Jaunums Āgenskalna centrā! Dzīvokļi renovētā namā Zeļļu ielā 3

Āgenskalna centrā tiek īstenots vērienīgs renovācijas projekts, pilnībā atjaunojot vēsturisko dzīvojamo māju Zeļļu ielā 3. Četrstāvu mūra namā būs pieejami 13 vienistabas, divistabu un trīsistabu dzīvokļi ar platībām no 58 m2 līdz 64 m2.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Zeļļu iela 3, BūvniecībaNelielā Zeļļu iela var lepoties ar lielisku lokāciju un ērtu infrastruktūru, kas ļauj sasniegt pilsētas centru tikai 10 minūtēs. Klusās ielas vienā galā atrodas Latvijas Universitātes Fizikas un Matemātikas fakultātes ēka, taču tās vidū slejas ievērojamā Riharda Šmēlinga celtā skolas ēka – lielākā no šī arhitekta projektētajām skolām Rīgā. Arī šobrīd tur atrodas pamatskola, kas nosaukta par godu folkloristam un dzejniekam Fricim Brīvzemniekam. Pašai Zeļļu ielai gan vairāk raksturīga mazstāvu koka apbūve, to dabiski iekļaujot Āgenskalna vēsturiskajā ainavā, taču Zeļļu ielas 3 nams izceļas kā viens no retajiem dzīvokļu mūra namiem apkaimē. 

Dzīvojamā ēka atrodas ielas sākuma posmā, iepretim vēsturiskajam Āgenskalna tirgum un blakus tirdzniecības centram "Mellene". Apkārtnē paredzēti vērienīgi teritorijas labiekārtošanas darbi, atjaunojot seno tirgus ēku, laukumu un apkārt esošo teritoriju, veidojot to par gājēju un atpūtas zonu. Tādējādi Āgenskalna centrs jau tuvā nākotnē tiks padarīts vēl patīkamāks un ērtāks tā iedzīvotājiem, tostarp arī jaunajiem Zeļļu ielas 3 dzīvokļu īpašniekiem. Tāpat netālu atrodas vairāki pilsētas parki un populārais Kalnciema kvartāls, nodrošinot izklaides un kultūras pasākumu dažādību apkaimē. 

Namam ir četri stāvi, kur pirmajā stāvā ir izveidotas plašas komerctelpas. No otrā līdz ceturtajam stāvam namā izvietoti 13 dzīvokļi, kuri jaunajiem iedzīvotājiem tiks piedāvāti ar pilnu apdari un pilnībā aprīkotu sanmezglu. Dzīvokļu renovācijā izmantoti mūsdienīgi un kvalitatīvi materiāli, taču tiek saglabātas vēsturiskās detaļas, kas piešķir tiem īpašu šarmu un vērtību.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Zeļļu iela 3, Būvniecība20. gadsimta sākumā celtajā ēkā pašlaik tiek veikti apjomīgi renovācijas darbi, tādējādi atjaunojot būvi un dāvājot tai jaunu dzīvi. Lai veiktu plānotos būvdarbus, pirms renovācijas tika pilnībā pārplānoti ēkā esošie dzīvokļi, veidojot mūsdienu ērtībām atbilstošas mājvietas, kā arī optimāli izmantojot ēkas platību. Ēkā ir pilnībā atjaunots elektrības tīkls, ūdens un santehnikas sistēmas, kā arī no jauna ierīkota gāzes siltuma pievade, kas agrāk ēkā nebija. Tika siltinātas nama sienas, atjaunots jumta pārklājums un veikta pilna fasādes renovācija. Ir nomainīti visi ēkas logi, tāpat visai ēkai un dzīvokļiem tiks nomainītas durvis.  

Tiek labiekārtota pagalma teritorija, padarot apkaimi ērtāku un patīkamāku nama iedzīvotājiem. Pie nama būs izvietota zaļā zona ar bērnu laukumiņu un automašīnu stāvvietas, ko dzīvokļu pircēji varēs iegādāties par atsevišķu samaksu. Ēkas kāpņu telpa ir atjaunota mūsdienīgā dizainā, paturot vēsturiskos pamatelementus, kā piemēram, kāpņu reliņu metāla ornamentus. Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Zeļļu iela 3, BūvniecībaRenovācijā un dzīvokļu apdarē izmantoti tikai kvalitatīvi materiāli un iekārtas no atzītiem Eiropas ražotājiem: 

finierētas ozolkoka ārdurvis izgatavotas "Reaton" ražotnē;
finierētas ozolkoka iekšdurvis ražotas galdniecības uzņēmumā "Mežmaļi";
santehnikas mezgla iekārtas no vācu ražotāja "Ideal Standart";
vannas no ražotnes "Casa Di Vanna";
trīsslāņu parketa grīdas ar koka kājlīstēm;
augstas kvalitātes akmens masas flīzes;
nomainīti PVC logi ar koka palodzēm.

Demo dzīvoklī uzstādīta kvalitatīva, Latvijas galdniecības uzņēmumā izgatavota virtuves iekārta, kas atbilst mūsdienu dzīves prasībām un pilnībā aprīkota ar modernu iebūvējamo tehniku - indukcijas plīti, cepeškrāsni, tvaika nosūcēju, ledusskapi un trauku mazgājamo mašīnu.    

Šobrīd apskatei pieejams pabeigts demo dzīvoklis, kuru var aplūkot piesakot vizīti. Pieteikt apmeklējumu iespējams projekta Facebook lapā vai zvanot uz tālruni: +371 27017035.

 

Jaunums Mārupē! Dzīvokļi mazstāvu apbūves mājās "Palejas"

13.01.2021

alt
alt

Aicina iesniegt vizuālās mākslas darbus konkursam "Mana novada dārgakmens – jaunā būve"

15.01.2021

Saistītās ziņas

alt

Pētījums: starta šāviens strukturālām izmaiņām biroju tirgū ir izskanējis

alt

"Liepziedi" – pieprasīts projekts dažādām gaumēm

alt

Latvijas tirgū ar vērienīgiem plāniem ienācis Lietuvas attīstītājs "Urban Inventors"

alt

"Vestabalt" pārdevis pēdējo "Mārupes Rezidences" māju un ekskluzīvu dzīvokli Ausekļa ielā

alt

12 soļi līdz veiksmīgam dzīvokļu pirkumam jaunajos projektos

alt

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS projektā atlikuši vien 7 brīvi dzīvokļi

alt

Mājas par dzīvokļa cenu: 10 jautājumi par ekonomiskajām un glītajām SIP mājām

alt

"Kvartāls B91" Brīvības ielā - lieliska iespēja dzīvot pašā Rīgas centrā

alt

Sākti darbi pie Kimmel kvartāla teritorijas attīstīšanas

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Rīgas stilīgākie dzīvokļi, kur pavadīt mājsēdi būtu tīrā bauda

2

Pievilcīgi otrreizējā tirgus dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

3

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS projektā atlikuši vien 7 brīvi dzīvokļi

4

"Vestabalt" pārdevis pēdējo "Mārupes Rezidences" māju un ekskluzīvu dzīvokli Ausekļa ielā

5

12 soļi līdz veiksmīgam dzīvokļu pirkumam jaunajos projektos

6

Latvijas tirgū ar vērienīgiem plāniem ienācis Lietuvas attīstītājs "Urban Inventors"

City24 redaktora izvēle

alt

Pievilcīgi otrreizējā tirgus dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Rīgas stilīgākie dzīvokļi, kur pavadīt mājsēdi būtu tīrā bauda

alt

Privātmājas Pierīgā par labu cenu: piedāvājumi no 139 000 EUR