City24.lv kļūst par vadošo nekustamo īpašumu sludinājumu portālu

Nekustamo īpašumu sludinājumu izvietošanas un meklēšanas paradumi mainās, kā rezultātā pēdējā gada laikā par pašsaprotamu un loģisku izvēli, kur izvietot un meklēt īpašumus, ir kļuvis nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv. Lai arī vēsturiski portāls pēc klientu domām ir bijusi platforma vidēja un augsta segmenta īpašumu izvietošanai, kā arī pirmā izvēle jauno projektu meklēšanai, līdz ar jaunu produktu un risinājumu attīstīšanu tas ir mainījies. To apliecina vairāki faktori, tajā skaitā tas, ka pēdējo gadu laikā trīskārt ir palielinājusies portāla auditorija, būtiski pieaudzis sludinājumu skaits sekundārā tirgus segmentā, kā arī arvien pieaugošais privātpersonu un nekustamo īpašumu aģentu sludinājumu skaits. 

Redaktora izvēle, City24 jaunumi, Noderīgi zināt

Kvalitatīva un ērti sasniedzama auditorija

Izvietojot sava īpašuma sludinājumu, ir būtiski zināt, cik daudz potenciālo interesentu to varētu redzēt. Jāatzīmē, ka portāls City24.lv ir apmeklētākais un kvalitatīvākais nekustamo īpašumu sludinājumu portāls Latvijā, ko uzskatāmi demonstrē gan apmeklējuma statistikas dati, gan apmeklējuma, kvalitatīvu kontaktu, jautājumu un skatījumu skaita pieaugums un rekordi. Piemēram, portāla auditorija mēnesī ir sasniegusi jau 350 000 unikālos lietotājus, un to skaits katru mēnesi tikai turpina augt. Lietotāju un portāla kvalitāti parāda arī tas, ka mēneša griezumā vairāk nekā 80% lietotāju portālā atgriežas atkal.

Mūsdienās nozīmīgu lomu īpašumu meklēšanā ieņem mobilie telefoni. City24.lv veikto īpašumu meklējumu un kontaktu skaits caur mobilajiem telefoniem ir jau tuvu 30% no kopējā portāla apmeklējuma. Paredzot, ka lietotāju un meklējumu skaits mobilajā vidē turpinās augt, viens no būtiskākajiem portāla attīstības virzieniem būs padarīt īpašumu meklēšanu mobilo tālruņu lietotājiem vēl ērtāku un vienkāršāku. 

Vairāk nekā tikai sludinājums

Iegādājoties īpašumu, lēmuma pieņemšana lielākajā daļā gadījumu nenotiek ātri un vienkārši – ļoti bieži kārotā īpašuma atrašana ilgst vairākus mēnešus vai pat ilgāk, tāpēc aktuālam, kvalitatīvam un pilnvērtīgam sludinājumam ir ļoti nozīmīga loma meklēšanas procesā. City24.lv saviem lietotājiem piedāvā lietotājiem drošu un kvalitatīvu servisu, kā arī atsaucīgu klientu atbalstu, ar kuru sazināties jautājumu un neskaidrību gadījumā. 

Sludinājumu portāla City24.lv uzdevums ir īpašuma meklētāju savest kopā ar pārdevējiem, izīrētājiem un iznomātājiem. Mainoties lietotāju paradumiem interneta vidē un attīstoties dažādām tehnoloģijām, arvien lielāka nozīme ir kvalitatīvam saturam. To zina arī City24.lv komanda, tādēļ ikvienam īpašuma pārdevējam un meklētājam tiek piedāvātas dažādas iespējas un risinājumi, kas palīdz sasniegt lietotāju īstajā vietā un laikā. "Kā piemēru varu minēt virtuālās tūres, ko esam sākuši ieviest un kuras īpašumu pārdevēji novērtē arvien vairāk," skaidro portāla vadītājs Maksis Karlins

Katrs lietotājs savu īpašumu vēlas pārdot noteiktā laikā, tāpēc City24.lv piedāvājumā ir katram pārdošanas tipam piemēroti produkti. Pieejamo produktu klāsts ir tik plašs, ka ikviens var atrast un izmantot paša vajadzībām un mērķim piemērotāko risinājumu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Turklāt, sludinājumu servisa risinājumi ir pielāgojami gan mākleriem un attīstītājiem, gan privātpersonām, kuru sludinājumu skaits portālā arvien aug. 

Uzlabojumi un jauninājumi

Tuvāko mēnešu laikā sludinājumu portālā City24.lv ir paredzēti vairāki būtiski uzlabojumi un jaunumi, kas īpašumu meklēšanu  padarīs ērtāku un vienkāršāku gan tiem, kuri sludinājumu ievietošanai vai meklēšanai izmanto datoru, gan tiem, kuri priekšroku dod planšetdatoru vai mobilo telefonu izmantošanai. "Portāla lietotāji mums ir pats svarīgākais, tāpēc mēs ieklausāmies viņu vēlmēs un vajadzībās, kā arī mēram un analizējam datus. Šis gads ir nesis un vēl nesīs ļoti daudzus būtiskus uzlabojumus portāla lietotājiem – gan īpašumu meklētājiem, gan pārdevējiem. Piemēram, šobrīd aktīvi tiek strādāts pie jauna, ērtāka īpašumu meklētāja un objektu filtrēšanas izveides," nelielu ieskatu nākotnes iecerēs sniedz M. Karlins. 

Redaktora izvēle, City24 jaunumi, Noderīgi zināt

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

Latvijas nekustamā īpašuma tirgus investīciju apjoms ceturto gadu pēc kārtas pārsniedz 300 miljonus eiro

16.01.2017

alt
alt

Decembra nekustamā īpašuma tirgus cenu indikators

17.01.2017

Saistītās ziņas

alt

Mārupe – iecienītais Pierīgas ciemats, kur harmoniska vide satiek mūsdienu komfortu

alt

Jūrmala – pašmāju "Ziemeļu Rivjēra", kur dziedē daba un priecē kultūra

alt

Mežciems - mežu un ezeru ieskautā apkaime, kur plaukst jauni projekti

alt

Rīgas kodols – tuvais, tālais un klusais centrs. Kādi mājokļi šeit top un jau ir pieejami?

alt

Mežaparks – zaļākā un prestižākā Rīgas apkaime, pār kuru laikam nav varas

alt

Teika – zaļas vides ieskautais radošuma un tehnoloģiju epicentrs, kas uzplaukst ar jaunu sparu

alt

Āgenskalns - zaļais Pārdaugavas centrs un veclaicīgo namu mājvieta

alt

Pieprasītais Āgenskalna projekts "KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences" vērs durvis mājokļu pircējiem

alt

Jauni dzīvokļi Jaunajā Teikā – apciemo tos Atvērto durvju dienā un izvēlies savējo

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

CITY24.LV MĒNEŠA PROJEKTS: "Zelta Rasa" Mārupē

2

Sagaidi Jauno gadu savās jaunajās mājās - izvēlies Saliena Park Apartments un sāc tajās dzīvot tūlīt!

3

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

MĒNEŠA PROJEKTS! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais nams

5

Svētku sezonā IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS dzīvokļi pieejami ar atlaidi līdz 18 000 EUR!

6

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunākie māju piedāvājumi ar cenas samazinājumu līdz pat 20 000 EUR!

alt

Piedāvājums darītājiem: īpašums Aiviekstes upes krastā lauksaimniecībai un lauku tūrismam

alt

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"