Magdelēnas kvartāls ierindots starp labākajiem aizvadītā gada Pilsētas rajona atjaunošanas projektiem Baltijā

"Vastint Latvia" attīstītais projekts – jauna veida dzīves un darba telpa Magdelēnas kvartāls, Antonijas ielā 17a nekustamo īpašumu konkursa "Baltic Real Estate Awards 2020", kas norisinājās Viļņā, ietvaros atzīts par vienu no labākajiem "Pilsētas rajona atjaunošanas" projektiem Baltijā, kas īstenoti 2019. gadā.   Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Būvniecība, Magdelēnas kvartāls, Vastint LatviaŠogad "Baltic Real Estate Awards 2020" uzvarētāji tika izvēlēti piecās kategorijās: "Labākais biznesa centrs", "Labākais dzīvojamo ēku projekts", "Labākais tirdzniecības centrs", "Labākā viesnīca" un "Labākais pilsētas rajona atjaunošanas projekts". Projekta attīstītāji tika apbalvoti "Baltijas nekustamo īpašumu un investīciju forumā 2020", kas norisinājās Viļņā septembrī. Kopumā šogad starp finālistiem bija ierindoti pieci projekti no Latvijas, tai skaitā Magdelēnas kvartāls. 

Šis bija pirmais gads, kad Baltijas nekustamo īpašumu balva tika pasniegt kategorijā – "Labākais pilsētas rajona atjaunošanas projekts". Magdelēnas kvartāls bija nominēts līdzās vēl četriem projektiem multifunkcionālajam kvartālam "Live Square" un biroju kompleksam "S7" Viļņā (Lietuva), kā arī "Rottermanni" un "Noblessner" kvartāliem Tallinā (Igaunija).

Magdelēnas kvartāls atrodas Rīgas klusajā centrā starp Antonijas, Melngaiļa un Strēlnieku ielām. Kvartāls jau no tā projektēšanas sākuma tika plānots kā vienots, harmonisks organisms ar plašām funkcionālajām iespējām dzīvei, darbam un atpūtai. Projekta pirmās kārtas ietvaros Magdelēnas kvartālā ir uzbūvētas divas dzīvojamās ēkas ar 116 dzīvokļiem, tostarp septiņiem tirgū unikāliem Live-Work tipa dzīvokļiem, trim komerctelpām, autostāvvietu un garāžām, kā arī 2000m2 plašu, zaļu dārzu. Projekta autori ir arhitektu birojs "Didrihsons arhitekti", arhitekti: Gatis Didrihsons, Ansis Klīdzējs, Līga Balcere, Sergejs Šaplavskis, Reinis Pope un Dace Lazdiņa, bet projekta būvnieks ir būvkompānija "MERKS". Pēc vairākām attīstības kārtām, kvartāls kopumā leposies ar 300 dzīvokļiem, 16 500 m² biroju telpām un 4 500 m² komerctelpām.

Gatis Didrihsons, “Didrihsons Arhitekti” vadošais arhitekts: "Plānojot dzīvojamo apbūvi, kā galvenais mērķis tika izvirzīts – radīt zaļu, drošu, pilsētniecisku un labiekārtotu publisku vidi. Kvartāls nav norobežots, bet veidots kā atvērta, aicinoša pasāža, kurā draudzīgi tiek gaidīti visi. Arī ēku arhitektūra veidota klasiska, eleganti atturīga ar mūsdienīgām proporcijām un augstvērtīgām detaļām, lai jaunās būves harmoniski iekļautos esošā vidē un atbilstu Rīgai raksturīgajam cilvēciskajam mērogam."

Magdelēnas kvartāla pirmās dzīvojamās ēkas jau saņēmušas trīs augstākos apbalvojumus lielākajos un nozīmīgākajos Latvijas būvniecības un ilgtspējas konkursos konkursa "Ilgtspējīgākā ēka un projekts" kategorijā "Ilgtspējīgākais projekts Latvijā 2017" kā labākais komercobjekts, konkursa “Gada labākā būve Latvijā 2018” kategorijā "Dzīvojamā jaunbūve 2018", kā arī konkursa "Latvijas Būvniecības gada balva 2018" kategorijā "Jauna dzīvojamā ēka".

Par Magdelēnas kvartālu

Magdelēnas kvartāls, ko veido nekustamo īpašumu attīstītājs "Vastint Latvia" SIA,  ir jauna veida dzīves un darba telpa, kas radīta, domājot par cilvēkiem un viņu labsajūtu. Kvartāls atrodas Rīgas klusajā centrā starp Antonijas, E. Melngaiļa un Strēlnieku ielām, kur  harmoniski apvienosies dzīvojamā zona ar zaļu privāto iekšpagalmu, mūsdienīga biznesa vide, un labiekārtota publiskā telpa ar gājēju pasāžām un atpūtas iespējām. 

Pirmās kārtas ietvaros ir uzbūvētas divas dzīvojamās ēkas ar 116 dzīvokļiem, tai skaitā – septiņiem tirgū unikāliem Live-Work dzīvokļiem, trim komerctelpām, autostāvvietu 73 automašīnām un sešām garāžām, kā arī papildus noliktavām dzīvokļu īpašniekiem. Ēku iedzīvotāju komfortam, starp abām ēkām ir izveidots 2000 m² plašs un no automašīnām brīvs zaļš dārzs. Kopumā kvartāls leposies ar 300 dzīvokļiem, 16 500 m² biroju telpām un 4 500 m² komerctelpām. 

Par "Vastint Latvia" SIA

"Vastint Latvia" ir viens no vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Latvijā, kas kopš 2003. gada veiksmīgi nodarbojas ar nekustamo īpašumu pārvaldīšanu un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšanu, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšanu un pārdošanu. "Vastint Latvia" ir daļa no "Vastint Group" — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi Eiropā. "Vastint Latvia" līdz šim realizētie projekti: "AC Hotel by Marriott Riga", biroju ēka "Zaļā 1", dzīvojamais nams "FUTURIS", biroju ēku kompleksa "Business Garden Rīga" pirmā kārta, kā arī Magdelēnas kvartāla pirmā kārta. Būvniecība norit dzīvojamo ēku projekta "Lindenholma" pirmajā kārtā. Paralēli turpinās darbs pie nākamo kārtu plānošanas Magdelēnas kvartālā, "Business Garden Rīga" un "Lindenholma", kā arī koncepta izstrādes 19 ha plašam īpašumam "Ezerparks". 

KOMERCINFORMĀCIJA

 

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

09.10.2020

alt
alt

Vairāk nekā vienkārši birojs: Tava uzņēmuma mājvieta VEF KVARTĀLĀ

09.10.2020

Saistītās ziņas

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

alt

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

alt

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

alt

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

alt

Īres dzīvokļi, kur neviens vēl nav dzīvojis: jaunais projekts "Ezerpaka Nami" pie Mežaparka

alt

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

4

Īres dzīvokļi, kur neviens vēl nav dzīvojis: jaunais projekts "Ezerpaka Nami" pie Mežaparka

5

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

6

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem