Atvērta rekonstruētā t/c Origo ēka

Viens no vērienīgākajiem investīciju projektiem – t/c Origo paplašinātā ēka un biznesa centrs Origo One – tuvojas noslēgumam. Sākot ar 4. novembri, apmeklētājiem durvis vērusi rekonstruētā t/c Origo ēka ar jaunu ieeju no Stacijas laukuma. Projekts ļāvis tirdzniecības centra platību palielināt vairāk nekā uz pusi. Iespaidīgā projekta kopējās investīcijas sasniedz aptuveni 75 miljonus eiro. T/c Origo rekonstrukcijas darbus plānots pabeigt 2020. gada beigās. Rekonstruētās ēkas pirmajā stāvā, savā pastāvīgajā atrašanās vietā, darbu uzsācis Info centrs. Tirdzniecības vietas un ēdināšanas uzņēmumi savu darbību uzsāks pakāpeniski. Rekonstruētajā ēkā atradīsies dažādi veikali un pakalpojumu sniedzēji. Līdz ar to tirdzniecības centrā papildus jau esošajiem nomniekiem – vienīgajam pilsētas centrā Rimi Hyper, kā arī Sportland, Reserved, Monton, Lindex, Skechers, Sinsay, RD Electronics, Evelatus, Bite, LMT, Douglas, Kunst&Hobi, Gabi, IQOS u.c. –  pievienojušies arī jauni zīmolu veikali un pakalpojumi, tostarp Dino Zoo, Fielmann, Washbox, The Body Shop, Euronics, Stenders, Gym!, kam drīzumā pievienosies arī Toys Planet, Vapiano, Mohito, KFC un citi. 

 "Tā kā t/c Origo paplašināšanās notiek izaicinošā laikā, par prioritāti esam izvirzījuši apmeklētāju un darbinieku drošību. Tirdzniecības centrā radīti apstākļi, kas ikvienam ļauj ievērot valstī noteiktās prasības veselības aizsardzībai, un mēs aicinām sabiedrību tos ievērot - sargāt ne tikai sevi, bet arī citus, tostarp pārdevējus un garāmgājējus. Līdz ar rekonstruētās ēkas atvēršanu vērienīgais investīciju projekts tuvojas noslēgumam, un pavisam drīz tirdzniecības centrs apmeklētāju acīm pavērsies jaunā veidolā, sniedzot vēl kvalitatīvāku iepirkšanās pieredzi," stāsta Linstow Center Management tirdzniecības centru komercdirektore Evija Majevska.Līdz ar t/c Origo rekonstruētās ēkas jaunās  ieejas no Stacijas laukuma Satekles ielas pusē atvēršanu, tiks nodrošināta pilnvērtīga plūsma starp jaunās ēkas un rekonstruētās ēkas pirmo un otro stāvu. Vizuāli t/c Origo jaunais interjera koncepts aicina baudīt iepirkšanos mierīgā, nesteidzīgā  un mājīgā gaisotnē.

Neraugoties uz tirdzniecības vietu skaita pieaugumu, Covid-19 izplatības ierobežošanai t/c Origo turpina stingri ievērot visus epidomoloģiskās drošības pasākumus, lai veicinātu cilvēku fizisko distancēšanos. Pastiprināta uzmanība tiek veltīta sanitāro un higiēnas prasību ievērošanai, dažādos veidos aicinot ikvienu būt atbildīgiem, sargāt sevi un citus, kā arī neaizmirst par sejas masku lietošanu visu tirdzniecības centra apmeklējuma laiku.   

Jau ziņots, ka vērienīgā projekta realizācijas ietvaros apmeklētāju ērtībām paplašināta pazemes autostāvvieta, nodrošinot vietu līdz 130 automašīnām, tostarp elektromobiļiem, kā arī izvietota ietilpīga, droša un viegli sasniedzama velonovietne 72 velosipēdiem (papildus pieejami velostatīvi 50 divriteņiem publiskajā ārtelpā), kā arī bezmaksas pašapkalpošanās velosipēdu remonta stacijas. 


Origo paplašināšanas projekta īstenotāji

Origo paplašināšanas projektu realizē norvēģu nekustamo īpašumu attīstīšanas un apsaimniekošanas kompānija Linstow Center Management sadarbībā ar galveno būvdarbu veicēju SIA Skonto būve un projektētājiem  - PS Arcade (arhitektu biroju  SIA DEPO projekts un SIA Jensen Consult un Arhis inženieri) un interjera dizaina autoru SIA xcelsior. Būvniecības tehnisko uzraudzību veica uzņēmums SIA CMB, BREEAM sertifikāciju veica SIA IB&P konsultācijas un OÜ Oxford Sustainable. Objekta īpašnieks – SIA Attīstības aģentūra (Linstow AS). 

Ilgi gaidīts jaunums Purvciemā: dzīvojamais projekts "Safrāns"

04.11.2020

alt
alt

Mikrorajonu pērles: privātmājas pilsētas kņadas viducī

06.11.2020

Saistītās ziņas

alt

Iespēju laiks uzņēmējiem Rīgas aktīvajā centrā

alt

Viedoklis! Nekustamā īpašuma tirgus pandēmijas fonā – gada ieguvēji un zaudētāji

alt

Pētījums: starta šāviens strukturālām izmaiņām biroju tirgū ir izskanējis

alt

Sākti darbi pie Kimmel kvartāla teritorijas attīstīšanas

alt

Viedoklis: kāda būs biroju telpu nākotne Covid- 19 pandēmijas iespaidā?

alt

Iegādei pieejama vēsturiska pērle Rožu laukumā Cēsīs: "Konrāda nams"

alt

Viedoklis: Kas notiek Rīgas komercīpašumu tirgū?

alt

Uzsāk Preses Nama kvartāla 1. kārtas projekta būvniecību

alt

Rīgā top jauns biznesa komplekss "StokOfiss U30"

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Nedēļas īpašums: romantisks savrupnams ar Vecrīgas dvēseli

2

Ar skatu uz Cieceres ezeru - pārdod šarmantu namu Brocēnos

3

Uzsāk dzīvokļu rezervēšanu jaunajā "Parka Kvartāls" Pārdaugavā

4

Privātmāju ciematā Ziedlejas Carnikavā sākusies 4. kārtas zemes gabalu pārdošana

5

Komentē eksperti: vai riskējam, izvēloties īpašumu būvniecības laikā?

6

"Rīgas Vārtiem" mainās adrese un notiek aktīva būvniecība

City24 redaktora izvēle

alt

Nedēļas īpašums: romantisks savrupnams ar Vecrīgas dvēseli

alt

Ar skatu uz Cieceres ezeru - pārdod šarmantu namu Brocēnos

alt

Uzsāk dzīvokļu rezervēšanu jaunajā "Parka Kvartāls" Pārdaugavā