"R.Evolution" neparastais piedāvājums: pop-up birojs Philosophers Residence

Pats kreatīvākais būvnieks Latvijā – R.Evolution – radošo biznesa jomu pārstāvjiem piedāvā iespēju iekārtoties galvaspilsētas kulta augstceltņu kompleksa Philosophers Residence otrajā tornī. Pop-up formāta biroju telpu īres maksa šajā tornī – tikai 3 (!) eiro par kvadrātmetru mēnesī. Darba telpām ir jāiedvesmo, jāveicina radošums, jāmotivē atrisināt sarežģītus uzdevumus, jāstimulē to cilvēku attīstība, kuri tajās strādā, un vienlaikus jāpiepilda šie cilvēki ar īpašu filozofiju. Un Philosophers Residence (Raņķa dambī 34) – unikāls augstceltņu komplekss – ir gatavs nerimstoši un ik dienu dāvāt iedvesmu. Iedvesmot ar savu arhitektūru, savu statusu, strāvojumu, katru savu daļu, kas piesātināta ar īpašu cilvēkmīlestības un dzīves apliecinājuma filozofiju. Šai vietai ir bagātīga vēsture un pozitīva aura – tā caurausta pagātnes lielo domātāju domugraudiem, kuri savu dzīvi veltījuši, lai kalpotu cilvēcei, tās labākajiem nodomiem un darbiem.

Augsto torņu komplekss Philosophers Residence radīts tiem, kam tuva aizsargātības, iedvesmojoša miera un kvalitatīvas atpūtas filozofija. Tiem, kas arī lietišķajā pilsētas centrā izvēlas aktīvu dzīvesveidu, nejūtot ietekmi no tā, ka atrodas pilsētas centrā. Galvenais attīstītāja uzdevums  bija – radīt vidi, kas palīdz saviem iedzīvotājiem un projekta viesiem virzīties pa izvēlēto ceļu, atklāt talantus un īstenot idejas, sasniegt mērķus un noteikt arvien jaunus. Katrs kompleksa elements ikvienam, kas jebkādi saistīts ar to, sniedz iespēju sekot savai dzīves filozofijai. Un paša Philosophers Residence filozofija bija un ir – bezgalīga palīdzība cilvēkiem būtisku jautājumu risināšanā un viņu piepildīšana ar tikai un vienīgi pozitīvām emocijām.Līdz pagājušajam rudenim Latvijas nekustamā īpašuma tirgū tika piedāvāts tikai pirmais augstceltņu kompleksa tornis. Un desmitiem pircēju un īrnieku jau izmantojuši iespēju dzīvot kulta projektā. Atbilstoši savai slavai par revolucionāriem risinājumiem, kompānija R.Evolution uzskata, ka ir laiks arī otrā Philosophers Residence torņa unikālajā platībā raisīt dzīvību. Pandēmijas laikā paužot savu augsto sociālo lojalitāti, būvnieks nācis klajā ar unikālu piedāvājumu radošo biznesa jomu pārstāvjiem – savus galvenos birojus vai filiāles izvietot tieši kompleksa otrajā tornī. Potenciālajiem īrniekiem tajā pieejamas pop-up formāta biroju telpas ar platību no 39 kvadrātmetriem. Visas – ar lielisku skatu, kas ļauj izbaudīt īpašo gaisotni, piesātinātu ar filozofiju un enerģiju. R.Evolution ir pārliecināti, ka biroju izvietošana Philosophers Residence ļaus uzņēmumiem – īrniekiem – pacelties jaunā ideju ģenerēšanas un īstenošanas līmenī, kas veicinās jaunu, tai skaitā – radošu, mērķu sasniegšanu. 

Unikālais biroju telpu piedāvājums Philosophers Residence īpaši uzrunās un ieinteresēs arhitektūras un dizaina birojus, reklāmas un pasākumu aģentūras. Pop-up birojā var tikt iekārtotas arī radošas darbnīcas vai fotostudijas. Visiem šiem uzņēmumiem būs, kur izvērsties, jo biroju iekšējais noformējums ir absolūti īrnieku fantāzijas, radošuma un vēlmju ziņā – tām ir pelēkā apdare, kas ļauj realizēt pat pašas drosmīgākās idejas. Elastīgu pieeju topošajiem klientiem būvnieks pauž arī ar īres līgumu iespējamiem termiņiem – pieejami kā trīs mēnešu līgumi, tā arī uz gadu vai pat ilgāk. Un īres maksas bāzes likmes jebkurā gadījumā paliek nemainīgas – no 3 eiro par kvadrātmetru mēnesī.  P. S. Ja uzņēmumam ir būtiski savu galveno biroju vai filiāli izvietot tikai un vienīgi Rīgas Klusajā centrā, R.Evolution īres piedāvājumu klāstā ir arī komerctelpas kompleksos TAL Residence (Elizabetes ielā 39) un Lofts&Rosegold (Strēlnieku ielā 8).

Jautājumos par pop-up biroju īri Philosophers Residence otrajā tornī un citos R.Evolution projektos zvaniet + 371 60008966 vai rakstiet info@rvlc.lv.

Luminor banka daudzbērnu ģimenēm sāk piedāvāt Altum subsīdiju "Balsts"

23.11.2020

alt
alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

23.11.2020

Saistītās ziņas

alt

Sākti darbi pie Kimmel kvartāla teritorijas attīstīšanas

alt

Atvērta rekonstruētā t/c Origo ēka

alt

Vairāk nekā vienkārši birojs: Tava uzņēmuma mājvieta VEF KVARTĀLĀ

alt

Projektā Loft&Rosegold pieejamas arī komercplatības

alt

Viedoklis: Kas notiek Rīgas komercīpašumu tirgū?

alt

Uzsāk Preses Nama kvartāla 1. kārtas projekta būvniecību

alt

Rīgā top jauns biznesa komplekss "StokOfiss U30"

alt

Ieguldot 8 miljonus eiro, Mežaparka Rezidencēs būvēs Dr. Mauriņa Vēnu klīniku

alt

GREEN PARK pie lidostas "Rīga" top par Latvijas e - komercijas biznesa attīstības centru

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Privātmājas Pierīgā par labu cenu: piedāvājumi no 139 000 EUR

2

Rīgas stilīgākie dzīvokļi, kur pavadīt mājsēdi būtu tīrā bauda

3

Pievilcīgi otrreizējā tirgus dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS projektā atlikuši vien 7 brīvi dzīvokļi

5

"Vestabalt" pārdevis pēdējo "Mārupes Rezidences" māju un ekskluzīvu dzīvokli Ausekļa ielā

6

Luminor tiešsaistē informēs par to, kā rīkoties, ja īpašumā bijusi nesaskaņota pārbūve

City24 redaktora izvēle

alt

Pievilcīgi otrreizējā tirgus dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Rīgas stilīgākie dzīvokļi, kur pavadīt mājsēdi būtu tīrā bauda

alt

Privātmājas Pierīgā par labu cenu: piedāvājumi no 139 000 EUR