Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

Ja arī Tu sapņo par dzīvesvietu Pierīgā, 22. un 24. aprīlī (ceturtdien un sestdien), Tev ir iespēja apmeklēt APRĪĻA KLIENTU DIENAS, kad mājokļu projekti vērs savas durvis apmeklētājiem. 

Ikvienam interesentam, kas vēlēsies apskatīt jaunos projektus klātienē, būs iespēja tos apmeklēt individuāli, iepriekš reģistrējoties*, kā arī izvēloties konkrētu apmeklējuma laiku un datumu katrā no tiem. 

Individuālais apmeklējums projektos būs iespējams vairākos jaunajos projektos ne tikai Pierīgā, bet arī citās galvaspilsētas apkaimēs.

PROJEKTI, KURUS PIERĪGĀ VARĒSI IEPAZĪT ŠOMĒNESS: 

ZELTA RASA MĀRUPĒ
Pēdējie 7 dzīvokļi! Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Dzīvojamā projekta "Zelta Rasa" jaunākā - trešā mājā sevī ietver 59 jaunus, skaistus un pārdomātus mājokļus ar burvīgām terasēm augšējos stāvos. Viena no projekta lielākajām priekšrocībām ir ne tikai plašās terases, bet arī atrašanās vieta - zaļā, mierīgā un mūsdienīgā Mārupe, kas Rīgā un tuvākajā apkārtnē strādājošo vidū ir ļoti iecienīta un prestiža vieta dzīvošanai. Šobrīd projektā vēl pieejami divu un trīs istabu dzīvokļi dažādās platībās un cenās. 

"Zelta Rasas" trešais korpuss ir viena no trim kompleksa piecstāvu ēkām, kuras piedāvājumā  ir 59 jauni apartamenti (no 41 - 138 m2), ar kvalitatīvu interjeru, plašiem balkoniem un terasēm. 

Lielākajā daļā dzīvokļu ir balkoni, bet augšējo stāvu dzīvokļos - plašas atklātās terases, no kurām paveras brīnišķīgs skats. 

Iedzīvotāju ērtībām pieejama arī virszemes un pazemes autostāvvieta, bet bērniem - rotaļu laukums. Visapkārt mājai ir labiekārtota, iežogota teritorija 1,3 hektāru platībā, bruģēti celiņi un kvalitatīvs apgaismojums. 

Uzzināt vairāk!

EDINBURGH Apartments&Lofts JŪRMALĀ
Uzsākta LOFTU rezervācija! Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi, Redaktora izvēle

 


R
evitalizētais piejūras īpašums - EDINBURGH Apartments&Lofts atrodas Jūrmalā, Dzintaros, Mežaparka prospektā 10.

Projekta pārbūve veikta, respektējot vides kontekstu un tradicionālo 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma Jūrmalas koka arhitektūras būvmākslu. Par to liecina fasādes apdarē izmantotais koks, tā dekoratīvais krāsojums un balkonu dekors, kas atsauc atmiņā tradicionālos, kokgriezumiem bagātos Jūrmalas balkonus.

Projektu veido divas savstarpēji saistītas ēkas, kurās izvietoti 65 apartamenti ar vienu līdz trim istabām, kā arī 27 lofti. Piecus stāvus augstajā apartamentu ēkā plānots ierīkot divus liftus. Pateicoties pārdomātajam un funkcionālajam plānojumam, mājokļos gudri izmantots katrs kvadrātmetrs, īpašniekiem nodrošinot komfortablu dzīvi atturīgas izsmalcinātības gaisotnē. 

Kopējās dzīvojamās platības ir no 28,2 līdz 88,3 m2, bet loftu gadījumā tās sasniedz 153,5 m2. Katram apartamentam un loftam ir plānota sava terase vai balkons, kā arī tiek piedāvātas mantu glabāšanas telpas trīs līdz deviņu kvadrātmetru platībā. Visi apartamenti un lofti tiek piedāvāti ar pilnu apdari. 

Ap abām divus līdz piecus stāvus augstajām ēkām plešas privāts, priežu sila ieskauts, 14 000 m2 liels piemājas parks, kurā tiks ierīkoti dizainiski atpūtas un sporta infrastruktūras objekti, kā arī bērnu rotaļu laukums. Projekta teritorijā paredzētas 71 autostāvvieta un velosipēdu novietne. 

Uzzināt vairāk!

SALIENA PIŅĶOS
Atlaide stāvvietai - 50% divistabu dzīvokļiem Saulkrastu ielā 3!

Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Saliena ir zaļas vides ieskauts dzīvojamais māju komplekss Piņķos, netālu no galvaspilsētas. Tur aktīvi norit dzīvokļu rezervācija Saliena Park Apartments 7. dzīvokļu mājā, Saulkrastu ielā 2.

Saulkrastu ielas mājas raksturo mazstāvu apbūve ar 22 dzīvokļiem katrā mājā, ar kopumā 88 dzīvokļiem dažādās platības, sākot no 42 līdz 105 m2. Arī Saulkrastu, tāpat kā projekta pirmās - Līvu ielas mājas izstrādājuši respektabli arhitekti, projektu veidojot ar skatu uz grandiozo Salienas apzaļumoto teritoriju un parkiem. Tās ir kopumā 8 mazstāvu ēkas ar lieliem logiem, plašām terasēm un balkoniem, veidojot mierpilnu vidi drošā un zaļā dzīvojamajā kompleksā, netālu no galvaspilsētas. 

Salienas iedzīvotāju atpūtai un ērtībām izveidoti trīs parki un divi bērnu rotaļu laukumi, kas tiek uzpasēti un atjaunoti. Kopumā parki aizņem 14 hektārus - 11 hektāru platībā plešas Salienas Mežaparks jeb priežu mežs, kur izbūvēti celiņi pastaigām un sportam. Turpat pie projekta ir arī krāšņais Dārza Parks ar strūklaku, kā arī 0,3 hektārus plašais  BBQ Parks. Tajā izveidota piknika zona ar ugunskura un grila vietām, dīķis, soliņi, bruģēti celiņi, kā arī veikta apzaļumošana. Iedzīvotāju priekam atklāts outdoor gym jeb āra trenažieru zāle, kā arī izveidota pašiem sava aplikācija, kas nodrošinās ātrāku un ērtāku apsaimniekošanas servisu.   

Salienas teritorijā ir arī daudzveidīgas atpūtas iespējas - golfa laukums, jāšanas centrs un arī pērn atklātais, unikālais outlet tipa iepirkšanās ciemats.  

Uzzināt vairāk!

LĪČUKRASTI STOPIŅOS Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Jaunais dzīvojamais kvartāls "Līčukrasti" top Stopiņu novada Līčos, Koknešu ielā 3, 10 minūšu braucienā no IKEA, īpašā vietā priežu meža ielokā, pie ūdenskrātuves ar savu pussalu. Kvartāls piedāvās mazstāvu apbūves dzīvokļu un rindu mājas, kas tiks veidotas kā paaugstināta komforta parka rezidenču komplekss un tiks attīstīts sešās kārtās. 

Projekts sākotnēji sastāvēs no mazstāvu dzīvojamā ēkas ar 24 dzīvokļiem, balkoniem un terasēm, pazemes autostāvvietu, noliktavas telpām un vasaras dārzu.

Šī būs piemērota dzīvesvieta visiem tiem, kuri vēlas baudīt dzīvi saskaņā ar dabu, klusākā un noslēgtākā vidē, bet neliedzot sev iespēju atrasties pilsētas infrastruktūras un sniegto iespēju tuvumā. Projekta veidotāju vēlme ir izveidot iedzīvotāju komūnu - domubiedru grupu, kas vienā ģeogrāfiskajā reģionā veido kompaktu kopienu ar līdzīgām vērtībām un dzīvesstilu, saņemot labāko no premium klases kvartāla ar privātmājas sajūtu - dzīvojamo vidi, kura ir dzīvīga, droša un veselīgu dzīvesveidu rosinoša. Arvien paplašinot kvartāla attītstību, mērķis ir iedzīvotājiem nodrošināt visas ikdienas pamatvajadzības, pat neizbraucot no kvartāla teritorijas.  

Uzzināt vairāk!

Atbrīvotāju iela 24a SIGULDĀ Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi, Redaktora izvēle

 


Atbrīvotāju ielas 24a
mājas ir kompaktas, divu stāvu ēkas ar koka elementiem apdarē, ar plašiem stikla pakešu panorāmas logiem pirmā stāva terašu pusē. Mājas iekļaujas kopējā pagalmā, kurš būs apzaļumots un ar ierīkotiem bērnu spēļu laukumiem. Teritorija tiks iežogota un centralizēti uzturēta: ziemā novācot sniegu un vasarā apkopjot zālājus un puķu dobes. Arī namu apsaimniekoša notiks centralizēti.

"Līvkrastu" māju ārsienas ir vieglbetona, ar metāla jumtu, iekštelpās ieklātas betona grīdas ar apsildi sanitārajos mezglos. Katram dzīvoklim tiek izveidoti dūmvadi, lai īpašnieki, ja to vēlēsies, var ierīkot kamīnu iekštelpās, gan arī laukā - uz terases.

Dzīvokļi ir optimāla plānojuma, kompakti - ar kopējo platību ap 150 m2. Mājās tiek piedāvāti piecu istabu dzīvokļi divos stāvos, ar terasi, balkonu, kā arī nelielu mantu glabātuvi un tehnisko telpu. Katrā stāvā ir sanitārais mezgls. 

Kopumā dzīvokļos būs veikta pelēkā apdare, būs ierīkota elektroinstalācija, bet iekštelpu noformējums (grīdu ieklāšana, sienu risinājumi, iekšdurvis utt.) būs jaunā īpašnieka pārziņā. 

Uzzināt vairāk!

 

 *  Apmeklēt projektus klātienē iespējams tikai individuāli, iepriekš obligāti reģistrējoties un norādot konkrētu vizītes laiku! Atrodoties projektā, jāvalkā sejas aizsargmasku!

APSKATI JAUNOS PROJEKTUS ARĪ CITĀS APKAIMĒS! 

 

Pandēmijas laikā teju trešdaļai Latvijas ģimeņu esošais mājoklis kļuvis par šauru

15.04.2021

alt
alt

Komforta un kvalitātes apliecinājuma etalons pašā Rīgas centrā – nāc un pārliecinies!

16.04.2021

Saistītās ziņas

alt

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

alt

Klientu dienas apbūves zemēm Ādažos, Carnikavā, Mārupē un citur

alt

Klientu dienās izrādīs mājas un apbūves zemes

alt

Projekts Stabu ielā 100: pērkot dzīvokli, virtuves iekārta dāvanā!

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Komforta un kvalitātes apliecinājuma etalons pašā Rīgas centrā – nāc un pārliecinies!

alt

Jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ: reģistrējies individuālai apskatei!

alt

Kompakti dzīvokļi Rīgas centrā - gudrai investīcijai

alt

Projektā "Aizkulises" pieejami pēdējie četri penthouse dzīvokļi

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

2

"Dievs ir detaļās" – Modra Ģelža radītā ģimenes māja Mežaparkā

3

Īrei tiek piedāvātas villas un rindu mājas "Mežaparka Rezidencēs"

4

Nenopietni par nopietno: kāpēc izvēlēties projektu "Apiņi"?

5

Par izpārdošanas cenām uzsāk dzīvokļu rezervāciju namā "Pflūga Nams"

6

Viedoklis: kādēļ fiziskām personām ir lietderīgi veikt sava nekustamā īpašuma vērtēšanu?

City24 redaktora izvēle

alt

"Dievs ir detaļās" – Modra Ģelža radītā ģimenes māja Mežaparkā

alt

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

alt

Mikrorajonu pērles: eleganti nami no Bolderājas līdz Mežciemam