Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

Jaunākie banku veiktie pētījumi parāda spilgtu tendenci, ka strauji aug pieprasījums pēc privātmājām  liela daļa no piešķirtā finansējuma klientiem tiek novirzīts tieši mājās iegādei vai būvniecībai. Vispieprasītākās ir gatavas, kvalitatīvas privātmājas līdz 200 kvadrātmetriem, taču šāda veida piedāvājums tirgū ir ļoti ierobežots. Tas arvien vairāk cilvēku mudina pieņemt lēmumu iegādāties zemi un pievērsties mājas būvniecībai.  Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, NotikumiŅemot vērā pircēju vajadzības un pieprasījumu, nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv 13. un 15. maijā organizē Klientu dienas MĀJĀM, lai kopā pulcētu interesantākos piedāvājumus, kurus apskatīt aicināts ikviens interesents, kuram šobrīd aktuāla mājās iegāde.

! Lai apskatītu īpašumus, iepriekš nepieciešams reģistrēties*, izvēloties savu, individuālo laiku!

Atvērto durvju diena notiks 13. maijā  no plkst.16:00 līdz plkst.20:00 un 15. maijā  no plkst.11:00 līdz plkst.15:00

Mājas būs iespējams apskatīt un izstaigāt Piņķos, Rīgā, Jūrmalā, Stopiņu novadā, Siguldā un Ādažos.

Apskati īpašumus - ja kāds no tiem Tevi ieinteresēja, tiekamies Klientu dienās! 

Poruka iela 8
Jūrmala
89 000 - 100 000 EUR
Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


Mājīgs vasaras māju ciemats Poruka ielā 8, Jūrmalā, 10 minūšu gājiena attālumā no jūras. Kompleksā ietilpst 11 mājas, katras mājas platība – 46 m2.

Namiņi ir pilnībā renovēti un ir gatavi uzņemt jaunus iemītniekus. Katras mājas renovācijai gan ārpusē, gan iekšpusē izmantots videi draudzīgākais materiāls – koks. Pirmajā stāvā ir pilnībā aprīkota virtuve, viesistaba un sanitārais mezgls ar dušu un ūdens sildītāju. Otrajā stāvā ir mājīga guļamistaba ar balkonu.

Katrs īpašums ir nodrošināts ar elektrību, ūdeni un kanalizāciju, terasi un balkonu, zaļu pagalmu un malkas kamīnu.

Uzzināt vairāk!

Lielupes iela 6
Piņķi
Saliena IDEĀLĀS mājas
272 900 - 333 900 EUR Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


Saliena Piņķos piedāvā unikālu privātmāju konceptu – Ideālās mājas, kas mājas īpašniekam ļauj izvēlēties tieši savas izsapņotās Ideālās mājas detaļas – zemes platību, izvietojumu, stāvu skaitu, plānojumu, apdari un papildus komplektācijas.

Jauno privātmāju būvniecība norit sadarbojoties ar klientu, un jau pēc 9 mēnešiem savu īpašnieku sagaida grezna privātmāja ar dārzu un atpūtas laukumiņu, kas ļauj baudīt maksimālu komfortu un privātumu.

Katras mājas plānojums ir rūpīgs un racionāls, kas jaunajiem saimniekiem ir maksimāli lietderīgs, turklāt mājas būvniecības laikā iespējams izvēlēties arī kādu no papildu komplektāciju paketēm – piemēram, "Energotaupība" un/vai "Komforts", kas ļauj māju aprīkot ar papildus siltumizolāciju, ventilāciju, grīdu apsildi un citiem būtiskiem energorisinājumiem

Uzzināt vairāk!

Valtera prospekts 52a
Valteri, Jūrmala
220 000 - 320 000 EUR Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


BOXETTI _ICON ir unikāls rindu mājas projekts Valteros, Jūrmalā. Konceptu veido 6 neatkarīgas un tehniski nesaistītas vienības – dzīvokļi. Divi no dzīvokļiem ir ekskluzīvi pilnībā mēbelēti (augstākās kvalitātes iebūvēta pilna servisa virtuves un sadzīves tehnika).

Viens no dzīvokļiem ir ekskluzīvs divlīmeņu dzīvoklis divos stāvos, ar vienu guļamistabu, kopējo platību 130,8m2. Savukārt pieci dzīvokļi izvietoti trīs stāvos, katrā no tiem paredzētas trīs guļamistabas. Dzīvokļa kopējā platība ir 167,7m2, bet jumta terase  no 50-140m2, atbilstoši katra dzīvokļa induviduālajam plānojumam.

Ēka būvēta no keramzīta blokiem, dzelzbetona pārseguma paneļiem, siltināta ar 250 mm biezu akmens vati. Sienas apšūtas ar priedes termokoka paneļiem  unikāls materiāls, kas ar laiku iekrāsojas pelēks un nav nepieciešama apkope vai krāsošana, eļļošana. Ēkai ir alumīnija ALIPLAST logi (Beļģija) ar tonētām, krāsotām trīsslāņu stikla paketēm (dienvidu pusē UV aizsardzība).

Uzzināt vairāk!

Daugavmalas iela
Dārziņi, Rīga
125 000 EUR Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


Īpašums Daugavas krastā, Daugavmalas ielā, Dārziņos. Īpašumam ir teicama atrašanās vieta  Daugavas krasts, pirmā līnija, ar skatu uz Doles salu. Lielisks īpašums, kur izbaudīt ūdens skaistumu, dabu, klusumu un iespējas, ko dod ūdens.

Māja atrodas kalnā, no kura paveras skaists skats uz Daugavu. Upe ir ērti peiejama laivošanai, peldēšanai. Ja ūdens līmenis Daugavā ir zems, ir iespējams pa ūdeni aiziet līdz Doles salai.

Mājā ir trīs izolētas istabas, plaša viesistaba, virtuve. Jauni logi, apkure  malkas plīts un elektrība, ūdens no spices. Ir saimniecības ēka, slitumnīca, pirts, garāža, pagrabs. Teritorijā ir daudz augļu koki, puķes, krūmi, kas ir iekopti daudzu gadu garumā.

Uzzināt vairāk!

Jaunsišu iela 15v
Dzidriņas, Stopiņu novads
96 500 EUR

Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


M
āja labiekartotā privātmāju ciematā, Stopiņu novadā, ar asfaltētiem ceļiem, apgaismojumu un sakārtotu teritoriju. Mājai ir trīs izolētas istabas, virtuve apvienota ar viesistabu un tā ir daļēji mēbelēta.

Mājai uzstadīti ūdens filtri, ventilācijas sistēma, invertors, ūdens dziļurbums, kanalizācija, septiķis. 

Netālu atrodās skola, baseins, stadions, bērnudārzi. Ciematā iebrauc skolas autobuss.

Uzzināt vairāk!

Vēja iela 4
Ādaži, Ādažu novads
299 000 EUR
Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


Plaša, kvalitatīvi būvēta 6 istabu dvīņu mājas daļa Vējupes krastā, Ādažos. Mājas daļas viena no otras atdalītas ar mūrētu sienu.

Mājai ir divi stāvi, četras guļamistabas, plaša viesistaba ar atdalītu virtuves zonu, trīs sanmezgli, nepieciešamības gadījumā mājā ir iespējams ierīkot papildus istabas. Pirmajā stāvā izvietotas trīs guļamistabas, dzīvojamā istaba un virtuve, divas vannas istabas un saimniecības telpa. Otrajā stāvā atrodas atpūtas telpa, vannasistaba, kā arī telpa ar izeju uz terasi, ko pēc klienta vēlēšanās var izmantot kā vēl vienu guļamistabu.

Katra māja atrodas uz 1200 m2 liela zemes gabala un izvietota tā, lai īpašniekam pavērtos skats uz dārzu un upi.

Gāzes apkure, caurplūdes ūdens uzsildīšana, siltās grīdas flīžu zonā, pilsētas komunikācijas. Sakopta, apzaļumota teritorija, bruģēta auto novietošanas zona pagalmā.

Uzzināt vairāk!

Hermaņu iela 24
Dzidriņas, Stopiņu novads
Lejasindras
187 000 EUR Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


Māja atrodas klusā, privātā dzīvojamā rajonā jaunajā ciematā "Lejasindras". 208 m2 plaša, ar pārdomātu, ērtu plānojumu  viesistaba apvienota ar virtuves zonu, trīs izolētas guļamistabas, divas vannas istabas un koridors. No viesistabas izeja uz terasi.

Komunikācijas: bio septiska tvertne, grīdu apsilde  siltumsūknis (ūdens-gaiss). Iekopta un iežogota teritorija 1200 m2, bruģis.

Jaunā ciematā Stopiņu novadā iespejams izvēlēties vairāk nekā 1000 māju projektus. Mājas celtniecība notiek ne ilgāk kā 8 mēnešus un mājas dizainu iespējams izvēlēties mājaslapā.

Uzzināt vairāk!

Virsaišu iela 4
Maskavas priekšpilsēta
215 000 - 245 000 EUR
Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


Pilnas apdares divstāvu dvīņu mājas sekcija, individuālā lietošanā ir pieguļošā zemesgabala daļa 85 m2 platībā. Autostāvvieta piemājas teritorijā ir iekļauta cenā.

Pirmajā stāvā atrodas dzīvojamā istaba ar virtuves zonu, halle ar kāpnēm, vannas istaba ar dušu. Otrajā stāvā ir trīs guļamistabas, garderobe, vannas istaba.

Ēkas konstrukcija: keramzīta betona mūris ar akmens vates siltinājumu, dzelzsbetona starpstāvu pārsegums, jumta konstrukcija  konektoru kopnes ar tērauda valcprofila segumu. Logi – PVC profils Gealan 9000 ar trīskāršu stiklojumu. Visas pilsētas komunikācijas, t.sk. gāzes apkure ar individuālo kondensācijas tipa gāzes apkures katlu, optiskā interneta tīkls.

Uzzināt vairāk!

Pētera Beltes iela 8
Vaivari, Jūrmala

265 000 EUR Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


Plaša, mājīga ģimenes māja, klusā un zaļā vietā, blakus mežam. Mājas platība ir 420 m2 (360 m2 dzīvojamā platība, 60 m2 palīgtelpas) un tā var lepoties ar optimālu plānojumu  8 istabām, lielu terasi un lielu balkonu, kā arī piemājas zemi 1600 m2 platībā. 

Pirmajā stāvā ir plaša, atsevišķa virtuve ar virtuves iekārtu un visu nepieciešamo sadzīves tehniku. Viesistaba ar kamīnu un ar izeju uz terasi ar skatu uz simtgadīgu ozolu. Viesu guļamistaba un plaša noliktavas telpa saimniecībā nepieciešamajām lietām. 

Otrajā stāvā ir plaša viesistaba ar izeju uz balkonu, trīs guļamistabas, saulains darba kabinets, divas viesu istabas, gaiša vannasistaba. Trešajā stāvā atrodas darbnīca, noliktavas telpa un bēniņi. Uz augšējiem stāviem ved pamatīgas ozola koka kāpnes.

Apkure – gāzes katls, pilsētas ūdens, kanalizācija – bioaka ar bioloģiskajām baktērijām. Māja pirms dažiem gadiem siltināta pēc dāņu metodes, tāpēc ir energoefektīva un nodrošina mazus gāzes rēķinus.

Uzzināt vairāk!

Atbrīvotāju iela 24a
Sigulda
175 000 EUR Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


Atbrīvotāju ielas 24a mājas ir kompaktas, divu stāvu ēkas ar koka elementiem apdarē, ar plašiem stikla pakešu panorāmas logiem pirmā stāva terašu pusē. Mājas iekļaujas kopējā pagalmā, kurš būs apzaļumots un ar ierīkotiem bērnu spēļu laukumiem. Teritorija tiks iežogota un centralizēti uzturēta, arī namu apsaimniekoša notiks centralizēti.

"Līvkrastu" māju ārsienas ir vieglbetona, ar metāla jumtu, iekštelpās ieklātas betona grīdas ar apsildi sanitārajos mezglos. Katram dzīvoklim tiek izveidoti dūmvadi, lai īpašnieki, ja to vēlēsies, var ierīkot kamīnu iekštelpās, gan arī laukā - uz terases.

Dzīvokļi ir optimāla plānojuma, kompakti  ar kopējo platību ap 150 m2. Mājās tiek piedāvāti piecu istabu dzīvokļi divos stāvos, ar terasi, balkonu, kā arī nelielu mantu glabātuvi un tehnisko telpu. Katrā stāvā ir sanitārais mezgls. 

Kopumā dzīvokļos būs veikta pelēkā apdare, būs ierīkota elektroinstalācija, bet iekštelpu noformējums (grīdu ieklāšana, sienu risinājumi, iekšdurvis utt.) būs jaunā īpašnieka pārziņā. 

Uzzināt vairāk!

Gulbju iela
Katlakalns, Rīga
2 200 000 EUR Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


Gaumīgi iekārtotā privātmāja atrodas Katlakalnā, Gulbju ielā. Dzīvojamās mājas platība ir 930 m2 un tai ir plaša un labiekārtota teritorija. Īpašums atrodas mūsdienīgā, elitāru privātmāju ielā, kura tās iedzīvotājiem šobrīd top par slēgtu teritoriju. 

Īpašuma teritorijas reljefs ir pielāgots daudzpusīgai Daugavas krasta izmantošanai  tā piemērota aktīvai atpūtai uz ūdens, ir izveidota laivas piestātne un vieta tās ērtai novietošanai un izcelšanai no ūdens. Ar laivu līdz Vecrīgai iespējams nokļūt 15 minūšu laikā. Īpašums piemērots arī nesteidzīgai atpūtai pie ūdens, makšķerēšanai un SPA procedūru baudīšanai iekštelpās.

SPA kompleksā ir plašas baseina un atpūtas telpas ar skatu un izeju uz Daugavu, kā arī sauna un vannas istaba. Ēkas pagrabstāva ir ļoti plaša sporta zāle, kā arī noliktavas un saimniecības telpas.

Īpašumā ietilpst trīs stāvu ēka, kuras divos korpusos izvietots plašs priekšnams ar garderobes telpām, ērta un funkcionāla virtuve no itāļu zīmola Arclinea, plaša 60 m2 viesistaba ar kamīnu un izeju uz terasi, darbistaba un garāža divām automašīnām, kā arī saimniecības telpas.

Mājā ir ekonomiska, pilnībā automatizēta apkures un ventilācijas sistēma.

Uzzināt vairāk!

Aveņu iela 2b
Piņķi, Babītes novads
210 000 EUR Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


Vienstāva mājai ir mūsdienīgs plānojums – trīs guļamistabas, divas no tām ir bērnu un viena ir vecāku (master bedroom) ar savu sanmezglu un garderobes istabiņu, viesu sanmezglu un studijas tipa dzīvojamā istaba ar virtuvi un izeju uz segtu terasi.

Uzstādīta vācu ražotāja Zhender centralizēta ventilācijas sistēma ar rekuperācijas funkciju un mitruma atgriešanu, kura nodrošina pastāvīgu svaigu gaisu un ogļskābes gāzes izvadīšanu katrā telpā bez nepieciešamības pastāvīgi izvēdināt telpas. Zviedru ražotāja ekonomiskā apkures sistēma ar siltām grīdām visā mājā. 

Mājā ir ierīkota instalācija un uzstādīta sistēma Smart home kura lauj vadīt mājas apgaismojumu, ventilācijas iekārtu un saimniecības iekārtas caur internetu no jekura pasaules punkta, izmantojot tālruni vai ar dažādu ražotāju balss asistentu.

Mājas konstrukcijā ir pielietoti tikai ekoloģiski materiāli, kā arī padomāts par siltuma un skaņas izolācijas rādītāju uzlabojumiem. 

Uzzināt vairāk!

Apskati visas mājas un zemes, kas piedalās Klientu dienās: ŠEIT!


* Reģistrācija nepieciešama, lai Tev nodrošinātu ērtu un drošu īpašumu apskati, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus. 

Mājokļi Jūrmalā – vietējo pircēju ļoti pieprasīti

11.05.2021

alt
alt

Nenopietni par nopietno: kāpēc izvēlēties projektu "Apiņi"?

13.05.2021

Saistītās ziņas

alt

"Kvartāls B91" - jauni, mēbelēti dzīvokļi pašā Rīgas centrā

alt

Kompakti dzīvokļi Rīgas centrā - gudrai investīcijai

alt

Klientu dienas apbūves zemēm Ādažos, Carnikavā, Mārupē un citur

alt

Klientu dienās izrādīs mājas un apbūves zemes

alt

Projekts Stabu ielā 100: pērkot dzīvokli, virtuves iekārta dāvanā!

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Komforta un kvalitātes apliecinājuma etalons pašā Rīgas centrā – nāc un pārliecinies!

alt

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

alt

Jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ: reģistrējies individuālai apskatei!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pārdod, iespējams, elegantāko namu Baltezera krastā

2

Ieskaties! 10 simpātiski dzīvokļi ar samazinātu cenu

3

Linstow Baltic grupas uzņēmums par 10,5 miljoniem eiro iegādājas Sporta 2 kvartālu

4

Daudzdzīvokļu projektā Baložu ielā 9 nosvinēti Spāru svētki

City24 redaktora izvēle

alt

Ieskaties! 10 simpātiski dzīvokļi ar samazinātu cenu

alt

Pārdod, iespējams, elegantāko namu Baltezera krastā

alt

Nepopulāra, bet gudra izvēle – izīrēta dzīvokļa apdrošināšana