Kuri ir TOP 10 populārākie jaunie projekti decembrī?

Straujiem soļiem tuvojas gada nogale, kad tiek apkopots gada laikā paveiktais. Pirms ļauties Jaunā gada sagaidīšanas svinībām, portāls City24.lv piedāvā uzzināt, kas bijuši gada pēdējā mēneša, decembra populārākie jaunie projekti. Portāla decembra mēneša skatītāko jauno projektu TOP 10 iekļuvuši gan dzīvokļi par demokrātiskām cenām, gan elitāri objekti, gan māju ciemati.

 

1. Nordeka Park Haus, Iļģuciema iela 7, Iļģuciems.

Decembra 10 populārāko jauno projektu topa pirmajā vietā ierindojies dzīvojamais komplekss Iļģuciema ielā 7. Tas sastāv no piecstāvu dzīvojamās ēkas ar divām kāpņutelpām un tikai 24 dzīvokļiem, labiekārtotu, slēgtu iekšpagalmu, terasi pirmajā stāvā un rotaļu laukumu, kā arī plašu pazemes autostāvvietu un palīgtelpām mantu glabāšanai.

Redaktora izvēle, Jaunie projekti

Projekts atrodas dzīvojamo māju pagalmā, nostāk no aktīvās autotransporta plūsmas un ielu trokšņiem - klusā, patīkamā un skaistā vietā. Pieejami gan kompakti 1-istabas dzīvokļi ar platību no 32 m2, gan plašāki 2 un 3 istabu dzīvokļi ar platību no 40 - 105 m2, kā arī īpašs 4-istabu dzīvoklis divos līmeņos ar platību 160 m2.

Vēl pieejami tikai 5 dzīvokļi un par vēl izdevīgākām cenām! Atlaides līdz 10 %!

Vairāk informācijas par jauno projektu var apskatīt šeit.

 

2. Priedes, Pupuķu iela, Bišumuiža.

Otrajā vietā ir ēku komplekss Pupuķu ielā 9,11 (bij. Gulbju ielā 68), Pierīgā priežu meža ielokā. Projekts izvietots stratēģiski ērtā un nozīmīgā vietā, ērti sasniedzams gan no Rīgas centra pār Dienvidu tiltu,gan Ziepniekkalna vai Ķekavas puses.

Redaktora izvēle, Jaunie projekti

Tiek uzsāktas rezervācijas PRIEDES nākamajā kārtā. Īpašais piedāvājums, atlaide līdz 10% no dzīvokļa cenas. Kopumā projekta ietvaros paredzēts uzbūvēt četras 5-stāvu ēkas. Pirmajā kārtā plānotas divas ēkas, tajās būs divas kāpņu telpas un lifts, katrā mājā pa 40 dzīvokļiem. Paredzēti 2 un 3 istabu dzīvokļi (51 - 73 m2). Mājokļi tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Pagalmā būs 32 virszemes autostāvvietas, savukārt pazemē būs iespējams izvēlēties kādu no 44 stāvvietām. Dzīvokļu īpašniekiem būs iespējams iegādāties virszemes un pazemes autostāvvietas par papildus samaksu.

Vairāk informācijas par jauno projektu var apskatīt šeit.

 

3. Trebū HOME, Lubānas iela, Pļavnieki.

Trebū HOME ir jauns, mūsdienīgs dzīvojamās vides koncepts Rīgā, kas veidots, apvienojot visu labai un ērtai dzīvošanai nepieciešamo lai jums, šeit dzīvojot, būtu prieks par savām mājām.

Redaktora izvēle, Jaunie projekti

Trebū HOME būs mājas, kur ikvienam prieks atgriezties - jaunos īpašniekus gaidīs gaiši, plaši un energoefektīvi dzīvokļi.Dzīvokļi pieejami ar pilnu apdari, izmantojot kvalitatīvus apdares materiālus un santehnikas iekārtas.

Katram dzīvoklim paredzēts balkons, bet pirmā stāva dzīvokļiem – terases, kas izvietotas uz norobežota 1,2 metru paaugstinājuma.

Vairāk informācijas par jauno projektu var apskatīt šeit.

 

4. Ķengaraga klusais centrs, Prūšu iela 4B, Ķengarags.

Skatītāko jauno projektu ceturtajā vietā ierindojies topošais jaunais projekts Prūšu ielā 4B. Ķengarags ir zināms kā aktīvs un ērti sasniedzams rajons ar lielisku infrastruktūru, un tieši šeit - pašā Ķengaraga centrā, kvartālā starp Prūšu, Aglonas un Rušonu ielām, atradīsies jaunais projekts.

Redaktora izvēle, Jaunie projekti

Prūšu ielā 4B tiks uzbūvētas 2 četrstāvu mājas, katrā būs pieejami kompakti, mūsdienīgi un funkcionāli vienas līdz četru istabu dzīvokļi ar pilnu apdari. Māju fasādes veidotas košas un atraktīvas, tomēr arhitekti padomājuši arī par to, lai tās harmoniski iekļautos apkārtnē. Katram dzīvoklim paredzēts balkons vai terase, lielākajai daļai dzīvokļu pirmajā stāvā paredzēti dārziņi 40 -130m2, kur varēsiet atpūsties ar ģimeni. 

Vairāk informācijas par jauno projektu var apskatīt šeit.

 

5. Dolce Vita, Krēsliņu iela 18, Mārupe.

Ciemats "Dolce Vita" Mārupē ir augstas kvalitātes dzīvojamais ciemats ar mūsdienīgiem arhitektoniskiem un tehnoloģiskiem risinājumiem. Kopumā tiks uzbūvētas 5 dvīņu mājas, 7 individuālās mājas un 3 rindu mājas. Mājas tiks nodotas ekspluatācijā ar pilnu, "balto" vai "pelēko" iekšējo apdari pēc klienta izvēles.

Redaktora izvēle, Jaunie projekti

Mājas energoefektivitātes rādītāji ir īpaši iepriecinoši, kas vienlaicīgi nozīmē arī zemākus rēķinus par siltumu. Ciematā ir izbūvētas visas nepieciešamās komunikācijas – pilsētas ūdensvads, centralizēta kanalizācijas sistēma, elektrība, gāzes apkure, ielu apgaismojums, kā arī plašas bruģētas ielas un ietves.

Vairāk informācijas par jauno projektu var apskatīt šeit.

 

6. Skanstes mājas, Grostonas iela 19, Centrs.

Sestajā vietā ir Skanstes mājas - mājvieta cilvēkiem ar augstām dzīves kvalitātes prasībām. Šis projekts ir veidots ar domu izveidot vidi, par kuru ikviens var teikt "Nekur nav tik labi kā mājās!". Mūsdienīgais nams atrodas Rīgas jaunajā centrā.

Redaktora izvēle, Jaunie projekti

Optimāli plānoti 2–5 istabu dzīvokļi platībā no 50 m2, kur plānojums Jums sniegs plašuma sajūtu, vienlaikus nepārmaksājot par lieku platību. Domājot par mūsdienu klientu komfortu, visos 3 un 4 istabu dzīvokļos ir divi sanitārie mezgli un master bedroom – guļamistaba, kurai piekļauta garderobe un viens no sanitārajiem mezgliem. Šāda koncepta dzīvokļu plānojums patiks ģimenēm ar bērniem, jo vecākiem sniegs privātuma un intimitātes sajūtu.

Elitāra dzīves stila piekritējiem patiks 11. stāva penthouse tipa dzīvokļi ar plašām terasēm.

Vairāk informācijas par jauno projektu var apskatīt šeit.

 

7. Midtown apartments, Hospitāļu iela 39, Centrs.

Gaumīgais un elegantais septiņu stāvu nams piedāvā 67 dzīvokļus ar pilnu iekšējo apdari. Ikvienam ir iespēja izvēlēties piemērotāko no vienistabas, divu, trīs vai četru istabu dzīvokļiem,kuru platība ir no 34 līdz pat 99 m². Visi mājokļi ir komfortabli, mūsdienīgi un nodrošina skandināvu kvalitāti gan dizainā, gan būvdarbu izpildījumā un apdarē.

Redaktora izvēle, Jaunie projekti

Nama plānojums ir pārdomāts un ērts – divas kāpņu telpas ar plašu liftu un ieeju gan no Hospitāļu ielas, gan pagalma puses. Katru dzīvokli grezno franču tipa balkons Hospitāļu ielas fasādē, iekšpagalma balkoni ir kā radīti patīkamai atpūtai,bet augšstāva iemītnieki varēs baudīt Rīgas burvību no savas jumta terases.

Vairāk informācijas par jauno projektu var apskatīt šeit.

 

8. Kern Residences, Muitas iela 1c, Vecrīga.

Kern Residences, Citadeles kvartāls, Muitas iela 1C.Vecrīgā ekskluzīvs retums - laba transporta pieejamība, autostāvvietas pagrabstāvā, viegli sasniedzamas Rīgas centrālās maģistrālās ielas.

Redaktora izvēle, Jaunie projekti

Nodošana ekspluatācijā 2017. gada pavasarī. 4 - stāvi, 21 dzīvoklis platībā no 68 lidz 260 kv. m. (ēkas 2; 3; 4; stāvā), 1 – stāvā lobijs un ofisi. Pagrabstāvā 34 auto stāvvietas. Dzīvokļus un ofisus var iegādāties ar pilnu vai tikai balto apdari. Telpām izstrādāti izcila dizaina (studija Neoklasika) projekti. 

Vairāk informācijas par jauno projektu var apskatīt šeit.

 

9. The Pearl, Mazais Baltezers, Baltezers.

Apartamenti Pērlē tiek piedāvāti ar pilnu apdari, un Jūsu izvēlei ir trīs rūpīgi veidoti interjera dizaina risinājumi. Apartamentu apdarē tiks izmantotas kvalitatīvas oša un ozola koka grīdas, cietinātās betona virsmas, dekoratīvās tapetes un koka panelējumi. Gandrīz visi apartamentu plānojumi ir atšķirīgi, bet visos ir iekļautas vismaz divas plašas guļamistabas, viesistaba ar virtuves zonu, ietilpīga garderobe.

Redaktora izvēle, Jaunie projekti

Ziemas īpašais piedāvājums - atlaides dzīvokļiem līdz -15%! Atlaide spēkā līdz 15.janvārim 2017.gadam.

Vairāk informācijas par jauno projektu var apskatīt šeit.

 

10. ZIRŅU SALA Dolē, Attekas iela, Salaspils pagasts.

Visbeidzot, decembra skatītāko jauno projektu desmitajā vietā ierindojies dzīvojamo māju ciemats Daugavas krastā. Projekta attīstītājs piedāvā iegādāties jaunas mūra māju ar pilnu un augstas kvalitātes apdari par pievilcīgu cenu tikai - 109 000 Eiro.

Redaktora izvēle, Jaunie projekti

Pērkot uzreiz jebkuru gatavo māju ar pilnu apdari un virtuvi mūsu ciematā "Zirņu sala"un saņemsiet 10 % atlaidi.

Pieejami mūra mājas arī ar pelēko apdari. Cena no 99 000 Eiro. Ciematā "Zirņu sala" ir nodrošinātas visas nepieciešamās komunikācijas - elektrība, sašķidrināta gāze, ūdensapgāde no 200 m dziļa dziļurbuma, centrāla kanalizācija ar attīrīšanas iekārtām, apsardze. 

Vairāk informācijas par jauno projektu var apskatīt šeit.

 

Visus City24.lv portālā izvietotos jauno projektu piedāvājumus skatīt šeit.

"Pillar Investment Group" maina nosaukumu un kļūst par "New Hanza Capital"

28.12.2016

alt
alt

Jelgavā piemēros paaugstināto NĪN likmi mājokļiem, kuros nav deklarēti iedzīvotāji

29.12.2016

Saistītās ziņas

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi LABAJĀ KRASTĀ: Purvciemā, Ķengaragā, Mežciemā un citur

alt

Pēdējās iespējas kļūt par lieliska īpašuma saimnieku: 85% "Bišumuižas" dzīvokļu izpārdoti

alt

Populārākie virtuves fasāžu materiāli: kādi ir to plusi un mīnusi?

alt

Projekts "Zasulauka 28": trīsistabu dzīvokļi Pārdaugavā no 80 000 EUR!

alt

Vai ieguldījums nekustamā īpašumā nākotnē atmaksāsies?

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

5

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

6

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem