Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"

Mežaparks izsenis uzskatāms par prestižu, elitāru rajonu un ir apbrīnojams savā daudzveidībā - to lielākoties apdzīvo turīgi ļaudis, bet darba dienu vakaros un brīvdienās Mežaparka stāvlaukumos ieplūst rīdzinieku auto no visdažādākajām pilsētas apkaimēm, kuri atbrauc izbaudīt atelpu Mežaparka zaļajās zonās, dabas tuvumā. Vērīgākie pastaigu baudītāji starp lepno māju fasādēm un atpūtnieku čalām būs pamanījuši arī namus - vēsturiskas nekustamā īpašuma pērles, kas nepelnīti rada aizmirstības vai nepabeigtības sajūtu un rosina fantāzijas par to nerealizēto potenciālu. 

Šķiet, ka Mežaparks ir Rīgas rajons, kur nav sliktas vietas mājas būvniecībai/dzīvošanai, ir tikai lielāks vai mazāks darbs un līdzekļi, kas katrā no tām jāiegulda!

ANNAS SAKSES IELA  
165 000 EUR

Savrupmāja - vecmāmiņa, kas gaida savu entuziastu

Šis senais īpašums būvēts kā savrupmāja un atspoguļo Mežaparka vēsturiskās apbūves labākās tradīcijas. Lai gan skaidri redzams, ka nams ir ļoti bēdīgā stāvoklī, tas nemazina faktu, ka māja ir īsta skaistule savās arhitektūras formās un risinājumos. Šobrīd namam nepieciešama pilnīga renovācija, kapitālais remonts. Īpašums ir valsts nozīmes ahitektūras piemineklis.Īpašums sastāv no 1825 m2 plaša zemes gabala un dzīvojamās mājas ar kopējo platību 429 m2 (bez pagraba stāva - 395 m2). 


Uzzini vairāk!

MEŽA PROSPEKTS
790 000 EUR

Nepabeigtā pils Māja vai neliela pils? Lai nu kā, šis īpašums ir iespaidīgs savā plašumā un greznumā, pat ņemot vērā, ka tas ir bez iekšējās apdares. Namam ir eleganta, klasiskās un romantiskās niansēs veidota arhitektūra, logus rotā brīnišķīgas vitrāžas ar kristāla elementiem. Īpašumā var realizēt ziemas dārzu, terasi, saunu, kinoteātri, biljarda zāli un pat ierakstu studiju.     Uzzini vairāk!

KOKNESES PROSPEKTS 
160 000 EUR

Īpašums, kas savus labākos gadus, iespējams, vēl nav piedzīvojis Kokneses prospektā pārdošanā ir 1475 m2 liels zemesgabals, uz kura atrodas divstāvu ēka, kas būvēta tālajā 1902. gadā un ir piedzīvojusi vairākas pārbūves. Ēkā ir 6 istabas ar kopējo platību 258 m2. Ēkai ir nepieciešams kapitālais remonts vai pilnīga tās nojaukšana.

Piedāvātais īpašums savus labākos gadus, iespējams, vēl nav piedzīvojis. Savulaik tas iegādāts ar domu savest īpašumu kārtībā privātajai lietošanai, bet vēlāk paverās idejas arī par komerciālu apbūvi, jo tuvākajā apkaimē aktīvi notiek ekskluzīvu dzīvokļu un privātmāju būvniecība.  Uzzināt vairāk!

STOKHOLMAS IELA
490 000 EUR

Nams ar māksliniecisku dvēseli
Šis Stokholmas ielas nams ir mākslinieku Skulmju dzimtas māja, kurā ir dzīvojuši mākslinieki trīs paaudzēs. Mājā ir radīti darbi, kas ir nozīmīga Latvijas kultūras daļa un mantojums, viesojušies prominenti ārzemju viesi un slavenības, kā arī pašmāju mākslas un kultūras cilvēki, kas piešķir namam īpašu auru un kultūrvēsturisku vērtību.

Skulmju dzimtas mājas tapšanas ceļš sākās 1958. gadā, un ņemot vērā tā laika padomju varas dominanci teju ikvienā latvieša dzīves aspektā, tas nebūt nebija viegls, prasot radošus un viltīgus piegājienus unikālā nama tapšanas plānā. Mājai ir ļoti interesants tapšanas stāsts, ko var lasīt šeit. Namu projektējis Latvijas funkcionālisma meistars, arhitekts Artūrs Reinfelds. 

Lai mājā varētu dzīvot mūsdienām atbilstošos apstākļos, tai nepieciešama pilnīga atjaunošana.   Uzzini vairāk!

EZERMALAS IELA
84 000 EUR

Mežaparks par demokrātisku cenu Šo namu Ezermalas ielā iespējams iegādāties par salīdzinoši demokrātisku cenu, tiesa gan - tam vajadzīgs pamatīgs remonts. 

Taču mājai ir vairāki plusi - laba atrašanas vieta, viegli piekļūt no dažādiem rajoniem. Netālu atrodas sporta centrs Keizarmežš, Ķīšezers un visu iecienītās atpūtas vietas Mežaparka sirdī. Māja celta 1950. gadā, tai joprojām ir labi pamati, pagrabs, pieslēgtas visas komunikācijas: gāzes apkure, centrālais ūdens, kanalizācija. Ir sava garāža.  Uzzināt vairāk!

EZERMALAS IELA II
259 000

Ķēriens investīciju objektu medniekiem Ezermalas ielā, blakus Latvijas Nacionālajai aizsardzības akadēmijai pavisam aizmirsta un pamesta atrodas kāda iespaidīga, 2638 m2 plaša ēka, kurai jaunu elpu iespējams dot dažādos izpildījumos. Uz ēku jumta augošie kociņi un krūmi liecina par ļoti ilgu aizmirstības periodu, taču viss ir iespējams! 

Vieta ir visnotaļa teicama dažādu scenāriju attīstībai, jo ir tuvu gan aktīvajai Brīvības gatvei, gan Mežaparka centram. Senajai ēkai nav kultūras pieminekļa statuss un tā varētu tapt par biroju ēku, ārstniecības iestādi, tirdzniecības vietu vai pat dzīvojamo kompleksu.  Uzzināt vairāk!


PLAŠĀKĀ JAUNO PROJEKTU IZVĒLE - TIKAI CITY24.LV! SKATIES ŠEIT!

Svētku sezonā IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS dzīvokļi pieejami ar atlaidi līdz 18 000 EUR!

01.12.2020

alt
alt

Kā būvvaldē pieņemtais zaļais koridors mainīs nekustamo īpašumu attīstības kārtību

02.12.2020

Saistītās ziņas

alt

Pievilcīgi otrreizējā tirgus dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Privātmājas Pierīgā par labu cenu: piedāvājumi no 139 000 EUR

alt

Pārsteidzošas villas, kuru vērtība pārsniedz divus miljonus eiro

alt

Jaunākie māju piedāvājumi ar cenas samazinājumu līdz pat 20 000 EUR!

alt

Piedāvājums darītājiem: īpašums Aiviekstes upes krastā lauksaimniecībai un lauku tūrismam

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Mikrorajonu pērles: privātmājas pilsētas kņadas viducī

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Dzīvot laukos skaisti! Iegādei pieejamas privātmājas ar gaumi un ērtībām

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Privātmājas Pierīgā par labu cenu: piedāvājumi no 139 000 EUR

2

Rīgas stilīgākie dzīvokļi, kur pavadīt mājsēdi būtu tīrā bauda

3

Pievilcīgi otrreizējā tirgus dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS projektā atlikuši vien 7 brīvi dzīvokļi

5

"Vestabalt" pārdevis pēdējo "Mārupes Rezidences" māju un ekskluzīvu dzīvokli Ausekļa ielā

6

Luminor tiešsaistē informēs par to, kā rīkoties, ja īpašumā bijusi nesaskaņota pārbūve

City24 redaktora izvēle

alt

Pievilcīgi otrreizējā tirgus dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Rīgas stilīgākie dzīvokļi, kur pavadīt mājsēdi būtu tīrā bauda

alt

Privātmājas Pierīgā par labu cenu: piedāvājumi no 139 000 EUR