"Vestabalt" pārdevis pēdējo "Mārupes Rezidences" māju un ekskluzīvu dzīvokli Ausekļa ielā

SIA "Vestabalt" 2020. gada izskaņā pārdod pēdējo no pieejamajām mājām projektā "Mārupes Rezidences", kā arī dzīvokli Ausekļa ielas 14 projektā par 3800 eur/m2, tādējādi veicot vienu no gada dārgākajiem pārdošanas darījumiem. Nekustamo īpašumu darījumi, Jaunie projekti, City24, Ausekļa 14, Nekustamais īpašums, Vestabalt, Mārupes RezidencesTieši gada pēdējos mēnešos bija jūtama lielāka aktivitāte nekustamā īpašuma tirgū un pieaugums pieprasījumā no pircēju puses dzīvokļu un privātmāju iegādei. Ja iepriekšējos gados decembris un janvāris ir bijuši pasīvāki mēneši, tad pagājušā gada nogale un šī gada sākums SIA "Vestabalt" pārdošanas komandai ir ļoti aktīvs un tik liels pieprasījums no investoru, pircēju puses nav bijis jau kādu laiku.

Visbiežāk saņemtie pieprasījumi no klientu puses ir pēc 2 - 3 istabu dzīvokļiem Rīgas centrā, cenu amplitūdā līdz 2000 eur/m2 kā arī pircēji meklē privātmājas/dvīņu mājas pierīgā (Mārupe, Piņķi, Carnikava, Ādaži) budžetā līdz 250 000 euro. 

Problēma ir tajā, ka kvalitatīvs un prasītajai cenai atbilstošs piedāvājums tirgū uz šodienu ir ļoti ierobežots. SIA "Vestabalt" pārdošanas daļas vadītāja Raimonda Omule piebilst, ka padziļināti analizējot un sekojot līdzi piedāvājumam Mārupē ir jāatzīst, ka tas ir ļoti ierobežots. Lielākā daļa no piedāvātājiem īres īpašumiem tiek izīrēti jau dažu dienu - nedēļas laikā un lielāko daļu no privātmāju piedāvājuma uz šodienu veido pirms 10 un vairāk gadiem celtas privātmājas, kur prasītā iegādes summa ir par augstu, ņemot vērā nepieciešamos ieguldījumus ēku pielāgošanai mūsdienu prasībām.

Nekustamo īpašumu darījumi, Jaunie projekti, City24, Ausekļa 14, Nekustamais īpašums, Vestabalt, Mārupes Rezidences

Jāatzīst, ka šodienas pircējs ir prasīgs un zinošs un daži no klientiem pirmo reizi projektu "Mārupes Rezidences" apsekoja maijā, bet gala lēmumu par īpašuma iegādi izdarīja pagājušā gada nogalē. Iespējams, ka tas ir saistīts arī ar banku nogaidošo attieksmi un ilgāku laika periodu, kas bija nepieciešams pircējiem pozitīva lēmuma saņemšanai par kredīta piešķiršanu.

Viennozīmīgi, attīstot "Mārupes Rezidences" un arī Ausekļa ielas 14 projektu, ir pierādījies tas, ka klienti novērtē dzīvokļus un privātmājas ar pilnībā pabeigtu apdari un jau izveidotu interjeru. Raimonda Omule stāsta: "Mārupē piedāvājumā pastāvīgi bija viena vai divas pabeigtas mājas, kurās ir uzstādīti visi apgaismes kermeņi, virtuve, mēbeles un vairākas nepabeigtas mājas par zemāku cenu, kur pircējiem bija iespēja pašam pabeigt gala interjera izveidi. Visos gadījumos "Mārupes Rezidences" projektā klienti deva priekšroku pabeigtajām un labiekārtotajām mājām. Arī Ausekļa ielas 14 projektā pirmie tika pārdoti izveidotie demo dzīvokļi un pašlaik Ausekļa ielas projektā veicam interjera labiekārtošanas darbus nākošajiem 3 dzīvokļiem, kurus piedāvāsim kā uz iegādi, tā arī uz īri".

Kā atzina pārdošanas daļas vadītāja Raimonda Omule: "Domāju, ka klienti vairāk novērtē savu personīgo laiku un apzinās, ka celtniecība, labiekārtošana prasa specifiskas zināšanas un augsta līmeņa iekšējās apdares izveidošanai ir nepieciešama profesionāla attīstītāja un interjera dizainera palīdzība. Klienti tagad saprot, ka iespējams 10 000 euro starpība cenā neatsver papildu ieguldījumus, kas būs nepieciešami pilnas apdares pabeigšanai, ja to darīs viņi paši. Mūsu pārdošanas speciālisti prezentācijās vienmēr pievērš klientu uzmanību iespējams sākumā nepamanītiem apdares elementiem un veiktajiem ieguldījumiem īpašumā no attīstītāja puses - uzstādīti apgaismes ķermeņi, signalizācijas un apsardzes sistēmas izbūve, iebūvēto skapju, plauktu sistēmu, spoguļu uzstādīšana, apzaļumošana un teritorijas labiekārtošanas izveide."


SIA "Vestabalt" projektus no citiem atšķir tas, ka labi pārzinot tirgu un pieprasījumu, mēs zinām, kāds būs gala pircējs katram no mūsu attīstītajiem īpašumiem un kas būs tās lietas, kas ir svarīgas katram no pircējiem. Domājot par kvalitāti un plānojumu un citām mums pašsaprotamām lietām, mēs domājam arī par katra piedāvātā īpašuma detaļām un sīkumiem, kas arī beigās mūsu celtos projektus atšķir no citiem.  

SIA "Vestabalt" šogad uzsāks jauna privātmāju ciemata būvniecību Vaivaros, Jūrmalā, otrās kārtas privātmāju/dvīņu māju ciemata attīstību Mārupē un jauna rindu māju ciemata būvniecību Carnikavā, kas tiks pabeigts jau 2022. gada rudenī. 

Bilžu galerijā aicinām apskatīt jaunākās interjera projektu bildes no pēdējiem Vestabalt pabeigtajiem dzīvokļiem/mājām.

 

 

12 soļi līdz veiksmīgam dzīvokļu pirkumam jaunajos projektos

21.01.2021

alt
alt

Rīgas stilīgākie dzīvokļi, kur pavadīt mājsēdi būtu tīrā bauda

21.01.2021

Saistītās ziņas

alt

Jautājumi, ko uzdot bankai, plānojot mājokļa iegādi

alt

"Merks" pakāpjas uz 3. vietu attīstītāju vidū un izveido jaunu zīmolu "Merks mājas"

alt

"Bonava Latvija" atzīta par lielāko jauno mājokļu attīstītāju Latvijā 2020. gadā

alt

Premium īpašumu tirgus pērn bijis apjomīgākais pēdējo sešu gadu laikā

alt

Latvijā katrs trešais Covid-19 situācijas dēļ domājis par dzīvesvietas maiņu

alt

SEB banka: pieprasījums pēc mājokļa kredītiem turpina mēreni augt

alt

Četri svarīgākie faktori jauna mājokļa izvēlē

alt

Lifts var sadārdzināt dzīvokļa cenu līdz pat 5000 eiro – kas veido nekustamā īpašuma cenu?

alt

SIA "Vestabalt" piedāvā pēdējos trīs dzīvokļus projektā Ausekļa ielā 14

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

2

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

3

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

4

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

5

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

6

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

City24 redaktora izvēle

alt

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

alt

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

alt

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā