Zaļas vides un miera ieskautie jaunie projekti Daugavas labajā krastā

Gluži kā vēstīts vienā no populārākajām latviešu tautas teikām, Rīga nav un nebūs gatava. Pilsētā arvien valda rosība, esošās vēsturiskās vērtības tiek papildinātas ar jaunām, modernām būvēm, bet iedzīvotāji vienas mājas nomaina pret jaunām – labākām un kvalitatīvākām. Lai neapjuktu visnotaļ plašajā un daudzveidīgajā jauno projektu klāstā, piedāvājam uzzināt vairāk par Daugavas labā krasta projektiem, kuri piedalās arī City24.lv jauno projektu kampaņā «Karstie piedāvājumi». 

Redaktora izvēle, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Jaunie projekti

"Ezerparka Nami" – labākais brīdis dzīvokļa iegādei projektā!

Lieliska investīcija un fantastiska vieta dzīvei ir arī dzīvojamo māju komplekss "Ezerparka Nami" – pilsēta pilsētā, kas atrodas blakus Mežaparkam un pelnīti ir kļuvis par vienu no populārākajiem jaunajiem projektiem Rīgā. Tā ir vieta, kur droši var spēlēties bērni, kur var ļauties gan aktīvai atpūtai, gan mierīgām pastaigām. Tā ir vieta ar skaistiem parkiem, bērnu dārziem, veikaliem, nākotnes biznesa iespējām, bet pāri tam visam – iespēja dzīvot kvalitatīvā, ikvienam pieejamā jaunā dzīvojamā kompleksā. 

Redaktora izvēle, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Jaunie projekti

Pašlaik par savām mājām "Ezerparka Namus" sauc aptuveni 100 ģimenes, taču šoruden tika uzsākta vēl divu jaunu māju būvniecība. Tas nozīmē, ka vēl vairāk cilvēkiem būs iespēja atrast savas ideālās mājās un izbaudīt visas šī projekta dāvātās priekšrocības, piemēram, zemos komunālo maksājumu rēķinus, dažādas ērtības un drošību.

Redaktora izvēle, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Jaunie projekti

Jaunajās mājās tiek plānoti aptuveni 31 līdz 74 kvadrātmetrus lieli mūsdienīga dizaina dzīvokļi, kuru galvenā atšķirība no iepriekšējos namos esošajiem mājokļiem būs tā, ka to plānojumi būs kompaktāki un būs vairāk autostāvvietu. Turklāt, tiek plānoti trīs atšķirīgi dzīvokļu risinājumi, kas būs atbilstoši dažādu cilvēku piekoptajam dzīves stilam. Savukārt, ja vēlies kļūt par vienu no kvalitatīvā projekta iemītniekiem jau tagad, vēl aptuveni 30 no 133 dzīvokļiem ir pieejami esošajos namos. Vērts iegaumēt, ka, lai arī "Ezerparka Nami" piekopj ļoti draudzīgu cenu politiku un turpinās to darīt arī nākotnē, izdevīgākais brīdis dzīvokļa iegādei projektā ir tieši šobrīd!

Ķengaraga klusais centrs – sportiskas aktivitātes pie dabas un visas ērtības tieši pie mājām

Par arvien pievilcīgāku dzīvesvietu lieliskās infrastruktūras, ērtās satiksmes, kā arī skaistās Daugavas promenādes un tai piederošo dabas skatu dēļ kļūst Ķengarags. To novērtējis arī dzīvojamo māju attīstītājs "Bonava Latvija", kas šī gada rudenī pašā Ķengaraga centrā, kvartālā starp Prūšu, Aglonas un Rušonu ielām uzsāka projekta "Ķengaraga klusais centrs" celtniecību un piedāvā rezervēt dzīvokļus jau otrajā no projekta mājām. 

Redaktora izvēle, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Jaunie projekti

Pirmās kārtas dzīvokļu rezervācija Prūšu ielā 4B ir veiksmīgi noslēgusies, savukārt projekta otrajā kārtā pieejami 46 kompakti, mūsdienīgi un funkcionāli vienas līdz četru istabu dzīvokļi ar pilnu apdari platībā no 29 līdz 75 kvadrātmetriem. Gandrīz katram no tiem ir paredzēts balkons, bet daļai pirmā stāva dzīvokļu būs dārziņi, kur mājokļu īpašnieki varēs atpūsties ģimenes lokā un baudīt skatu uz zaļo un rūpīgi iekārtoto apkārtni.

Redaktora izvēle, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Jaunie projekti

Jaunās mājas varēs atpazīt pēc košām un atraktīvām fasādēm, kas organiski iekļausies apkārtējā vidē un tās būs norobežotā un sakoptā teritorijā. Ēku pagalmā būs pietiekami daudz vietas gan virszemes autostāvvietām, gan mājīgām atpūtas vietām un bērnu rotaļu laukumiem. Projekta veidotāji zina arī to, cik nozīmīga ikviena cilvēka labsajūtai ir apkārtējā vide, tādēļ projekts Prūšu ielā 4B tā veidots tā, lai ikvienam mājas iedzīvotājam būtu patīkami tajā uzturēties, satikties ar kaimiņiem vai pat sarīkot nelielu piemājas pikniku ar ģimeni un draugiem. Savukārt, ja rodas vēlme nedaudz pastaigāties un izbaudīt dabas tuvumu, tad desmit minūšu gājiena attālumā atrodas labiekārtotā Daugavas promenāde, kur sev saistošu nodarbi atradīs gan mazie, gan lielie ģimenes locekļi.

Brīvdabas nams – grezni apartamenti ar privātu parku

Tiem, kuri vēlas dzīvot mierīgā vidē, ik dienas elpot svaigu gaisu un izbaudīt skaistus dabas skatus, spēs novērtēt Brīvdabas namu – jauno projektu, kas uzcelts gleznainā meža ielokā blakus Brīvdabas muzejam. Dzīvās dabas ieskautā ēka izvietota parka zonā vien 200 metru attālumā no Juglas ezera malā, kam pateicoties, šeit dzīvojošie var baudīt etnogrāfisku vidi, savu meža parku, kā arī mieru un klusumu, tajā pašā laikā atrodoties vien 10 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra. Kā uzsver projekta veidotāji, šis jaunais projekts ietver it visu, tajā skaitā arī svaigu gaisu, veloceliņu, skolu, bērnu dārzu, veikalu, kā arī veselības un sporta pakalpojumus. 

Redaktora izvēle, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Jaunie projekti

2008.gadā uzceltajā ēkā ir trīs stāvi ar mansarda izbūvi un pagrabstāvs, kurā atrodas pazemes autostāvvietas, kā arī tā ir nodrošināta ar liftiem un katrā dzīvoklī iebūvētiem domofoniem. 

Redaktora izvēle, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Jaunie projekti

Brīvdabas namā pārdošanā tiek piedāvāti 11 divu līdz piecu istabu dzīvokļi platībā no 59,9 līdz 186,1 kvadrātmetriem, no kuriem trīs dzīvokļi ir divos līmeņos. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un ar vācu virtuves iekārtas "Alno AG" un "Bosch" sadzīves tehniku aprīkotām virtuvēm, kas ir iekļautas dzīvokļa cenā. Kvalitatīvā apdare ietver arī divslāņu parketu, finierētas durvis, krāsotas sienas, "Jung" slēdžus un rozetes. Katram dzīvoklim ir 2 sanmezgli, ir kvalitatīva "Ideal standard" vai "Hansgrohe" santehnika. 

Kvartāls 67 – cita dzīve pilsētas ietvaros

Viens no rīdzinieku vidū populārākajiem un pieprasītākajiem dzīvojamiem rajoniem ir Purvciems, kurā ceļ mūsdienīgo dzīvojamo kompleksu Kvartāls 67. Uz apzaļumotas, labiekārtotas teritorijas, kurā tiks izveidota atpūtas zona ar soliņiem un mūsdienīgs spēļu laukums bērniem, atradīsies trīs mūsdienīgas sešstāvu mājas. Katrā no tām būs 16 mājīgi dzīvokļi platībā no 32 līdz 156 kvadrātmetriem. Visi dzīvokļi tiek piedāvāti pilno apdari, koka grīdām, lieliem logiem, kas dzīvokļiem ļaus palikt siltiem un mājīgiem, un mūsdienīgu augstas kvalitātes santehniku. 

Redaktora izvēle, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Jaunie projekti

Domājot par kompleksa iedzīvotāju vajadzībām, tā teritorijā tiks ierīkota slēgta stāvvieta riteņiem, autostāvvietas, kā arī apzaļumota, nožogota atpūtas zona ar soliņiem un mūsdienīgu bērnu laukumu, kur netraucēti varēs atpūsties gan lielie, gan mazie projekta iemītnieki. 

Pateicoties tam, ka celtniecībā izmantotas mūsdienīgas, unikālas Austrijas tehnoloģijas un augstas kvalitātes celtniecības materiāli, dzīvokļos būs nodrošināta augsta skaņas izolācija, patīkams iekštelpu klimats, kā arī ir iespējams lieliski ieekonomēt uz apkuri. Augstas kvalitātes būvniecība, infrastruktūra un droša, dzīvās apsardzes apsargāta teritorija Kvartālu 67 padara par pievilcīgu un komfortablu dzīves vietu.

Redaktora izvēle, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Jaunie projekti

Mūsdienīgais dzīvojamais komplekss ir piemērota mājvieta gan lielām, gan mazām ģimenēm, jo vien dažu minūšu laikā atrodas viss nepieciešamais – bērnu dārzi, skolas, veikali, sporta centrs, medicīnas iestādes un skaistumkopšanas saloni, viesnīcas un restorāni, kā arī sabiedriskais transports, kas nodrošina ērtu un ātru nokļūšanu Rīgas centrā un Vecrīgā. 

Garden Apartments – jauni apartamenti Mežaparkā

Viens no rīdzinieku iemīļotākajiem, zaļākajiem un prestižākajiem Rīgas rajoniem vēl aizvien ir Mežaparks – vieta, ko vēl pagājušā gadsimtā mēdza dēvēt par "karaļu dārzu". Šajā skaistajā un ekoloģiskajā Rīgas rajonā, kas pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē ar īstu meža parku un lielu ezeru, atrodas jauns dzīvojamo māju dzīvojamo māju projekts "Garden Apartments". Tās ir divas trīsstāvu mājas, kurās tiek piedāvāti divu līdz piecu istabu dzīvokļi ar plašām terasēm un pilnu, augstvērtīgu apdari – ozolkoka grīdām, durvīm ar riekstkoka finierējumu, iebūvētiem gaismekļiem, itāļu dizaineru flīzēm gaiteņos un sanmezglos, panorāmas logiem koka rāmjos un tamlīdzīgi. Visiem apartamentiem ir plašas terases, kuras var ērti iekārtot atpūtai, savukārt īpaša "Garden Apartments" iezīme ir nelielie dārziņi, kas pieder lielākai daļai pirmā stāva dzīvokļu. 

Redaktora izvēle, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Jaunie projekti

Projekts "Garden Apartments" ir unikāls ar to, ka tā plašajā, slēgtajā piemājas teritorijā iedzīvotāji var baudīt dabas skaistumu un harmoniju brīnišķīgā dārzā, kurā iestādīti dažādi ziedi, skuju koki un augļu koki. Iedzīvotāju ērtībām teritorijā ierīkoti omulīgi soliņi, lapenes ar mēbelēm un grilu, kur pavadīt laiku svaigā gaisā tuvinieku un draugu kompānijā, bet bērniem ierīkots skaists rotaļu laukums. 

Redaktora izvēle, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Jaunie projekti

Padomāts arī par citām projekta iedzīvotāju vajadzībām. Proti, ēkās ir lifti, attālināta skaitītāju rādījumu nolasīšana, velonovietnes, autonoma un energoefektīva gāzes apkure. Šeit var justies droši, jo gan pie mājām, gan plašajā pazemes autonovietnē, kā arī visā pārējā teritorijā darbojas videonovērošanas kameras.

"Gaiļezera Nami" – dzīvo pie ezera!

Rudens jauno projektu kampaņā "Karstie piedāvājumi" piedalās arī pavisam svaigs projekts, kas atradīsies skaistā vietā pie paša Gaiļezera - "Gaiļezera nami". Projektā, kura celtniecību plānots uzsākt vēl šī gada nogalē, tiks piedāvāti moderni mājokļi labiekārtotā vidē. Dzīvokļu rezervācija tiks uzsākta 2017.gada sākumā. 

Redaktora izvēle, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Jaunie projekti

City24.lv iesaka:

UZKARSĒ RUDENI AR KARSTAJIEM PIEDĀVĀJUMIEM JAUNAJOS PROJEKTOS!

Gada aģente Līga Kohtanena: Rīgai un Jūrmalai vēl ir kur attīstīties!

25.10.2016

alt
alt

Apmeklē īres atvērto durvju sestdienu projektā "Jaunlazdu ciemats"!

26.10.2016

Saistītās ziņas

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

Kā iepriekš plānots, Saliena Park Apartments trešā dzīvokļu māja (Līvu ielā 3) veiksmīgi nodota ekspluatācijā un jau maijā varēs uzņemt jaunos iemītniekus. Šobrīd ...

Jaunā Teika, Ezerparka Nami un Vairoga 32 dzīvojamais projekts vērs durvis apmeklētājiem

Strauji tuvojas Atvērto durvju dienas maratons, kas norisināsies sestdien, 2.martā, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00. Maratona ietvaros vairāki galvaspilsētas jaunie ...

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

Sestdien, 2.martā, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00 norisināsies Atvērto durvju dienas maratons, kad vienlaicīgi apskatei savas durvis vērs vairāki jaunie mājokļu ...

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

Sestdien, 2.martā, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00 norisināsies Atvērto durvju dienas maratons, kad vienlaicīgi apskatei savas durvis vērs vairāki jaunie ...

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

alt

Jaunums Teikā! Taps jauns dzīvojamais projekts Turaidas ielā

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

2

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

3

Esi pats sava mājokļa saimnieks! Reaton prezentē ko nebijušu apdares materiālu tirgū - fiksētās izmaksas

4

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

5

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

6

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

City24 redaktora izvēle

alt

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

alt

Jaunā Teika, Ezerparka Nami un Vairoga 32 dzīvojamais projekts vērs durvis apmeklētājiem

alt

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos