Komforta un kvalitātes apliecinājuma etalons pašā Rīgas centrā – nāc un pārliecinies!

Dzīvojamais kvartāls Centrus ir spilgts piemērs tam, kā graut iesīkstējušos stereotipus par dzīvi galvaspilsētas centrā. Divas septiņstāvu daudzdzīvokļu ēkas ieskauj Tērbatas, Dzirnavu, Blaumaņa un Krišjāņa Barona iela. Mūsdienīgās arhitektūras risinājumi ir ļāvuši vienlaicīgi apvienot gan pilsētas centra priekšrocības – lokāciju, gan arī noslēgtību, sniedzot iemītniekiem privātuma sajūtu, esot galvaspilsētas sirdī. 

Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi, Centrus

 


22. un 24. aprīlī kvartālā Centrus norisināsies Atvērto durvju dienas. Apmeklētājiem būs iespēja pirmajiem ielūkoties labiekārtotā un mēbelētā trīs istabu dzīvoklī, no kura ne vien ir baudāms lielisks skats uz Rīgu, bet arīdzan apmeklētājus iepriecinās dzīvokļa plānojums un plašums (dzīvokļa platība ir 122,8 m2), laužot aizspriedumus par mūsdienu mājvietu standartiem pilsētas centrā. Mēbelētajā dizaina dzīvoklī ir pārdomāts plānojums, katra guļamistaba ir lielāka par 20 kvadrātmetriem. Kopumā interesenti varēs aplūkot divus pilnībā aprīkotus dzīvokļus projektā, kas ir gatavi dzīvošanai. Projekta pārstāvji, kā ierasts, palīdzēs nokārtot  arī dzīvošanas un uzturēšanās atļaujas, lai pavērtu Rīgas centra iespējas arī interesentiem no ārvalstīm.

Daudzpusīgajā Centrus kvartālā savu dzīvesvietu var atrast jebkurš

Tiem, kuri meklē kompaktu mājokli – piedāvājam vēl pēdējos četrus divistabu dzīvokļus ar izcilu funkcionālo plānojumu. Savukārt tiem, kuriem ir sirdij tuva Rīgas panorāma – projektā vēl pieejami divi dzīvokļi septītajā stāvā un viens plašs, elpu aizraujošs penthouse dzīvoklis ar terasi. Tiem, kuri meklē mājvietu savai ģimenei – īpašs piedāvājums, kas vēl pagaidām ir pieejams – četru istabu dzīvoklis otrajā stāvā, kura cena ir līdzvērtīga trīs istabu dzīvokļa vērtībai, proti, akcijas cena ir 325 000 EUR ar PVN.  Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi, Centrus Vairāk par projektu Centrus

Kvartālā Centrus ekspluatācijā nodotas divas 7 stāvu dzīvojamās ēkas, kurās iekārtoti 82 dzīvokļi (nepārdoti ir 19). Ēkās ir divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību no 60 līdz 185 kvadrātmetriem. Pieejami dzīvokļi ar terasēm, ar balkoniem vai kompaktās dzīvokļu versijas bez ārtelpām. Graujot mītus par maza izmēra dzīvokļiem, vēlamies izmainīt vēl vienu priekšstatu par centra dzīvojamajām platībām – auto īpašniekiem galvassāpes sagādā transportlīdzekļa novietošana. Maldīgi. 

Centrus kvartālā ir lieliski atrisināta šī problēma – ēku iedzīvotāju un viesu ērtībai ir pieejama plaša divu līmeņu pazemes autostāvvieta (440 vietas). Ierīkotie modernie lifti nogādās no autostāvvietas līdz pat dzīvokļa ārdurvīm. Tikpat svarīgi – iedzīvotājiem ir nodrošinātās arī mantu uzglabāšanas iespējas noliktavās ēku pagrabstāvā (~2 m2).Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi, CentrusĒku būvē un dzīvokļu apdarē tika izmantoti mūsdienīgi un rūpīgi atlasīti augstākās kvalitātes materiāli un jaunākās tehnoloģijas. Dzīvokļu racionālais un funkcionālais plānojums padarīs dzīvi Rīgas centrā par ērtu, komfortablu un mājīgu.

Kvartāla iemītniekiem ir nodrošināta augstas kvalitātes ēku apsaimniekošana un "consierge" serviss, kas nodrošina kārtību, drošību un sniedz iedzīvotājiem palīdzību un atbalstu ikdienišķās sadzīves situācijās. 

Iedzīvotāju ērtībām ir izveidots privāts, noslēgts un tikai iedzīvotāju lietošanai paredzēts pagalms. Šī ir mājīga, apzaļumota un apgaismota vide, kur vecāki var atpūsties, kamēr bērni pavada laiku bērnu rotaļlaukumā. Centrus kvartālā ir izveidota arī labiekārtota publiskā zona – gājēju promenāde, kas savieno Dzirnavu un Blaumaņa ielu, šeit rit sava īpašā iekškvartāla dzīve ar atpūtas vietām, kā arī iepirkšanās vietām promenādes malās. Turklāt pašus aktīvākos iepriecinās kvartālā esošā individuālo treniņu studija, kur profesionālu speciālistu pavadībā iespējams uzlabot savu fizisko un emocionālo pašsajūtu. 

Centrus ir kvartāls mūsdienīgiem cilvēkiem!

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

15.04.2021

alt
alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

19.04.2021

Saistītās ziņas

alt

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

alt

Klientu dienas apbūves zemēm Ādažos, Carnikavā, Mārupē un citur

alt

Klientu dienās izrādīs mājas un apbūves zemes

alt

Projekts Stabu ielā 100: pērkot dzīvokli, virtuves iekārta dāvanā!

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

alt

Jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ: reģistrējies individuālai apskatei!

alt

Kompakti dzīvokļi Rīgas centrā - gudrai investīcijai

alt

Projektā "Aizkulises" pieejami pēdējie četri penthouse dzīvokļi

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

2

"Dievs ir detaļās" – Modra Ģelža radītā ģimenes māja Mežaparkā

3

Īrei tiek piedāvātas villas un rindu mājas "Mežaparka Rezidencēs"

4

Nenopietni par nopietno: kāpēc izvēlēties projektu "Apiņi"?

5

Par izpārdošanas cenām uzsāk dzīvokļu rezervāciju namā "Pflūga Nams"

6

Viedoklis: kādēļ fiziskām personām ir lietderīgi veikt sava nekustamā īpašuma vērtēšanu?

City24 redaktora izvēle

alt

"Dievs ir detaļās" – Modra Ģelža radītā ģimenes māja Mežaparkā

alt

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

alt

Mikrorajonu pērles: eleganti nami no Bolderājas līdz Mežciemam