Sākusies konkursa "Nekustamo īpašumu aģents 2017" otrā kārta

Šī gada 20. februārī sākusies 2. kārta konkursā «Nekustamo īpašumu aģents 2017», kuru organizē Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA un vadošais nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv, sadarbībā ar DNB banku. Konkursa mērķis ir celt nekustamo īpašumu aģenta profesijas reitingu un prestižu, pievērst sabiedrības uzmanību augstu kvalitātes standartu veidošanai nekustamo īpašumu tirgū, kā arī, veicināt NĪ aģentu pašizglītošanos un kvalifikācijas celšanu.

Konkurss tiek organizēts trīs kārtās, kuru laikā tiks pārbaudītas gan dalībnieku teorētiskās zināšanas, gan praktiskās iemaņas (online tests, video veidošana un interaktīvā lomu spēle finālā).

LANĪDA izpilddirektore Irina Sjarki atzina, ka konkursa organizatori ir patiesi priecīgi par konkursa dalībnieku lielo interesi: tā pirmajai kārtai bija pieteikušies 103 nekustamo īpašumu aģenti, no kuriem pēc veiksmīgi izpildīta testa konkursa 2.kārtā tika 50 konkursanti.

2.kārtas dalībniekiem būs jāsagatavo mājas darbs: nekustamā īpašuma video prezentācija 5 minūšu garumā. Galvenais, kas šajā konkursa kārtā tiks vērtēts, ir konkursanta prasme prezentēt objektu potenciālajam klientam. Dalībnieku iesūtītie video būs apskatāmi konkursā mājas lapā – www.gadaagents.lv. Pēc tam, kad žūrija būs izvērtējusi iesūtītos video materiālus, konkursa finālam tiks izvirzīti 6 dalībnieki.

Visi dalībnieki, kuri pieteicās konkursam, neatkarīgi no konkursa testa rezultātiem saņems dāvanu – iespēju apmeklēt bezmaksas semināru, kuru organizē DNB banka, City24.lv un Zvērinātu advokātu birojs Eversheds Sutherland Bitāns. Semināra programmā ir iekļauta juridiskā meistarklase par NĪ aktuāliem jautājumiem un tiesu praksi darījumos ar nekustamo īpašumu, divas oriģinālas prezentācijas no bankas speciālistiem ("Digitalizācija tuvplānā" un "Uzņēmēja anatomija"), kā arī vadošā digitālā mārketinga speciālista Artūra Medņa lekcija.

Vera Dorohova, DNB bankas Nekustamo īpašumu partneru kanāla vadītāja: "DNB Ir prieks atbalstīt aktivitātes, kurās sevi pierāda praktizējoši un entuziastiski nozares pārstāvji. Latvijas nekustamo īpašumu asociācijas organizētais konkurss "Gada aģents" ir lieliska iespēja iepazīstināt cilvēkus ar nekustamā īpašuma aģentu ikdienu – gan parādīt, kādas teorētiskās zināšanas viņiem ir nepieciešamas, gan nodemonstrēt personības īpašību kopumu, kas nodrošina veiksmes formulu darbā ar klientiem. Arī pašiem aģentiem konkurss nes ne tikai izaicinājumus - tiek veicināta viņu  atpazīstamību starp nozares pārstāvjiem un potenciāliem klientiem. NĪ aģenta un DNB misija sakrīt – mēs abi vēlāmies, lai mūsu klients ir apmierināts. DNB vārdā vēlu veiksmi visiem drosmīgajiem aģentiem, kuri šogad ir pieņēmuši lēmumu piedalīties konkursā!”

Jau ziņots, ka no 7. februāra līdz 9. martam jau otro reizi Latvijā norisinās konkurss "Nekustamo īpašumu aģents 2017", kura devīze ir "Mans īpašumu aģents, kuram uzticos". Konkursu LANĪDA un City24.lv organizē sadarbībā ar DNB banku, zvērinātu advokātu biroju Eversheds Sutherland Bitāns un Jauno Teiku. Konkursantus un viņu veikumu vērtēs žūrija, kas sastāv no dažādām ar nekustamo īpašumu saistītajām jomām: banku sfēra, juridiskie pakalpojumi, profesionālā un izglītības joma. Sacensības rezultāti tiks izsludināti šā gada 9.martā konkursa  mājas lapā www.gadaagents.lv, "Gada aģents" Facebook lapā, mājas lapās www.lanida.lvwww.city24.lv, kā arī specializētajos preses izdevumos un portālos.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO GADA AĢENTA - SEKO LĪDZI FACEBOOK!

Latectus pērn veicis darījumus par 28,9 miljoniem eiro

20.02.2017

alt
alt

Mēbeles, kas atspoguļo individualitāti

20.02.2017

Saistītās ziņas

alt

Pieprasītais Āgenskalna projekts "KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences" vērs durvis mājokļu pircējiem

alt

Jauni dzīvokļi Jaunajā Teikā – apciemo tos Atvērto durvju dienā un izvēlies savējo

alt

Apskati klātienē "Gaiļezera nami" modernos mājokļus – mājvietas, kādas citur Rīgā neatrast

alt

Karstākais jaunums Rīgas īpašumu tirgū – īres dzīvokļi jaunā projektā "Cēsu Terraces". Nāc apskatīt!

alt

Atvērto durvju dienas maratonā durvis vērs arī vairāki jaunie projekti Pierīgā

alt

Apciemo jaunos projektus Rīgas centrā un baudi īstena pilsētnieka dzīvi

alt

Mājas jūras krastā: Jūrmalas jaunie projekti vērs durvis apmeklētājiem

alt

Aicina apmeklēt "Garden Apartments" – brīnišķīga dārza ieskautu projektu Mežaparkā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

2

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

3

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

4

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

5

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

6

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

City24 redaktora izvēle

alt

Investoram vai uzņēmīgai ģimenei: muižas šarms Aijažu ezera krastā

alt

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

alt

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu