"Starlex Real Estate" uzsāk ekskluzīvu pārdošanas sadarbību projektā "Summer House", Jūrmalā

"Starlex Real Estate" sadarbībā ar attīstītāju uzsāk ekskluzīvu pārdošanas sadarbību projektā "Summer House", Jūrmalā. 

 


Jūrmala ir vienīgā kūrortpilsēta Latvijā un pirmā Latvijas pilsēta, kas uzņemta Eiropas Kūrortu asociācijā. Jūrmalas pilsētas bagātība ir tās dabas resursi - priežu mežu gaiss, baltās kvarca smiltis pludmalē, minerālūdeņi, ārstnieciskā kūdra un sapropeļdūņas. Jūrmala jau vairāk kā desmit gadus ir Veselīga pilsēta ("Healthy City") - šo statusu kā starptautisku apliecinājumu pašvaldības rūpēm par iedzīvotāju veselības veicināšanu piešķir Pasaules Veselības organizācija (PVO).

Starp kvarca smilšu pludmali un priežu silu atrodas renovēts divu dzīvojamo korpusu komplekss "Summer House" ar 54 mājokļiem. To platības ir sākot no 16m2 līdz pat 71m2. Trešdaļai mājokļu ir balkoni, lodžijas un terases. Cenu kategorija priekš īpašās "Summer House" lokācijas ir ļoti demokrātiska - no 99 300 EUR līdz 161 000 EUR.

Jaunajiem īpašniekiem ir iespēja izvēlēties jau izstrādātus un realizētus moderna interjera dizaina risinājumus (mājokļus ar pilnu iekšējo apdari, aprīkotus ar nepieciešamajām mēbelēm, santehniku un sadzīves tehniku) vai īpašumus bez apdares, kur ir iespēja izpausties gan telpas sadalījuma plānošanā, gan materiālu izvēlē un mājokļa iekārtošanā atbilstoši savām vēlmēm. 

Abiem korpusiem atjaunots jumta segums. Biezie starpstāvu pārsegumi un starpsienu biezums sniedz izcilu skaņas izolāciju, griestu augstums - 3 m, logi nodrošina lielisku gaismas caurlaidību, vienlaikus saglabājot siltumu un nodrošinot skaņas izolāciju. Īpaša uzmanība pievērsta augstas kvalitātes gaisa apmaiņai iekštelpās. Ventilācija centralizēta ar izvadu katrā nekustamā īpašuma sanitārajā mezglā un virtuvē. Projekta renovācijas laikā tika saglabātas tās daļas, kas projektam piešķir savu īpašo šarmu - marmora kāpnes gaišos toņos, romantiski balkoni, kuros nesteidzīgi baudīt Jūrmalas svaigo gaisu. Mājokļu augstie griesti (3 m) ļauj telpās veidot interesantus interjera risinājumus un rada papildus telpas plašuma sajūtu. 

Jūrmalā veiksmīgi sadzīvo pagājušā gadsimta sākumā celtās koka vasarnīcas ar mūsdienu arhitektūru. To papildina mūsdienīga, Eiropas līmenim atbilstoša infrastruktūra un labiekārtota pilsētvide, uzņēmēji liedagā izvieto vasaras kafejnīcas.

Jūrmala ir visa apvienojums pilnvērtīgai un harmoniskai dzīvei. Tajā atrodas 16 pirmsskolas izglītības iestādes un 12 skolas. Arī interešu izglītība Jūrmalā ir plaši pieejama. Sākot ar mākslas un burāšanas skolām līdz Jūrmalas Mūzikas vidusskolai. Jūrmalā atrodas Majoru Sporta laukums, Sporta komplekss, Jūrmalas Sporta skola un Bulduru Sporta klubs, kā arī populārais "Līvu Akvaparks".

Sabiedriskais transports Jūrmalas iedzīvotājiem ir bez maksas - jūrmalniekiem ir iespēja saņemt Jūrmalnieku karti, ar kuru iespējams neierobežotā daudzumā pārvietoties pa Jūrmalas pilsētu.

Visām Jūrmalas iedzīvotāju grupām nodrošināta stabila atbalsta sistēma, kas ietver daudzveidīgus sociālos un veselības aprūpes pakalpojumus, kā arī ievērojamu nekustamā īpašuma nodokļa atlaidi.

"Summer House" izcilā lokācija, kvalitāte un daudzveidīgais platību piedāvājums pircējam ir gan ienesīga investīcija, gan lieliska izvēle pastāvīgai dzīvesvietai. Īres ienesīgums vasarā sasniedz 11-12%, gada griezumā 8%, to profesionāli analizējusi Starlex Investment komanda.

"Summer House" izdevīgās lokācijas rādītāji: jūra - 100 m, Dzintaru mežaparks - 500 m, Dzintaru koncertzāle - 1 km, Starptautiskā lidosta "Rīga" - 18 km, Rīgas centrs - 22 km.Pavisam drīz - 19., 21., 26. un 28. novembrī - projektā "Summer House" notiks individuālās klientu dienas. Tajās pēc iepriekšējas rezervācijas būs iespēja apskatīt visus pieejamos īpašumus un izbaudīt kompleksa maģisko lokācijas auru - jūras un meža tiešo tuvumu.

Sazinies ar Jūrmalas projekta "Summer House" pārstāvjiem - Starlex Real Estate, lai uzzinātu vairāk un iegādātos savu piejūras īpašumu! Kontakti: Ilze Zīlniece - ilze@starlex.lv, +371 27788089; Inga Ābula - inga@starlex.lv, +371 27726662. 

 

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS KLIENTU DIENĀS - REZERVĒ DZĪVOKLI UN DĀVANĀ IEGŪSTI VELOSIPĒDU NO ZZK 1000 EUR VĒRTĪBĀ!

Aptauja: dzīvoklī Rīgas centrā vēlas dzīvot tikai 23% Latvijas jauniešu

16.11.2020

alt
alt

"IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS" Māju B un C dzīvokļu īpašnieki sāk pārcelties uz saviem jaunajiem dzīvokļiem

17.11.2020

Saistītās ziņas

alt

Ķengaraga projektā "Divi krasti" uzsāk otrās mājas dzīvokļu rezervāciju

alt

Laiks jaunām mājām! Piesakies projektu individuālai apskatei!

alt

"Merks Viesturdārzs" aicina klientus uz individuālām dzīvokļu apskatēm!

alt

Gudrai investīcijai! Renovēts daudzdzīvokļu nams Rīgas centrā "WIELONA NAMI"

alt

"Kvartāls B91" Brīvības ielā - lieliska iespēja dzīvot pašā Rīgas centrā

alt

Mājokļu iegāde neapstājas: jauno projektu attīstītāji ar pircējiem tiekas individuālās klientu dienās

alt

Jaunais Pierīgas projekts "Līčukrasti" - īpaši piedāvājumi pirmajiem mājokļu pircējiem!

alt

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

alt

Īpašais "Black sale" piedāvājums Klientu dienās, projektā "Summer house" Jūrmalā!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

2

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

3

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

4

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

5

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

6

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

City24 redaktora izvēle

alt

Investoram vai uzņēmīgai ģimenei: muižas šarms Aijažu ezera krastā

alt

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

alt

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu