Par izpārdošanas cenām uzsāk dzīvokļu rezervāciju namā "Pflūga Nams"

Jaunums – unikāls projekts Centrā! 

Uzsāk dzīvokļu rezervāciju vēsturiskā namā "Pflūga Nams" par izpārdošanas cenām – atlaide 5-14% no tirgus vērtības! 

Vēsturisko faktu pārzinātāji noteikti zina, ka ēka Krišjāņa Valdemāra ielā 4 aizsāka Raiņa bulvāra apbūvi. Arhitekts Roberts Pflūgs bija šī nama īpašnieks un arhitekts, un ar to īpaši lepojās. Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Mājokļu tirgus, Starlex Real Estate, Būvniecība "Pflūga nams" arhitekts

Roberts Augusts Pflūgs dzimis 1832. gadā Pēterburgā. No 1863. gada sācis dzīvot Rīgā. 1870. gadā Sanktpēterburgas Ķeizariskajā Mākslas akadēmijā viņš ieguva arhitektūras akadēmiķa grādu. To piešķīra par apjomīgu un filigrāni, līdz vissīkākajai detaļai, ieskaitot pat sienu gleznojumus, izstrādātu un uzzīmētu arhitektūras projektu.

Kopā ar Jāni Baumani projektējis Vidzemes Bruņniecības namu Rīgā (pašreizējais Saeimas nams) un vadījis tā būvdarbus. Pēc Pflūga projekta tapušas vairākas pareizticīgo baznīcas Latvijā, tai skaitā Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgā katedrāle, daudzas dzīvojamās ēkas, noliktavas jeb Spīķeri Maskavas ielā un citas ēkas. Dzīvojamās ēkas veidotas greznās neorenesanses formās, bet noliktavas – t.s. ķieģeļu stilā. Roberts Augusts Pflūgs ir viens no izcilākajiem Rīgas 19. gs. otrās puses arhitektiem.

"Pflūga nams" 

Nama būvniecība tika sākta 1877. gadā, celta eklektisma stilā un tajā tika projektēti prestiži dzīvokļi ar daudzām plašām un gaišām istabām, katrā ielas pusē ar lielu izsauļojamību.

Kopumā namā divās kāpņu telpās izvietoti tikai 19 dzīvokļi, 2 komerctelpas un neliela atsevisķa ēka – garāža ar darbnīcu.

Ēkas arhitektūrā jau no attāluma ir pamanāms impozants un apaļš kupols/tornis, fasādē ievietoti medaljoni ar simboliskiem vēstures personāžu portretiem, kā arī arhitekta darba rīkiem – cirkuli, liniālu, leņķmēru, kas uzskatāmi par tā laika arhitektu profesionalitātes zīmi.Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Mājokļu tirgus, Starlex Real Estate, Būvniecība "Pflūga nams" apkārtne

Rīgas centra zaļajā teritorijā un tuvējos bulvāros tika saceltas sabiedriskās nozīmes kultūras un izglītības iestāžu ēkas atbilstoši tā laika arhitektūras stiliem – eklektismā un dažādos neostilos. Kā piemēri ir minami tagadējā Latvijas Mākslas akadēmija, Latvijas Nacionālais teātris, Brīvības pieminekļa ansamblis, Latvijas Mākslas muzejs un virkne citu būvju, kas atrodas vien dažu soļu attālumā no "Pflūga nama". 

Lai nepazaudētu zaļo zonu, taisnās ielu trases papildināja ar parkiem, dažādiem apstādījumiem un apzaļumotiem skvēriņiem neapbūvētajos ielu stūros. Mūsdienu urbānajā vidē zaļais bulvāru loks ir kaut kas unikāls un pilsētas arhitektūru atsvaidzinošs, un papildinošs.

Ēka "Pflūga nams" atrodas vienā no prestižākajiem Rīgas centra krustojumiem, starp Krišjāņa Valdemāra ielu un Raiņa bulvāri, kā arī diviem skaisti iekoptiem parkiem.

Krišjāņa Valdemāra ielas pusē no dzīvokļiem paveras skats uz Kronvalda parku, bet no Raiņa bulvāra puses – uz Bastejkalna parku. Turpat blakus atrodas Kongresu nams, Ārlietu ministrija, Latvijas Nacionālais Teātris, Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Latvijas Mākslas muzejs.


"Pflūga nams" dzīvokļi

Projektā "Pflūga Nams" pieejami divu līdz astoņu istabu dzīvokļi, platībās 74 - 297 kvm., kurus iespējams iegādāties gan savām vajadzībām, gan tālākai izīrēšanai. Dzīvokļus var veiksmīgi pārplānot, tādējādi iegūstot vairākus atsevišķus dzīvokļus. 

Tikai šobrīd dzīvokļi tiek piedāvāti par fanatstiskām un pieejamām cenām ar 5 - 14% atlaidi no tirgus vērtības! Namā ir uzsākts kāpņu telpu remonts. 

Tas ir lielisks ieguldījums nākotnē ar iespējamu investīciju atdevi 8 - 10% gadā!

Vairāk informācijas par pieejamajiem dzīvokļiem un iespējām tos iegādāties varat iegūt, sazinoties ar projekta pārstāvjiem:  

ILZE ZĪLNIECE, tālrunis: +371 27788089, e-pasts: [email protected]
DĀVIS SALENIEKS, tālrunis: +371 27711787, e-pasts: [email protected]

Projekta mājaslapa www.valdemara4.lv

Nenopietni par nopietno: kāpēc izvēlēties projektu "Apiņi"?

13.05.2021

alt
alt

Īrei tiek piedāvātas villas un rindu mājas "Mežaparka Rezidencēs"

17.05.2021

Saistītās ziņas

alt

Daudzdzīvokļu projektā Baložu ielā 9 nosvinēti Spāru svētki

alt

Linstow Baltic grupas uzņēmums par 10,5 miljoniem eiro iegādājas Sporta 2 kvartālu

alt

Nepopulāra, bet gudra izvēle – izīrēta dzīvokļa apdrošināšana

alt

Iegādāties dzīvokli Vecrīgā par lieliskām cenām – tas beidzot ir iespējams!

alt

Pieci padomi, kas palīdzēs izvērtēt apkārtnes piemērotību mājokļa iegādei

alt

Trīs mēnešu laikā rezervēta jau trešdaļa projekta "Ernestīne" dzīvokļu

alt

Privātmāju ciematā Ziedlejas Carnikavā sākusies 4. kārtas zemes gabalu pārdošana

alt

Komentē eksperti: vai riskējam, izvēloties īpašumu būvniecības laikā?

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pārdod, iespējams, elegantāko namu Baltezera krastā

2

Nedēļas īpašums: ķēriens tenisa entuziastiem Garkalnes pusē

3

Trīs mēnešu laikā rezervēta jau trešdaļa projekta "Ernestīne" dzīvokļu

4

Privātmāju ciematā Ziedlejas Carnikavā sākusies 4. kārtas zemes gabalu pārdošana

5

Komentē eksperti: vai riskējam, izvēloties īpašumu būvniecības laikā?

6

Nepopulāra, bet gudra izvēle – izīrēta dzīvokļa apdrošināšana

City24 redaktora izvēle

alt

Ieskaties! 10 simpātiski dzīvokļi ar samazinātu cenu

alt

Pārdod, iespējams, elegantāko namu Baltezera krastā

alt

Nepopulāra, bet gudra izvēle – izīrēta dzīvokļa apdrošināšana