Jaunums Mārupē! Dzīvokļi mazstāvu apbūves mājās "Palejas"

Mārupe, līdzīgi kā Rīga, nekad nebūs gatava. Iecienītajā Pierīgas ciematā, milzu pieprasījuma mudināta, lielos tempos attīstās būvniecība un vietējais nekustamā īpašuma tirgus. Mārupe kā magnēts pievelk arvien jaunus iedzīvotājus, tāpēc arī dzīvokļi, mājas un zemesgabali tiek izķerti, teju nemanot. Balstoties uz lielo konkurenci, arī būvniecības latiņa ir augsta, tādējādi pircējiem piedāvājot tikpat augstas klases mājokļus. Tomēr, lai spētu attaisnot mūsdienu prasīgā pircēja cerības, ar vietas nosaukumu vien nepietiek – ir jāsakrīt vairākiem būtiskiem kritērijiem, piemēram, vieta, arhitektūra, infrastruktūra, pieejama cena, privātums utt.  Mēneša projekti, Jaunie projekti, Mēneša projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, PalejasJaunais dzīvokļu projekts "Palejas" ir viens no jaunākajiem veikumiem, kas tiek būvēts labākajās Pierīgas mājokļu tradīcijās un sevī ietver vairākas būtiskas kvalitātes, kļūstot par vienu no labākajiem piedāvājumiem Mārupē. Papildu augstiem būvniecības un arhitektūras standartiem, dzīvojamo māju vide tiks veidota tā, lai šis nekļūtu par kārtējo dzīvokļu projektu, bet veidotos par vienotu kopienu ar savām tradīcijām, līdzīgiem standartiem un vērtībām. 

"Paleju" dzīvokļi būs izvietoti kopumā sešās mazstāvu ēkās (trīs stāvu) un katrā no tām būs ne vairāk kā 9 dzīvokļi. Dzīvojamo māju kompleksu veidos ēkas ar katrai savu, privātu, noslēgtu teritoriju. Māju pagalmi radīs apzaļumotas oāzes sajūtu ar zaļojošiem zālājiem un košiem apstādījumiem, kur atpūsties gan bērniem, gan pieaugušajiem. Iedzīvotājiem būs iespēja iegādāties arī autostāvvietas, kas atradīsies teju rokas stiepiena attālumā, izgaismotā un slēgtā teritorijā. 

Dzīvokļiem būs funkcionāls plānojums un jaunie īpašnieki tos saņems jau ar pilnu apdari, kas tiks realizēta gaišos, klasiskos toņos, lai ikkatrs iedzīvotājs varētu netraucēti izveidot sev piemērotāko interjeru, dizainu un vidi, pārvēršot telpas par mājokli, kas sniedz īsto māju sajūtu.  Mēneša projekti, Jaunie projekti, Mēneša projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Būvniecība, PalejasMāju fasādēm izvēlēti ilgtspējīgi materiāli, kas maksimāli saglabās savas īpašības, kvalitāti un vizuālo tēlu. Apdarē izmantotas Sibīrijas lapegles tehniskās īpašības apvienojumā ar apdares loksnēm logu zonās, kas ļaus gadu desmitiem "Palejām" saglabāt savu sākotnējo izskatu.

"Paleju" mājām būs A klases energoefektivitāte, kas apvienojumā ar individuālām gāzes apkures iekārtām katrā dzīvoklī nodrošinās zemas un kontrolējamas apkures izmaksas. Savukārt par gaisa kvalitāti rūpēsies regulējamas rekuperācijas iekārtas.

"Palejas" atrodas tikai 10 minūšu brauciena attālumā no galvaspilsētas centra un Rīgas lidostas. Projekts būs ļoti piemērots ģimenēm ar bērniem, jo pavisam netālu no projekta mājām atrodas Mārupes Valsts ģimnāzija, vairāki bērnudārzi, iemīļoti pārtikas veikali, tirdzniecības centri, atpūtas vietas dabā, kā arī sabiedriskā transporta pieturas.


Šobrīd projektā ir uzsākta 3 - 4 istabu dzīvokļu rezervēšana un tirdzniecība. Lai uzzinātu vairāk par dzīvokļiem un to iegādes iespējām, interesenti laipni aicināti sazināties ar projekta pārstāvi: janis.breidaks@sbsdb.lv, +371 25 666 180, vai vairāk informācijas iegūt arī projekta mājaslapā: www.palejas.lv.

 

Pārsteidzošas villas, kuru vērtība pārsniedz divus miljonus eiro

12.01.2021

alt
alt

Jaunums Āgenskalna centrā! Dzīvokļi renovētā namā Zeļļu ielā 3

14.01.2021

Saistītās ziņas

alt

"Kvartāls B91" Brīvības ielā - lieliska iespēja dzīvot pašā Rīgas centrā

alt

Saliena Park Apartments jaunās mājas - esi viens no pirmajiem un rezervē labāko!

alt

Unikāls dzīvokļu projekts Pārdaugavā: trīsistabu dzīvokļi no 80 000 EUR!

alt

"Elijas Nami" - jauns projekts Maskavas un Elijas ielu apkaimē

alt

CITY24.LV MĒNEŠA PROJEKTS: "Zelta Rasa" Mārupē

alt

City24.lv Mēneša projekts - renovēts nams ar pilnas apdares dzīvokļiem Blaumaņa ielā 9A

alt

Felicity Apartments – dzīvokļi Rīgas centrā ar starptautiski sertificētu kvalitāti!

alt

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: dzīvokļi ar terasi vai privātu dārzu

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Mājas par dzīvokļa cenu: 10 jautājumi par ekonomiskajām un glītajām SIP mājām

2

Privātmājas Pierīgā par labu cenu: piedāvājumi no 139 000 EUR

3

Rīgas stilīgākie dzīvokļi, kur pavadīt mājsēdi būtu tīrā bauda

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS projektā atlikuši vien 7 brīvi dzīvokļi

5

Pievilcīgi otrreizējā tirgus dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

6

Pasaules investori paredz, ka 2021. gada ieguldījumu pieaugums būs līdz pat 50%

City24 redaktora izvēle

alt

Pievilcīgi otrreizējā tirgus dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Rīgas stilīgākie dzīvokļi, kur pavadīt mājsēdi būtu tīrā bauda

alt

Privātmājas Pierīgā par labu cenu: piedāvājumi no 139 000 EUR