Jaunums tirgū! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais projekts

Kas būtu pilsētas apkaimes bez saviem iedzīvotājiem, kuri tās padara par unikālām vietām, piepildot tās ar stāstiem, notikumiem un saturu? Tāpat kā vērtība nav ēkās, bet cilvēkos, kuri tajās dzīvo. Mājas nepadara cilvēkus īpašus, cilvēki padara mājas par īpašām un ir tie, kas apkaimi var celt vai graut, mudinot to attīstīties vienā vai otrā virzienā.   Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, Hausers, City24, Elijas Nami, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Karstie piedāvājumiLai kāda no pilsētas apkaimēm uzplauktu, vajadzīgi cilvēki – gudri, mūsdienīgi un enerģiski. Savukārt cilvēkus pulcē vietas ar potenciālu un iespējām dzīvot kvalitatīvi. Pateicoties jauno projektu būvniecībai, mainās pilsētas vaibsti un tās adreses, kas iepriekš bijušas teju nepamanītas, iegūst jaunu potenciālu un sev piesaista jaunus, darba tirgū aktīvus cilvēkus, ģimenes un visus tos, kuriem svarīgi dzīvot jaunā, svaigā un mūsdienīgā mājoklī, apkaimē ar lielu potenciālu. 

Maskavas priekšpilsētā tuvākajā laikā tiks uzsākta būvniecība jaunam mājokļu projektam, kam dots nosaukums "Elijas Nami". Iedvesmojoties no apkaimes iespaidīgākās augstceltnes – Latvijas Zinātņu akadēmijas, četras projekta mājas Elijas ielā 26 nosauktas par godu izciliem, visā pasaulē zināmiem zinātniekiem un māksliniekiem, bez kuru radītā pienesuma pasaulei, iespējams, šobrīd mēs dzīvotu pavisam citādi – Leonardo Da Vinči, Alfrēds Nobels, Nikola Tesla, Blēzs Paskāls.  Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, Hausers, City24, Elijas Nami, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Karstie piedāvājumiJaunajās mājās "iekodējot" zinātnes un inteliģences kodu, attīstītāji cer, ka tās, līdzīgi kā Zinātņu akadēmija, ap sevi pulcēs sabiedrības gudros un plaši tverošos prātus, sniedzot apkaimei vēl vienu atjaunotu un sakoptu teritoriju, atgādinot arī par vēsturiskām vērtībām. Jaunās mājas būs kā ieguldījums pilsētas apkaimes attīstībā kopumā, piedāvājot jaunus un kvalitatīvus, pieejamu cenu mājokļus, tādējādi paplašinot to pilsētnieku un sabiedrības loku, kas ikdienā apdzīvo Elijas un Maskavas ielas apkārtni.  

Pilsētplānotāji jau izsenis atzīst Elijas, Maskavas un tām tuvāko ielu apkaimes potenciālu. Mēļo, ka nākotnē tai ir potenciāls attīstīties līmenī, kas konkurētu ar kluso centru. Abas šīs apkaimes atrodas ļoti līdzīgā attālumā no pilsētas centra, taču Maskavas un Elijas ielas rajons izceļas ar krāšņu, vēsturisku koka apbūvi, ir bagāts ar centram neraksturīgi plašu zaļo zonu pieejamību un ekskluzīvu pieeju Rīgas lepnumam – Daugavai. Nodrošinot tai vēl lielāku tiešo pieeju un labiekārtojot tās krastu, apkaimes vērtība un potenciāls strauji augs. Labs piemērs tam ir rīdzinieku tik iecienītā, jaunizbūvētā promenāde gar Daugavu, ko īpaši novērtē kājāmgājēji un riteņbraucēji. Šajā kontekstā jau atkal varam savilkt paralēles ar to, ka cilvēki vienmēr plūdīs uz vietām, kas nodrošinātas ar veiksmīgu infrastruktūru, drošu un labiekārtotu vidi.  

Nenoliedzami, rajona sakārtošana piesaista mājokļu pircējus, līdz ar to, samērā droši var teikt, ka šīs apkaimes mājokļu saimnieku rīcībā, neatkarīgi no personīgajiem, turpmākajiem dzīves plāniem, ir vērtīgs īpašums.


Par projektu

Projekts "Elijas Nami" ir kvalitatīvi veidots dzīvojamais nams, kuru plānojot, pārdomāta katra nianse, lai iedzīvotājiem nodrošinātu mūsdienīgu un ērtu dzīvi, tajā pašā laikā, par pieejamām cenām, kas piemērotas un pieejamas tieši vietējam tirgum.

Piecu stāvu projektā kopumā būs pieejami 56, divu līdz četru istabu, dažāda plānojuma un platību dzīvokļi, ar pilnu apdari. Projekts izceļas ar četru istabu dzīvokļiem, kuriem šobrīd tirgū nav pietiekams piedāvājums un tie iegādei būs pieejami par demokrātiskām cenām - līdz 157 000 EUR. 

Visiem mājokļiem tiks izbūvēti balkoni, kā arī būs iespēja iegādāties slēgta tipa autostāvvietu zem jumta, mājas pirmajā stāvā. Savukārt ģimenes ar bērniem novērtēs plašo rotaļu laukumu. Ikdienas gaitas ērtas un vienkāršas padarīs teicamā lokācija, ar ko var lepoties jaunais projekts – sabiedriskā transporta tuvums (tramvaja pietura tieši pie mājas), dzelzceļa stacija turpat netālu, skolas un bērnudārzi, biznesa centri, Spīķeri, Centrāltirgus - Eiropas lielākais slēgtā tipa tirgus, pilsētas apjomīgākais lielveikals Akropole, Vecrīga 15 minūšu gājiena attālumā, Daugavas promenāde, Lucavsala – tās ir tikai dažas no iecienītām vietām, ko savās ikdienas gaitās un plānos ērti varēs iekļaut tie, kuri par savām jaunajām mājām izvēlēsies "Elijas Namus".  

Lai uzzinātu vairāk, interesenti laipni aicināti sazināties ar projekta pārstāvjiem, vai apmeklēt "Elijas Namu" mājaslapu

 

Atvērta rekonstruētā t/c Origo ēka

05.11.2020

alt
alt

Mikrorajonu pērles: privātmājas pilsētas kņadas viducī

06.11.2020

Saistītās ziņas

alt

Ilgi gaidīts jaunums Purvciemā: dzīvojamais projekts "Safrāns"

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

alt

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

alt

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

alt

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

alt

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

alt

Īres dzīvokļi, kur neviens vēl nav dzīvojis: jaunais projekts "Ezerpaka Nami" pie Mežaparka

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

2

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

3

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

5

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

6

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

City24 redaktora izvēle

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums