2016. gadā skatītākie jaunie projekti - TOP 10

Pagājušais gads jauno projektu tirgū bijis visnotaļ aktīvs – vietējā pircēja pieprasījums pēc jauniem un mūsdienīgiem mājokļiem ir pieaudzis, savukārt attīstītājiem un pārdevējiem nav trūcis dažādu interesantu un kvalitatīvu projektu, ko šiem klientiem piedāvāt. Piedāvājam ieskatīties un uzzināt, kuri portālā City24.lv pieejamie jaunie projekti pērnā gada laikā skatīti visvairāk. 

1. Midtown Apartments

Par skatītāko un populārāko portālā City24.lv ievietoto jauno projektu ar vairāk nekā 78 tūkstošiem skatījumu kļuvis Rīgas vēsturiskajā centrā uzbūvētais dzīvokļu nams Midtown Apartments. Tajā pieejami 67 vienas līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 35 līdz 100 kvadrātmetriem, kas klientiem tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kvalitatīvu santehniku un modernu Skandināvu stila dizaina interjeru. 

Midtown Apartments sevī apvieno vairākus pircējam nozīmīgus faktorus, pēc kuriem klienti izvēlas nekustamos īpašumus. Piemēram, ērtu atrašanās vietu, attīstītu infrastruktūru, mierīgu apkaimi, sabiedriskā transporta pieejamību, mājokļa kvalitāti, kā arī pilsētas aktīvās zonas tuvumu.

Cena par dzīvokli: sākot no 70 000 eiro.

2. Skanstes Mājas

Otrais skatītākais jaunais projekts jau otro gadu pēc kārtas ir Skanstes mājas, kas ir ideālā mājvieta cilvēkiem ar augstām dzīves kvalitātes prasībām. Mūsdienīgu būvniecības tehnoloģiju, augstvērtīgu materiālu izvēles, kvalitatīvas arhitektūras, moderno dzīvokļu plānojumu, kā arī pārdomātu ērtību un drošības risinājumu dēļ projektā ir radīta tāda vide, lai ikviens tās iedzīvotājs no sirds varētu teikt: "Nekur nav tik labi kā mājās!"

Mūsdienīgajos namos pieejami komfortabli divu līdz četru istabu dzīvokļi, kuru pārdomātais plānojums ikvienam sniegs plašuma sajūtu, tajā pašā laikā nepārmaksājot par lieku platību. Gandrīz visiem dzīvokļiem ir savs, aptuveni piecus kvadrātmetrus liels balkons, bet 11.stāva penthausa tipa dzīvokļiem – plašas terases.

Cena par dzīvokli: sākot no 115 000 eiro.

3. Rembates 8 un 10

Trešais populārākais jaunais projekts 2016.gadā ir bijis jaunceltnes komplekss labiekārtotā zemesgabalā Pļavniekos, kas sastāv no divām desmit stāvu mājām, kurās ir vienas līdz četru istabu komforta klases dzīvokļiem ar balto un pabeigto apdari. Šis projekts ir balstīts uz moderniem tehniskajiem risinājumiem un tradicionālajām prasībām attiecībā uz dzīvojamo ēku – komforts, drošība, energoefektivitāte un individuāla pieeja.

Dzīvojamā māja Rembates 8 ir ideāli piemērots projekts tiem, kuri augstu novērtē iespēju dzīvot mūsdienīgi, taču tajā pašā laikā arī ekonomiski. Piemēram, katrā dzīvoklī ir individuālie padeves skaitītāji un regulētāji. Pagalmā ir aprīkots bērnu laukums, sporta laukums, kā arī divu līmeņu autostāvvieta.

Cena par dzīvokli: sākot no 42 837 eiro.

4. Domino

Projektā Domino, kas kļuvis par ceturto skatītāko jauno projektu 2016.gadā, lielākā daļa no piedāvājumā esošajiem dzīvokļiem ir pārdota un apdzīvota, taču vēl ir pieejami dažādu plānojumu divu līdz četru istabu dzīvokļi ar dzīvojamo platību no 49 līdz 94,4 kvadrātmetriem. Plašie, jaunie dzīvokļi klientiem tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.

Šampēteris, kurā atrodas Domino, ir salīdzinoši neiepazīts rajons, taču tas ir lieliski piemērots mierpilnai dzīvei. Kā norāda daudzdzīvokļu nama iemītnieki, kvalitatīvi, ērta plānojuma dzīvokļi, lieliska atrašanās vieta, energoefektivitāte, zaļš skats, kas paveras no balkona, sirsnīgi kaimiņi un klusa, labiekārtota apkārtne ir vien dažas no vērtībām, kas ik dienas priecē šeit dzīvojošos.

Cena par dzīvokli: sākot no 79 000 eiro.

5. Ezerparka Nami

Piektais populārākais jaunais projekts pērn ir dzīvojamo māju komplekss Ezerparka Nami, ko par savām mājām sauc jau aptuveni 100 ģimenes. Blakus Mežaparkam un Ķīšezeram esošais projekts ir gan lieliska nākotnes investīcija, gan fantastiska vieta dzīvei un aktīvai atpūtai, tāpēc tas pelnīti ir kļuvis par vienu no populārākajiem jaunajiem projektiem Rīgā. 

Citu projektu vidū Ezerparka Nami izceļas ar zemajiem komunālo maksājumu rēķiniem, drošību, dažādām ērtībām un burvīgu nākotnes vīziju radīt Ezerparka Namos dzīvojošajiem pašiem savu pilsētu pilsētā. Tā ir vieta, kur droši var spēlēties bērni, kur ļauties gan aktīvai atpūtai, gan mierīgām pastaigām. Vieta ar skaistiem parkiem, bērnu dārziem, veikaliem, nākotnes biznesa iespējām, bet pāri tam visam – iespēja dzīvot kvalitatīvā, ikvienam pieejamā jaunā dzīvojamā kompleksā.

Cena par dzīvokli: sākot no 78 400 eiro. 

6. Pasakas

Sestais skatītākais jaunais projekts ir Pasakas – mājīgs, pilnībā labiekārtots un ērti sasniedzams ciemats zaļajā Pierīgas zonā. Netālu no Rīgas centra esošais pasakainais projekts ērtās infrastruktūras, svaigā priežu gaisa, bērnudārzu, skolu tuvuma un miera dēļ ir lieliska mājvieta ģimenēm. 

Vietējie teic, ka Pasakās dzīvot ir lieliski, un tas ir saprotams, jo projekta veidotāji ir padomājuši par to, lai cilvēkiem šeit dzīvot būtu patiešām ērti. 

Projekts realizēts.

7. Centrus

Centrus, kas ir septītais populārākais jaunais projekts 2016. gadā, ir pēdējais pilnai apbūvei nodotais kvartāls Rīgas vēsturiskajā centrā. Tajā ir nodrošināta gan komfortabla, augstas kvalitātes dzīves telpa, gan augstvērtīga vieta uzņēmējdarbībai, gan arī īpaša vieta brīvā laika pavadīšanai. Tā ir vieta, kur harmoniski saplūst un mijiedarbojas divas atšķirīgas pasaules – bizness un atpūta, miers un reibinošie galvaspilsētas ritmi.

Kvartālā ir uzbūvētas divas 7 stāvu dzīvojamās ēkas, kuru pirmie stāvi atvēlēti komercplatībām, piemēram, veikaliem un kafejnīcām. Savukārt augšējos stāvos iekārtoti 82 dzīvokļi, kuros ir no divām līdz četrām istabām. Projekta veidotāji ir padomājuši, lai šeit labi būtu ikvienam, jo kvartālā dzīvot gribošajiem tiek piedāvāta iespēja izvēlēties savai gaumei un vajadzībām atbilstošāko mājokli. 

Cena par dzīvokli: sākot no 195 000 eiro.

8. Salnas 21

Astotais skatītākais jaunais projekts ir Salnas 21, kas atrodas Pļavniekos. Šis  projekts ir zelta vidusceļš starp pilsētas piedāvātajām ekstrām un klusu, apzaļumotu apkārtni, un tajā kopumā ir 518 dzīvokļi, kuros ir no vienas līdz trīs istabām. 

Mājai ir mūsdienīgs dizains, un no tās plašajiem logiem paveras skats uz zaļo iekšpagalmu, kurā iekārtots bērnu rotaļu laukums. Projekta veidotāji ir padomājuši ne vien par apkārtējo vidi, bet arī to, kā dzīvokļu īpašniekiem ietaupīt. Proti, daudzdzīvokļu māja ir ļoti labi nosiltināta, kā arī aprīkota ar individuāliem siltuma skaitītājiem, kas ļauj ievērojami samazināt komunālos maksājumus.

Projekts realizēts. 

9. Salienas Apartamenti

Devītais populārākais jaunais projekts 2016. gadā bija Salienas Apartamenti – ērts komplekss ar mazstāvu dzīvokļa mājām, kurās pieejami gaiši, saulaini un rūpīgi izplānoti dzīvokļi ar terasi vai balkonu, no kuriem paveras skaists skats uz gleznaino Salienas Dārza Parku ar strūklaku.  

Nekustamo īpašumu projekts Saliena atrodas unikālā vietā starp Rīgu un Jūrmalu – zaļā, nošķirtā un mierīgā vidē, kas ir vien nieka 8 kilometru attālumā no starptautiskās lidostas "Rīga". Šeit 450 hektāru lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi, kurā būtu iekļautas dzīvošanas zonas, komercplatības, izglītības, bērnu un sporta iestādes, kā arī atpūtas un izklaides centri.

Cena par dzīvokli: sākot no 130 400 eiro. 

10. Zirņu sala

Par desmito skatītāko jauno projektu 2016.gadā ir kļuvusi Zirņu sala, ko no trīs pusēm apskalo likteņupes Daugavas ūdeņi. Gleznainajā, 20 hektāru lielajā Zirņu salā, kas atrodas vien divu kilometru attālumā no Rīgas, iespējams iegādāties dažādās būvniecības stadijās esošas privātmājas. Ciematā ir pieejamas gan mājas ar pilnu apdari, gan nepabeigtas ēkas, kuras paši var pabeigt būvēt, gan vēl arī neapbūvēti zemes gabali, kas atrodas Daugavas krastā.

Ciematā tiek nodrošinātas visas nepieciešamās komunikācijas. Vien piecu līdz desmit minūšu brauciena attālumā atrodas visa nepieciešamā infrastruktūra – izglītības iestādes, bankas, veikali, pasts, ārstniecības iestādes un citi svarīgi objekti. Ņemot vērā, ka ciemats atrodas netālu no Rīgas apvedceļa, no tā ļoti ērti iespējams nokļūt uz visiem galvenajiem virzieniem ārpus Rīgas.

Cena par māju: sākot no 49 000 eiro.

JAUNO PROJEKTU TOP 10

 

Skatītāko portālā City24.lv pieejamo jauno projektu vidū ir arī tādi projekti kā Ķengaraga klusais centrs, Lilijas iela 22, Priedes, Kado Karim, realizētie projekti Putnu iela 31 un Debeskalni, Salienas Ideālās mājas, Podnieki, LEGEND.Jūrmala un Skanstes Parks.

Paredzams, ka aktivitāte jauno projektu tirgū saglabāsies arī šogad, jo daudziem projektiem notiks nākamo kārtu celtniecība. Tostarp, arī projektos Imantas Ozoli, Ezerparka Nami un Jaunā Teika, kurā dzīvokļu pārdošanas ātrums ir straujāks nekā jebkurā citā nekustamā īpašuma projektā Latvijā. 

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

Kāds izskatītos reģionu iedzīvotāju sapņu mājoklis?

04.01.2017

alt
alt

Būvkompānija "Merks" sāk īstenot projektu "Gaiļezera nami"

06.01.2017

Saistītās ziņas

alt

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

alt

Jūrmala - ne tikai dzīvošanai, bet arī kvalitatīvai atpūtai un biznesam!

alt

Mājas par dzīvokļa cenu: 10 jautājumi par ekonomiskajām un glītajām SIP mājām

alt

Būtiski pieaugusi interese par nekustamo īpašumu

alt

Unikāls dzīvokļu projekts Pārdaugavā: trīsistabu dzīvokļi no 80 000 EUR!

alt

LATVIJAS POPULĀRĀKO JAUNO PROJEKTU TOPS

alt

2020. gada skatītākie jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ

alt

Īrē jaunajos! Jaunie projekti, kuros pieejami īres dzīvokļi un īre ar izpirkumu

alt

Mājokļu iegāde neapstājas: jauno projektu attīstītāji ar pircējiem tiekas individuālās klientu dienās

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

2

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

3

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

4

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

5

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

6

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

City24 redaktora izvēle

alt

Investoram vai uzņēmīgai ģimenei: muižas šarms Aijažu ezera krastā

alt

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

alt

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu