Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

Nekustamo īpašumu attīstītājs "Hepsor" 2020. gada rudenī uzsāks jaunas daudzdzīvokļu ēkas būvniecību Āgenskalnā, kvartālā starp Ernestīnes, Kapseļu un Baložu ielām. Projekta ietvaros tiks nojaukta esošā ēka un tās vietā uzcelts jauns trīs stāvu nams ar 18 dzīvokļiem, saglabājot vēsturiskās ēkas veidolu. Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, HepsorJaunbūves veidols laika gaitā ir ticis mainīts atbilstoši tā brīža īpašnieku vēlmēm. Cienot vēsturi un vēloties saglabāt Āgenskalnam raksturīgo apbūvi, vēsturiskās ēkas apjomā tiks saglabāts tās ārējais veidols, tostarp neparastais tornītis, savukārt jaunajā ēkas daļā dominēs askētiskas formas, kas lieliski iekļausies ēkas kopējā veidolā. Mūra ēkas fasādes dabīgo koka apdari papildinās arī mūsdienīgāki materiāli ‒ skārds un metāls. 

Ēkā būs 18 divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar kvalitatīvu gala apdari. Katrs no ēkas dzīvokļiem būs veidots tā, lai savam īpašniekam kļūtu par vietu, kur justies piederīgam un laimīgam. Ienākot un atstājot aiz durvīm ikdienas raizes un pilsētas kņadu, ikviens iemītnieks spēs atrast silto un sirdij tuvo māju sajūtu un atskārst ‒ jā, šajā vietā manas mājas beidzot ir nokļuvušas mājās.

Īpašnieku ērtībām Baložu ielas 9 projektā būs pieejamas noliktavas telpas un 15 autostāvvietas, kā arī labiekārtots, apzaļumots un slēdzams pagalms ar nelielu bērnu spēļu laukumu. Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Hepsor ""Hepsor "skatījumā, Āgenskalns ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri dod priekšroku dzīvošanai zaļākā apkaimē, vienlaikus esot pavisam netālu no pilsētas centra. Topošā daudzdzīvokļu ēka ir jau trešais "Hepsor" projekts šajā rajonā. Tā kopā ar Baložu ielas 7 ēku - mūsu projektu, kas jau ir izpārdots - piešķirs jaunu izskatu šim Āgenskalna kvartālam. Ēkas fasādes dizainā sastapsies gan moderna, gan senāka stila arhitektūra, ēkai dabiski iekļaujoties apkārtnes apbūves ansamblī un dodot savu ieguldījumu Āgenskalna vēstures saglabāšanā," stāsta "Hepsor" pārstāvis Martti Krass.

Līdz ar Baložu ielas 9 projekta būvniecību, Āgenskalnā tiks būtiski uzlabota vides infrastruktūra un piedāvāta klientu aizvien pieaugošajām prasībām piemērota mājvieta. Šā projekta īstenošanā plānots ieguldīt 2,5 miljonus eiro. Ēku plāno nodot ekspluatācijā 2021. gada oktobrī.

Āgenskalns kļūst par dzīvošanai aizvien vairāk pieprasītu Rīgas rajonu. Apkārtnes veikali, skolas, bērnudārzi un transports padara dzīvošanu ērtu, bet  daudzi zaļie parki un skvēri sniedz plašas iespējas kā mierīgai, tā arī aktīvai atpūtai, veidojot Āgenskalnu arvien pievilcīgāku, it īpaši ģimenēm ar bērniem. Rajona atrašanās vieta ir izdevīga ‒ tuvu Rīgas centram, ko var ātri sasniegt ne tikai ar automašīnu, bet arī ar kājām vai sabiedrisko transportu.


Projektu īsteno Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs "Hepsor". Uzņēmums darbojas Latvijā kopš 2017. gada nogales un sadarbībā ar Igaunijas būvuzņēmēju "Mitt&Perlebach" īsteno vairākus dzīvojamos projektus galvaspilsētas klusajā centrā un Āgenskalnā, kā arī attīsta komerctelpas Rīgas pievārtē. Tuvāko gadu laikā "Hepsor" veiks vērienīgas investīcijas ne tikai dzīvojamā, bet arī komercsegmentā, tostarp Daugavas labā krasta apbūves projektā "Krasta City".

Viedoklis: kāda būs biroju telpu nākotne Covid- 19 pandēmijas iespaidā?

22.10.2020

alt
alt

EstateGuru 3. ceturkšņa rezultāti: platformā veiktas miljons investīcijas

23.10.2020

Saistītās ziņas

alt

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

alt

"Merks" uzsāk projekta "Merks Viesturdārzs" otrās kārtas būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

alt

Noslēdzies arhitektūras ideju konkurss "Zunda parks" attīstības vīzijai

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

"ARCO REAL ESTATE" eksperti tiešraidē analizēs nekustamo īpašumu nozari

alt

Jaunums tirgū! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais projekts

alt

Atvērta rekonstruētā t/c Origo ēka

alt

Ilgi gaidīts jaunums Purvciemā: dzīvojamais projekts "Safrāns"

alt

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

2

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

3

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

4

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

5

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

6

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

City24 redaktora izvēle

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums