"Liepziedi" – pieprasīts projekts dažādām gaumēm

Lai gan 2020. gads aizritējis Covid-19 zīmē, jauno projektu tirgus pērn bija dinamisks, par ko liecina neizsīkstošais pieprasījums pēc mājokļiem "Liepziedos". Pēc notikušo darījumu statistikas apkopošanas "ARCO REAL ESTATE" pārdošanas nodaļas vadītāja Ieva Jansone ekspresintervijā pastāstīja par pārdošanas komandas novērojumiem, kas projektu atspoguļo no klientu skatpunkta. Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Liepziedi, Arco Real Estate - Par kuriem "Liepziedu" dzīvokļiem 2020. gadā izrādīta lielākā interese?

- Interese par jaunā projekta "Liepziedi" visu veidu un platību dzīvokļiem sadalījās vienmērīgi. Par vienistabas dzīvokļiem īpašu interesi izrādīja cilvēki, kas šo uzskata par labu investīciju ar nolūku nākotnē mājokli izīrēt, kamēr divistabu dzīvokļi interesēja tiem, kas plāno dzīvot vieni vai kuriem pagaidām nav nodibināta ģimene. Trīsistabu mājokļus pārsvarā izvēlējās jaunās ģimenes ar vienu bērnu vai plānotu ģimenes pieaugumu. Pateicoties pārdomātam un kompaktam plānojumam, pieprasīti bija arī četristabu dzīvokļi – tos visbiežāk izvēlējās ģimenes ar bērniem.

 - Kāda ir pircēju motivācija, izvēloties "Liepziedus"?

- Priekšnoteikums pozitīvam lēmumam par dzīvokļa iegādi jaunajā projektā "Liepziedi" ir pieņemamās cenas un projekta atrašanās vieta. Mežaparka tuvums jaunajiem īpašniekiem dod vairākas svarīgas priekšrocības – iespēju daudzveidīgi pavadīt brīvo laiku un dzīvot zaļā vidē. Kā vienu no būtiskākajiem kritērijiem "Liepziedu" pircēji min arī funkcionālos plānojumus, kuros telpas izmantojamas maksimāli efektīvi, sakārtotu infrastruktūru un sabiedriskā transporta pieejamību, kas savukārt ievērojami atvieglo ikdienas dzīvi projektā. Daudzi pircēji par savu jauno dzīvesvietu izvēlējušies "Liepziedus" pēc draugu un paziņu, kas jau dzīvo projekta pirmajā ēkā, ieteikuma. 

- Kāds ir "Liepziedu" pircēja profils?

- Plašāku dzīvokļu tipiskākie pircēji "Liepziedos" ir interneta tehnoloģiju jomas pārstāvji, jūrnieki, ārsti un starptautisko kompāniju speciālisti vecumā ap 30 gadiem. Vairums no tiem līdz šim ir dzīvojuši īrētos mājokļos, un, vēloties nostabilizēties, šobrīd izvēlējušies "Liepziedus" par savu ģimenes "ligzdiņu". Savukārt vienistabas dzīvokļi visbiežāk tiek izvēlēti jauniešiem, kas tikko uzsākuši patstāvīgu dzīvi, vai tieši pretēji – vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuriem īpaši svarīga projekta lokācija un apkārtējās vides sniegtās brīvā laika pavadīšanas iespējas. 

- Kādus finanšu instrumentus pircēji izmanto, iegādājoties mājokļus "Liepziedos"?

- "Liepziedu" dzīvokļi pārsvarā gadījumu tiek pirkti, piesaistot bankas finansējumu. Hipotekāros kredītus šī projekta dzīvokļu iegādei labprāt piešķir visas Latvijas lielākās bankas. Visbiežāk pircēji vēršas un saņem pozitīvu atbildi tajās kredītiestādēs, kuru klienti viņi ir, retāk tiek izmantoti citu banku pakalpojumi – tas notiek gadījumos, ja konrētā banka kampaņas ietvaros piedāvā īpašus iegādes nosacījumus. Jāatzīst, ka ir arī tādi hipotekārās kreditēšanas pieteikumi, kuri tiek noraidīti, taču šādu gadījumu īpatsvars ir niecīgs. Nelielais atteikumu skaits, iespējams, saistīts ar to, ka interesents savu kredītspēju noskaidro vēl pirms saziņas ar "Liepziedu" pārdošanas projektu vadītājām.

- Kuros komunikācijas kanālos klienti uzzina par "Liepziedu" daudzveidīgo piedāvājumu? 

- Viens no efektīvākajiem veidiem, kā potenciālie pircēji iepazīst "Liepziedus", ir atvērto durvju dienas, kuru norises laikā interesentiem ir iespēja klātienē iejusties iedzīvotāju lomā, novērtēt mūsdienīgos paraugdzīvokļus, kas ierīkoti projekta pirmajā ēkā, un izzināt apkārtējās vides sniegtās priekšrocības. Sākotnējo iespaidu klienti gūst tiešsaistes resursos – nekustamo īpašumu portālā "City24.lv", sludinājumu portālā "SS.com", kā arī sociālajos medijos. Detalizētāku informāciju potenciālie pircēji bez grūtībām atrod projekta mājas lapā www.liepziedi.lv, kā arī "ARCO REAL ESTATE" jauno projektu sadaļā – www.arcoreal.lv/jaunieprojekti . 

 

Latvijas tirgū ar vērienīgiem plāniem ienācis Lietuvas attīstītājs "Urban Inventors"

26.01.2021

alt
alt

Pētījums: starta šāviens strukturālām izmaiņām biroju tirgū ir izskanējis

26.01.2021

Saistītās ziņas

alt

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

alt

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

alt

Jaunums Ķekavas pusē: dzīvokļu projekts "Apiņi"

alt

Ķengaraga projektā "Divi krasti" uzsāk otrās mājas dzīvokļu rezervāciju

alt

Perspektīvajā Krasta ielas apkaimē ekspluatācijā nodota "Krasta kvartāla" otrā ēka

alt

Laiks jaunām mājām! Piesakies projektu individuālai apskatei!

alt

Jaunajā Ādažu projektā "Ūbeļu Nami" nosvinēti Spāru svētki

alt

"Merks Viesturdārzs" aicina klientus uz individuālām dzīvokļu apskatēm!

alt

Gudrai investīcijai! Renovēts daudzdzīvokļu nams Rīgas centrā "WIELONA NAMI"

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Dārgākie īpašumi Latvijas nekustamā īpašuma tirgū

2

Zemesgabali Daugavas labajā krastā: lieliskas vietas Tavai privātmājai!

3

Jaunums Ķekavas pusē: dzīvokļu projekts "Apiņi"

4

Ķengaraga projektā "Divi krasti" uzsāk otrās mājas dzīvokļu rezervāciju

5

Nesaskaņota mājokļa pārbūve: kam jāpievērš uzmanība

6

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

City24 redaktora izvēle

alt

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

alt

Dārgākie īpašumi Latvijas nekustamā īpašuma tirgū

alt

Jūrmala - ne tikai dzīvošanai, bet arī kvalitatīvai atpūtai un biznesam!