Jaunākās dizaina tendences un ieteikumi, kā mājokli iekārtot modernu un mājīgu

Veidojot mājokļa iekārtojumu, gan interjera dizaineri, gan arī mājokļa īpašnieki vienmēr koncentrējas uz pamatvērtībām - funkcionalitāti, ergonomiku un mājīgumu. Tomēr nevaram aizmirst arī par dizaina pasaules tendencēm, kas nereti pamanāmas telpu iekārtojuma veidošanā kā dzīvokļos, tā privātmājās, neatkarīgi no mājokļa platības vai finansiālajiem apsvērumiem. "Comoblue" studijas komanda, kura ir nekustāmā īpašuma attīstītāja "Pro Kapital" projekta "River Breeze Residence" jaunā demo dzīvokļa interjera autori, iepazīstina ar aktuālākajām tendencēm interjera dizainā un to, kā tās izmantot moderna un mājīga mājokļa radīšanā. Interjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, River Breeze Residence, Pro Kapital Latvia "Veidojot demo dzīvokli River Breeze Rezidence, tā iekārtošana bija aizraujošs un izaicinājuma pilns process, kurš pakārtots pasūtītāja interesēm, dizaineru gaumei un potenciālo klientu priekšstatiem. Demo dzīvokļa iekārtošanā izmantojām dabīgus, kvalitatīvus, mūsdienīgus materiālus un aktuālās krāsu gammas. Speciālistu komandas mērķis bija radīt interjeru, kurā dzīvokļa īpašnieks var komfortabli justies sev ierastajā vidē, neatkarīgi no tā ģeogrāfiskās atrašanās vietas," stāsta Juris Kauliņš, "Comoblue" vadītājs.Interjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, River Breeze Residence, Pro Kapital LatviaKrāsu nozīmīgums

Ik gadu krāsu industrija – dizaineri un ražotāji visā pasaulē izvirza vienu vai vairākas krāsas, kas ne tikai ir īpaši aktuālas konkrētajā gadā, bet arī iecienītas dizaineru vidū, tādēļ arī bieži redzamas interjeros. Ja pagājušās dekādes karstākās krāsas bija pelēks un pastelļtoņi, tad šī gada krāsu gammā sastopami tādi toņi kā kanēļa brūns, sūnu zaļš, rozā, ķieģeļu sarkans, kā arī zilganpelēkie toņi. Ķieģeļu sarkanā ir krāsa drosmīgajiem, jo ne visi atļaujas to izmantot savā interjerā. Tomēr tā izteikti atdzīvina telpu, tādēļ arī "River Breeze Residence" demo dzīvokļī izmantoti aktuālie krāsu salikumi. Ķieģeļsarkanais sienu tonis kopā ar arctic blue zilo dīvānu, kā arī paklāju un dekoriem zemes toņos veido lielisku saspēli. Guļamistabā izmantots sūnu zaļais un rozā, kas telpai piešķir intimitāti un emocionālu baudījumu.Interjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, River Breeze Residence, Pro Kapital LatviaLai top gaisma! 

Gaisma visos laikos cilvēkiem ir bijusi būtiska. Lai cik veiksmīgi un eleganti būtu noformēts interjers, neaizvietojama vērtība tajā ir pietiekams apgaismojums. Ja dabīgā gaisma piepilda visu telpu, līdzīgi kā "River Breeze Residence" dzīvokļos, mājokļa saimnieki var būt lepni, jo tas ir labākais, kas vien telpā var būt. Gaismas pielietos mājokļos apzināti var izvēlēties vieglus aizkarus un gaišas grīdas, kas akumulē gaismu, radot vēl plašākas telpas un mājīguma sajūtu.

Savukārt, ja telpās dabīgās gaismas nav pietiekami, iespējams izmantot dažāda veida mākslīgā apgaismojuma avotus. Pateicoties LED tehnoloģiju attīstībai, mainot gaismas intensitāti,  apgaismojumu var pielāgot līdzīgi dabīgās gaismas dienas ciklam. To iespējams ieprogrammēt tā, lai pa dienu telpās būtu vēsāks gaismas spektrs, kas veicina pamošanos, bet vakarā - siltāks, lai sagatavotos dienas noslēgumam. Gaisma un atbilstoša apgaismojuma atrašana mājoklim ir jaunā laikmeta zinātnes izaicinājums.  Interjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, River Breeze Residence, Pro Kapital LatviaJaunais luksuss - dabīgi materiāli un kvalitāte 

Viena no aktuālajām tendencēm interjera dizainā ir dabīgu materiālu izvēle. Jaunais luksuss vairs nav bagātība detaļās un formās, bet priekšroka tiek dota dabīgiem materiāliem, kvalitātei un ilgtspējai. Tendences liecina, ka no luksusa mēbelēm cilvēki sāk atteikties par labu vienkāršībai un praktiskumam. Joprojām modē ir dabīgs koks, metāls un akmens, kā arī dabīgi audumi - samts, lins vai vilna.  

Būtiska jaunā tendence ir formu daudzveidība, dodot priekšroku viegli noapaļotām formām un detaļām - apaļi galdi, lampas, noapaļotas formas dīvāni. Joprojām populāri ir zemes toņi, un neregulāras formas paklāji redzami arvien vairāk interjeros, padarot tos mūsdienīgākus un saistošākus.


Ergonomika un mājīgums ir visa pamatā

Neatkarīgi no tā, kāda ir mājokļa saimnieku nodarbošanās, budžets un interjera preferences, galvenais, lai cilvēki savās mājās justos ērti. Lai telpas padarītu plašākas, jau kādu laiku arhitekti izmanto atvērtā plānojuma dizainu. Tieši tādēļ ergonomikai un pareizi iekārtotiem telpas zonējumiem - vieta atpūtai, darbam, dzīvojamai un ēdamzonai - ir liela nozīme. Tomēr jāņem vērā, ka tas ir izaicinājums radīt vienotu interjera konceptu. Izmantojot atbilstošus izteiksmes līdzekļus, kas rada mājīguma sajūtu un veido kompozīciju ar vienotiem dizaina risinājumiem, noteikti panāksiet vēlamo rezultātu.

 

Dzīvot laukos skaisti! Iegādei pieejamas privātmājas ar gaumi un ērtībām

07.10.2020

alt
alt

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

08.10.2020

Saistītās ziņas

alt

Kā izskatās paraugdzīvoklis projektā "Ķīpsalas Horizonti"?

alt

Populārākie virtuves fasāžu materiāli: kādi ir to plusi un mīnusi?

alt

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem

alt

Kad dizainerim bija labs garastāvoklis: dzīvokļi, no kuriem mācīties interjeru

alt

Dienas mājoklis! Dzīvoklis zviedru vates fabrikas telpās Rīgas centrā

alt

Dzīvot citā līmenī! 5 superstilīgi lofti Rīgā un Jūrmalā!

alt

Īres dzīvokļi ar šarmu! Šī brīža interesantāko īres dzīvokļu TOP

alt

Ieskaties! Šī brīža interesantākie dvīņu un rindu māju piedāvājumi Rīgas tuvumā

alt

Jaunie projekti Latvijā, kas liks Tev iesaukties sajūsmā!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

2

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

3

Īres dzīvokļi, kur neviens vēl nav dzīvojis: jaunais projekts "Ezerpaka Nami" pie Mežaparka

4

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

5

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

6

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti