Jaunā Teika – vieta, kur dzīvot, radīt un attīstīties

Pasaulē palielinās vides kvalitātes un uz cilvēku centrēta dizaina nozīme. Proti, arvien vairāk tiek domāts par to, kas nepieciešams mūsdienu cilvēka labsajūtai. Par vidi, kurā ne vien aizvadīt ikdienu un atpūsties, bet arī pilnveidoties. Šāda, uz mūsdienu cilvēku, viņa vajadzībām, pašsajūtu un izaugsmi balstīta vide, kurā dzīvot un strādāt, tiek veidota arī dinamiskajā Jaunajā Teikā

Vēl ilgi pirms radošums un inovācijas tika pasludinātas par vadošajām tendencēm pasaulē, šeit viss jau notika – te ražoja, te izgudroja, te dzīvoja un te mūsdienīgākajā kino skatījās filmas. Jaunā Teika prasmīgi apvieno bagātīgo un izgudrojumu pilno Teikas un VEF vēsturi ar mūsdienu cilvēka vajadzībām, radot vidi, kurā personībām, ģimenēm un biznesiem dzīvot, pilnveidoties un sasniegt izvirzītos mērķus.

Jaunās Teikas novietojums ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuriem ir svarīga pilsētas pieejamība un dinamiska apkārtne. Mājokļi šeit paredzēti jaunajiem profesionāļiem, kā arī ģimenēm, tādēļ šeit ir un arī turpmāk, rajonam attīstoties, tiks domāts gan par iespējām atpūsties, gan par dažādām praktiskām vajadzībām. Piemēram, par savu veselību un pašsajūtu Jaunās Teikas iedzīvotāji var rūpēties gan sportojot un attīstot sevi Tīras kustības telpā, kur ikviena darbība ir vērsta uz cilvēku kā atsevišķu indivīdu un personību, gan gardi un veselīgi ēdot kādā no rajona restorāniem. "Daily" pusdienu restorānā pieejama mājas virtuve, savukārt "Ecocatering" grupas restorānā "Mana Telpa" īpaši padomāts par ēdiena kvalitāti, eksperimentējot ar dažādām garšām un vienmēr izmantojot ēdienu pagatavošanā svaigus vietējos produktus. Drīzumā restorānu papildinās arī beķereja, kā arī dažādu gardu un veselīgu ikdienas produktu veikaliņš.

Jaunās Teikas urbānā vide sasaucas ar agrāko Teikas vidi, kas vēsturiski vienmēr ir bijusi vizuāli skaista un ļoti zaļa apkaime. Jaunās Teikas veidotāji pievērš lielu uzmanību detaļām, tādēļ iekoptie, ziedošie dārzi, kas atrodas Jaunās Teikas teritorijā, tiek veidoti tā, lai tie rajonā dzīvojošos un strādājošos ar daudzveidīgu un zaļu ainavu priecētu no agra pavasara līdz pat vēlam rudenim.

Rajonam attīstoties, tiks veidotas papildu atpūtas zonas. Īpaša uzmanība āra zonās tiks pievērsta arī dažādu spēļu laukumu izveidei.

Var teikt, ka līdz ar Jaunās Teikas parādīšanos Rīgas kartē ienācis ne vien jauns un daudzfunkcionāls augstas kvalitātes rajons, bet arī jauna pieeja, kur vieta kalpo cilvēkam, viņa veselībai un izaugsmei. Turklāt, rajons vēl aizvien turpina savu attīstību - šobrīd Jaunās Teikas teritorijā jau ir vairākas dzīvojamās un biroju ēkas, bet līdz 2020.gadam tiks pabeigtas vēl trīs dzīvojamās un divas biroju ēkas, kurās, rūpējoties par rajonā dzīvojošo un strādājošo ērtībām, būs nodrošinātas telpas bērnudārzam, sportam, medicīnas centram un lielveikalam.

Sākusies dzīvokļu rezervācija Jaunajā Teikā - izvēlies arī savējo!

 

City24.lv iesaka:

SĀKUSIES DZĪVOKĻU REZERVĀCIJA JAUNAJĀ TEIKĀ - IZVĒLIES ARĪ SAVĒJO!

Koka māja gluži kā "Lego" - būvē, kā vēlies

13.01.2017

alt
alt

Noskaidroti būtiskākie faktori izvēlei dzīvot jaunajā projektā

16.01.2017

Saistītās ziņas

alt

Atvērto durvju diena "Jaunās Teikas" jaunākajā mājā

alt

City24.lv mēneša projekts - "Jaunā Teika". Pēdējā māja gatava dzīvošanai!

alt

Pēdējā no Jaunās Teikas sešām dzīvojamām mājām ver durvis interesentiem

alt

Ekspluatācijā nodota Jaunās Teikas biroju ēka "Henrihs"

alt

"Jaunā Teika" nodod ekspluatācijā jaunāko un pēdējo no dzīvojamām ēkām

alt

Izrādīs pašus svaigākos "Jaunās Teikas" dzīvokļus

alt

"Jaunā Teika" aicina ciemos atvērto durvju dienā

alt

Iejūties Jaunās Teikas iedzīvotāja ādā - nāc uz atvērto durvju dienu!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

2

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

3

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

4

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

5

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

6

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

City24 redaktora izvēle

alt

Investoram vai uzņēmīgai ģimenei: muižas šarms Aijažu ezera krastā

alt

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

alt

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu