Vienīgie dzīvokļi Rīgā ar pieaugošu vērtību – projekts Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29

Šobrīd, dažādu pasaules "kataklizmu" iespaidoti, cilvēki arvien rūpīgāk pārdomā savus pirkumus, it sevišķi tad, ja tā ir tik nozīmīga pozīcija kā nekustamais īpašums. Aspekti, par kuriem pirkšanas procesā, dažādu emociju un vilinošu piedāvājumu (pērc šodien un virtuves iekārta dāvanā!) vadīti, cilvēki aizmirst, ir īpašuma potenciāls nākotnē. Divi zaķi ar vienu šāvienu – tā varētu teikt par lēmumu iegādāties mājokli ar pieaugošu vērtību. Tas nozīmē ne vien iegādāties nekustamo īpašumu, bet pie viena arī saņemt teju garantiju, ka pirkumu nenāksies nožēlot un, iespējams, ilgtermiņā skatoties, pat nopelnīt.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Mājokļu tirgus, Ģenerāļa Radziņa Krastmala 29Bet kas tad ir tas, kas palielina nekustamā īpašuma vērtību un ierindo to kategorijā drošs pirkums? Mēdz teikt, ka izvēloties dzīvesvietu, svarīgas ir tikai trīs lietas: vieta, vieta un vēlreiz vieta, tomēr jāsaka, ka ne tikai…

Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Mājokļu tirgus, Ģenerāļa Radziņa Krastmala 29"Pasaules pieredze rāda, ka īpašumi, kas atrodas pilsētas centrā, kādas ūdenstilpnes tuvumā vai ar skatu uz to, ir kā zelta komplekts, jo tie ir no tiem īpašumiem, kam ir šī nezūdošā vērtība un daudz lielāka iespēja, ka to aktualitāte nezudīs. Tātad, laba lokācija un skaists skats ir, tomēr veiksmes stāsts var sākties no pavisam praktiska aspekta - iegādes cenas. Parasti šādi īpašumi vienmēr maksā dārgāk, līdz ar to, ja šādu īpašumu iespējams iegādāties par ļoti labu cenu, tad uzvara ir teju garantēta. Apsveicam, Jūs esat noslēdzis labu darījumu un gudri investējis", komentē Dzintars Bērziņš, 1 37 digital agency valdes loceklis

Kur meklēt šādus īpašumus?

Dzīvokļi Rīgā ar pieaugošu vērtību šobrīd ir projektā Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29. Renovētā, vēsturiskā namā kopumā ir 24 atjaunoti 2 un 3 istabu dzīvokļi, ar pilnu apdari, platībās no 67 līdz 95 m2. Šobrīd pircējiem pieejami 10 mājokļi. Dzīvokļos ir atjaunotas oriģinālās dēļu grīdas un durvis, saglabāti ulmaņlaiku radiatori un atjaunoti senie ķieģeļu atsegumi, kas iekštelpās rada īpašu atmosfēru. Mājā ir nomainītas komunikācijas – uzstādīts jauns siltummezgls (gāzes apkures katls), jauni stāvvadi, kā arī atjaunots jumta segums.

Šeit summējas visas iepriekšminētās priekšrocības – mūsdienīgi dzīvokļi ar vēsturiskiem elementiem, senā un sevi pierādījušā namā, ar fantastisku skatu uz Daugavu un tās promenādi, kas paveras no mājokļu logiem, lielisku un ērtu atrašanās vietu, par cenu,  sākot no 1390 eur/m2. Mājas veiksmīgā atrašanās vieta nodrošina izbraukšanu uz visiem galvenajiem pilsētas tiltiem, kas aizved uz labākajiem Pārdaugavas galamērķiem. Savukārt Vecrīga un Centrāltirgus ir 5 minūšu attālumā, bet centrs sasniedzams  10 minūšu pastaigā, kājām ejot.  


Pērc tagad, lai nākotnē Tev piederētu vērtīgākais

Pilsētplānotāji uzskata, ka apkaime ap Krasta un Maskavas ielām ir viena no perspektīvākajām Rīgas vietām, kam ir milzu potenciāls nākotnē. Jāsaka, ka rajons jau šobrīd virzās pozitīvā virzienā. Tie, kas raduši investēt nekustamajā īpašumā, šobrīd šeit labprāt iegādājas īpašumus par demokrātiskām cenām, lai nākotnē tos realizētu jau citās perspektīvās. Par virzību pareizajā virzienā liecina arī lielāki un mazāki nekustamo īpašumu attīstītāji, piemēram, "Kaamos" un "Bonava Latvija", kas šajā apkaimē šobrīd attīsta iespaidīgus projektus. Arī biznesa vide šeit attīstās arvien plašāk – Spīķeros sev mājvietu atraduši vairāki spēcīgi uzņēmumi. 

UZZINI VAIRĀK ŠEIT!

Sazinies ar Ģenerāļa Radziņa krastmalas projekta pārstāvjiem, lai uzzinātu vairāk un iegādātos savu īpašumu ar pieaugošu vērtību! Kontaktinformācija: Laura Valta; laura@137.lv; +371 2617 1515. Dzintars Bērziņš; dzintars@137.lv; +371 26137222.

 

KOMERCINFORMĀCIJA

Projektā "Zelta Rasa" Mārupē atklāts jauns demo dzīvoklis!

24.09.2020

alt
alt

Jaunā daudzdzīvokļu ēka Strēlnieku ielā 4b nodota ekspluatācijā

29.09.2020

Saistītās ziņas

alt

Viena no populārākajām izvēlēm jaunajos projektos: "Divi Krasti" Ķengaragā

alt

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

alt

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

alt

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

alt

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

alt

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

alt

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

5

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

6

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem