"Baltic Sotheby’s International Realty" sāk ekskluzīvu sadarbību ar projektu "KADO KARIM"

Premium klases nekustamo īpašumu uzņēmums "Baltic Sotheby’s International Realty" uzsācis ekskluzīvu sadarbību ar pasaules līmeņa elitārā dzīvojamā kompleksa projektu Jūrmalā - "KADO KARIM". Sadarbības ietvaros tiks nodrošināta  potenciālo klientu piesaiste, konsultācijas telpu pielāgošanā individuālām prasībām, kā arī unikāla dizaina un mākslas sintēzē radītā projekta popularizēšana vietējā un starptautiskā tirgū.
Ēku komplekss ar visaugstākās klases apartamentiem "KADO KARIM" atrodas Jūrmalā, Ikšķiles ielā 4, netālu no Dzintaru koncertzāles un dažu minūšu gājienā no jūras. Tas ir mūsdienīgs dzīvojamais komplekss, kuram nav analogu Baltijā. Tā realizēšanai tika izveidota profesionāļu komanda, piesaistīti pasaulē labākie uzņēmumi, izmantotas jaunākās izstrādes tehnoloģijas arhitektūrā un dizainā. Projekta autors ir pasaulē pazīstamais amerikāņu dizaineris Karim Rashid  - viens no desmit vispieprasītākajiem dizaineriem pasaulē. Galvenais projekta arhitekts ir Andis Sīlis, kura vadītais arhitektu birojs ir arī citu, zināmu ēku autori (piem., "Mercedes Benz" auto tirdzniecības centrs, Latvijas Mākslas akadēmijas jaunais korpuss u.c.). "KADO KARIM" projekts ir ticis augsti novērtēts "Luxury Brand" kategorijās arī starptautiski. Projekta arhitektūru veido pludlīniju, noapaļotas formas - mierīgas un dabiskas -  harmoniski iekļaujoties apkārtējā vidē.

Dzīvojamais komplekss sastāv no trim funkcionāli apvienotām mājām, kas veidotas vienotā arhitektūras stilā, un tajā ir 21 apartaments, kā arī 7 divlīmeņu penthausi ar plašām terasēm uz jumta. Slēgta apsargājamā teritorija ar videonovērošanu, pazemes stāvlaukums, čipa pieejas kartes, lobijs ar konsjerža servisu visu diennakti, kā arī labiekārtots pagalms. Dzīvojamā kompleksa kopējā teritorija – 5 352 m2. Kompleksā ir arī pazemes stāvvieta 42 automobiļiem, kā arī viesu virszemes stāvvieta 5 auto. Projektā ir izveidota Gudrās ēkas sistēma.  Vestards Rozenbergs, "Baltic Sotheby’s International Realty" līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs: "Mūsu darbības pamatā  vienmēr  bijusi izcilība. Tādēļ sadarbība ar  pasaules līmeņa  arhitektūras un dizaina projektu ir likumsakarīga.  Ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas mērogā ir maz  līdzvērtīgu projektu, kas nodrošina  gan laikmetīgu arhitektūru izcilā vietā, gan visaugstākās komforta  un izsmalcināta dzīvesveida prasības.  Turklāt pieaug pieprasījums pēc augstas kvalitātes īpašumiem, kas piedāvā drošu, efektīvi izmantojamu un veselīgu dzīves un darba vidi. Arī pieprasījums pēc Jūrmalas premium īpašumiem šajā laikā ir noturīgs. Šis projekts jaunajām premium īpašumu tendencēm pilnībā atbilst."

"Baltic Sotheby’s International Realty" pārdošanas direktore Līga Kohtanena:  "Tas, ka sadarbībai ir izvēlēts mūsu uzņēmums, ir augsts novērtējums mūsu speciālistu profesionalitātei. Esam gatavi iesaistīties "KADO KARIM" projektā, jo mūsu rīcībā ir arī daudzu gadu garumā uzkrāta pieredze darbā ar īpaši ekskluzīviem īpašumiem. Mūsu sadarbības ietvaros konsultēsim projekta pārstāvjus pārdošanas stratēģijā, kā arī palīdzēsim nodrošināt pārdošanas procesu, vienlaikus sniedzot palīdzību, popularizējot šo - unikāla dizaina un mākslas sintēzē radīto - ēku kompleksu. "KADO KARIM"  ir ne tikai augstvērtīgas arhitektūras paraugs, bet tas arī atrodas izcilā vietā – pašā Jūrmalas sirdī, apmierinot mūsdienu premium īpašumu pircēja visaugstākās prasības."
Andris Litiņš, "KADO KARIM" projekta pārstāvis: "Šī projekta koncepta pamatā ir vēlme apmierināt visprasīgākos un izsmalcinātākos pircējus, kuriem nekustamais īpašums ir vieta komfortablai dzīvei. Tāpēc uzskatījām par pareizāko sadarbībai piesaistīt pieredzējušu premium nekustamo īpašumu uzņēmumu, par kādu uzskatām "Baltic Sotheby’s International Realty". Uzņēmuma starptautiskā pieredze un plašais aģentu tīkls daudzās pasaules valstīs nodrošinās daudz plašāka potenciālo klienta loka aptveršanu, popularizējot šo unikālo projektu. Ieklausoties mūsu sadarbības partnera - "Baltic Sotheby’s International Realty" ieteikumos un pieredzē, esam gatavi piemēroties jaunajām klientu prasībām pēc augstākās klases īpašumiem, t.sk., pielāgojot apartamentu ērtības un izmērus konkrētām klientu vēlmēm."

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

15.09.2020

alt
alt

"Jurmala Park House" piedāvā: premium īres dzīvokļi Dzintaros

16.09.2020

Saistītās ziņas

alt

Jaunums Ķekavas pusē: dzīvokļu projekts "Apiņi"

alt

Ķengaraga projektā "Divi krasti" uzsāk otrās mājas dzīvokļu rezervāciju

alt

Perspektīvajā Krasta ielas apkaimē ekspluatācijā nodota "Krasta kvartāla" otrā ēka

alt

Laiks jaunām mājām! Piesakies projektu individuālai apskatei!

alt

Jaunajā Ādažu projektā "Ūbeļu Nami" nosvinēti Spāru svētki

alt

"Merks Viesturdārzs" aicina klientus uz individuālām dzīvokļu apskatēm!

alt

Gudrai investīcijai! Renovēts daudzdzīvokļu nams Rīgas centrā "WIELONA NAMI"

alt

Jūrmala - ne tikai dzīvošanai, bet arī kvalitatīvai atpūtai un biznesam!

alt

"Kvartāls B91" Brīvības ielā - lieliska iespēja dzīvot pašā Rīgas centrā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Dārgākie īpašumi Latvijas nekustamā īpašuma tirgū

2

Zemesgabali Daugavas labajā krastā: lieliskas vietas Tavai privātmājai!

3

Perspektīvajā Krasta ielas apkaimē ekspluatācijā nodota "Krasta kvartāla" otrā ēka

4

Jaunums Ķekavas pusē: dzīvokļu projekts "Apiņi"

5

Ķengaraga projektā "Divi krasti" uzsāk otrās mājas dzīvokļu rezervāciju

6

Nesaskaņota mājokļa pārbūve: kam jāpievērš uzmanība

City24 redaktora izvēle

alt

Dārgākie īpašumi Latvijas nekustamā īpašuma tirgū

alt

Jūrmala - ne tikai dzīvošanai, bet arī kvalitatīvai atpūtai un biznesam!

alt

Koka dārgumi: mājas, ar kurām lepojas paaudzēs