ventilāciju ļaus nodrošināt patīkamu, gaišu vidi un svaigu gaisu, vienlaikus turot rēķinus stingros grožos. Vannas istabās, atkarībā no dzīvokļa, plānota duša vai vanna, bet četru istabu dzīvokļos arī otrs sanitārais mezgls.

Liela uzmanību tiks pievērsta ēku fasādei un apkārtējai videi. Fasādes pirmā stāva līmenī rotās apdare ar ķieģeli un koku. Savukārt iekšpusē tiks izbūvētas skaistas koplietošanas telpas - 22 m2 plašs lobijs ar dizaineru veidotu interjeru, plaša velosipēdu un ratiņu novietne, kā arī mantu glabātuve. Par pagalma un pieguļošās teritorijas iekārtošanu rūpēsies landscape arhitekti un dizaineri. Pagalmā paredzēts bērnu rotaļu laukumiņš ar dažādām iekārtām bērnu izklaidēm. Iedzīvotājiem būs pieejamas arī slēgta autostāvvieta ar videonovērošanu. 

Uzzināt vairāk!

 

APSKATI ATVĒRTO DURVJU DIENAS DALĪBNIEKUS ARĪ CITĀS APKAIMĒS! 

* Reģistrācija nepieciešama, lai projektu attīstītāji varētu Tev nodrošināt ērtu un drošu mājokļu apskati, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus. 

Ieviešot jaunu finansējuma risinājumu, tiek uzsākti "Liepziedu" otrās mājas nākamās kārtas būvdarbi

08.09.2020

alt
alt

Viedoklis: mainās prasības dzīvesvietas izvēlē. Vai tas uzlabos demogrāfiju un reģionu attīstību?

09.09.2020

Saistītās ziņas

alt

Aicina uz atvērto durvju dienām jaunās privātmājās Garkalnē, Priežu ielā

alt

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

alt

"Liepziedu" atvērto durvju dienas novembrī

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

"Kvartāls B91" - jauni, mēbelēti dzīvokļi pašā Rīgas centrā

2

Projektā "Aizkulises" pieejami pēdējie četri penthouse dzīvokļi

3

Kompakti dzīvokļi Rīgas centrā - gudrai investīcijai

4

Jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ: reģistrējies individuālai apskatei!

5

Komforta un kvalitātes apliecinājuma etalons pašā Rīgas centrā – nāc un pārliecinies!

6

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

City24 redaktora izvēle

alt

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

alt

Jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ: reģistrējies individuālai apskatei!

alt

Kompakti dzīvokļi Rīgas centrā - gudrai investīcijai