"Baltic Sotheby’s International Realty" sāk ekskluzīvu sadarbību ar projektu "KADO KARIM"

Premium klases nekustamo īpašumu uzņēmums "Baltic Sotheby’s International Realty" uzsācis ekskluzīvu sadarbību ar pasaules līmeņa elitārā dzīvojamā kompleksa projektu Jūrmalā - "KADO KARIM". Sadarbības ietvaros tiks nodrošināta  potenciālo klientu piesaiste, konsultācijas telpu pielāgošanā individuālām prasībām, kā arī unikāla dizaina un mākslas sintēzē radītā projekta popularizēšana vietējā un starptautiskā tirgū. Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Baltic Sotheby`s International Realty, Nekustamais īpašums, KADO KARIM
Ēku komplekss ar visaugstākās klases apartamentiem "KADO KARIM" atrodas Jūrmalā, Ikšķiles ielā 4, netālu no Dzintaru koncertzāles un dažu minūšu gājienā no jūras. Tas ir mūsdienīgs dzīvojamais komplekss, kuram nav analogu Baltijā. Tā realizēšanai tika izveidota profesionāļu komanda, piesaistīti pasaulē labākie uzņēmumi, izmantotas jaunākās izstrādes tehnoloģijas arhitektūrā un dizainā. Projekta autors ir pasaulē pazīstamais amerikāņu dizaineris Karim Rashid  - viens no desmit vispieprasītākajiem dizaineriem pasaulē. Galvenais projekta arhitekts ir Andis Sīlis, kura vadītais arhitektu birojs ir arī citu, zināmu ēku autori (piem., "Mercedes Benz" auto tirdzniecības centrs, Latvijas Mākslas akadēmijas jaunais korpuss u.c.). "KADO KARIM" projekts ir ticis augsti novērtēts "Luxury Brand" kategorijās arī starptautiski. Projekta arhitektūru veido pludlīniju, noapaļotas formas - mierīgas un dabiskas -  harmoniski iekļaujoties apkārtējā vidē.

Dzīvojamais komplekss sastāv no trim funkcionāli apvienotām mājām, kas veidotas vienotā arhitektūras stilā, un tajā ir 21 apartaments, kā arī 7 divlīmeņu penthausi ar plašām terasēm uz jumta. Slēgta apsargājamā teritorija ar videonovērošanu, pazemes stāvlaukums, čipa pieejas kartes, lobijs ar konsjerža servisu visu diennakti, kā arī labiekārtots pagalms. Dzīvojamā kompleksa kopējā teritorija – 5 352 m2. Kompleksā ir arī pazemes stāvvieta 42 automobiļiem, kā arī viesu virszemes stāvvieta 5 auto. Projektā ir izveidota Gudrās ēkas sistēma.  Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Baltic Sotheby`s International Realty, Nekustamais īpašums, KADO KARIM Vestards Rozenbergs, "Baltic Sotheby’s International Realty" līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs: "Mūsu darbības pamatā  vienmēr  bijusi izcilība. Tādēļ sadarbība ar  pasaules līmeņa  arhitektūras un dizaina projektu ir likumsakarīga.  Ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas mērogā ir maz  līdzvērtīgu projektu, kas nodrošina  gan laikmetīgu arhitektūru izcilā vietā, gan visaugstākās komforta  un izsmalcināta dzīvesveida prasības.  Turklāt pieaug pieprasījums pēc augstas kvalitātes īpašumiem, kas piedāvā drošu, efektīvi izmantojamu un veselīgu dzīves un darba vidi. Arī pieprasījums pēc Jūrmalas premium īpašumiem šajā laikā ir noturīgs. Šis projekts jaunajām premium īpašumu tendencēm pilnībā atbilst."

"Baltic Sotheby’s International Realty" pārdošanas direktore Līga Kohtanena:  "Tas, ka sadarbībai ir izvēlēts mūsu uzņēmums, ir augsts novērtējums mūsu speciālistu profesionalitātei. Esam gatavi iesaistīties "KADO KARIM" projektā, jo mūsu rīcībā ir arī daudzu gadu garumā uzkrāta pieredze darbā ar īpaši ekskluzīviem īpašumiem. Mūsu sadarbības ietvaros konsultēsim projekta pārstāvjus pārdošanas stratēģijā, kā arī palīdzēsim nodrošināt pārdošanas procesu, vienlaikus sniedzot palīdzību, popularizējot šo - unikāla dizaina un mākslas sintēzē radīto - ēku kompleksu. "KADO KARIM"  ir ne tikai augstvērtīgas arhitektūras paraugs, bet tas arī atrodas izcilā vietā – pašā Jūrmalas sirdī, apmierinot mūsdienu premium īpašumu pircēja visaugstākās prasības."Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Baltic Sotheby`s International Realty, Nekustamais īpašums, KADO KARIM
Andris Litiņš, "KADO KARIM" projekta pārstāvis: "Šī projekta koncepta pamatā ir vēlme apmierināt visprasīgākos un izsmalcinātākos pircējus, kuriem nekustamais īpašums ir vieta komfortablai dzīvei. Tāpēc uzskatījām par pareizāko sadarbībai piesaistīt pieredzējušu premium nekustamo īpašumu uzņēmumu, par kādu uzskatām "Baltic Sotheby’s International Realty". Uzņēmuma starptautiskā pieredze un plašais aģentu tīkls daudzās pasaules valstīs nodrošinās daudz plašāka potenciālo klienta loka aptveršanu, popularizējot šo unikālo projektu. Ieklausoties mūsu sadarbības partnera - "Baltic Sotheby’s International Realty" ieteikumos un pieredzē, esam gatavi piemēroties jaunajām klientu prasībām pēc augstākās klases īpašumiem, t.sk., pielāgojot apartamentu ērtības un izmērus konkrētām klientu vēlmēm."

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

15.09.2020

alt
alt

"Jurmala Park House" piedāvā: premium īres dzīvokļi Dzintaros

16.09.2020

Saistītās ziņas

alt

Projektā Loft&Rosegold pieejamas arī komercplatības

alt

Jaunā daudzdzīvokļu ēka Strēlnieku ielā 4b nodota ekspluatācijā

alt

Vienīgie dzīvokļi Rīgā ar pieaugošu vērtību – projekts Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29

alt

Projektā "Zelta Rasa" Mārupē atklāts jauns demo dzīvoklis!

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Izziņoti "Krasta City" apbūves metu konkursa rezultāti

alt

"Mežaparka Rezidencēs" ekspluatācijā nodota pirmā dzīvokļu māja Jaunā Mežaparka ielā 36

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Projektā "Zelta Rasa" Mārupē atklāts jauns demo dzīvoklis!

2

Vienīgie dzīvokļi Rīgā ar pieaugošu vērtību – projekts Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29

3

Jaunā daudzdzīvokļu ēka Strēlnieku ielā 4b nodota ekspluatācijā

4

Projektā Loft&Rosegold pieejamas arī komercplatības

5

Artūrs Silantjevs: finanšu pratības "kustība" kā neizdevies projekts?

City24 redaktora izvēle

alt

Skaties! Lieliski sērijveida māju dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Vieta, kur veidot nākotni - jauna koncepta kvartāls Pierīgā "Līčukrasti"

alt

Populārākie virtuves fasāžu materiāli: kādi ir to plusi un mīnusi?