Sākusies konkursa "Nekustamo īpašumu aģents 2017" otrā kārta

Šī gada 20. februārī sākusies 2. kārta konkursā «Nekustamo īpašumu aģents 2017», kuru organizē Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA un vadošais nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv, sadarbībā ar DNB banku. Konkursa mērķis ir celt nekustamo īpašumu aģenta profesijas reitingu un prestižu, pievērst sabiedrības uzmanību augstu kvalitātes standartu veidošanai nekustamo īpašumu tirgū, kā arī, veicināt NĪ aģentu pašizglītošanos un kvalifikācijas celšanu.

Notikumi, City24 jaunumi

Konkurss tiek organizēts trīs kārtās, kuru laikā tiks pārbaudītas gan dalībnieku teorētiskās zināšanas, gan praktiskās iemaņas (online tests, video veidošana un interaktīvā lomu spēle finālā).

LANĪDA izpilddirektore Irina Sjarki atzina, ka konkursa organizatori ir patiesi priecīgi par konkursa dalībnieku lielo interesi: tā pirmajai kārtai bija pieteikušies 103 nekustamo īpašumu aģenti, no kuriem pēc veiksmīgi izpildīta testa konkursa 2.kārtā tika 50 konkursanti.

2.kārtas dalībniekiem būs jāsagatavo mājas darbs: nekustamā īpašuma video prezentācija 5 minūšu garumā. Galvenais, kas šajā konkursa kārtā tiks vērtēts, ir konkursanta prasme prezentēt objektu potenciālajam klientam. Dalībnieku iesūtītie video būs apskatāmi konkursā mājas lapā – www.gadaagents.lv. Pēc tam, kad žūrija būs izvērtējusi iesūtītos video materiālus, konkursa finālam tiks izvirzīti 6 dalībnieki.

Visi dalībnieki, kuri pieteicās konkursam, neatkarīgi no konkursa testa rezultātiem saņems dāvanu – iespēju apmeklēt bezmaksas semināru, kuru organizē DNB banka, City24.lv un Zvērinātu advokātu birojs Eversheds Sutherland Bitāns. Semināra programmā ir iekļauta juridiskā meistarklase par NĪ aktuāliem jautājumiem un tiesu praksi darījumos ar nekustamo īpašumu, divas oriģinālas prezentācijas no bankas speciālistiem ("Digitalizācija tuvplānā" un "Uzņēmēja anatomija"), kā arī vadošā digitālā mārketinga speciālista Artūra Medņa lekcija.

Vera Dorohova, DNB bankas Nekustamo īpašumu partneru kanāla vadītāja: "DNB Ir prieks atbalstīt aktivitātes, kurās sevi pierāda praktizējoši un entuziastiski nozares pārstāvji. Latvijas nekustamo īpašumu asociācijas organizētais konkurss "Gada aģents" ir lieliska iespēja iepazīstināt cilvēkus ar nekustamā īpašuma aģentu ikdienu – gan parādīt, kādas teorētiskās zināšanas viņiem ir nepieciešamas, gan nodemonstrēt personības īpašību kopumu, kas nodrošina veiksmes formulu darbā ar klientiem. Arī pašiem aģentiem konkurss nes ne tikai izaicinājumus - tiek veicināta viņu  atpazīstamību starp nozares pārstāvjiem un potenciāliem klientiem. NĪ aģenta un DNB misija sakrīt – mēs abi vēlāmies, lai mūsu klients ir apmierināts. DNB vārdā vēlu veiksmi visiem drosmīgajiem aģentiem, kuri šogad ir pieņēmuši lēmumu piedalīties konkursā!”

Jau ziņots, ka no 7. februāra līdz 9. martam jau otro reizi Latvijā norisinās konkurss "Nekustamo īpašumu aģents 2017", kura devīze ir "Mans īpašumu aģents, kuram uzticos". Konkursu LANĪDA un City24.lv organizē sadarbībā ar DNB banku, zvērinātu advokātu biroju Eversheds Sutherland Bitāns un Jauno Teiku. Konkursantus un viņu veikumu vērtēs žūrija, kas sastāv no dažādām ar nekustamo īpašumu saistītajām jomām: banku sfēra, juridiskie pakalpojumi, profesionālā un izglītības joma. Sacensības rezultāti tiks izsludināti šā gada 9.martā konkursa  mājas lapā www.gadaagents.lv, "Gada aģents" Facebook lapā, mājas lapās www.lanida.lvwww.city24.lv, kā arī specializētajos preses izdevumos un portālos.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO GADA AĢENTA - SEKO LĪDZI FACEBOOK!

Latectus pērn veicis darījumus par 28,9 miljoniem eiro

20.02.2017

alt
alt

Mēbeles, kas atspoguļo individualitāti

20.02.2017

Saistītās ziņas

alt

Labāko NĪ kompāniju kapteiņi konkursā "Gada aģenti 2018" – sava darba entuziasti

alt

Noskaidroti konkursa "Gada aģenti 2018" uzvarētāji

alt

Atvērto durvju dienā varēs iepazīt Mežaparka projektu "Garden Apartments"

alt

Dabas ieskautā mājvieta: aicina uz Atvērto durvju dienu Zirņusalā

alt

Pārdaugavas jaunie projekti vērs durvis mājokļu pircējiem

alt

Jaunie projekti Jūrmalā uzņems mājokļu pircējus - ļaujies jūras krasta vilinājumam arī tu!

alt

Tuvāk dabai - jaunajā projektā "Tuvidi" atvērto durvju diena

alt

Klāt Atvērto durvju dienas maratons jaunajos projektos!

alt

Noskaidroti konkursa "Gada aģenti 2018" finālisti

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

3

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

4

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

5

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts