Spāru svētki "Green City" trešajai mājai

Lai gan svinēt svētkus plašākā lokā šobrīd nav iespējams, tomēr nozīmīgas tradīcijas paliek. Ēku būvniecībā viens no svarīgākajiem brīžiem ir Spāru svētki, kas simbolizē brīdi, kad mājas būvniecība ir tās augstākajā punktā un ir pabeigti visi smagākie darbi. Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Būvniecība, Karstie piedāvājumi, Green City, YIT LATVIJASavus Spāru svētkus mēneša sākumā piedzīvoja "YIT LATVIJA" projekta "Green City" trešā māja, kas atrodas Purvciemā, Stirnu ielā 38 A. Jaunās mājas celtniecība rit raitāk, kā līdz šim plānots, un lai arī šobrīd vēl ir gana plaša dzīvokļu izvēle, tomēr paredzams, ka trešajai ēkai kļūstot gatavākai un tuvojoties nodošanai ekspluatācijā, pieejamo dzīvokļu skaits saruks straujāk, tāpēc šis ir īstais laiks, lai vēl paspētu izvēlēties sev piemērotāko no jaunās mājas dzīvokļiem. 

Trīsistabu dzīvokļu pieprasījums šajā projektā kopumā ir bijis liels, līdz ar to, iepriekšējo kārtu namos šāda tipa dzīvokļi iegādei vairs nav pieejami, taču trešajā mājā šobrīd piedāvājums vēl ir gana plašs un izvēli nevajadzētu atlikt. Lai arī iekšējo apdari dzīvokļiem izvēlēties vairs nav iespējams, trešā māja atšķiras ar to, ka attīstītājs ir dažādojis katras kāpņu telpas dzīvokļu apdari.

Tāpat vēl ir iespējams iegādāties gan autostāvvietu, gan arī noliktavu. Ēkas puspagraba stāvā plānots izvietot noliktavu telpas un 40 autostāvvietas, savukārt iekšpagalma teritorijā atradīsies vēl 44 virszemes vietas iedzīvotāju automašīnām. Pateicoties attīstītajai infrastruktūrai, projekta iedzīvotāji ikdienas gaitās dodas ar velosipēdiem, tāpēc nav aizmirsts arī par viņiem - jaunās mājas teritorijā paredzēts izvietot velonovietnes.

Kopumā "Green City" trešajā mājā būs 97 pilnas apdares, vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi, platībās no 34,5 līdz 91,4 m2. Jaunajam projektam "Green City" izvēlēta zaļas vides un attīstītas infrastruktūras ieskauta vieta Purvciemā, kas ir viena no Rīgas dzīvākajām Rīgas apkaimēm, netālu no Biķernieku meža. Tas ir mikrorajons, kur pieejams viss vajadzīgais ērtai un dinamiskai ikdienai, kā arī nesteidzīgai atpūtai brīvdienās. 

Attīstot projekta mājas, kā allaž īpaša uzmanība tiek pievērsta apkārtējās vides labiekārtošanai un apzaļumošanai, kā arī rekreācijas zonas izveidei, iekšpagalmā ierīkojot arī bērnu rotaļu laukumu ar rotaļu iekārtām. Labiekārtotā vide un sajūta, ka viss nepieciešamais ērtai dzīvei ir turpat blakus, ir tas, kas visbiežāk mudina iegādāties dzīvokļus "Green City". 

Tuvumā ir gan skolas un pirmsskolas izglītības iestādes, gan lielveikali. Lai nokļūtu pilsētas centrā, pieejama ērta transporta satiksme - autobusi, trolejbusi un minibusi. Tā būs piemērota dzīves vieta visiem tiem, kam patīk zaļa vide, pastaigas un sportiskās aktivitātes. 

Vairāk informācijas par trešās "Green City" mājas dzīvokļiem un iespējām tos rezervēt/ iegādāties - "YIT LATVIJA" mājaslapā.  

 

Pavasara atlaide garāžām jaunajā projektā "Rīgas Vārti"

06.04.2021

alt
alt

Samazinātas īpašuma reģistrācijas nodevas veicinās investīcijas īres namos un dzīvokļos

08.04.2021

Saistītās ziņas

alt

Jaunums! MOHO PARK "torņi" virs Mežaparka koku galotnēm

alt

Pavasara atlaide garāžām jaunajā projektā "Rīgas Vārti"

alt

Ķengaraga projektā "Divi krasti" uzsāk otrās mājas dzīvokļu rezervāciju

alt

Pieprasītā Pierīga - vieta, kur mājokļus meklē un atrod mūsdienu pilsētnieks

alt

Tavas jaunās mājas Daugavas labajā krastā - pieprasītākie projekti vienuviet

alt

Īpašais piedāvājums projektā "Safrāns": noliktavas telpa iekļauta īpašuma cenā

alt

Rezervācijām pieejami "Krasta kvartāls" trešās mājas dzīvokļi

alt

Elitārajā kompleksā "KADO KARIM" izveidoti pieci jauni premium dzīvokļi

alt

Laiks jaunām mājām? Iepazīsti Pārdaugavu un kreiso krastu!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Aktīvi turpinās Saliena Park Apartments 7. mājas dzīvokļu rezervācija

2

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

3

Nedēļas māja: mājīgais nams Vējupes krastā, Ādažos

4

Mikrorajonu pērles: eleganti nami no Bolderājas līdz Mežciemam

5

5 karsti jaunumi, kurus vari apskatīt MĀJU klientu dienās

6

Mājokļi Jūrmalā – vietējo pircēju ļoti pieprasīti

City24 redaktora izvēle

alt

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

alt

Mikrorajonu pērles: eleganti nami no Bolderājas līdz Mežciemam

alt

Nedēļas māja: mājīgais nams Vējupes krastā, Ādažos