Domina Shopping rekonstrukcijā investēti pieci miljoni eiro

Telpu efektivitātes uzlabošanā apmēram 12 000 kvadrātmetru platībā tirdzniecības centrā Domina Shopping investēti pieci miljoni eiro, stāsta Domina Shopping vadītāja Dina Bunce.

Būvniecība, Komercplatības

Tāda ir summa, ko "Domina Shopping" īpašnieki investējuši rekonstrukcijas daļā, kur iepriekš atradās pērn pavasarī slēgtais "Prisma" veikals. Ieguldītos līdzekļus varētu atpelnīt desmit gadu laikā.

Bunce uzsver, ka šajā centra daļā ir veiktas ievērojamas izmaiņas, lai varētu, piemēram, radīt tādus apstākļus, kur izvietot 25 jaunus veikalus. Tāpat daudz līdzekļu ieguldīts šīs veikala daļas interjera izveidē. Līdz ar rekonstrukciju "Domina Shopping" centrā palielināts mājas preču piedāvātāju klāsts vispār.

Rekonstruējamā daļa klientiem ir pieejama no 2.marta, taču oficiālā atklāšana paredzēta 30.martā, atklāj Bunce.

No 2.marta pircējiem ir pieejami vairāki veikali, kuru vidū ir tādi zīmoli kā "Sports Direct", "Siena", "Tiger", "Lage gastronomija", "SEB banka", "Audums pluss", "Lakstos", "Hobby Style", "Optika Italiana", kā arī "Stenders" un "Top Shop".

Tirdzniecības centra plāns paredz, ka marta laikā rekonstruētajai daļai pievienosies arī tādi zīmoli kā "Charlott", "Baltic Data", "Čili Pica", "Hemma", "Duni", "Apotheka", "Lattelecom", "Euroaptieka" un "Jysk".

Tikmēr noslēdzošais rekonstrukcijas posms būs vasaras vidū, kad paredzēta "Maxima" lielveikala atvēršana.

Rekonstrukcijas daļā izbūvēti ātrgaitas lifti, kas savienos šo centra daļu ar autostāvvietu. Tāds risinājums iepriekš šeit nav bijis pieejams. Tiesa, šie lifti lietošanā būs pieejami tad, kad centrā tiks atvērts pārtikas preču operatora veikals.

Vienlaikus Bunce atzīmē, ka šogad paredzēt vēl ieguldīt līdzekļus arī esošo telpu uzlabošanā. Proti, dažādu jaunus funkcionālu risinājumu un uzlabojumu veikšanai paredzēts ieguldīt vienu miljonu eiro.

Līdz ar to kopējā summa, ko ieguldījuši tagadējie īpašnieki, ir ap sešiem miljoniem eiro, norāda Bunce.

Kā ziņots, Konkurences padome (KP) patlaban vēl vērtē ziņojumu par apvienošanos, ar kuru SIA "Maxima Latvija" no SIA "EfTEN Domina" iegūst nomas tiesības uz mazumtirdzniecības telpām tirdzniecības centrā "Domina Shopping", liecina paziņojums KP mājaslapā.

Lēmums par apvienošanās atļaušanu, aizliegšanu vai atļaušanu ar saistošiem noteikumiem Konkurences padomei jāpieņem viena mēneša laikā no ziņojuma saņemšanas dienas. Savukārt, ja lietā nepieciešama padziļināta papildu izpēte, lēmuma pieņemšanas termiņš var tikt pagarināts līdz četriem mēnešiem no ziņojuma saņemšanas dienas. Ziņojums saņemts šogad 3.februārī.

Jau vēstīts, ka KP iepriekš liedza tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atvērt "Rimi" lielveikalu. SIA "Rimi Latvia" vēlējās atvērt lielveikalu vietā, kur iepriekš atradās mazumtirgotāja "Prisma" lielveikals. Tas tika slēgts pagājušā gada maijā.

KP priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama skaidroja, ka aizliegums pieņemts, jo tas būtiski palielinātu "Rimi Latvia" dominanci mazumtirdzniecības tirgū. "Šis lēmums ir signāls mazākajiem tirdzniecības tīkliem, lai tie augtu un attīstītos. Tālākais jau ir tirgus dalībnieku ziņā," viņa piebilda.

Tādējādi "Domina Shopping" noslēdza sadarbības līgumu ar mazumtirdzniecības tīklu "Maxima Latvija" par telpu nomu pārtikas lielveikala atvēršanai. Jaunais lielā formāta "Maxima XXX" pārtikas veikals aizņems 4000 kvadrātmetrus tirdzniecības centra platības. Jaunā veikala izveidē "Maxima Latvija" plāno investēt vairāk nekā vienu miljonu eiro.

Kā vēstīts, pagājušā gada vasarā "Domina Shopping" par 74,5 miljoniem eiro iegādājās nekustamo īpašumu fonds "EfTEN Kinnisvarafond II". Tirdzniecības centra platība pārsniedz 120 000 kvadrātmetru, un tas ir otrs lielākais tirdzniecības centrs Rīgā. Tirdzniecības centrā darbojas vairāk nekā 160 veikalu. 2015.gadā "Domina Shopping" apgrozījums bija 64,4 miljoni eiro, kas ir par 7% vairāk nekā gadu iepriekš. Savukārt 2016.gada rezultāti vēl nav publiskoti.

Februārī skatītākie jaunie projekti - TOPS

03.03.2017

alt
alt

Īres dzīvokļu ienesīgums Rīgas mikrorajonos ir augstāks nekā centrā

06.03.2017

Saistītās ziņas

alt

Iegādei pieejama vēsturiska pērle Rožu laukumā Cēsīs: "Konrāda nams"

alt

Viedoklis: Kas notiek Rīgas komercīpašumu tirgū?

alt

Uzsāk Preses Nama kvartāla 1. kārtas projekta būvniecību

alt

Rīgā top jauns biznesa komplekss "StokOfiss U30"

alt

Kādreizējā Latvijas lepnuma "Dzintars" mājvieta meklē jaunu saimnieku

alt

Dzīvesstila tirdzniecības centrā SĀGA veidos Latvijā pirmo veselības klasteri ar ārstu privātpraksēm

alt

Ieguldot 8 miljonus eiro, Mežaparka Rezidencēs būvēs Dr. Mauriņa Vēnu klīniku

alt

Piņķos atvērs modes zīmolu outlet ciematu

alt

GREEN PARK pie lidostas "Rīga" top par Latvijas e - komercijas biznesa attīstības centru

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Projektā "Zelta Rasa" Mārupē atklāts jauns demo dzīvoklis!

2

Vienīgie dzīvokļi Rīgā ar pieaugošu vērtību – projekts Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29

3

"Mežaparka Rezidencēs" ekspluatācijā nodota pirmā dzīvokļu māja Jaunā Mežaparka ielā 36

4

Izziņoti "Krasta City" apbūves metu konkursa rezultāti

5

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

6

Premium zemes darījumu tirgus Latvijā šogad visaktīvākais Jūrmalā

City24 redaktora izvēle

alt

Skaties! Lieliski sērijveida māju dzīvokļi, kuri Tev varētu patikt!

alt

Vieta, kur veidot nākotni - jauna koncepta kvartāls Pierīgā "Līčukrasti"

alt

Populārākie virtuves fasāžu materiāli: kādi ir to plusi un mīnusi?