Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

Mārupe ir viena populārākajām Pierīgas vietām, kurā strauji attīstās dzīvojamo un darījumu teritoriju apbūve, tomēr tajā pašā laikā tiek saglabātas zaļās un plašās ainavas. Mārupes šarms, ko vēlas baudīt daudzi, ir iespēja dzīvot ar sajūtu, ka esi pie dabas, līdztekus baudot pilnībā nodrošinātu komfortu un Rīgas kā metropoles tuvumu.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Starlex Real Estate, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Soulful VillageTikai vienu kilometru no Rīgas pilsētas robežas, iebraucot Mārupes novada centrā, labajā pusē, Pededzes ielas pašā sākumā atradīsies jaunais ciemats "Soulful Village". Kopumā ciematā jauna dzīvesvieta tiks piedāvāta piecpadsmit ģimenēm, kuras varēs apdzīvot divstāvu townhouse tipa pilsētas mājas. 

Projektā paredzētas 4-istabu mājas ar trim plašām guļamistabām, 150 m2 plašu piemājas zemi, izbūvētu terasi un vienu autostāvvietu mājas priekšpusē. Kā arī 6-istabu mājas, ar 5 guļamistabām, izbūvētu terasi, 300 m2 plašu piemājas zemi un divām autostāvvietām mājas priekšpusē. Papildus paredzētas autostāvvietas viesiem. 

Projekta pārstāve Starlex Real Estate nekustamā īpašuma aģente Ilze Zīlniece norāda, ka šobrīd ir uzbūvēta pirmā kārta ar divām 6-istabu un trijām 4-istabu townhouse mājām un tiek pabeigta šo māju fasāde, labiekārtota teritorija, uzlikts žogs un uzsākti māju iekšdarbi. Mājas plānots nodot ekspluatācijā 2021.gada sākumā, kad ēkās varēs uzņemt pirmos iedzīvotājus.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Starlex Real Estate, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Soulful VillageMājas iekšdarbiem attīstītāji piedāvās trīs dažādus interjera apdares veidus: 

SKANDINĀVU interjera dizains, kam raksturīgas balinātas koka grīdas, dabīgi materiāli, funkcionalitāte un vienkāršība, no Francijas nākušais eklektiskais dizaina stils - elegantais ART DECO un no Japānas aizgūtais interjera dizaina veids MINIMĀLISMS.

31. oktobrī no plkst.11.00 - 17.00 projektā tiks rīkota atvērto durvju dienu. Visi interesanti laipni aicināti iepazīties ar māju priekšrocībām.  Mājas iegādei tiks piedāvāts gan bankas kredīts, gan īpašs piedāvājums - īre ar izpirkumu

Viesojoties atvērto durvju dienā, būs iespēja klātienē konsultēties ar Luminor bankas speciālistiem!

 


Par Mārupes pievilcīgumu liecina straujais iedzīvotāju skaita pieaugums, it īpaši vecuma grupā no 25 līdz 49 gadiem, kas veido 44 % no novada iedzīvotājiem. Jau ilgstoši pašvaldības galvenā prioritāte ir bērni, jaunieši un izglītības joma, ko īpaši novērtē jaunās ģimenes Mārupē, jo novads savus iedzīvotājus atbalsta arī ar dažādām nodokļu atlaidēm un līdzfinansējumiem, papildina Starlex vadītājs Egīls Smilktiņš. 

Marupē ir 7 pašvaldības izglītības iestādes - četras skolas un trīs bērnudārzi - un ir pat savi speciāli skolēnu autobusi. Mārupē ir pieejami dažādi sporta centri kā Mārupes sporta centrs un Mārupes ledus halle, sporta laukums, BMX trase, WAKE parks un zirgu izjādes. Novads nodrošina arī bezmaksas kultūras un sporta aktivitātes kā maziem tā lieliem novada iedzīvotājiem, piemēram, bezmaksas vingrošanas nodarbības katru dienu. 

Starlex Investment partneris un nekustamā īpašuma ekonomists Auseklis Sarkans uzsver, ka lidostas tuvums un attīstītā infrastruktūra veicina Mārupē arvien pieaugošu vietējo un starptautisko uzņēmumu izaugsmi. Novada teritorijā turpina pieaugt reģistrēto uzņēmumu skaits un turpina pieaugt nodarbinātības līmenis. Ievērojamu darba vietu, izglītības, medicīnas, kultūras, tirdzniecības un pakalpojumu iestāžu sasniedzamību nodrošina sabiedriskais transports ar pieciem autobusa un trim mikroautobusu maršrutiem. 


Ja ir vēlme dzīvot klusā un zaļā vidē, bet vienlaikus atrasties netālu no Rīgas centra, tad Mārupe un jaunais ciemats "Soulful Village" Pededzes ielā 6, tam ir ļoti piemērota. 

Sazinies ar Mārupes projekta "Soulful Village" pārstāvjiem - Starlex Real Estate, lai uzzinātu vairāk un iegādātos savu sapņu īpašumu! 

Kontakti: Ilze Zīlniece; ilze@starlex.lv +371 27788089. 

 

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

26.10.2020

alt
alt

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

27.10.2020

Saistītās ziņas

alt

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

alt

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

alt

"Merks" uzsāk projekta "Merks Viesturdārzs" otrās kārtas būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

alt

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

alt

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

alt

Īpašais "Black sale" piedāvājums Klientu dienās, projektā "Summer house" Jūrmalā!

alt

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

alt

"R.Evolution" neparastais piedāvājums: pop-up birojs Philosophers Residence

alt

Luminor banka daudzbērnu ģimenēm sāk piedāvāt Altum subsīdiju "Balsts"

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

2

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

3

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

4

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

5

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

6

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

City24 redaktora izvēle

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums