Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

Vēsturiski vērtīgie un renovētie, kā arī pēdējos gados būvētie dzīvojamie nami, kas savā starpā veiksmīgi mijiedarbojas, veidojot mūsdienu galvaspilsētas tēlu, ir viena no lielākajām Rīgas centra vērtībām. Ja arī Tu sapņo par savu dzīvesvietu kādā no šīm šarmantajām mājām, 26. un 28. novembrī (ceturtdien un sestdien), Tev ir iespēja apmeklēt NOVEMBRA KLIENTU DIENAS, kad mājokļu projekti Rīgas centrā vērs savas durvis apmeklētājiem. Pielāgojoties jaunajai situācijai valstī, klientu dienas tiks organizētas pēc jauna principa – vizītes projektos būs pieejamas visiem, taču katram savā, individuālā laikā (vienas mājsaimniecības ietvaros)!

Ikvienam interesentam, kas vēlēsies apskatīt jaunos projektus klātienē, būs iespēja tos apmeklēt individuāli, iepriekš reģistrējoties*, kā arī izvēloties konkrētu apmeklējuma laiku un datumu katrā no tiem

Individuālais apmeklējums novembrī būs iespējams vairākos jaunajos projektos ne tikai Centrā, bet arī citās Rīgas apkaimēs, Pierīgā un Jūrmalā. Viena projekta individuālais apskates laiks, iepriekš reģistrējoties - aptuveni 30 minūtes

PROJEKTI, KURUS RĪGAS CENTRĀ VARĒSI IEPAZĪT ŠOMĒNESS

AIZKULISES
Unikāli divstāvu dzīvokļi ar terasēm un balkoniem!

 


"Aizkulises" 
ir viens no visu laiku īpašākajiem un neparastākajiem projektiem Rīgas centrā. Jaunā nama autori ir atzītu arhitektu birojs Sīlis, Zābers un Kļava ("SZK un Partneri") un tam ir unikāla fasāde - tā kulises veidotas tieši tādas kā Latvijas Nacionālajā teātrī, bet to zīmējumu motīvu var redzēt uz Latvijas Nacionālās operas aizkariem. Arī projekta dzīvokļu piedāvājums neatpaliek no fasādes iespaidīguma - pēdējos stāvos tiek piedāvāti ekskluzīvi divstāvu dzīvokļi jeb penthouse apartamenti. 

"Aizkulises" atrodas Čaka ielā 134, Rīgas aktīvajā centrā, rajonā ar lielisku infrastruktūru.

Projektā vēl pieejami arī daži četru istabu dzīvokļi un viens trīs istabu dzīvoklis ar pilnu apdari, kas būs piemēroti gan pāriem, gan ģimenēm, atkarībā no katra vēlmēm, vajadzībām un iespējām

Uzzināt vairāk!

CENTRUS
Klasiski, moderni un mājīgi dzīvokļi!

 


Kvartāls CENTRUS nozares nozīmīgākajā skatē "Gada labākā būve Latvijā 2015" nominācijā "Dzīvojamā jaunbūve" atzīts par otro labāko projektu Latvijā 2015.gadā. Atzinīgi izceltas abu ēku un publiskās promenādes arhitektoniskā iederība apkārtējā vidē un šajā centra kvartālā, kā arī ļoti kvalitatīvie un ilgtspējīgie materiāli - baltais betons un varš - kas ir izmantoti ēku fasādēs.   

Kvartālā CENTRUS pieejamas 7 stāvu dzīvojamās ēkas, kurās iekārtoti 82 dzīvokļi. Ēkās ir divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību no 47 līdz 118 kvadrātmetriem. Izvēlē ir dzīvokļi ar terasēm, ar balkoniem, ar abiem diviem, vai kompaktā dzīvokļu versiju bez ārtelpām. CENTRUS dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilno apdari. 

Līdzās noslēgtajai dzīvojamajai videi CENTRUS kvartālā ir izveidota labiekārtota publiskā zona. Gājēju promenāde savieno Dzirnavu ielu ar Blaumaņa ielu, šeit rit sava īpašā iekškvartāla dzīve ar kafejnīcām un atpūtas vietām, kā arī iepirkšanās vietām promenādes malās.

Uzzināt vairāk! 

STABU 100
Jaunais projekts "Stabu 100" ir nodots ekspluatācijā!

 


"Stabu 100" ir mūsdienīga dzīvojamā māja klusā kvartālā, Rīgas centrā. Ēkai ir septiņi stāvi, ar kopumā 34, vienas līdz četru istabu dzīvokļiem (43 līdz 100 m2), kā arī divām komerctelpām ar kopējo platību 243 m2. Sākot ar 4. stāvu, no vienas ēkas puses paveras lieliski skati uz Vecrīgu, bet no otras redzami Rīgas vēsturiskā centra romantiskie jumti.

Dzīvojamo platību papildina plati balkoni ar orģinālām žalūzijām. Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari un virtuves iekārtam. Iekšējais pagalms ir nožogots, labi apgaismots un apzaļumots. Labiekārtotā teritorijā ir izveidots bērnu spēļu laukums, iekārtotas auto un velo stāvvietas.

Uzzināt vairāk!

LOFTS&ROSEGOLD

Dzīvokļi hygge dzīves baudīšanai un iedvesmas telpas biznesam!

 


Kompānijas "R.Evolution" meistardarbs - projekts "Lofts&Rosegold" atrodas vienā no prestižākajiem pilsētas rajoniem - klusajā centrā, Strēlnieku ielā 8. Jaunais mājokļu projekts ir viens no spilgtākajiem intelektuālās athitektūras paraugiem Rīgā, un tā vēstījums pauž ideju par hygge dzīvesstilu. 

Ko nozīmē hygge dzīvošana? Tas ir projekta būvnieku un attīstītāju sapnis - izveidot vietu ar izcilu arhitektūru, dizainu un gaisotni, lai, izvēloties "Lofts&Rosegold" dzīvošanai vai uzņēmējdarbībai, ikviens šeit justos laimes piepildīts. Bieži par mājām saka - vieta, kur atgriezties, taču "Lofts&Rosegold" tiek veidots tā, lai tā kļūtu par vietu, kur viss sākas, vietu, kas iedvesmo dzīvei, vietu visas dzīves pamatam.  

"Lofts&Rosegold" būs fantastiska dzīvesvieta gan lielai ģimenei, gan jauniem/ dinamiskiem cilvēkiem, gan arī piemērota vieta komercdarbības īstenošanai - nelielam dizainera salonam, pārstāvniecībai utml.

Šobrīd projekts jau ir nodots ekspluatācijā un rezervēti/ pārdoti ir 30% dzīvokļu. Joprojām īpašumus šeit iespējams iegādāties sākot no 1900 EUR/m2 (dzīvokļiem) un 1313 EUR/m3 (komerctelpām). Dzīvokļi tiek piedāvati ar pelēko apdari, bet attīstītāji piedāvā savus pakalpojumus interjera dizaina izstrādei un pilnas apdares darbu veikšanai.

Uzzināt vairāk!

MIERA IELA 5
Jauna elpa Aleksandra Šmēlinga būvētajam jūgendstila namam!

 


1912. gadā pēc arhitekta Aleksandra Šmēlinga projekta būvētais jūgendstila nams Miera ielā 5 pašlaik piedzīvo renovāciju, kļūstot par modernu un ilgtspējīgu vietu, kur mājokļus atradīs ikviens, kam svarīgas mūsdienu ērtības un komforts, pilsētas centra sniegtās priekšrocības un vēsturiskās vērtības. 

Sešu stāvu dzīvojamais nams atrodas uz Miera un Maiznīcas ielas stūra. Kopumā tajā pieejami 29 dzīvokļi (31,9 - 164,9 m2 ) ar griestu augstumu 3,10 m un saglabātām auteniskām detaļām, piemēram, dēļu grīdām, senām koka durvīm un griestu rozetēm. Ēkas 1. stāvā tiks piedāvātas telpu iespējas arī komercobjektiem. 

Šobrīd aktīvi norit mājas atjaunošanas darbi - renovācijas procesā tiks atjaunota ēkas fasāde gan no ielas, gan pagalma puses. Tiks atjaunotas arī lifts un abas kāpņu telpas, veidojot tās mūsdienīgās un gaišās krāsās, bet saglabājot vēsturisko auru. Netiks aizmirsts par pagalmu, kas būs labiekārtots (ar bērnu rotaļu laukumu) un apzaļumots. Iedzīvotāju ikdienas ērtībām ēkas pagrabā būs paredzētas noliktavu telpas.

Uzzināt vairāk!

RŪPNIECĪBAS IELA 50
Svaigas vēsmas mierīgajā Centra rajonā!

 


Jaunais projekt
s Rūpniecības ielā ir dzīvesvieta, kurā izcili sabalansēta zaļā vide, centra tuvums, apkārtnes šarms, mūsdienīgums un komforts. 

Kopumā namā ir 13 dažādu platību, trīs un četru istabu dzīvokļi, kā arī piedāvājumā ir divlīmeņu dzīvokļi. Mājokļi ir pieejami ar pilnu iekšējo apdari un tos vienos augsta būvniecības kvalitāte un ērts plānojums. Vairākiem dzīvokļiem ir balkons vai terase. 

Pagalms ir slēgts un labiekārtots, teritorijā paredzēta autostāvvieta un velo novietnes. 

Uzzināt vairāk!

RĒDERA NAMI
Renovēti dzīvokļi ar skatu uz Daugavu un Vecrīgu!

 


"Rēdera nami" ir atjaunots trīs ēku komplekss Maskavas ielā 48. Tas ir pilnībā renovēts īpašums Daugavas krastā ar 78 dzīvokļiem, dažu minūšu gājienā no Vecrīgas. Mājai Nr. 3 ir pieejam īre ar izpirkumu.

"Rēdera namos" lielākajai daļai dzīvokļu veikta pilna apdare. Ēkās nomainītas visas komunikācijas – elektroinstalācija, ūdensvada un kanalizācijas tīkli, uzstādīts jauns gāzes apkures mezgls, nomainīti logi un durvis, renovēta ēkas fasāde, uzlikts jauns jumta segums, 1. korpusā tiks uzstādīts jauns "Shindler" lifts. Atbilstoši prasībām par ēkas energoefektivitāti, nosiltinātas dzīvokļu ārsienas, veikts bēniņu telpu siltinājums, katram dzīvoklim uzstādīts individuāls siltuma skaitītājs.

Atjaunotas vēsturiskās kāpņu telpas, ierīkota telpa bērnu ratiņu un velosipēdu ērtai novietošanai, iespējas uzlādēt elektroskūteri, ierīkotas mantu glabātuves.

Daļai dzīvokļu ir skats uz Daugavu, pēdējā stāvā izveidoti divstāvīgi dzīvokļi ar terasi, daļai dzīvokļiem dzīvokļu apdares un interjera risinājumus varēs īstenot paši saimnieki

Pagalmā ir iespēja iegādāties vai iznomāt autostāvvietu. Ēkas kompleksa iekšpagalms labiekārtots ar apstādījumiem, sienu gleznojumu, pergolu, smilšu kasti bērniem un šūpolēm. Nodrošināta atkritumu šķirošana.

Uzzināt vairāk!

 *  Apmeklēt projektus klātienē iespējams tikai individuāli (viena mājsaimniecība), iepriekš obligāti reģistrējoties un norādot konkrētu vizītes laiku! Atrodoties projektā, valkā sejas aizsargmasku!

PLAŠĀKĀ JAUNO PROJEKTU IZVĒLE - TIKAI CITY24.LV! SKATIES ŠEIT!

"Merks" uzsāk projekta "Merks Viesturdārzs" otrās kārtas būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

25.11.2020

alt
alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

26.11.2020

Saistītās ziņas

alt

"Kvartāls B91" - jauni, mēbelēti dzīvokļi pašā Rīgas centrā

alt

Kompakti dzīvokļi Rīgas centrā - gudrai investīcijai

alt

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

alt

Klientu dienas apbūves zemēm Ādažos, Carnikavā, Mārupē un citur

alt

Klientu dienās izrādīs mājas un apbūves zemes

alt

Projekts Stabu ielā 100: pērkot dzīvokli, virtuves iekārta dāvanā!

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Komforta un kvalitātes apliecinājuma etalons pašā Rīgas centrā – nāc un pārliecinies!

alt

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Nedēļas īpašums: romantisks savrupnams ar Vecrīgas dvēseli

2

Ar skatu uz Cieceres ezeru - pārdod šarmantu namu Brocēnos

3

Uzsāk dzīvokļu rezervēšanu jaunajā "Parka Kvartāls" Pārdaugavā

4

Privātmāju ciematā Ziedlejas Carnikavā sākusies 4. kārtas zemes gabalu pārdošana

5

Komentē eksperti: vai riskējam, izvēloties īpašumu būvniecības laikā?

6

"Rīgas Vārtiem" mainās adrese un notiek aktīva būvniecība

City24 redaktora izvēle

alt

Nedēļas īpašums: romantisks savrupnams ar Vecrīgas dvēseli

alt

Ar skatu uz Cieceres ezeru - pārdod šarmantu namu Brocēnos

alt

Uzsāk dzīvokļu rezervēšanu jaunajā "Parka Kvartāls" Pārdaugavā