Uzsākta dzīvokļu rezervācija jaunajā projektā "Ūbeļu Nami", Ādažos

SIA "Vestabalt" uzsāk dzīvokļu pārdošanu projektā "Ūbeļu Nami", kur satiekas mūsdienu arhitektūra, kvalitāte, jaunākās interjera tendences, videi un ģimenēm draudzīgi risinājumi. Tas ir projekts, kur moderna pilsētas iedzīvotāja prasības ergonomiski savijas ar dabu, piepilsētas mieru un harmonisku dzīves vidi. "Ūbeļu Nami" ir jauns daudzdzīvokļu namu projekts Ādažos, Ūbeļu ielā, netālu no upes Gaujas, Vējupes ielokā. Iedzīvotāji savos izvēlētajos mājokļos varēs iekārtoties jau 2021. gada otrajā pusē. Projekts tiks realizēts divās kārtās, pirmajā celtniecības kārtā uzbūvējot divas četru stāvu ēkas ar 48 dzīvokļiem katrā un pazemes un virszemes autostāvvietu. Projekta otrajā kārtā paredzētas uzcelt vēl divas līdzīgas ēkas, līdz ar to, ciematu "Ūbeļu Nami" padarot par vienu no lielākajiem un modernākajiem Ādažu rajonā. 

Projekta attīstītājs ir domājis par projekta detaļām un jaunākajiem tehniskajiem risinājumiem, lai "Ūbeļu Namu" iedzīvotāji šeit justos labi un ērti ilgtermiņā. Projektā ir paredzēta pazemes un virszemes autostāvvieta, vieta velosipēdu novietošanai, tiks izveidota atpūtas un spēļu zona bērniem, izveidoti apstādījumi un citi moderni labiekārtojuma elementi (soliņi, skulptūras, apgaismes ķermeņi). Kāpņu telpas interjerā "Ūbeļu Namos" tiks izveidoti īpaši šim projektam izveidoti sienu gleznojumi.

Ir domāts arī par iedzīvotāju drošību, projektā paredzot automātiskās barjeras pie iebraukšanas teritorijā, savukārt iekļūšana ēkas kāpņu telpā tiks organizēta, izmantojot kodu sistēmu.

Projekta arhitekts ir īpaši domājis pie funkcionāla, kompakta, bet tajā pašā laikā - ērta dzīvokļu plānojuma.Ginta Brigmane, SIA "Vestabalt" vadošā pārdošanas speciāliste: "Projektu "Ūbeļu Nami" raksturo moderna infrastruktūra, kvalitatīvi tehniskie risinājumi, sakārtota vide un godīga, profesionāla apsaimniekošana pēc projekta pabeigšanas. Kompakts plānojums un augsta projekta kvalitāte, energoefektivitāte samazinātas ikdienas dzīvošanas izmaksas projekta "Ūbeļu Nami" iedzīvotājiem, kas ir pievienotā vērtība ilgtermiņā."

Divu istabu dzīvokļi (1 guļamistaba) tiek piedāvāti platībās no 44 m2 un trīs istabu dzīvokļi (2 guļamistabas), sākot no 61 m2, katram no dzīvokļiem ir plašs balkons. Iegādes cenas dzīvokļiem ir sākot no 1250 EUR/m2. Virzsemes stāvvietas cena: 2600 EUR/gab. Pazemes stāvvietas cena: 5000 EUR/gab.

Rīgas tuvums, saikne ar dabu un izcili attīstīta infrastruktūra veido Ādažus par pievilcīgu mājvietu jauniem cilvēkiem, ģimenēm ar bērniem un pārējiem, kas Ādažus izvēlēsies par savām mājām.

SIA "Vestabalt" pārdošanas specialiste Ginta Brigmane: "Strādājot nekustamo īpašumu nozarē jau vairāk kā piecus gadus, esmu novērojusi arvien pieaugošu tendenci - pēdējos gados aizvien vairāk pieaug interese iegādāties mājokli pierīgā, tuvāk dabai, ekoloģiskā  vidē ar sakārtotu infrastuktūru, kāda tā ir Ādažos, kas ierindojas uzreiz aiz Mārupes, pirktāko īpašumu topā. Ādaži ir strauji augošs novads ar ļoti labu attīstītu infrastruktūru un progresīvu vadību, kas ir ieinteresēta Ādažu iedzīvotāju labklājībā un ir izveidojusi pozitīvu pamatu biznesa attīstīšanai, radot jaunas darba vietas un ir motivējošs iemesls jauno iedzīvotāju izvēlē mājokļa iegādei tieši šeit. Ādažos ik gadu tiek atvērtas jaunas pirmskolas izglītojošās iestādes bērniem, paplašinās skolas un tiek radītas jaunas, kvalitatīvas izklaides iespējas. Un, protams, pieminēšanas vērta ir turpat līdzās esošā Carnikavas un Saulkrastu pludmale."

 
Šobrīd "Ūbeļu Nami" projekta dzīvokļus jau iespējams rezervēt. Vērtējot pēc "Vestabalt" līdzšinējās pieredzes, iespēju rezervēt dzīvokli būvniecības stadijā klienti novērtē ļoti atzinīgi, tam saredzot vairākas priekšrocības. Piemēram, kamēr norit būvniecības process, attīstītājs piedāvā un izskata iespēju izvēlētajos dzīvokļos veikt noteiktas izmaiņas tehniskajā risinājumā, vai arī tos apvienot vienā. 

Projekta atrašanās vieta un apkārtējā plašā un zaļā vide ir būtiski ietekmējusi "Ūbeļu Namu" ēku vizuālo izskatu un stilu, tieši tāpēc projekta arhitektūrā un fasāžu risinājumos ir izmantoti dabas krāsu toņi. Pateicoties lakoniskajam dizainam, "Ūbeļu Nami" organiski iekļaujas apkārtnes ainavā.

Vairāk informācijas par projekta "Ūbeļu Nami" dzīvokļiem un iespējām tos rezervēt šeit.

KOMERCINFORMĀCIJA

No finansiālā aspekta līdz drošības sajūtai: kāpēc pieauguši cilvēki dzīvo kopā ar vecākiem?

11.09.2020

alt
alt

Video: dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!

14.09.2020

Saistītās ziņas

alt

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

alt

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

alt

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

alt

Jaunums Ķekavas pusē: dzīvokļu projekts "Apiņi"

alt

Ķengaraga projektā "Divi krasti" uzsāk otrās mājas dzīvokļu rezervāciju

alt

Perspektīvajā Krasta ielas apkaimē ekspluatācijā nodota "Krasta kvartāla" otrā ēka

alt

Laiks jaunām mājām! Piesakies projektu individuālai apskatei!

alt

Jaunajā Ādažu projektā "Ūbeļu Nami" nosvinēti Spāru svētki

alt

"Merks Viesturdārzs" aicina klientus uz individuālām dzīvokļu apskatēm!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

2

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

3

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

4

Pirkt īpašumu pandēmijas laikā - droši, ērti un produktīvi

City24 redaktora izvēle

alt

Pirkt īpašumu pandēmijas laikā - droši, ērti un produktīvi

alt

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

alt

Dārgākie īpašumi Latvijas nekustamā īpašuma tirgū