Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

Kad "sēžot mājās" kļūst garlaicīgi, mēs piedāvājam izklaidi "Investīciju objekti!" Izrādās, ka klejot pa šo nekustamo īpašumu sludinājumu portālu kategoriju, patiesībā, ir ļoti aizraujoši. Tur ir gan kafejnīcas, viesu nami, kioski, dažas šausmu filmu cienīgas, vecas noliktavas, ūdenstorņi, pilis, muižas un…jā, pat skolas! Tā, piemēram, šobrīd "tirgojas" Zaļenieku pamatskola, kas savulaik bijusi viena no modernākajām lauku skolām Latvijā!  ZAĻENIEKU PAMATSKOLA

Kamēr daudziem šobrīd jāmācās attālināti, tikmēr kāds var iegādāties veselu skolas ēku! Zaļenieku skolas ēka pamesta ap 2003. gadu, bet savulaik tā bijusi bija viena no modernākajām lauku skolām.

Skolas ēka uzcelta divās kārtās - ap 1880. gadu, bet 20. gs. 30. gadu otrajā pusē ēkai piebūvēja trešo stāvu. Ņemot vērā, ka laukos skolnieku skaits šobrīd ir skumji mazs, visticamāk, šai ēkai par skolas telpām vēlreiz tapt iespējas ir mazas. Tomēr tā ir pietiekami interesanta un plaša, lai tur taptu kas ievērības cienīgs! Kādas idejas?Trīs stāvu skolas ēkā ir ap 80 telpu un tās kopējā platība ir 1552 m2. Pagalmā atrodas arī dažas palīgēkas. Zemes īpašuma platība - 4,47 ha.

Vai vari iedomāties, kā te kādreiz priecīgi skanēja bērnu čalas?


Uzzini vairāk!

SKOLAS ĒKA PĀRDAUGAVĀ  Vēl kāda skola, ko šobrīd var iegūt savā īpašumā, atrodas Pārdaugavā, Slokas ielā 65. Netālu no Botāniskā dārza pārdošanā izlikta kāda vēsturiska ēka, kas būvēta 1908. gadā pēc Reinholda Šmēlinga speciāli izstrādātu skolu projekta.

Šobrīd ir iesākti nama atjaunošanas darbi. Zemesgabalu ieskauj kuplas liepas un iežogota teritorija. Varam tikai minēt, kas ēkā varētu tapt nākotnē… Uzzini vairāk! 

Nereti komercplatību objektu sludinājumi ļauj ieskatīties tādu visiem zināmu namu aizkulisēs, kurās citkārt nekad nebūtu iespējams ielūkoties. Skaties vēl dažus no interesantākajiem un jaunākajiem objektiem, kuri šobrīd tiek piedāvāti iegādei!

DUNDAGAS ŪDENSTORNIS  Iespējams, kāda dāma, kurai ir princeses manieres un dvēsele, priecātos par savu torni. Piemēram, Dundagas ūdenstorni! Tas ir celts ir 1800. gadā un ir vienīgais vietēja mēroga arkitektūras piemineklis Baltijā, kas dod iespēju to pārbūvēt un pārveidot par ekskluzīvu biroja ēku, kafejnīcu, viesnīcu vai realizēt citas idejas. 

Torņa mūris ir 1,2 m biezs, 17,8 m augsts un 22,2 m liels apkārtmērā. Īpašuma pārdevēji pauž, ka īpašums ir teju ideālā stāvoklī. Tornim ir 5 stāvi un katrā stāvā izmantošanai pieejami 20 m2. Tā četri stāvi ir būvēti no akmens, bet piektais - no koka. 

Uzzini vairāk!

VIENTUĻAIS KIOSKS ZIEPNIEKKALNĀ Ja nu kāds šajos grūtajos laikos vēlas pievērsties tirdzniecībai, Ziepniekkalnā, Vienības gatvē vientuļš kiosks gaida savu jauno saimnieku. 

Kioska kopējā platība ir 30,08 m2 un iegādājoties mazo veikaliņu, tam klāt nāk 1033 m2 liels zems gabals. Tas ir aprīkots ar aizveramām žalūzijām, elektrību un ūdeni. Atliek tikai kosmētiski uzlabojumi un piedzīvojumi var sākties!

