"R.Evolution" – attīstītājs, kas dzīvokļu projektus Latvijā veido kā unikālus mākslas darbus

Nesen Klusā centra iedzīvotāju un biroju darbinieku nedalītu uzmanību pievērsa helikoptera zemais lidojums virs māju jumtiem – izrādījās, ar lidaparāta palīdzību uz Strēnieku ielas dzīvojamā projekta "HOFT" jeb lidojošo koku mājas fasādes tika izvietoti koki. Tās dienas notikumi spilgti atspoguļo nekustamo īpašumu kompānijas "R.Evolution" vērienu, kā arī mūsu valsts mērogā iespējams strādāt nekustamo īpašumu jomā. Viņu portfelī ir paši brīnumainākie dzīvojamie projekti Latvijā, kas ir spilgti intelektuālās arhitektūras paraugi – "HOFT", "Filozofu Rezidence", "Lofts&Rosegold", "Villa Milia" un citi.  Kā saka pati "R.Evolution" komanda – mēs netirgojam kvadrātmetrus, bet gan dzīvesstilu un dzīves filozofiju. Viņi tic idejai, ka tāpat kā mēs katrs mainām apkārtējo vidi, tāpat vide iedarbojas uz mums! Patiesi, ikviens no "R.Evolution" projektiem Latvijā ir kā unikāls mākslas darbs, kas ir neticami iespaidīgi un absolūti maina stereotipus par mums visiem zināmajiem nekustamā īpašuma tirgus terminiem jaunais projekts vai daudzdzīvokļu māja. Katram no "R. Evolution" projektiem ir unikāls izskats un aura, katram ir sava leģenda un pat smarža un mūzika! 

Tas, kas raksturo "R.Evolution" projektus ir aizraujoša arhitektūra un nevainojama būvniecības kvalitāte, bet tikpat svarīga ir šo māju dvēsele, kas slēpjas aiz to fasādēm. Katras mājas filozofija un stāsts, interjers un noslīpētās detaļas līdz pat sīkumiem ir tas, kas padaras šīs mājas unikālas un līdzīgas mākslas darbiem, kurus vienkārši baudīt. Katrs no projektiem uzrunā cilvēku, izmantojot visus maņu orgānus – svaigs gaiss, pieklusināta, neuzmācīga mūzika, individuāli izstrādāts aromāts, pārdomātas interjera faktūras un citi risinājumi, kur katram no tiem ir kāds uzdevums un funkcija.Tā, piemēram, "HOFT" raksturojošais lielums ir mūžzaļie koki uz fasādes, kas pauž ideju, ka daba var būt klātesoša arī pilsētas centrā, ka iespējams būt tās tiešā tuvumā, neatkarīgi no stāva, kurā dzīvojam. Savukārt "Filozofu Rezidenci" iedvesmojuši filozofi, kam par godu arī veidota ēku arhitektūra, kur stāvi simbolizē kaudzēs sakrautas grāmatas, bet, piemēram, "Lofts&Rosegold" iemieso hygge dzīvesstilu – nesteidzīga kopā būšana, īpašs aromāts, mājīgums, mūzika, kopīgas intereses un mājas lobijs, kur kaimiņiem kļūt par draugiem. Visas šīs nianses un itkā šķietami sīkumi arī veido šo projektu neatkārtojamo dabu, iedzīvotājiem, ienākot pa mājas ārdurvīm, piedzīvojot sajūtu, kas saka priekšā: jā, šīs ir manas mājas!

19. un 21. novembrī divos "R. Evolution" projektos "Filozofu Rezidence" un "Lofts&Rosegold" notiks klientu dienas*, kur klātienē, individuālās konsultācijās būs iespēja iepazīties ar projektu piedāvājumu. Abos projektos klientu dienu ietvaros būs īpašas cenas, par ko plašāk pastāstīs projektu pārstāvji. 

"Lofts&Rosegold"

 


Viens no lielākajiem projekta plusiem ir tā atrašanas vieta – Klusajā centrā, nostāk no burzmas, bet dažu minūšu gājienā no veikaliem, restorāniem, parkiem un vecpilsētas. Iedzīvotājiem pieejama arī plaša pazemes autostāvvieta, kas ir liela un reta priekšrocība, dzīvojot centrā. 

Projekta īpašā odziņa ir hygge filozofija – tā sevī iemieso sajūtu, ka nekur nav tik labi, kā mājās, kur ir ērti, mājīgi un mierīgi, kur piedzīvot lēnāku dzīvošanu, atrast prieku un iedvesmu dzīvei. Projektam ir liela halle, kas šeit ir hygge dzīvesstila spilgtākā iezīme un kļuvusi par projekta sirdi. Šo telpu iespējams izmantot kopīgiem vakariem, viesu uzņemšanai vai nelielu pasākumu rīkošanai kaimiņu kompānijā. Interesanti, ka halli iecienījuši šeit jau dzīvojošo ģimeņu bērni, kuri kopā pulcējas teju katru vakaru, pavadot laiku bērnu stūrītī, spēlējoties un sadraudzējoties savā starpā.Modernais dizains, atsegtu ķieģeļu sienu fragmenti, fona mūzika, aromāts, kas speciāli izveidots šai mājai, maigs apgaismojums, dabiskie materiāli apdarē un mēbelēs, sveces – šīs visas smalkās nianses iekļautas un piemeklētas laimes noskaņas radīšanai. Tāpat netipisks griestu augstums ir vēl viena iezīme, kas neticami piestāv hygge konceptam. Baltajā ēkā, pateicoties griestu augstumam (3,11 - 6,54 m), ir vairākas iekārtojuma koncepcijas un  viena no tām ir iespēja veidot loft tipa dzīvokļus vai komercplatības. 

"Filozofu Rezidence"

 


Arī projektam "Filozofu Rezidence" ir savs stāsts – tā atrodas vietā, kur 17. gs. dzīvoja un savus darbus radīja divi vācu filozofi – Hāmanis un Herders, kuriem par godu arī nosaukti abi "Filozofu Rezidences" torņi. 

Pirmais, kas visvairāk aizrauj tos, kas ieiet "Filozofu Rezidencē" ir skati, kas paveras no mājokļu panorāmas logiem – tie ir fantastiski un elpu aizraujoši jebkurā gadalaikā. Šīs arī ir viens no iemesliem, kāpēc dzīvokļu stāvi sākas no 6. stāva – lai katram dzīvoklim būtu savs aizraujošais skats.  

Pirmā stāvā hallē atrodas kopējā bibliotēka, kur 4 stāvos glabājas vairāk nekā 5 000 grāmatas – dažādi žanri, dažādās valodās, kā arī bērnu literatūra. Iedzīvotāji jebkurā brīdī var izmantot šos krājumus, izejot ārā uz terases, lasot kopā ar kafijas vai tējas tasi, ko labprāt pagatavos apsargs. Kopējo halli var izmantot arī viesu uzņemšanai vai biznesa tikšanām.Pozitīvi, ka joprojām "Filozofu Rezidencē" dzīvokļus iespējams iegādāties programmas "Gudrā īre" ietvaros – tas nozīmē ievākties jau šodien, bet pirkuma darījumu noformēt pēc gada, kad visa iemaksātā īres summa tiks ieskaitīta pirkuma summā. Īres dzīvokļi pieejami gan bez mēbelēm, gan daļēji mēbelēti (virtuve + iebūvējamie skapji), gan pilnīgi mēbelēti.


*Apmeklēt projektus klātienē iespējams tikai individuāli (viena mājsaimniecība), iepriekš obligāti reģistrējoties un norādot konkrētu vizītes laiku! Atrodoties projektā, valkā sejas aizsargmasku!

 

"IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS" Māju B un C dzīvokļu īpašnieki sāk pārcelties uz saviem jaunajiem dzīvokļiem

17.11.2020

alt
alt

Ērtas un gudras mājas īsteniem pilsētniekiem - jaunais projekts "Tīnūžu 1A" Pļavniekos

19.11.2020

Saistītās ziņas

alt

"Kvartāls B91" - jauni, mēbelēti dzīvokļi pašā Rīgas centrā

alt

Kompakti dzīvokļi Rīgas centrā - gudrai investīcijai

alt

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

alt

Klientu dienas apbūves zemēm Ādažos, Carnikavā, Mārupē un citur

alt

Klientu dienās izrādīs mājas un apbūves zemes

alt

Projekts Stabu ielā 100: pērkot dzīvokli, virtuves iekārta dāvanā!

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Komforta un kvalitātes apliecinājuma etalons pašā Rīgas centrā – nāc un pārliecinies!

alt

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Nedēļas īpašums: romantisks savrupnams ar Vecrīgas dvēseli

2

Trīs mēnešu laikā rezervēta jau trešdaļa projekta "Ernestīne" dzīvokļu

3

Privātmāju ciematā Ziedlejas Carnikavā sākusies 4. kārtas zemes gabalu pārdošana

4

Nedēļas īpašums: ķēriens tenisa entuziastiem Garkalnes pusē

5

Komentē eksperti: vai riskējam, izvēloties īpašumu būvniecības laikā?

6

Kapsulas iemūrēšana "Merks" jaunākajā projektā "Merks Duntes Zīles"

City24 redaktora izvēle

alt

Nedēļas īpašums: ķēriens tenisa entuziastiem Garkalnes pusē

alt

Nedēļas īpašums: romantisks savrupnams ar Vecrīgas dvēseli

alt

Ar skatu uz Cieceres ezeru - pārdod šarmantu namu Brocēnos