Vairāk nekā vienkārši birojs: Tava uzņēmuma mājvieta VEF KVARTĀLĀ

Tie, kuri sen nav apciemojuši VEF apkaimi, teritoriju, kas sniedzas netālu no tirdzniecības centra "Domina", būs patīkami pārsteigti par tur notiekošo – te raiti attīstās iedvesmojošais un gaumīgais VEF KVARTĀLS, kur satiekas bizness, kultūra, komercdarbība un gluži vienkārši notiek čalojoša dzīvība, kad vasaras sezonā kvartāla promenādi piepilda tirdziņi, koncerti, street food cienītāju tusiņi un citi notikumi. Aicinošas gaismiņu virtenes, gaumīgas puķu kastes, velo novietnes un pēc pilsētas gaisotnes smaržojošs bruģis tā vien vilina šeit apstāties un vienkārši pabūt, baudīt atmosfēru un unikālas detaļas, ko ar rūpību un mīlestību šeit radījuši un atjaunojuši kvartāla idejas autori un talantīgi arhitekti.  Nekustamais īpašums, Komercplatības, City24, VEF Kvartāls, Jaunie projektiVEF KVARTĀLS nav stāsts par lielu, stiklotu biroju ēkas milzi, kura stāvs lepni slejas teju mākoņos. Tā ir vieta, kur labākajās gaumes un dizaina tradīcijās, teju 30 000 m2 platībā, ēku pēc ēkas, pamazām tiek atdzīvināti vecie VEF mūri, saviem nomniekiem piedāvājot iedvesmojošas, absolūti unikālas telpas un individuālus risinājumus.  

VEF KVARTĀLA biroju telpas ir iedvesmojoša vieta darbam, jo par birojiem tos pat grūti nosaukt - te nav nekā no klasiskās un rutinēti nogurdinošās biroja vides. Tā ir vieta, kur iemājot uzņēmumiem un enerģiskiem cilvēkiem, kuriem klasiskajā birojā ir par šauru tiešā un pārnestā nozīmē un nepieciešama vieta augstākam domu lidojumam, iespējai elpu ievilkt plašāk, nekā to ļauj standarta biroju piedāvājumi. Šī būs īstā vieta tiem, kuri novērtē industriālas vides šarmu un vēsturisku ēku piedāvāto specifiku – īpašu auru, lielākus logus, augstākus griestus, netradicionālus apdares un dizaina elementus.

Atjaunotajos, īpašas auras ieskautajos apkaimes mūros vietu sev atradīs tie, kuriem nepieciešamas telpas ikdienas biroja darbam, tie, kuri pie savām veiksmīgajām biznesa idejām vēl tikai strādā, gan tie, kuri lūko pēc telpām savai uzņēmējdarbībai, piemēram, telpām kafejnīcai, kur iegādāties tasi aromātiskas kafijas, ko baudīt uz VEF KVARTĀLA promenādes. Pirmā stāva komerctelpas saplūst kopā ar promenādes bruģi, biznesam izejot ārpus telpu rāmjiem, organiski piesaistot cilvēku plūsmu. Te ir vieta arī pasākumiem un kultūrai, kas meklē telpu, platformu un skatuvi (kultūrvieta Spīdola un Vasarnīca). Iespējas var būt dažādas, taču nemainīgs ir VEF KVARTĀLA piedāvājums – vieta, kur biznesa videi un sabiedriskajai dzīvei būt un notikt visdažādākajās kombinācijās. 


Svarīgi, ka te pastāv iespējas īstenot savu redzējumu uzņēmuma telpu radīšanā, jo VEF KVARTĀLA biroju telpu piedāvājums un vīzija, līdzīgi kā pati Rīga, nekad nav līdz galam gatavs, vienmēr ir atvērts attīstībai. Ideju un iniciatīvu autori ir paši uzņēmumi ar nestandarta vajadzībām, kuru vēlmēm tiek piemeklēti labākie telpu piedāvājumi un pielāgoti tālākie risinājumi - iespējas rezervēt telpas kādā no ēkām, kur vēl notiek rekonstrukcijas darbi, piemēram, telpu izveidojot divos līmeņos, veidot atvērto plānojumu vai realizēt citas idejas. 

Šobrīd notiek jaunākā – 6. korpusa rekonstrukcijas darbi, kurus plānots pabeigt līdz šī gada beigām, 2021. gadā to nododot ekspluatācijā. VEF KVARTĀLA ofisa telpu piedāvājums šobrīd iekļaujas vidējā tirgus segmenta izcenojumā, piedāvājot telpas par aptuveni 7 - 9 eur/ m2. Kvartālam šobrīd ir labiekārtota teritorija, izveidotas autostāvvietas un tuvākajā apkārtnē pieejamas arī plašas sabiedriskā transporta iespējas. Biroja telpu piedāvājums izvietots vairākās ēkās (Bērzaunes iela 11A, Ieriķu iela 5, Ieriķu iela 5B, Ūnijas iela 8 K7), bet visas no tām atrodas blakus viena otrai, kur jau izveidojusies VEF KVARTĀLA iemītnieku kopiena ar savām tradīcijām. Tieši vienotā vide un lieliskā atrašanās vieta ir tas, ko visvairāk novērtē jau esošie nomnieki - Kalve Coffee, Intrum, Dižozols, Brand Box, Apply, Cinevera, Euronics Latvia un citi.

Uzzini vairāk par iedvesmojošā VEF KVARTĀLA sniegtajām iespējām un pievienojies enerģiskajai kopienai!

VEF KVARTĀLS ir STATS grupas uzņēmums, kas nodrošina pilnu kvartāla plānošanas, projektēšanas, finansēšanas, būvniecības un attīstības plānu realizāciju. 

 

Magdelēnas kvartāls ierindots starp labākajiem aizvadītā gada Pilsētas rajona atjaunošanas projektiem Baltijā

09.10.2020

alt
alt

Uz projekta HOFT fasādes ar helikopteru izvieto kokus

09.10.2020

Saistītās ziņas

alt

Viedoklis: kāda būs biroju telpu nākotne Covid- 19 pandēmijas iespaidā?

alt

Projektā Loft&Rosegold pieejamas arī komercplatības

alt

Colliers Latvia jauna mājvieta

alt

Iegādei pieejama vēsturiska pērle Rožu laukumā Cēsīs: "Konrāda nams"

alt

Viedoklis: Kas notiek Rīgas komercīpašumu tirgū?

alt

Uzsāk Preses Nama kvartāla 1. kārtas projekta būvniecību

alt

Rīgā top jauns biznesa komplekss "StokOfiss U30"

alt

Birojos drīz atkal kūsās dzīvība

alt

Kādreizējā Latvijas lepnuma "Dzintars" mājvieta meklē jaunu saimnieku

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

2

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

3

Īres dzīvokļi, kur neviens vēl nav dzīvojis: jaunais projekts "Ezerpaka Nami" pie Mežaparka

4

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

5

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

6

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti