"Divi Krasti" klientu dienās apskatei būs pieejams jaunais demo dzīvoklis

Šā gada nogalē ekspluatācijā plānots nodot igauņu attīstītāja "Kaamos" Ķengaragā būvētā projekta "Divi Krasti" pirmo māju (Kreisais Krasts). Jau šobrīd projekts izpelnījies lielu interesi un ir viens no apmeklētākajiem projektiem City24.lv jauno projektu listē, kas liecina, ka Ķengaragam potenciālu saredz ne vien attīstītājs, bet arī rīdzinieki, kas pateicoties nekustamā īpašuma tirgus paplašināšanai ar jauniem mājokļiem, labprāt izvēlas dzīvot Ķengaraga apkaimē.  Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Swedbank, Kaamos, Divi Krasti

21. un 28. novembrī Ķengaraga projektā "Divi Krasti" norisināsies individuālās klientu dienas.  Lai piedalītos "Divi Krasti" klientu dienās, nepieciešams iepriekš reģistrēties*, norādot sev vēlamo individuālo tikšanās laiku. 

 


Projekts atradīsies Ķengaraga ielā 8A, tuvajā Ķengaragā, netālu no Dienvidu tilta, tikai 6 km attālumā no Rīgas centra, kur var viegli nokļūt gan ar auto, gan velosipēdu, gan sabiedrisko transportu. 

Projekta "Divi Krasti" ietvaros plānots uzbūvēt divas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas. Abām mājām būs pieci stāvi un kopumā 132, 2  - 4 istabu dzīvokļi, platībās no 33 līdz 74 m2. Mājokļi tiek piedāvāti ar pārdomātiem plānojumiem un pilnu iekšējo apdari. Vannas istabās, atkarībā no dzīvokļa, paredzēta duša vai vanna, bet četru istabu dzīvokļos arī otrs sanitārais mezgls. Lielai daļai dzīvokļu būs netraucēts skats uz Daugavu no logiem, vai balkona. Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Swedbank, Kaamos, Divi Krasti"Divi Krasti" māju būvniecībā ievēroti "Kaamos" grupas augstie standarti energoefektivitātei, skaņas izolācijai un ventilācijai, kas mājām nodrošinās ilgmūžību un A klases energoefektivitāti, bet iedzīvotājiem - absolūtu komfortu un patīkamu dzīvošanu savās jaunajās mājās. Īpaši lielie logi ar trīskāršo stiklu ļaus nodrošināt patīkamu, gaišu vidi un svaigu gaisu.

Projektam ir daudz priekšrocību un, neskatoties uz to, ka tas iekļaujas ekonomiskā segmenta projektu klasifikācijā, tas sevī ietver vairākas biznesa klases projektam atbilstošas ērtības un priekšrocības. Piemēram, māju fasādi rotās akcentējoši augstas kvalitātes materiāli, iedzīvotājiem būs pieejams dizaina lobijs, kur patīkami satikt un pārmīt draudzīgas sarunas ar kaimiņiem, teritorija tiks iežogota, tiks nodrošināta videonovērošana un izveidots ainavu arhitektu projektēts un iekārtots pagalms. Iedzīvotājiem būs pieejama plaša velosipēdu un ratiņu novietne, kā arī mantu glabātuves. 

Liela vērtība ir dažu soļu attālumā esošā promenāde gar Daugavas krastu, kas piedāvā dažādas aktīvās atpūtas iespējas un ērtu nokļūšanu līdz pilsētas centram.   Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, SEB banka, Swedbank, Kaamos, Divi Krasti Šobrīd projekta pirmajā mājā notiek iekšējās apdares darbi, tiek labiekārtota teritorija un pabeigti fasādes darbi, gatavs ir arī demo dzīvoklis. Ir uzsākta arī projekta otrās mājas (Labais Krasts) būvniecība, kuras nodošanas ekspluatācijā paredzēta 2021. gada rudenī. Drīzumā sāksies otrās mājas dzīvokļu rezervācijas. 

Vairāk informācijas arī mājaslapā, vai sazinoties ar projekta pārstāvi Oksanu: +371 2774 4500, oksana.pedele@kaamos.lv. Informācija par Klientu dienām pieejama šeit!

*  Apmeklēt projektus klātienē iespējams tikai individuāli (viena mājsaimniecība), iepriekš obligāti reģistrējoties un norādot konkrētu vizītes laiku! Atrodoties projektā, valkā sejas aizsargmasku! 

 

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

12.11.2020

alt
alt

Energoefektivitātes līderis jaunajos projektos 2020 - "Akācijas" aicina uz klientu dienām

16.11.2020

Saistītās ziņas

alt

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

alt

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

alt

Īpašais "Black sale" piedāvājums Klientu dienās, projektā "Summer house" Jūrmalā!

alt

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

alt

Ērtas un gudras mājas īsteniem pilsētniekiem - jaunais projekts "Tīnūžu 1A" Pļavniekos

alt

"R.Evolution" – attīstītājs, kas dzīvokļu projektus Latvijā veido kā unikālus mākslas darbus

alt

"Starlex Real Estate" uzsāk ekskluzīvu pārdošanas sadarbību projektā "Summer House", Jūrmalā

alt

Saņem labāko, ko sniedz pilsētas centrs: dzīvojamais projekts CENTRUS

alt

Energoefektivitātes līderis jaunajos projektos 2020 - "Akācijas" aicina uz klientu dienām

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

2

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

3

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

4

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

5

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

6

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

City24 redaktora izvēle

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums