Pieprasītā Pierīga: ciemos aicina jaunie projekti!

Sestdien, 19. septembrī, no plkst.11:00 līdz plkst.17:00 norisināsies City24.lv Atvērto durvju dienas maratons, kad apmeklētājiem būs atvērti jaunie dzīvokļu projekti Rīgā, Jūrmalā un Pierīgā, ļaujot neformālā gaisotnē, klātienē iepazīties ar 24 jaunajiem projektiem. Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Citadele Svarīgi! Lai dotos mājokļu projektus apskatīt klātienē, būs nepieciešams reģistrēties*, izvēloties konkrētu, sev ērtāko projektu apmeklējuma laiku. 

PIERĪGU UN JŪRMALU PĀRSTĀVĒS:

DREILIŅI

Dreilinga mājas (Robežu iela 9) Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Citadele

 


Teritorijā, kas atrodas starp Lubānas ielas un Biķernieku ielas apļveida krustojumiem, paralēli Juglas ielai, vairākās kārtās tiek attīstīts vērienīgs dzīvojamo māju projekts "Dreilinga mājas". 

Jaunās mājas un dzīvesvieta ir piemērota arī ģimenēm, jo to lielākā vērtība ir mierīgā atmosfēra, ko sniegs harmoniska mūsdienu piepilsētas arhitektūra un brīvā daba - mājas būs izkārtotas ne tik blīvi, starp tām būs vairāk brīvas vietas, vairāk zaļo un atpūtas zonu, rotaļu laukumu un apstādījumu, kā arī pie mājām atradīsies skaisti, lieli ozoli, kas šo zemi izdaiļo jau daudzus gadus.

Projektā pieejami pārdomāta plānojuma, pilnas apdares 2 - 4 istabu dzīvokļi ar balkoniem un mantu glabātuvēm, kur uzglabāt ziemas inventāru, mašīnas riepas un citas ikdienā svarīgas lietas. 

"Dreilinga mājas" ir dzīvesvieta, kurai piemīt visas pārdomātam ciematam raksturīgās priekšrocības - teicama atrašanās vieta, mazstāvu apbūve, plaši pagalmi, dabas tuvums, brīvības sajūta un miers.

Uzzināt vairāk! 

JŪRMALA

EDINBURGH Apartments & Lofts  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Citadele

 


Īpašais piedāvājums
 - atvērto durvju dienu laikā, rezervējot apartamentus un līdz šī gada 4. oktobrim noslēdzot pirkuma līgumu, dāvanā 5 000 EUR vērta autostāvvieta vai 4,1 - 4,6 m2 plaša mantu glabātuve 3 280 - 3 680 EUR vērtībā.

EDINBURGH Apartments & Lofts atrodas Jūrmalā, Dzintaros, Kalsnavas ielā 2. Projekta pārbūve veikta, respektējot vides kontekstu un tradicionālo 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma Jūrmalas koka arhitektūras būvmākslu. 

Projektu veido divas savstarpēji saistītas ēkas, kurās izvietoti pilnas apdares 65 apartamenti ar vienu līdz trim istabām, kā arī 27 lofti. Piecus stāvus augstajā apartamentu ēkā plānots ierīkot divus liftus. Pateicoties pārdomātajam un funkcionālajam plānojumam, mājokļos gudri izmantots katrs kvadrātmetrs, īpašniekiem nodrošinot komfortablu dzīvi atturīgas izsmalcinātības gaisotnē.

Kopējās dzīvojamās platības ir no 28,2 līdz 88,3 m2, bet loftu gadījumā tās sasniedz 153,5 m2. Katram apartamentam un loftam ir plānota sava terase vai balkons, retums mūsdienu mājokļu piedāvājumā, kā arī tiek piedāvātas mantu glabāšanas telpas 3 - 9 m2 platībā.

Ap abām divus līdz piecus stāvus augstajām ēkām plešas privāts, priežu sila ieskauts, 14 000 m2 liels piemājas parks, kurā tiks ierīkoti dizainiski atpūtas un sporta infrastruktūras objekti, kā arī bērnu rotaļu laukums. Projekta teritorijā paredzētas 71 autostāvvieta un velosipēdu novietne. Uz Meža prospekta ir pieejamas bezmaksas autostāvvietas. 

Turpat blakus ir daudzfunkcionālais Dzintaru mežaparks, kas patiks gan lēnu pastaigu, gan aktīvas atpūtas baudītājiem.

Uzzināt vairāk!

ĀDAŽI

Podnieki 

Īpašais piedāvājums!

Ikviens, kurš 19. septembrī apmeklēs atvērto durvju dienu jaunajā projektā "Podnieki" un līdz 20. oktobrim noslēgs dzīvokļa rezervācijas līgumu vai pirkuma priekšlīgumu, no itāļu mēbeļu salona "Colombini Casa" vai no apgaismojuma priekšmetu salona "Gaismas Maģija" saņems 1 500 eiro kuponu mājokļa labiekārtošanai.

Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Citadele

 


Jaunā māja Podniekos pašlaik top Ūbeļu ielā 5. Ūbeļu ielas 5. namā pieejami 3 un 4 istabu dzīvokļi ar pilnu apdari, platībās no 57 līdz 94 m2. Kāpņu telpas ir gana plašas un gaišas, lai tajās varētu novietot bērnu ratiņus vai, piemēram, velosipēdus un skrejriteņus, savukārt lifts nodrošina ērtu nokļūšanu jebkurā no stāviem arī ar bērnu ratiņiem vai smagākiem iepirkumiem. Katram dzīvoklim pagrabā paredzēta individuāla mantu novietne, kā arī pieejamas divas virszemes stāvvietas vai garāža divām automašīnām.

Projekta teritorija no vienas puses piekļaujas Ādažu pilsētai ar vairākām skolām, bērnudārziem, tirdzniecības centru, restorāniem, kafejnīcām, sporta infrastruktūras objektiem - tenisa kortiem, veikparku, baseinu, kā arī ikdienas pakalpojumu un medicīnas aprūpes iestādēm. No otras puses projekts robežojas ar Vējupi, kā arī pavisam netālu ir plaši mežu masīvi pastaigām, izbraucieniem ar velosipēdu vai citām atpūtas iespējām svaigā gaisā, turklāt atjaunotais Gaujas - Baltezera kanāls nodrošinās iespēju laivot līdz Baltezeram vai pat Rīgas jūras līcim. Lokācija ir teicama aktīvas atpūtas un dabas cienītājiem!

Ēku plānots nodot ekspluatācijā šī gada beigās.

Uzzināt vairāk!

PIŅĶI

Saliena Park Apartments  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Citadele

 


Saliena ir daļa no Piņķu apdzīvotās vietas, kas atrodas Babītes novadā. Arvien augošajā apkaimē tiek aizvadīta no visiem neatkarīga, autonoma ikdiena. Varētu pat teikt, ka šeit - ciešā galvaspilsētas tuvumā ir izveidota pašiem sava dabas ieskauta republika, kur vienlaikus izbaudīt gan mieru, gan komfortu un eiropeisku dzīvesveidu.

Saliena Park Apartments dzīvokļu māju projekts turpina attīstīties un pašlaik norit otrā būvniecības kārta, pavisam drīz interesentiem piedāvājot vēl 4 augstas klases dzīvokļu mājas Saulkrastu ielā

Pirmā no jaunajām Saulkrastu ielas četrām mājam jau ir būvniecības stadijā un pieejama rezervācijām. Saulkrastu ielas mājas raksturo mazstāvu apbūve ar 22 dzīvokļiem katrā mājā, ar kopumā 88 dzīvokļiem dažādās platības, sākot no 42 līdz 105 m2. 

Salienā pieejami ne vien dzīvokļi, bet arī citi kvalitatīvi dažādu veidu mājokļi - plašas savrupmājas, elegantas rindu mājas, mājīgi dzīvokļi un zemes apbūvei, kā arī komercplatības. Saliena var lepoties arī ar mūsdienīgu infrastruktūru.

Uzzināt vairāk!

MĀRUPE

Zelta Rasa  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Atvērto durvju dienas, Notikumi, Citadele

 


Jaunums! Projektā atklāts  jauns demo dzīvoklis, kuru iespējams apskatīt klientiem ērtā laikā, iepriekš sazinoties ar projekta pārstāvjiem!

"Zelta Rasas" 3. korpuss ir viena no trim kompleksa piecstāvu ēkām, kuras piedāvājumā  ir 59 jauni apartamenti (no 41 - 138 m2), ar kvalitatīvu interjeru, plašiem balkoniem un burvīgām terasēm. Lielākajā daļā dzīvokļu ir balkoni, bet augšējo stāvu dzīvokļos - plašas atklātās terases, no kurām paveras brīnišķīgs skats. 

Šobrīd projektā vēl pieejami divu un trīs istabu dzīvokļi dažādās platībās un cenās. 

Atrašanās vieta - zaļā, mierīgā un mūsdienīgā Mārupe ir Rīgā un tuvākajā apkārtnē strādājošo vidū ir ļoti iecienīta un prestiža vieta dzīvošanai. 

Iedzīvotāju ērtībām pieejama arī virszemes un pazemes autostāvvieta, bet bērniem - rotaļu laukums. Visapkārt mājai ir labiekārtota, iežogota teritorija 1,3 hektāru platībā, bruģēti celiņi un kvalitatīvs apgaismojums. 

Iedzīvotāji šeit var justies kā savā privātā un neatkarīgā pasaulē, kur viss pielāgots gan lielākiem, gan mazākiem iemītniekiem - kompleksa teritorijā pieejams bērnudārzs, aptieka un veselības centrs, bet dažu minūšu attālumā ir viss, ko piedāvā Mārupes iespējas. Taču, ja nepieciešamas lielpilsētas sniegtās priekšrocības, tās sasniegt būs iespējams ātri un ērti - dzīvojamais komplekss atrodas veiksmīgi izvēlētā vietā Rīgas un Mārupes pierobežā, netālu no tirdzniecības centra "Spice". Tas būs tikai 15 minūšu brauciens līdz pilsētas centram, bet 10 - 12 minūtes būs vajadzīgas, lai nokļūtu līdz Jūrmalai vai lidostai "Rīga". 

Uzzināt vairāk!

 
APSKATI ATVĒRTO DURVJU DIENAS DALĪBNIEKUS ARĪ CITĀS APKAIMĒS!
 

* Reģistrācija nepieciešama, lai projektu attīstītāji varētu Tev nodrošināt ērtu un drošu mājokļu apskati, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus. 

"Akācijas", "Filozofu rezidences" un citi projekti vērs durvis apmeklētājiem

09.09.2020

alt
alt

Vieta, kur veidot nākotni - jauna koncepta kvartāls Pierīgā "Līčukrasti"

11.09.2020

Saistītās ziņas

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

alt

Dzīvokļi uz visiem 100 jaunajā mājā Stabu ielā

alt

Video: dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!

alt

"Akācijas", "Filozofu rezidences" un citi projekti vērs durvis apmeklētājiem

alt

Iegādājies trīs istabu dzīvokli "Merks Gaiļezera namos" ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Projektā "Zelta Rasa" Mārupē atklāts jauns demo dzīvoklis!

2

Vienīgie dzīvokļi Rīgā ar pieaugošu vērtību – projekts Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29

3

Jaunā daudzdzīvokļu ēka Strēlnieku ielā 4b nodota ekspluatācijā

4

Projektā Loft&Rosegold pieejamas arī komercplatības

5

Artūrs Silantjevs: finanšu pratības "kustība" kā neizdevies projekts?

City24 redaktora izvēle

alt

Skaties! Lieliski sērijveida māju dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Vieta, kur veidot nākotni - jauna koncepta kvartāls Pierīgā "Līčukrasti"

alt

Populārākie virtuves fasāžu materiāli: kādi ir to plusi un mīnusi?