Jūrmalā ekspluatācijā nodots uz Latvijas iedzīvotājiem orientēts, revitalizēts projekts ar piemājas parku

 

EDINBURGH Apartments&Lofts, Mežaparka prospektā 10, Dzintaros, attīstības plāni tika balstīti pārliecībā, ka tik izcilā vietā novārtā atstātai teritorijai un ēkām ir liels potenciāls gan raugoties no arhitektūras mantojuma saglabāšanas un kvalitatīvas atjaunošanas perspektīvas, gan no iespējas kūrortpilsētas mājokļu tirgu padarīt draudzīgāku – pieejamāku plašākam sabiedrības lokam. Investējot vairāk nekā 4,3 miljonus eiro, tika realizēta projekta pirmā kārta ekspluatācijā ir nodota arhitektes Zanes Teteres - Šulces projektētā apartamentu ēka, kurā rezervēta jau vairāk nekā puse no mājokļiem.   Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Edinburgh Apartments&LoftsLai pilnā mērā tiktu izmantots iecerētā projekta potenciāls, projekta īpašnieks, uzņēmums OM31 SIA, ēku arhitektūras un teritorijas labiekārtošanas projektus uzticēja - starptautiski atzītai arhitektei Zanei Teterei - Šulcei un viņas vadītajam birojam OpenAD, savukārt par ēku būvnieku tika izraudzīta pieredzējusi Latvijas būvfirma  Anzāģe.

Ēku pārbūve tika veikta, respektējot vides kontekstu un tradicionālo 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma Jūrmalas koka arhitektūras būvmākslu. Par to liecina fasādes apdarē izmantotais koks, tā dekoratīvais krāsojums un balkonu dekors, kas atsauc atmiņā tradicionālos, kokgriezumiem bagātos Jūrmalas balkonus. 

Zane Tetere - Šulce: "Man, labā nozīmē, šķita ļoti izaicinošs uzdevums liela apjoma silikāta ķieģeļu būvi padarīt dzīvojamu, padarīt to cilvēkam tīkamu un saprotamu, strādāt ar šo apjomu, nevis nojaukt un uzbūvēt ko pilnīgi citu. Es pat lepojos ar šo projektu tieši no šī aspekta, ka mēs esam rīkojušies sociāli atbildīgi.Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Edinburgh Apartments&LoftsJūrmalas arhitektūra šobrīd ir ļoti, ļoti dažāda. Var pat teikt, ka tas viens standartizētais fokuss ir izplūdis, te sadzīvo gan senās koka mājas, gan stiklotas augstceltnes, bet ir pilnīgi skaidrs, ka EDINBURGH Apartments&Lofts projekts šeit ļoti labi ierakstās ar savu vēsturisko stāstu un kādreizējo funkciju kā sanatorijai, atpūtas un atjaunošanās vietai, gan arhitektūras ziņā ar koka apdari un koka mežģīnēm. Kas ļoti svarīgi, šis projekts aizpilda to laika gaitā izveidojušos plaisu, ka Jūrmala ir nepieejama dabiskai, vienkāršai un nepārspīlētai dzīvošanas iespējai. Gribētu teikt, ka ar šo projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums, sajūta, ka Jūrmala ir piemērota mums visiem."

Projektu veido divas savstarpēji saistītas ēkas, kurās izvietoti 65 apartamenti ar vienu līdz trim istabām, kā arī 27 lofti. Pateicoties pārdomātajam un funkcionālajam plānojumam, mājokļos gudri izmantots katrs kvadrātmetrs, īpašniekiem nodrošinot komfortablu dzīvi. Katram apartamentam un loftam ir plānota sava privātā ārtelpa –terase vai balkons. Ap abām divus līdz piecus stāvus augstajām ēkām plešas privāts, priežu sila ieskauts, 14 000 m² liels piemājas parks, kurā tiek ierīkoti atpūtas un sporta infrastruktūras objekti, kā arī bērnu rotaļu laukums. Projekta teritorijā paredzētas 71 autostāvvieta un velosipēdu novietne. Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Edinburgh Apartments&Lofts OM31 SIA valdes loceklis Jevgēņijs Semjonovs: "Neskatoties uz to, ka projekta attīstības nozīmīgā posmā, mums tāpat kā daudziem uzņēmējiem, nācās izturēt gan finansiālus, gan emocionālus pandēmijas izraisītus pārbaudījumus, esam patiesi gandrīti par veiksmīgi realizētu projekta pirmo kārtu. Viens no mūsu virsmērķiem šajā attīstības projektā – radīt kvalitatīvu un pievilcīgu produktu par vietējiem iedzīvotājiem pieejamām cenām. 2019. gada jūlijā, kad uzsākām projekta rezervācijas, mazākos apartamentus piedāvājām par Jūrmalas jauno pojektu tirgum izcilu cenu, sākot no 48 479 eiro, protams, guvām atsaucību. Līdz nodošanai ekspluatācijā projektā tika rezervēta vairāk nekā puse apartamentu, turklāt vēlos uzsvēt, ka lielākajā pārsvarā mājokļus iegādājušies tieši vietējie iedzīvotāji."

Projekta pirmā kārta tapusi sadarbībā ar Signet Bank. Projekta otro kārtuloftus – iecerēts pabeigt līdz šī gada beigām. Loftu sajūta atspoguļojas ne tikai netipiski augstajos griestos, bet arī dzelzsbetona pārsegumos, kas ar nolūku atstāti redzami. Divu vienādu loftu nebūs – katram no tiem paredzēts individuāls un atšķirīgs plānojums, lieliska un plaša terase, teicams izsauļojums un piekļuve zaļajai zonai un parkam.

 


KOMERCINFORMĀCIJA

Jaunums Āgenskalnā! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju renovētā, vēsturiskā namā "Goldingena Rezidence"

11.01.2021

alt
alt

Topošajā dzīvojamā projektā Baložu ielā 9, Rīgā, rezervēta jau puse dzīvokļu

12.01.2021

Saistītās ziņas

alt

"Vestabalt" pārdevis pēdējo "Mārupes Rezidences" māju un ekskluzīvu dzīvokli Ausekļa ielā

alt

12 soļi līdz veiksmīgam dzīvokļu pirkumam jaunajos projektos

alt

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS projektā atlikuši vien 7 brīvi dzīvokļi

alt

Mājas par dzīvokļa cenu: 10 jautājumi par ekonomiskajām un glītajām SIP mājām

alt

"Kvartāls B91" Brīvības ielā - lieliska iespēja dzīvot pašā Rīgas centrā

alt

Sākti darbi pie Kimmel kvartāla teritorijas attīstīšanas

alt

Jaunums Āgenskalna centrā! Dzīvokļi renovētā namā Zeļļu ielā 3

alt

Jaunums Mārupē! Dzīvokļi mazstāvu apbūves mājās "Palejas"

alt

Būtiski pieaugusi interese par nekustamo īpašumu

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Mājas par dzīvokļa cenu: 10 jautājumi par ekonomiskajām un glītajām SIP mājām

2

Privātmājas Pierīgā par labu cenu: piedāvājumi no 139 000 EUR

3

Rīgas stilīgākie dzīvokļi, kur pavadīt mājsēdi būtu tīrā bauda

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS projektā atlikuši vien 7 brīvi dzīvokļi

5

Pievilcīgi otrreizējā tirgus dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

6

Pasaules investori paredz, ka 2021. gada ieguldījumu pieaugums būs līdz pat 50%

City24 redaktora izvēle

alt

Pievilcīgi otrreizējā tirgus dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Rīgas stilīgākie dzīvokļi, kur pavadīt mājsēdi būtu tīrā bauda

alt

Privātmājas Pierīgā par labu cenu: piedāvājumi no 139 000 EUR