Mēbeļu iegāde internetā: veiksmīgas iepirkšanās ceļvedis

Arvien vairāk pieaugošās prasības par sociālās distancēšanās pasākumiem tiešā veidā ietekmē arī iepirkšanās paradumus. Straujus apgriezienus uzņem iepirkšanās internetā - sākot no pārtikas produktu iegādes, līdz pat mēbelēm un dizaina priekšmetiem. Diezgan droši ir prognozējams, ka arvien vairāk nostiprināsies paradumi attālināti iegādāties arī tādas preces, ko ierasti izvēlamies redzēt un novērtēt klātienē. Tieši tāpēc, lai nenāktos vilties jau ar pirmo pirkumu virtuālajā vidē, ir vērts zināt vairāk par ieguvumiem un riskiem, izvēloties mēbeles un interjera priekšmetus internetā. Interjers un dizains, Redaktora izvēle, City24, Noderīgi zināt, Nekustamais īpašums, DesignscanPar mēbeļu internetveikalu varam uzskatīt praktiski ikvienu interneta platformu, kur vienuviet var apskatīt, izvēlēties un iegādāties preces no dažādu ražotāju un zīmolu piedāvājumiem. Aptuveni 80% no tiem darbojas pēc principa sākotnēji iegādāties pēc iespējas lētāku preci, bet to gala cena sevī iekļauj daudzas cita fona jeb saistītās izmaksas - klientu atbalsta serviss, mārketinga izdevumi, iepakošana, loģistika, piegāde, atpakaļ sūtīšana, platformas un maksāšanas sistēmu uzturēšana un citi izdevumi. Līdz ar to, mīts, ka internetā iegādāties ir lētāk patiešām ir mīts, jo nereti sanāk pārmaksāt par ļoti lētu un, iespējams, ne pārāk kvalitatīvu preci. Tas ir saistīts arī ar interesantu aspektu jeb psiholoģisko robežu, kas nosaka, cik esam gatavi tērēt par internetā pirktu lietu, kas tālāk nosaka cenu, par kādu vispār ir iespējams kādu preci pārdot internetā. Līdz ar to, pārdevēji tam pielāgojas un piedāvā preces par pēc iespējami demokrātiskām cenām.  Interjers un dizains, Redaktora izvēle, City24, Noderīgi zināt, Nekustamais īpašums, Designscan RISKI

Prece jāgaida pārlieku ilgi - šī ir viena no izplatītākajām ķibelēm, ar ko mēdz saskarties pircēji. Vidējais gaidīšanas ilgums ir aptuveni 6 - 8 nedēļas, kas nepacietīgam, ar mājokļa labiekārtošanu pārņemtam entuziastam var izrādīties patiešām mokoši. Nereti tas saistīts ar situācijām, kad prece realitātē neatrodas pie pārdevēja un preces pasūtīšana/ gaidīšana pārdevēja pusē sākas brīdī, kad savu pasūtījumu veic klients. 

Saņemtā prece neatbilst gaidītajam - šajā gadījumā liela saistība ir tieši ar fotoattēliem, jo nav noslēpums, ka lai pārdotu preces internetā, ir jāsāk tieši ar tiem. Diemžēl, bieži attēli ir veiksmīgāki par pašu preci reālajā dzīvē. Liela daļa pārdevēju iegulda lielus līdzekļus skaistu fotogrāfiju radīšanai, kas ir apsveicami, ja mērķis ir parādīt podukta labākās īpašības. Taču, ja mērķis ir tās mākslīgi "uzlabot", pircējam vilšanās ir garantēta! 

Nezināma izcelsme - bieži pircējs, saņemot preci, zina tikai starpnieka jeb interneta veikala nosaukumu, bet nezināma paliek preces sākotnējā izcelsme, kas var radīt problēmas noteikt, piemēram, cenas atbilstību kvalitātei. 

Atgriešana - atgriešanas iespējas vienmēr rada sajūtu, ka pircējam ir "plāns B". Tomēr bieži gadās, ka šis process nav tik vienkāršs kā sākotnēji škiet. Viens ir aizsūtīt atpakaļ, bet otrs - gaidīt atgriezto naudu, kas uz laiku tiek ieturēta, kas nozīmē, ka tikmēr mūsu nauda nevar tikt likta lietā arī citu mēbeļu iegādei. Nonākt pie vēlmes preci sūtīt atpakaļ varam tikai tad, kad tā jau ir samontēta un redzama pilnā krāšņumā. Savukārt atgriezt preci būs iespējams tikai tad, ja tā iepakojums nebūs bojāts, tātad - mēbele nebūs piedzīvojusi montāžas procesu.

Sarežģīti novērtēt kopējo ainu - interneta veikalos pasūtot vairākas preces, būs sarežģīti redzēt kopainu jeb saprast, cik veiksmīgi katra mēbele mijiedarbosies viena ar otru, kā iederēsies kopējā interjerā - vai galds piestāves paklājam un kumodei, kā būs ar izmēriem, krāsām utml. Šo procesu apgrūtina arī piegādes laiki, kas var atšķirties - viena prece mājas pagalmā ieripos pēc piecām nedēļām, bet otra - pēc astoņām.Interjers un dizains, Redaktora izvēle, City24, Noderīgi zināt, Nekustamais īpašums, DesignscanIEGUVUMI

Neskatoties uz riskiem, ir daudz priekšrocību, ko sniedz sērfošana interneta veikalu piedāvājumā. Galvenokārt, tā ir laika ekonomija un ērtības, kad sēžot savā ērtajā dīvānā, teicami pārredzot sava mājokļa interjeru un telpas, vari izvēlēties vēl trūkstošos vai atjaunojamos elementus, vajadzības gadījumā neskaitāmas reizes izmērīt un pārmērīt vajadzīgās detaļas. 

Lai maksimāli izbaudītu šīs ērtības un samazinātu riskus, ir svarīgi zināt interneta platformas, kurām varam uzticēties un kas spēj sniegt labāko iepirkšanās pieredzi.  Interjers un dizains, Redaktora izvēle, City24, Noderīgi zināt, Nekustamais īpašums, DesignscanDESIGNSCAN.EU PIEREDZE

Domājot par pozitīvu pieredzi, vērts izcelt jauno Latvijas startup uzņēmumu – mēbeļu un dizaina priekšmetu marketplace, jeb mēbeļu veikals internetā - www.designscan.eu. Itkā līdzīga tirdzniecības platforma, kādas jau esam līdz šim redzējuši un testējuši, tomēr šī platforma no klasiskajiem interneta veikaliem atšķiras ar vairākām priekšrocībām: 

* Plašs un mūsdienīgs piedāvājumu klāsts

* Piegāde 3 - 5 dienu laikā, jo preces pieejamas no reāliem veikaliem un saloniem Rīgas robežās

* Reāli zīmoli un zināma preču izcelsme, kas ir kā kvalitātes garantija 

* Nav jātērē laiks, lai brauktu uz neskaitāmiem veikaliem dažādās pilsētas vietās

* Atgriešanas process aizņem ne vairāk kā dažas dienas

* Iespēja "kaulēties", piedāvāt savu cenu un saņemt sev izdevīgus piedāvājumus

* Laba iespēja tiem, kas vēlas kvalitatīvas mebeles, bet dzīvo ārpus galvaspilsētas

* Iespēja nopirkt vairākus preču veidus un notestēt tos savās mājās, izvēloties sev piemērotākos, bet pārējos atgriežot veikalā

Speciālistu novērojumi liecina, ka cilvēki preces mājai labprāt iegādājas arī klatienē, tāpēc arī mājas lietu gigants Ikea savā lapā pārdod vien aptuveni 7% no visa preču klāsta. Jebkuru preci no designscan.eu pirms iegādes ir iespējams apskatīt arī "uz vietas", reālos veikalos un salonos (pie katras preces tiek norādīta tās atrašanās konkrētā tirdzniecības vietā).

Vairāk par designscan.eu piedāvājumu uzzini ŠEIT!

Rīgas centra Aizkulises: unikāli divstāvu dzīvokļi ar elpu aizraujošām terasēm

10.11.2020

alt
alt

"IMMOSTATE": esam gandarīti, ka "Dzintara" jaunais saimnieks sola saglabāt ražošanu

12.11.2020

Saistītās ziņas

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Mikrorajonu pērles: privātmājas pilsētas kņadas viducī

alt

Kļūdas, no kurām virtuves plānošanas procesā palīdzēs izvairīties dizaineris

alt

Dzīvot laukos skaisti! Iegādei pieejamas privātmājas ar gaumi un ērtībām

alt

Populārākie virtuves fasāžu materiāli: kādi ir to plusi un mīnusi?

alt

Saldais ēdiens investīciju objektu medniekiem: grandiozu īpašumu TOP 10

alt

Acu priekam: satriecošas mājas ar baseiniem Mārupē, Ķekavā, Babītē un citur!

alt

Piedāvā ARENS: kādai šobrīd jāizskatās mūsdienīgai virtuvei?

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

2

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

3

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

5

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

6

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

City24 redaktora izvēle

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums