Klientu dienas apbūves zemēm Ādažos, Carnikavā, Mārupē un citur

Jaunākie banku veiktie pētījumi parāda spilgtu tendenci, ka strauji aug pieprasījums pēc privātmājām – liela daļa no piešķirtā finansējuma klientiem tiek novirzīts tieši mājās iegādei vai būvniecībai. Vispieprasītākās ir gatavas, kvalitatīvas privātmājas līdz 200 kvadrātmetriem, taču šāda veida piedāvājums tirgū ir ļoti ierobežots. Tas arvien vairāk cilvēku mudina pieņemt lēmumu iegādāties zemi un pievērsties mājas būvniecībai.  Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, NotikumiŅemot vērā pircēju vajadzības un pieprasījumu, nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv  13. un 15. maijā organizē  Klientu dienas  ZEMĒM , lai kopā pulcētu interesantākos piedāvājumus, kurus apskatīt aicināts ikviens interesents, kuram šobrīd aktuāla mājās iegāde.

! Lai apskatītu īpašumus, iepriekš nepieciešams reģistrēties*, izvēloties savu, individuālo laiku!

Atvērto durvju diena notiks  13. maijā   no plkst.16:00 līdz plkst.20:00  un  15. maijā   no plkst.11:00 līdz plkst.15:00

Apbūves zemes būs iespējams apskatīt un izstaigāt Piņķos, Salaspilī, Rīgā, Carnikavā, Stopiņos, Mārupē un Ādažos.

Apskati īpašumus - ja kāds no tiem Tevi ieinteresēja, tiekamies Klientu dienās

Zirņu sala
Upmalas iela
Salaspils pagasts
29 840 - 53 640 EUR Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


E
kskluzīvi zemes gabali pāris kilometrus aiz galvaspilsētas robežas ar iespēju baudīt miera piepildītu ikdienu un novērtēt Latvijas skaistās dabas varenību. Zirņu sala būs piemērota dzīvesvieta cilvēkiem, kuri novērtē klusu, labiekārtotu vidi un ainavisku apkārtni romantiskiem pastaigu vakariem gar likteņupes Daugavas līkločainajiem krastiem. 

Labiekārtotā teritorijā izklaides iespējas atradīs ikviens – rotaļu laukums mazākajiem, sporta aktivitāšu laukumi tiem, kas uz sportu ir ar "Tu", mierpilnās atpūtas stūrītis lielajiem vai privātās pludmales piedāvātie labumi ikvienam.

Zemes gabali tiek piedāvāti ar visām nepieciešamajām komunikācijām – atliek vien izvēlēties to, kurš piemērotāks un būvēt māju pēc sevis izvēlēta projekta.

Zemes gabaliem pieejamās komunikācijas – elektrība, gāze,  ūdens, kanalizācija. Teritorijā ir asfaltētas ielas, bruģētas ietves, ielu apgaismojums, bērnu rotaļu laukums, sporta laukums, labiekārtota peldvieta. 

Uzzināt vairāk!

Saliena
Lielupes iela
Piņķi, Babītes novads
62 900 - 91 900 EUR
Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


Visi piedāvājumā esošie Salienas zemes gabali ir atbilstoši zonēti privātai apbūvei, sakopti un labi uzturēti un jau labiekārtoti ar visām pilsētas komunikācijām (ūdens, elektrība, gāze, kanalizācija un ātrgaitas optiskais internets). Tos ieskauj regulāri kopta un zaļa apkārtējā teritorija, sabūvēta pilnībā jauna un moderna infrastruktūra, kā arī tie atrodas tuvu Salienas parkiem un aktīvās atpūtas zonām.

Salienas projekts tā ir klusa, mierīga un droša vieta, ar rūpīgi apkoptu vidi un skaistiem dārziem un parkiem. Salienā ir vairāki bērnu laukumi, ainaviskais dārza parks ar strūklaku, skaists dārzs ar ugunskura vietu, kā arī priežu mežs lieliskām pastaigām pie dabas. Infrastruktūras ziņā ļoti izdevīga un piemērota vieta ģimenēm. Tas atrodas 20 minūšu braucienā līdz Rīgas centram, 10 minūšu braucienā līdz lidostai un 5 minūšu braucienā līdz Jūrmalai. 

Uzzināt vairāk!

Mangaļu pussala
Veiksmes iela 11
20 200 EUR Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


Pirc
ējiem pieejami dažāda izmēra zemes gabali Mangaļsalā, Veiksmes ielā. Zemes gabali ir piemēroti privātmāju būvniecībai. Netālu atrodas Mangaļsalas mols, dažādas dabas takas un pludmale.

Uzzināt vairāk!

Carnikava, Carnikavas novads
Rietumu iela 8
77 960 EUR
 Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


Īpašnieks pārdod apbūves zemes gabalu Carnikavā, jaunizveidotā ciematā "Priežmalas". Īpašums atrodas aptuveni 1 km attālumā no Jūras, aptuveni 1 km attālumā no Gaujas un aptuveni 1.5 km attālumā no Carnikavas centra, skaistā meža ielokā kā arī tieši pie dabas parka "Piejūra". Attālums līdz Rīgai aptuveni 30 km.

Atļautais apbūves blīvums  30%, apbūves intensitāte  40%, atļautais stāvu skaits  trīs stāvi, maksimālais ēku augstums  12 metri.

Projektā pieejami arī cita izmēra zemes gabali.

Uzzināt vairāk!

Lejasindras
Dzidriņas, Stopiņu novads
Pārslas iela 11
35 000 EUR
Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


Apb
ūves zeme 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas, Stopiņu novada "Dzidriņās". 

Apkārtnē aktīvi notiek jaunu privātmāju būvniecība, kas nozīmē nemitīgus uzlabojumus infrastruktūrā – jauni ceļi, jaunas komunikāciju pieslēgumu vietas.

Iespējams iegādāties arī zemi ar māju. Cena par kvadrātmetru gatavai mājai kopa ar zemi, sākot no 1000 eur/m2.

Uzzināt vairāk!

Mārupe, Mārupes novads
Pededzes iela
70 000 EUR
Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


Zemes gabals atrodas
klusā un labā vietā, ir piemērots privātmājas būvniecībai. 

Pededzes ielas turpinājumā pāri Lielai ielai  zemesngabals 1210 m2, taisnstūra, lēzens. Zemes gabalam aizmugurē atrodas sakoptas privātmājas. Klusa, zaļa vieta, kur atpūsties no pilsētas trokšņiem.

Plānota elektrība, ūdens, kanalizācija, gāze un telekomunikācijas  būs izbūvētas pie zemes gabala. Plānots izbūvēt ceļu.

Zemes gabalu iespējams rezervēt ar rezervācijas līgumu, iemaksājot rezervācijas maksu. Zemes gabalu plānots atdalīt no lielā gabala 2022.gada vasaras vidū. Sadarbībā ar karkasa māju ražotāju WWL iespēja izdevīgi uzcelt koka karkasa māju īsā laikā, apmēram 3 - 4 mēnešos.

Uzzināt vairāk!

Ādaži
Kadaga, Ādažu novads
Zābaku iela 17
94 094 EUR
Klientu dienas, Jaunie projekti, City24, Klientu dienas, Mājokļu tirgus, Luminor, Nekustamais īpašums, Swedbank, SEB banka, Notikumi

 


A
pbūvei tiek piedāvāti zemesngabali Lilavu ezera krastā (1. līnija). Skaistajā priežu ieskautajā vietā un ezera krastā esošās zemes vienības ir aprīkotas ar visām nepieciešamajām komunikācijām, lai uz tām būvētu privātmājas, iegādājoties kādu no zemes gabaliem.

Īpašumi piemēroti tiem, kuriem tīk mierpilna atpūta, gan aktīvā dzīvesveida piekritējiem. Apkārtnē ir teicama infrastruktūra un kā liela priekšrocība ir Rīgas tuvums (aptuveni 10 kilometru brauciens). Tuvumā ir arī bērnudārzs, skolas, restorāni un vairāki veikali.

Uzzināt vairāk!

Apskati visas mājas un zemes, kas piedalās Klientu dienās: ŠEIT!

* Reģistrācija nepieciešama, lai Tev nodrošinātu ērtu un drošu īpašumu apskati, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus. 

Juglas ezera krastā tiek attīstīts jauns daudzdzīvokļu ēku komplekss "Ezerjugla"

05.05.2021

alt
alt

Aktīvi turpinās Saliena Park Apartments 7. mājas dzīvokļu rezervācija

07.05.2021

Saistītās ziņas

alt

"Kvartāls B91" - jauni, mēbelēti dzīvokļi pašā Rīgas centrā

alt

Kompakti dzīvokļi Rīgas centrā - gudrai investīcijai

alt

Klientu dienās varēs apskatīt privātmājas Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un Siguldā

alt

Klientu dienās izrādīs mājas un apbūves zemes

alt

Projekts Stabu ielā 100: pērkot dzīvokli, virtuves iekārta dāvanā!

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Komforta un kvalitātes apliecinājuma etalons pašā Rīgas centrā – nāc un pārliecinies!

alt

Reģistrējies individuālam apmeklējumam Pierīgas jaunajos projektos!

alt

Jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ: reģistrējies individuālai apskatei!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Ar skatu uz Cieceres ezeru - pārdod šarmantu namu Brocēnos

2

Uzsāk dzīvokļu rezervēšanu jaunajā "Parka Kvartāls" Pārdaugavā

3

Nedēļas īpašums: romantisks savrupnams ar Vecrīgas dvēseli

4

Privātmāju ciematā Ziedlejas Carnikavā sākusies 4. kārtas zemes gabalu pārdošana

5

Komentē eksperti: vai riskējam, izvēloties īpašumu būvniecības laikā?

6

"Rīgas Vārtiem" mainās adrese un notiek aktīva būvniecība

City24 redaktora izvēle

alt

Nedēļas īpašums: romantisks savrupnams ar Vecrīgas dvēseli

alt

Ar skatu uz Cieceres ezeru - pārdod šarmantu namu Brocēnos

alt

Uzsāk dzīvokļu rezervēšanu jaunajā "Parka Kvartāls" Pārdaugavā