Uzzini vairāk!

IESPĒJAMS, POPULĀRĀKAIS KIOSKS PILSĒTĀ Ja nav pārliecības par kioska iegādi, to var arī izīrēt! Piemēram, šobrīd īrei pieejams visiem labi zināmais kiosks pašā, pašā Rīgas centrā – Tērbatas ielā! 

Uzzini vairāk!  

VESELĪBAS CENTRS, SPA
KRIMULDAS MUIŽA Krimuldas muiža atrodas ļoti ainaviskā un skaistā vietā, no kuras paveras fantastisks skats uz Gaujas ieleju. Savukārt skatoties no Siguldas centra puses pakalniem, tā izskatās kā pasaku pils kalna virsotnē.

Mūsdienās muižas telpas tiek realizētas kā veselības centrs jeb sanatorija. Tas, protams, izraisa interesei ne vien par vēsturiskās ēkas fasādi, bet arī to, kas slēpjas tās iekšpusē. Sludinājumā redzamie foto patiešām ir interesanti, jo tie atklāj, cik neparasti mijiedarbojas senie mūri ar sanatorijai nepieciešamo aprīkojumu un iekārtojumu. 

Uzzini vairāk!

PRĀVAIS INVESTĪCIJU OBJEKTS MEŽAPARKĀ Mežaparkā, Ezermalas ielā, blakus Latvijas Nacionālajai aizsardzības akadēmijai pavisam aizmirsta un pamesta atrodas kāda iespaidīga, 2638 m2 plaša ēka, kurai jaunu elpu iespējams dot dažādos izpildījumos. Vieta ir visnotaļa teicama dažādu scenāriju attīstībai, jo ir tuvu gan aktīvajai Brīvības gatvei, gan Mežaparka centram. Senajai ēkai nav kultūras pieminekļa statuss un tā varētu tapt par biroju ēku, ārstniecības iestādi, tirdzniecības vietu vai pat dzīvojamo kompleksu.  Uzzini vairāk!  

Apskati vēl līdzīgus piedāvājumus

 

"R.Evolution" neparastais piedāvājums: pop-up birojs Philosophers Residence

23.11.2020

alt
alt

Īpašais "Black sale" piedāvājums Klientu dienās, projektā "Summer house" Jūrmalā!

24.11.2020

Saistītās ziņas

alt

Piedāvājums darītājiem: īpašums Aiviekstes upes krastā lauksaimniecībai un lauku tūrismam

alt

Iegādei pieejama vēsturiska pērle Rožu laukumā Cēsīs: "Konrāda nams"

alt

Neparasti un stilīgi biroji, kas uz darbu liks steigties ātrāk un biežāk

alt

Ar lauku tūrisma potenciālu: pārdod šarmantus viesu namus un atpūtas kompleksus!

alt

Doles salā pieejams unikāls investīciju projekts

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Gada skatītākie privātmāju un investīciju objektu sludinājumi

alt

Iespēja iegādāties Molu dzimtas muižas pili Daugavpils pusē

alt

Pievilcīgas komerctelpas modernajā Āgenskalnā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Privātmājas Pierīgā par labu cenu: piedāvājumi no 139 000 EUR

2

Rīgas stilīgākie dzīvokļi, kur pavadīt mājsēdi būtu tīrā bauda

3

Pievilcīgi otrreizējā tirgus dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS projektā atlikuši vien 7 brīvi dzīvokļi

5

"Vestabalt" pārdevis pēdējo "Mārupes Rezidences" māju un ekskluzīvu dzīvokli Ausekļa ielā

6

Luminor tiešsaistē informēs par to, kā rīkoties, ja īpašumā bijusi nesaskaņota pārbūve

City24 redaktora izvēle

alt

Pievilcīgi otrreizējā tirgus dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Rīgas stilīgākie dzīvokļi, kur pavadīt mājsēdi būtu tīrā bauda

alt

Privātmājas Pierīgā par labu cenu: piedāvājumi no 139 000 EUR