Konkurss "Nekustamo īpašumu aģents 2017" - lieliska pieredze un pozitīvu emociju kokteilis!

Šī gada 7.februārī jau otro reizi startē konkurss «Nekustamo īpašumu aģents 2017», kuru organizē Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA un vadošais nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24, sadarbībā ar DNB banku. Trīs labākie iepriekšējā gada aģenti – Līga Kohtanena, Kristīne Dubane un Konstantīns Ķiuka atzina, ka dalība konkursā sniedza ne tikai daudz pozitīvu emociju, bet arī vērtīgu pieredzi.

Atgādināsim, ka pērn pavasarī pirmo reizi Latvijā norisinājās konkurss "Nekustamo īpašumu aģents 2016", kura devīze bija "Mans īpašumu aģents, kuram uzticos". Konkurss tika organizēts ar mērķi celt nekustamo īpašumu aģenta profesijas reitingu un prestižu, pievērstu sabiedrības uzmanību augstu kvalitātes standartu veidošanai nekustamo īpašumu tirgū, kā arī, lai veicinātu NĪ aģentu pašizglītošanos un kvalifikācijas celšanu. Šogad konkurss norisināsies no 7.februāra līdz 9.martam. 

Līga Kohtanena, "Baltic Sotheby`s International Realty" pārdošanas direktore, kura konkursā triumfēja, pastāstīja par izmaiņām savā dzīvē: "Pēc konkursa no nelielas kompānijas nonācu starptautiskā, lielā uzņēmumā. Esmu ar šo izvēli ļoti apmierināta, jo jaunā darba vieta atver jaunas durvis, iespējas, starptautisku darba līmeni."

Līga iedrošina savus kolēģus piedalīties konkursā arī šogad. "Darbs nekustamā īpašuma pārdošanas jomā ir nopietna nodarbošanās, tas nav hobijs. Darbs šajā jomā ir prasīgs pret izpildītāju un tajā strādājošam  indivīdam ir jābūt apveltītam ne tikai ar noteiktām rakstura un personības īpašībām un kvalitātēm, labu izglītību, tam arī nepieciešams pastāvīgs izaugsmes process un jaunu zināšanu apguve. Šāds konkurss ir vajadzīgs, lai pievērstu sabiedrības uzmanību, ka darbojoties šajā jomā, mēs varam dot cilvēkiem labumu, kā arī, lai izceltu un godinātu nekustamā īpašuma pārdošanas aģentu darbu. Tāpēc paldies LANĪDA un City24, ka šāds konkurss tiek organizēts! Tā ir iespēja popularizēt aģenta amatu. Nākas dzirdēt viedokli: "Kāpēc gan man vajadzīgs jūsu pakalpojums, ja es pats varu pārdot vai iznomāt savu īpašumu?". Un tad sākam runāt ar klientu, jautājot, cik dzīvokļu savā dzīvē esat pats pārdevis, vai jums ir pieredze darbā ar pircējiem, datu bāzēm, objektu eksponēšanu, pārdošanas sistēmām un daudzām citām niansēm, kas nepieciešamas, lai adekvāti spētu novērtēt produkta (īpašuma) pozīciju tirgū. Mēs mēģinām skaidrot, ka pārdošanas process nav tikai sludinājuma izvietošana. Tikai tad rodas sapratne. Jo vairāk sabiedrība uzzinās par šo amatu, jo labāka izpratne radīsies." stāsta L. Kohtanena.

Viņa tiem kolēģiem, kuri vēl domā, vai šogad pieteikties dalībai konkursā, iedrošinājumam iesaka: "Viena lieta: darboties pašam par sevi, otra - kad tu satiec citus kolēģus, vari paskatīties, kā viņi strādā, piedalīties risinājuma meklēšanā, kurus var atrast kopā, ciešā sadarbībā. Uzskatu to par ļoti vērtīgu pieredzi!"

Kristīne Dubane, "Ober Haus Real Estate Latvia" dzīvojamo platību nodaļas vadītāja (konkursā ieguva "sudrabu"): "Konkursu vērtēju tikai un vienīgi pozitīvi, un priecē, ka arī šogad šī tradīcija turpināsies. Tas mūsu nozarei ļauj kļūt pamanāmākai, par to uzzina daudzi, pat tie, kuri par to pat nav interesējušies. Man no konkursa ir palikuši pozitīvi iespaidi, arī atsauksmes ko pēc tā saņēmu: gan no klientiem, sadarbības partneriem, gan kolēģiem, bija ļoti labas: visi to bija pamanījuši, līdzi jutuši. Tāpēc ieteiktu kolēģiem noteikti pieteikties un piedalīties! Lai gan parasti konkursos nepiedalos, nenožēloju ne mirkli, ka pieteicos, jo guvu labu pieredzi, kā arī jaunus klientus, dienas pēc konkursa pagāja uz pozitīva emociju viļņa, kad daudzi sociālajos tīklos, pa telefonu virmoja kopā ar mums, konkursantiem. Tā ir lieliska iespēja pārbaudīt sevi, savu varēšanu. Protams, kā jau visos konkursos, ir daļa veiksmes faktora, bet to summējot ar profesionālo pieredzi un zināšanām, var sasniegt labu rezultātu. Bija ļoti interesanti! Turklāt arī balvas, ko saņēma konkursanti, bija ļoti noderīgas un praktiski izmantojamas darbā."

Konstantīns Ķiuka, "Royal Estate" vadītājs, kas konkursā ieguva 3.vietu, atceroties iepriekšējā gada notikumus, saka: "Īsi pēc konkursa zvanīja paziņas un seni sadarbības partneri, kuri par mani atcerējās, pateicoties publikācijām presē, kam sekoja arī sadarbība nekustamā īpašuma jautājumos. Jaunus klientus uzvara konkursā, iespējams, devusi tikai dažos gadījumos. Visa gada garumā uzraksts "Gada aģents 2016" 3.vietas ieguvējs" atradās manu e-pastu paraksta zonā uzreiz aiz vārda. Vai tas ko ietekmēja, grūti spriest. Bet es lepojos ar savu sasniegumu un labprāt to šogad nomainīšu uz uzrakstu "Gada aģents 2017" 1.vietas ieguvējs". Nekustamā īpašuma jomas pasākumi, kuru bezmaksas apmeklējumu gada laikā uzdāvināja man LANĪDA, arī sniedza daudz jaunu zināšanu, kontaktu un pieredzi. Iegūstot 3.vietu konkursā, ieguvu atpazīstamību mūsu jomas speciālistu vidū, un tas priecē un palīdz darbā. Šogad es arī beidzot ieguvu profesionālās kompetences sertifikātu, kļūstot par sertificētu nekustamo īpašumu tirgus speciālistu. City24.lv laimētais reklāmas budžets arī palīdzēja noslēgt dažus izdevīgus darījumus. Dāvana no advokātu biroja Eversheds Bitāns palīdzēja atgūt spēkus tad, kad tas bija nepieciešams. Pateicoties uzvarai konkursā mans profesionālais līmenis ir būtiski audzis šī gada laikā visās jomā. Iesaku viesiem piedalīties, censties cik ir spēka un parādīt labāko, ko spēj, lai sasniegtu vismaz TOP3, jo, lai arī parasti saka, ka uzvarētājs iegūst visu, šajā gadījumā arī  3.vietas iegūšana man ir devusi ļoti daudz." 

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO GADA AĢENTA - SEKO LĪDZI FACEBOOK!

Februārī ar kampaņu "Mājai otru dzīvi" mazinās iedzīvotāju aizspriedumus par mājokļu atjaunošanu

01.02.2017

alt
alt

Pillar pārdošanas apjomi pērn sasniedza 12,9 miljonus eiro

07.02.2017

Saistītās ziņas

alt

Vieta Tavai sapņu mājai: Atvērto durvju dienā izrādīs apbūves zemes

alt

Durvis vērs šarmantas privātmājas Daugavas kreisā krasta apkaimēs

alt

Jaunums! Atvērto durvju dienas augustā mājām un zemēm. Piesaki savu īpašumu!

alt

Tuvojas atvērto durvju diena jaunajos projektos Rīgā un Pierīgā!

alt

Apskati klātienē jaunos projektus Rīgas Centrā: Merks Viesturdārzs, Rēdera nami un citi!

alt

Interese par īpašumu pirkšanu saglabājas augsta; pircēji kļuvuši mērķtiecīgāki un zinoši

alt

Iepazīsties klātienē: dzīvokļi, zemes un mājas pieprasītajā Pierīgā

alt

Jaunie projekti kūrortpilsētā - atvērto durvju diena Jūrmalā !

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

2

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

3

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

4

Investoram vai uzņēmīgai ģimenei: muižas šarms Aijažu ezera krastā

5

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

6

Žūrija vērtēs 90 pretendentes titulam "Gada labākā būve 2020"

City24 redaktora izvēle

alt

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

alt

Investoram vai uzņēmīgai ģimenei: muižas šarms Aijažu ezera krastā

alt

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu