EstateGuru 3. ceturkšņa rezultāti: platformā veiktas miljons investīcijas

Spēcīga un ātra atgūšanās no COVID19 krīzes pavasarī ir palīdzējusi EstateGuru sasniegt jaunus ikmēneša darījumu rekordus. Gan augustā, gan septembrī EstateGuru finansēto aizdevumu summas pārsniedza 10 miljonus eiro (attiecīgi 10,1 milj. un 10,2 milj. euro). Vēl viens sasniegtais rekords bija platformā veikto ieguldījumu skaits – kopš 2014. gada platformā ir veiktas 1 miljons investīcijas. Nekustamais īpašums, Investīcijas un kredīti, City24, EstateGuru, Mājokļu tirgus, Būvniecība"Mūsu izsniegto aizdevumu apjoms ir pieaudzis par 24 %, salīdzinot ar to pašu periodu pagājušajā gadā, un ieņēmumi palielinājušies par 46 %. Es ļoti lepojos ar mūsu starptautisko komandu, kas šajos nemierīgajos laikos ir paveikusi tik lielisku darbu. Patiesi varu teikt, ka mēs EstateGuru esam no krīzes iznākuši daudz spēcīgāki, nekā bijām tās sākumā. Novērojām arī stabilu jaunu investoru pieplūdumu, kas ir par 52 % vairāk nekā 2019. gada 3. ceturksnī, svarīgākais ir fakts, ka mūsu tehnoloģija un digitalizācija ir ļāvusi ieguldīt īpašumos ikvienam jebkurā pasaules vietā. Šobrīd mūsu platformai pievienojas daudz jaunu investoru no Itālijas, Nīderlandes un Spānijas. Un, protams, domājot par nākotni, joprojām koncentrējamies uz rentablu izaugsmi un stabilu kredītportfeļa kvalitāti," komentē EstateGuru līdzdibinātājs un izpilddirektors Marek Partel. 

Papildus jaunajiem rekordiem, septembrī EstateGuru ir pilnībā uzsācis savu darbību arī Somijā un ir oficiāli licencēts kā kolektīvās finansēšanas operators šajā valstī. "Kopš 2019. gada augusta mēs aktīvi sadarbojamies ar Somijas uzņēmējiem un esam pārliecināti, ka Somijas tirgus ir gatavs šim modernajam finansēšanas risinājumam. Mēs vēlamies sniegt alternatīvās finansēšanas priekšrocības plašākai auditorijai, un piedāvāt patiesu alternatīvu tradicionālajam aizdevumu tirgum, ko bieži var uzskatīt par stīvu un birokrātisku. Mūsu jauno ieguldītāju skaits no Somijas ir trīskāršojies, līdz ar to varam secināt, ka investori ļoti augstu vērtē iespēju uzsākt investīcijas nekustamajos īpašumos ar nelielu starta kapitālu," komentē EstateGuru Somijas filiāles vadītājs Matti Vansen.

2020. gada 3. ceturksnī EstateGuru reģistrējušies 7777 jauni investori, salīdzinājumam - 2019. gada 3. ceturksnī platformā pievienojās 5109 investori. Lielākais jauno ieguldītāju skaits nācis no Vācijas – 2256, nākamās lielākās grupas ir igauņi, itāļi, lietuvieši, holandieši, spāņi, latvieši, kā arī investori no 99 citām valstīm. 2020. gada 3. ceturkšņa laikā mūsu ieguldītāji nopelnīja 2,6 miljonus eiro procentu maksājumos, salīdzinot ar 1,8 miljoniem eiro 2019. gadā. Kā arī, šī gada 3. ceturkšņa laikā tika finansēti 194 projekti 28,4 miljonu eiro apmērā, salīdzinot ar pagājušā gada 178 projektiem 22,8 eiro apmērā.

Informācija par EstateGuru

EstateGuru ir vadošā platforma ar nekustamo īpašumu nodrošinātiem aizdevumiem maziem un vidējiem uzņēmumiem un investoriem no visas pasaules. Mūsu mērķis ir līdz 2025.gadam kļūt par lielāko nekustamā īpašuma finansēšanas platformu Eiropā un mēs strādājam, lai nodrošinātu ērtu un digitālu sistēmu nekustamo īpašumu projektu finansēšanai Eiropā un citviet. Savienojot dažādus pakalpojumu sniedzējus, aizņēmējus un investorus vienā modernā platformā, mēs piedāvājam unikālu pievienoto vērtību, ko nespēj sniegt tradicionālās finanšu iestādes - pārskatāmu, starptautisku un ērtu digitālu pakalpojumu aizņēmējiem un investoriem. 

KOMERCINFORMĀCIJA

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

22.10.2020

alt
alt

42% Latvijas jauniešu tuvākajā piecgadē plāno iegādāties savu mājokli

23.10.2020

Saistītās ziņas

alt

Investē pieprasītajā Mārupē: četru dzīvokļu mājas projekts ar premium lokāciju

alt

Luminor banka daudzbērnu ģimenēm sāk piedāvāt Altum subsīdiju "Balsts"

alt

SEB banka: daudzbērnu ģimenēm mājokļa iegādei vai būvniecībai būs pieejama subsīdija "Balsts"

alt

"IMMOSTATE": esam gandarīti, ka "Dzintara" jaunais saimnieks sola saglabāt ražošanu

alt

42% Latvijas jauniešu tuvākajā piecgadē plāno iegādāties savu mājokli

alt

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

alt

Kā otro īpašumu kredītā Latvijas iedzīvotāji 50% gadījumu iegādājas privātmāju

alt

Seši veidi, kā uzņēmējdarbības aizdevums palīdzēs tava biznesa attīstībā

alt

Jauns podkāsts! Ekspertu sarunas ar EstateGuru

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

2

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

3

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

4

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

5

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

6

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

City24 redaktora izvēle

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums