Kompakti dzīvokļi Rīgas centrā - gudrai investīcijai

Pērn Viļānu ielā renovāciju piedzīvoja divi Rīgas centra nami, kuriem attīstītāji saredzējuši potenciālu kļūt par mūsdienu prasībām atbilstošu dzīvojamo projektu. Daļa no piedāvātajiem mājokļiem jau ir rezervēta un pārdota, un attīstītāji secinājuši, ka interese par šāda veida īpašumiem ir gana liela. Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, Wielona Nami, SEB banka, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Abās renovētajās "WIELONA NAMI" mājās tiek piedāvāti kompaktu platību dzīvokļi, kas ir lieliski piemēroti kā gudra investīcija nākotnē, vai kā pirmais mājoklis, piemēram, studentiem un jauniem cilvēkiem. Rīgas centra kompaktos dzīvokļus klienti iegādājas dažādu iemeslu vadīti. 

"Jaunā projekta atrašanās vieta ir pietuvināta akadēmiskajai videi, jo tuvākajā apkārtnē atrodas vairāku augstskolu ēkas. Tādējādi auditorija, kurai namu piedāvājums ir interesants, ir arī topošie dažādu jomu speciālisti, kuriem mājīgie "WIELONA NAMI" dzīvokļi kļūst par labu alternatīvu īrētai mājvietai, kopmītņu vai īres dzīvokļa maksu novirzot ikmēneša maksājumā par savu īpašumu. Vairākus no dzīvokļiem vecāki iegādājušies kā pirmo īpašumu saviem bērniem. Tāpat "WIELONA NAMI" dzīvokļi ir piemēroti gan īstermiņa (airbnb), gan ilgtermiņa izīrēšanai, kas nākotnē var kļūt par lielisku iespēju pasīvo ienākumu gūšanai", stāsta projekta pārstāvji.

Renovētajā namā tiek piedāvāti kompaktu platību (18 - 47 m2) dzīvokļi ar pārdomātiem un funkcionāliem plānojumiem. Vairums dzīvokļu ir bez iekšējas apdares, tāpēc arī cenas ir īpaši draudzīgas, pircējiem sniedzot iespēju savu īpašumu pielāgot savām vajadzībām  labiekārtot atbilstoši iespējām un gaumei. Taču tiem, kuri labprāt iegādātos jau gatavu mājokli, ir iespēja izvēlēties kādu no dzīvokļiem, kuriem ir pabeigta pilna, augstas klases apdare. Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, Wielona Nami, SEB banka, Notikumi, Redaktora izvēleĒkā ir veikta pilna renovācija, nomainītas visas komunikācijas – jauni kanalizācijas, aukstā un karstā ūdens stāvvadi, jauna centralizētā apkures sistēma, uzstādītas sertificētas ugunsdrošās metāla durvis. Atjaunota arī fasāde un veikts kvalitatīvs, dizaina kāpņu telpas remonts.

Iedzīvotāju ērtībām ir labiekārtots un slēgts iekšējais pagalms. Par atsevišķu maksu ir iespēja iegādāties autostāvvietu mājas pagalmā. Attīstīta infrastruktūra tikai dažu minūšu laikā ļauj nokļūt Rīgas centā un Vecrīgā. Blakus atrodas dažādu sabiedrisko transportu satiksmes mezgli, netālu ir arī dzelzceļa stacija (nākotnē pieprasītā RailBaltica), kas aizvedīs uz tālākiem galamērķiem.

Apkārtnē atrodas arī iecienītais restorāns "LIDO", tirdzniecības centri "Akropole" un "MOLS", diagnostikas centrs "Veselības centrs 4", vairākas mācību (TSI, LU, BSA, ISMA) un sporta iestādes, kā arī citas ikdienā svarīgas un nepieciešamas pakalpojumu vietas. 

Uzzini vairāk par projektu arī mājaslapā, vai apmeklējot individuālo klientu dienu 22. un 24. aprīlī, iepriekš reģistrējoties* un izvēloties sev piemērotāko laiku!

*  Apmeklēt projektu klātienē iespējams tikai individuāli, iepriekš reģistrējoties un norādot konkrētu vizītes laiku! Atrodoties projektā, jāvalkā sejas aizsargmaska! 

 

Projektā "Aizkulises" pieejami pēdējie četri penthouse dzīvokļi

12.04.2021

alt
alt

Ceturtā daļa iedzīvotāju vēlētos mainīt savu mājokli, bet nevar to atļauties

15.04.2021

Saistītās ziņas

alt

Klientu dienas apbūves zemēm Ādažos, Carnikavā, Mārupē un citur

alt

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

alt

Klientu dienās izrādīs mājas un apbūves zemes

alt

Projekts Stabu ielā 100: pērkot dzīvokli, virtuves iekārta dāvanā!

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Komforta un kvalitātes apliecinājuma etalons pašā Rīgas centrā – nāc un pārliecinies!

alt

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

alt

Jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ: reģistrējies individuālai apskatei!

alt

Projektā "Aizkulises" pieejami pēdējie četri penthouse dzīvokļi

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

MĒNEŠA PROJEKTS: unikāli dzīvokļi Pārdaugavā ar privātu un slēgtu zaļo teritoriju

2

"Kvartāls B91" - jauni, mēbelēti dzīvokļi pašā Rīgas centrā

3

Jaunie projekti kļūst pieejamāki – YIT LATVIJA paplašina piedāvājumu ar standarta klases projektu Purvciemā

4

Juglas ezera krastā tiek attīstīts jauns daudzdzīvokļu ēku komplekss "Ezerjugla"

5

Dzīvošanai un atpūtai pie jūras – jauns dzīvojamais projekts "Katrīnas Muiža"

6

Klientu dienās izrādīs mājas un apbūves zemes

City24 redaktora izvēle

alt

Klientu dienas apbūves zemēm Ādažos, Carnikavā, Mārupē un citur

alt

Juglas ezera krastā tiek attīstīts jauns daudzdzīvokļu ēku komplekss "Ezerjugla"

alt

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā