Pierīgas jaunie projekti: miera ostas dabas ielokā

Pilsētas dinamiskā un mutuļojošā ritma nogurdināti, ne viens vien mājokļa meklētājs savas jaunās mājas steidz meklēt Pierīgā un tai tuvajos rajonos, jo tur nesteidzīgi var izbaudīt mieru, klusumu un dabas skavās atjaunot zaudēto enerģiju. Ārpus Rīgas ir pieejami arī dažādi jaunie projekti, kuri arīdzan piedalās rudens jauno projektu kampaņā «Karstie piedāvājumi». Piedāvājumā ir gan dzīvokļi un privātmājas, gan arī zemes gabali, uz kuriem būvēt pašiem savu ģimenes māju!

 "Zirņu sala" – dzīvo Daugavas krastā

Doles salas tuvumā, vien 2 kilometru attālumā no Rīgas robežas, atrodas likteņupes Daugavas viļņu apskalotā Zirņu sala, kur iespējams iegādāties dažādās būvniecības stadijās esošas privātmājas. 20 hektāru lielajā dabas, klusuma un miera pielietajā ciematā ir pieejamas gan mājas ar pilnu apdari, gan nepabeigtas ēkas, kuras var būvēt paši, gan vēl arī nepabeigti zemes gabali, kas atrodas Daugavas krastā. Privātmājām ir divi stāvi un ērts plānojums: tajās paredzētas trīs guļamistabas, liela, ar virtuvi apvienota viesistaba, kā arī dažādas saimniecības telpas. Mājām ir panorāmas logi, no kuriem paveras brīnišķīgs skats uz upi. Katrai no mājām ir privāts, labiekārtots zemes gabals, terase, bruģēti celiņi, nojume mašīnai, kā arī atsevišķa saimniecības telpa jeb šķūnītis, kur glabāt, piemēram, dārza inventāru. 

Ja sapņo par pašam savu māju Pierīgā un labprāt dzīvotu Daugavas krastā, izmanto izdevīgo piedāvājumu no projekta veidotājiem. Proti, līdz šī gada 1.decembrim pērkot jebkuru gatavo mūra māju ar pilnu apdari un virtuvi ciematā Zirņu sala, saņemsi dāvanā jaunu automašīnu Hyundai I20, kurai šogad Latvijā tika piešķirti tituli "Latvijas gada auto 2016" un "Latvijas mazais auto 2016"!

Ciematā tiek nodrošinātas visas nepieciešamās komunikācijas. Vien piecu līdz desmit minūšu brauciena attālumā atrodas visa nepieciešamā infrastruktūra – skolas, pirmskolas izglītības iestādes, bankas, veikali, pasts, ārstniecības iestādes un citi svarīgi objekti. Ņemot vērā, ka ciemats atrodas netālu no Rīgas apvedceļa, no ciemata ļoti ērti iespējams nokļūt uz visiem galvenajiem virzieniem ārpus Rīgas.

Podnieki – dzīvo zaļi Ādažos

Viena no vietām, kuru par mājvietu Rīgas vieglās sasniedzamības, dabas tuvuma un attīstītās infrastruktūras dēļ par mājvietu izvēlējušās jau vairāki simti ģimeņu, ir Ādažos esošie Podnieki. Tur, Gaujas attekas Vējupītes ielokā (Ūbeļu ielā 15) atrodas jauns, mūsdienīgs projekts, kurā iespējams iegādāties 74 divu līdz četru istabu dzīvokļus ar pilnu iekšējo apdari (70% no tiem jau ir rezervēti), lai jaunie īpašnieki varētu baudīt komfortu un mieru, neraizējoties par papildu remontdarbiem. Projekta veidotāji ņēmuši vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides, tāpēc 56 līdz 90 kvadrātmetru plašie mājokļi, kuru apdarē izmantoti tikai kvalitatīvi materiāli, ir ar ļoti pārdomātiem, racionāliem plānojumiem. Četriem pirmā stāva dzīvokļiem ir izbūvētas āra terases, savukārt pārējiem dzīvokļiem ir balkoni. 

Podnieki ir piecstāvu mājas, kas būvēta no ekoloģiski tīra celtniecības materiāla – silikāta blokiem, kas ir īpaši izturīgi pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. No silikāta blokiem būvēta mūra siena ir ekoloģiskas, ilgmūžīga un elpojoša, un tajā nekonsendējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. 

Podnieki ir piecstāvu māja, būvēta no ekoloģiska materiāla — silikāta blokiem, kas ir īpaši izturīgi pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Silikāta bloku mūra siena ir ekoloģiska, ilgmūžīga un elpojoša — tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums.

Dzīve Podniekos ir īpaši piemērota ģimenēm ar bērniem. Šis projekts piedāvā mūsdienīgus apstākļus vidē, kas piemērota aktīvam dzīvesveida un fiziskām aktivitātēm – šeit var doties pastaigās gar Vējupi vai velobraucienos pa tuvējo apkārtni. 

Mārsili - rudenīgas cenas privātapbūves zemes platībām ciematā

Pierīgā ir iespējams iegādāties ne vien jau gatavus dzīvokļus un privātmājas, bet arī zemes platības, uz kurām būvēt pašiem savu ideālo ģimenes māju. Brīnišķīga vieta ar fantastisku auru, kur radīt savas jaunās mājas, ir priežu meža ielokā esošais ciemats Mārsili. To veido apbūves gruntsgabali, kas sadalīti pa 1200 līdz 3200 kvadrātmetriem. Tā kā šī vieta ir ar izteiktu reljefu, tiem, kuri izvēlēsies ciematā celt māju, varēs izpausties gan būvējot, gan veidojot sev vēlamo ainavu ap to.

Ciemats Mārsili ir jau apdzīvots, taču tajā pašā laikā tas turpina paplašināties. Tas atrodas pie Mazā Baltezera, tieši blakus realizētajam ciematam Mārsili 1, kurā jau uzsākta privātmāju celtniecība, un ir vieta ar sakārtotu vidi. Tā  teritoriju klāj skaistas, parka cienīgas priedes, visi piebraucamie ceļi ir asfaltēti, ērti pieejams sabiedriskais transports, bet netālu atrodas gan skolas un bērnudārzi, gan lielveikali, gan medicīnas centri, kā arī kultūras centrs un sporta klubi. Tāpat ciemata iedzīvotājiem ir iespējams izmantot pludmali, kas atrodas Mazā Baltezera krastā.  

Ciemats organiski iekļaujas apkārtējā vidē un to papildina. Mārsili atrodas vien 2 kilometru attālumā no maģistrāles A1 Rīga – Tallina, tuvumā atrodas apdzīvots ciemats "Alderi". Pavisam tuvu, vien 500 metru attālumā no ciemata atrodas sabiedriskā transporta pietura, kas atvieglo bērniem nokļūšanu līdz skolai. 

Jūrsils – tuvāk pie jūras, tuvāk pie sirds!

Vēl viens jauns ciemats, kurā var iegādāties dažāda lieluma zemes gabalus, kas būs piemēroti gan dzīvojamo māju, gan vasarnīcu celtniecībai, ir "Jūrsils". Tas atrodas Saulkrastu novadā esošajā Zvejniekciemā – vietā, kur atgriezties pēc aktīvas darba dienas galvaspilsētā, ik vakaru ķert saules rietus, klausīties dabas nomierinošajās skaņās un putnu vīterošanā. 

Latvijas iedzīvotāji mēdz sapņot par māju pie jūras – iegādājoties zemes gabalu "Jūrsils" ciematā un uzbūvējot tur savu ģimenes māju vai vietu, kur atpūsties vasarā, to var piepildīt, jo liedags atrodas vien nelielas pastaigas attālumā. 

Klusuma un mežu sila ieskautajā ciematā pieejami 27 zemes gabali platībā no 1 731  līdz 3 686 kvadrātmetriem. Tā ir lieliska vieta gan dzīvošanai ar bērniem, gan atpūtai, jo netālu ir jūra, skola, bērnu dārzs, slimnīca, kā arī lauku pirts un dažādi atpūtas centri, kur nodarboties ar fiziskām aktivitātēm vai vienkārši atpūsties. Izmanto iespēju un iegādājies arī savu īpašumu Pierīgā, jo pašlaik ciematā "Jūrsils" zemes gabali pieejami par cenām, kādu nav bijis nekad!

 

City24.lv iesaka:

UZKARSĒ RUDENI AR KARSTAJIEM PIEDĀVĀJUMIEM JAUNAJOS PROJEKTOS!

Aicina uz Klientu dienu Imantas Ozolos

26.10.2016

alt
alt

Jaunajā projektā "Felicity" pārdota ceturtā daļa dzīvokļu

27.10.2016

Saistītās ziņas

alt

Investoram vai uzņēmīgai ģimenei: muižas šarms Aijažu ezera krastā

alt

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

alt

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

alt

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

alt

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

alt

Dārgākie īpašumi Latvijas nekustamā īpašuma tirgū

alt

Jūrmala - ne tikai dzīvošanai, bet arī kvalitatīvai atpūtai un biznesam!

alt

Koka dārgumi: mājas, ar kurām lepojas paaudzēs

alt

Smalkais stils Beberbeķos: villa 1 200 000 EUR vērtībā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

2

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

3

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

4

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

5

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

6

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

City24 redaktora izvēle

alt

Investoram vai uzņēmīgai ģimenei: muižas šarms Aijažu ezera krastā

alt

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

alt

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu