Seši veidi, kā uzņēmējdarbības aizdevums palīdzēs tava biznesa attīstībā

Daudziem veiksmīgiem maziem un vidējiem uzņēmumiem, nereti nepieciešams papildu finansējums, lai veicinātu izaugsmi un paplašinātu darbību.  Lai gan ir saprotama vilcināšanās uzņemties parādsaistības, patiesība ir tāda, ka tavs bizness var sasniegt punktu, kurā, lai būtu iespējama izaugsme, nepieciešama papildu nauda. Diemžēl, ne vienmēr ir pieejami brīvi finanšu līdzekļi šādam ieguldījumam.

Ja tavs uzņēmums ir gatavs spert nākamo soli pretim attīstībai, te būs seši veidi kā EstateGuru uzņēmējdarbības aizdevums var būt lielisks palīgs izaugsmē. 

1. Atrašanās vietas paplašināšanai

Neatkarīgi no tā, vai tas ir restorāns, kurā vienkārši nav vietas visiem viesiem, kas interesējas par pusdienošanu, specializēto preču veikals, kurā beigusies vieta pieprasītu produktu izvietošanai, vai birojs, kas ir pārpildīts un vienkārši nespēj nodrošināt ērtu darba vidi darbiniekiem, fiziskās telpas ierobežojumi var kavēt uzņēmējdarbības ieņēmumu pieaugumu. Lai gan ir viegli ieteikt vienkārši pārcelties citur, atrašanās vieta bieži ir būtiska uzņēmuma panākumu gūšanai, turklāt tu, iespējams, esi ēkas īpašnieks, nevis nomnieks, kas padara pārvietošanos pilnīgi neiespējamu. Uzņēmējdarbības aizdevums ir ideāls risinājums, lai paplašinātu vai vienkārši pārveidotu savu atrašanās vietu, lai padarītu to efektīvāku un palīdzētu palielināt ieņēmumus.

2. Aprīkojuma papildināšanai vai atjaunošanai

Šis aspekts ir neizbēgams uzņēmējdarbības attīstībā - var būt nepieciešams jauns IT aprīkojums, tehnika vai ēdināšanas rīki, neatkarīgi no tā, vai tā ir esošā un novecojušā aprīkojuma nomaiņa vai jaunu lietu iegāde, kas palīdzēs palielināt uzņēmuma rentabilitāti. Problēma ir tā, ka parasti šādi uzlabojumi nozīmē ievērojamu naudas ieguldījumu, jo īpaši jaunajiem uzņēmumiem, kuriem parasti nav lielu naudas rezervju uzkrājumu. 

3. Krājumu iegādei

Ja nodarbojies ar preču pārdošanu, jāiegulda krājumos. Tas ir arī viens no lielākajiem izdevumiem lielākajai daļai uzņēmumu nedaudz spekulatīvā rakstura dēļ. Tāpat kā iegādājoties aprīkojumu, tev ir jāapmierina pieprasījums (vai pat jāveicina tas) ar daudzām kvalitatīvām iespējām klientiem, it īpaši, ja tavs uzņēmums konkurē ar lieliem veikalu tīkliem. Patērētājiem patīk izvēles iespējas un veikals vai bizness, kura krājumi ir nepietiekami un acīmredzami pietrūkst, rada negatīvu iespaidu. Īpaši sezonālā uzņēmējdarbība bieži vien ir problēmas, jo jāveic ieguldījumi jau pēc vairāku mēnešu ļoti lēnas uzņēmējdarbības. EstateGuru uzņēmējdarbības aizdevums ir ideāls risinājums šīm problēmām.

4. Kolektīva paplašināšanai 

Katrs uzņēmējs noteikti ir bijis šīs dilemmas priekšā. Tu zini, ka divas vai trīs svarīgas vakances var būt izšķirošas tava biznesa attīstībai, taču saprotams arī, ka jaunu darbinieku pieņemšana sāks atmaksāties tikai pēc pāris mēnešiem, lai arī algas nepieciešams izmaksāt jau no darba uzsākšanas dienas, tāpēc nereti ir neiespējami piesaistīt jaunus talantus savam uzņēmumam, kad tas visvairāk nepieciešams. Šī ir nomācoša pozīcija, kurā atrasties, un īstermiņa aizdevums ir ideāls risinājums, lai palīdzētu pieņemt darbā pareizos cilvēkus, kas ļautu tavam biznesam augt. Šāda situācija ir īpaši izplatīta start-up uzņēmumu nozarē un jau pavisam neilgi pēc uzņēmuma dibināšanas modelis, kurā pats veic klientu servisa, pārdošanas, mārketinga un citus pienākumus, kļūst neefektīvs.  

5. Iespējai, kuru nedrīkst palaist garām 

Iedomājies situāciju, kurā potenciālais klients vēršas pie tevis un vēlas slēgt sadarbības līgumu uz gadu, pēc kura tu nopelnīsi € 200 000. Vienīgā problēma ir tā, ka, lai nodrošinātu nepieciešamo pakalpojumu, nepieciešams aprīkojums par  € 80 000. Arī ar šādām izmaksām tev ir garantēta € 120 000 peļņa, un iegādātais aprīkojums noteikti noderēs arī nākotnē, taču šobrīd uzņēmumam var nebūt lieku € 80 000 šādam ieguldījumam. Atrisinot problēmu ar uzņēmējdarbības aizdevumu pat ar procentu likmi 12% gadā, tu joprojām nopelnīsi ievērojamu peļņu.  

6. Esošo parādsaistību refinansēšanai

Nereti uzņēmumi nonāk dažādu veidu parādsaistībās visdažādāko iemeslu dēļ. Iespējams, uzņēmušies kredītkaršu parādu īstermiņa ārkārtas situāciju segšanai vai vērsušies pie netradicionāla aizdevēja samazinātas naudas plūsmas periodā un tagad cīnās ar augstām procentu likmēm, kas turpina krāties. Bieži ir gudrāk refinansēt esošos parādus ar vienu konsolidētu aizdevumu, kas piedāvā zemākas procentu likmes, atbrīvojot skaidru naudu katru mēnesi un ilgtermiņā ietaupot ievērojamas summas. Aizdevumi, kas piedāvā pilnīgu atmaksu termiņa beigās, kā to dara EstateGuru, var arī palīdzēt uzņēmumiem īstermiņā.

Problēma un risinājums 

Daudzu iepriekš minēto scenāriju problēma lielākajai daļai mazo uzņēmumu īpašnieku ir tā, ka bankas bieži vien nevēlas viņiem palīdzēt. Viņiem, iespējams, nav pietiekami ilga pieredze vai aizdevuma summa ir vienkārši pārāk maza, lai ieinteresētu lielākos kredītu nodrošinātājus tirgū. Papildus tam pieteikšanās process parasti ir lēns un ļoti sarežģīts, neatstājot iespējas mazo un vidējo uzņēmumu īpašniekiem izmantot savu potenciālu. 

EstateGuru biznesa aizdevumi pieejami sākot no 8% gadā ar elastīgiem atmaksas grafikiem. Aizdevuma perioda beigās tu vari atmaksāt procentus un pamatsummu, dodot laiku un iespēju elpot, lai gūtu peļņu no ieguldījumiem. Fakts, ka finansējumu var piesaistīt piedāvājot nekustamo īpašumu kā nodrošinājumu, arī padara to daudz vieglāku nekā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem. Kā redzams no šī aizņēmēja stāsta, nodrošinājumam pat nav jābūt tieši piesaistītam biznesam, tas nozīmē, ka tu varētu izmantot savu privātmāju kā galvojumu pret aizdevumu, lai veicinātu uzņēmējdarbību.

EstateGuru finansējumu iespējams piesaistīt ātri! Ar atbilstošu nodrošinājuma īpašumu tu vari saņemt naudu savā kontā jau 3 dienu laikā. 

Tu vari arī izvēlēties sev piemērotāko atmaksas veidu – regulāros maksājumos aizdevuma termiņa laikā, maksājot tikai procentu maksājumus, bet aizdevuma pamatsummu termiņa beigās, vai arī atmaksājot gan pamatsummu, gan procentus aizdevuma termiņa beigās. 

Pieteikties ir pavisam vienkārši – aizpildi pieteikuma formu un mūsu aizdevumu speciālisti ar tevi sazināsies!

"Jurmala Park House" piedāvā: premium īres dzīvokļi Dzintaros

16.09.2020

alt
alt

"Vestabalt", vadoties no klientu maksātspējas, pielāgo nekustamo īpašumu cenas savos attīstītajos projektos

16.09.2020

Saistītās ziņas

alt

Jautājumi, ko uzdot bankai, plānojot mājokļa iegādi

alt

Latvijā katrs trešais Covid-19 situācijas dēļ domājis par dzīvesvietas maiņu

alt

SEB banka: pieprasījums pēc mājokļa kredītiem turpina mēreni augt

alt

Igauņu nekustamā īpašuma fonds iegādājies TC "Juglas Centrs"

alt

Pētījums: starta šāviens strukturālām izmaiņām biroju tirgū ir izskanējis

alt

Pasaules investori paredz, ka 2021. gada ieguldījumu pieaugums būs līdz pat 50%

alt

Vai ir mainījusies hipotekāro kredītu izsniegšanas tendence?

alt

Investē pieprasītajā Mārupē: četru dzīvokļu mājas projekts ar premium lokāciju

alt

Luminor banka daudzbērnu ģimenēm sāk piedāvāt Altum subsīdiju "Balsts"

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

2

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

3

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

4

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

5

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

6

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

City24 redaktora izvēle

alt

Investoram vai uzņēmīgai ģimenei: muižas šarms Aijažu ezera krastā

alt

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

alt

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu