"Pro Kapital" vēsturiskajā Klīversalā būvēs jaunu dzīvojamo ēku "Blue Marine"

2022. gadā Klīversalas kvartālā, vienā no tuvās Pārdaugavas unikālākajām un vēsturiskākajām vietām, tiks uzsākta jauna daudzdzīvokļu nama būvniecība. Dzīvojamais kvartāls, kas atrodas tiešā Vecrīgas tuvumā, ir viens no novērtētākajiem rajoniem visā Rīgā. "Blue Marine" projektā paredzēti augstas kvalitātes dzīvokļi, plaša zaļā zona un pazemes autostāvvieta. Saņemot būvatļauju 2020. gada 18. decembrī, šī būs nākamā dzīvojamā ēka Klīversalas kvartālā pēc "River Breeze Residence" pabeigšanas 2018. gadā. Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Būvniecība, Pro Kapital LatviaDzīvojamo kvartālu vēsturiskajā un skaistajā rajonā attīsta Latvijas uzņēmums SIA "Klīversala" (turpmāk tekstā – "Pro Kapital Latvia") –  meitas uzņēmums kompānijai "Pro Kapital Grupp AS", kas ir iekļauta Nasdaq biržas oficiālajā sarakstā un kurai ir vairāk nekā 25 gadu pieredze Baltijas tirgū. Ēkas vadošais arhitekts ir Aivars Kagainis ar kolēģiem no arhitektu biroja SIA "Projektu birojs Grietēns un Kagainis". Unikālās atrašanās vietas dēļ šis ir bijis ne tikai ārkārtīgi iedvesmojošs projekts tā arhitektiem, bet vienlaicīgi arī izaicinājums veidot arhitektoniski estētisku, augstas kvalitātes un energoefektīvu namu tik vēsturiski nozīmīgā teritorijā.

Kā atklāj "Pro Kapital Latvia" valdes locekle Olga Rudzika, projekta nosaukums "Blue Marine" saistīts ar Klīversalas pussalas īpašo šarmu. "Nosaukums atspoguļo šeit esošo romantisko Vidusjūras reģiona atmosfēru tepat –  saulaino pussalu, ko ieskauj Āgenskalna līcis, Daugava un jūras tuvums. Turklāt arī vēsturiski Klīversalas pussala bija saistīta gan ar jūrniekiem un kuģiem, gan arī tirdzniecības loģistiku pa ūdens ceļiem."

Daudzdzīvokļu ēkai "Blue Marine" būs septiņi virszemes stāvi un 101 dzīvoklis – sākot ar studio tipa līdz pat četru guļamistabu apartamentiem penthouse stilā. Ikviens dzīvoklis ir plašs, ar funkcionālu un ļoti pārdomātu plānojumu, kā arī terasi vai balkonu, un vairākos dzīvokļos būs iespējama arī kamīna izbūve. Visos dzīvokļos paredzēta grīdas apkure ar iespēju kontrolēt temperatūru un individuālu siltuma patēriņa uzskaiti, kā arī pastāvīga gaisa apmaiņa, ko nodrošinās ēkas centralizētā mehāniskās ventilācijas sistēma ar rekuperāciju.Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Būvniecība, Pro Kapital LatviaĪpašnieku ērtībai ēkā tiks ierīkoti vairāki lifti un divos pazemes stāvos būs pieejamas saimniecības noliktavas un autostāvvieta, kas ir svarīgs un konsekvents elements, lai Klīversalas kvartālā nodrošinātu apkārtni, kas brīva no auto. Tāpat projekta autori ir parūpējušies par dažādām "Blue Marine" rezidentu vajadzībām – tiks ierīkotas atsevišķas telpas bērnu ratiņu un velosipēdu novietošanai, kā arī pastaigu promenāde ar soliņiem Daugavas krastā ērtai laika pavadīšanai svaigā gaisā.

Atbilstoši jaunākajām būvniecības prasībām, ēkā tiks integrēti mūsdienīgi un energoefektivitāti nodrošinoši tehniskie risinājumi. Interjera apdares materiāli būs no Eiropas vadošajiem ražotājiem, radot dabai un cilvēkiem draudzīgu vidi. "Blue Marine" kopējā dzīvojamo un koplietošanas telpu platība aizņems vairāk nekā 12 tūkst. m2. Būvniecību plānots uzsākt 2022. gada sākumā un noslēgt 2023. gada vidū.Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Būvniecība, Pro Kapital Latvia Jau pavisam drīz "Pro Kapital Latvia" uzsāks dzīvokļu rezervāciju, kad topošie īpašnieki varēs izvēlēties sava dzīvokļa apdares materiālu paketi. Šobrīd vēl ir iespējams mainīt dzīvokļu plānojumu vai veikt vairāku dzīvokļu apvienošanu, ja potenciālajiem īpašniekiem ir vēlme pēc lielākas dzīvojamās platības.

Plašāka informācija par projektu vēl sekos, tomēr jau šobrīd iespējams uzdot sev interesējošus jautājumus un veikt rezervācijas, rakstot uz e-pastu una@prokapital.lv.

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

19.04.2021

alt
alt

Jaunajā projektā "Rīgas Vārti" nosvinēti Spāru svētki

19.04.2021

Saistītās ziņas

alt

Nenopietni par nopietno: kāpēc izvēlēties projektu "Apiņi"?

alt

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

alt

Mājokļi Jūrmalā – vietējo pircēju ļoti pieprasīti

alt

Aktīvi turpinās Saliena Park Apartments 7. mājas dzīvokļu rezervācija

alt

Klientu dienas apbūves zemēm Ādažos, Carnikavā, Mārupē un citur

alt

Juglas ezera krastā tiek attīstīts jauns daudzdzīvokļu ēku komplekss "Ezerjugla"

alt

MĒNEŠA PROJEKTS: unikāli dzīvokļi Pārdaugavā ar privātu un slēgtu zaļo teritoriju

alt

Dzīvošanai un atpūtai pie jūras – jauns dzīvojamais projekts "Katrīnas Muiža"

alt

Jaunie projekti kļūst pieejamāki – YIT LATVIJA paplašina piedāvājumu ar standarta klases projektu Purvciemā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Aktīvi turpinās Saliena Park Apartments 7. mājas dzīvokļu rezervācija

2

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

3

Nedēļas māja: mājīgais nams Vējupes krastā, Ādažos

4

Mikrorajonu pērles: eleganti nami no Bolderājas līdz Mežciemam

5

5 karsti jaunumi, kurus vari apskatīt MĀJU klientu dienās

6

Mājokļi Jūrmalā – vietējo pircēju ļoti pieprasīti

City24 redaktora izvēle

alt

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

alt

Mikrorajonu pērles: eleganti nami no Bolderājas līdz Mežciemam

alt

Nedēļas māja: mājīgais nams Vējupes krastā, Ādažos