Revolūcija nekustamo īpašumu jomā Latvijā – virtuālās tūres!

Mūsdienu tehnoloģiju ietekmē nekustamo īpašumu tirgus paradumi un veidi, kā tos parādīt un atrast, strauji mainās. Kā tiek prognozēts, nākamā lielā revolūcija, kas iezīmēs tirgus nākotni, būs virtuālās tūres. Tā kā mēs, portāls City24.lv, sekojam līdzi aktuālajām tendencēm un nemitīgi cenšamies īpašumu meklēšanas un izrādīšanas procesu klientiem padarīt pēc iespējas ērtāku, vienkāršāku un ātrāku, nākam klajā ar jaunumu – turpmāk piedāvāsim veidot virtuālās tūres, ko pievienot savam sludinājumam, lai tas strādātu vēl efektīvāk!

 *Rakstā izmantota 360 grādu virtuālā tūre, kas uzņemta trīsistabu mansarda dzīvoklī Maskavas ielā, Rīgā. Apskati sludinājumu un uzzini vairāk par šo īpašumu!

Laika gaitā nekustamo īpašumu sludinājumi un tajos iekļautās informācijas standarti ir mainījušies. Piemēram, šobrīd ir ierasts pievienot sludinājumam vizuāli pievilcīgas fotogrāfijas, lai piesaistītu klientus, taču jau tuvā nākotnē būs pašsaprotami tam pievienot arī tūres, kas ļaus savu nākamo īpašumu vispirms izstaigāt virtuāli.

Virtuālās tūres lietotājam dod lielisku iespēju virtuāli izstaigāt īpašumu, ieraudzīt kopskatu un saprast, kā tas izskatās realitātē. Tas ir labs un noderīgs veids, kā savu nekustamo īpašumu prezentēt potenciālajiem klientiem, jo virtuālā tūre ir precīzs un pilnīgs īpašuma attēlojums. Turklāt, tā ne tikai ļauj pilnvērtīgi iepazīt jebkuru īpašumu, bet arī veicina lēmuma pieņemšanu par īpašuma iegādi.

Vadošais nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv, kas virtuālo tūru produktu izstrādājis sadarbībā ar uzņēmumu Giraffe360, tūres piedāvās veidot visiem saviem klientiem – gan privātpersonām, gan kompānijām un attīstītājiem. Produkts būs ērti un ātri pieejams - jau 24 stundu laikā pēc objekta nofotografēšanas virtuālā tūre tiks nogādāta klientam un pievienota viņa sludinājumam. Turklāt, ja izvēlēsieties savam īpašumam veidot virtuālo tūri, papildu tam tiks izveidotas arī profesionālas bildes, kas vēl tikai paaugstinās sludinājuma vērtību un izmaksās mazāk nekā profesionāla fotogrāfa vizīte. 

Redaktora izvēle, City24 jaunumi, Notikumi

Maksis Karlins, vadošā nekustamo īpašumu sludinājumu portāla City24.lv pārstāvis:

"City24.lv šobrīd strādā pie vairākiem būtiskiem jaunumiem un risinājumiem, kas gan meklēšanas, gan pārdošanas, gan iznomāšanas un izīrēšanas procesu spētu padarīt vēl ērtāku un vienkāršāku. Tieši tāpēc esam patiesi priecīgi par mūsu jaunumu – 360 grādu virtuālo tūru pakalpojumu, ko esam izveidojuši sadarbībā ar virtuālo tūru izstrādātāju Giraffe360. 

Aptuveni pusgada garumā esam testējuši lietotāju uzvedību un to, kā viņi reaģē uz virtuālām tūrēm. Rezultāti ir vairāk nekā iepriecinoši. Pirmkārt, sludinājumiem ar kvalitatīvu informāciju ir ievērojami augstāks skatījumu skaits, otrkārt, tie tiek skatīti trīs reizes ilgāk nekā citi šāda tipa sludinājumus, kuriem tūre nav pievienota. Treškārt,  tie panāk lielāku iesaisti sociālajos tīklos, kur tos pamana un ievēro vairāk nekā parastu sludinājumu.

Virtuālā realitāte nekustamo īpašumu nozarē ir viens no aktuālākajiem jauninājumiem. Kvalitatīvs saturs nekustamo īpašumu realizēšanā iegūst arvien lielāku nozīmi, un virtuālās tūres ir viens no instrumentiem, kā īpašumu realizēt vēl ātrāk un ērtāk. Tirgū jau kādu laiku ir pieejami dažādi risinājumi, taču mums un mūsu partneriem bija svarīgi beidzot izveidot tādu pakalpojumu, kas būtu ne vien ļoti kvalitatīvs, bet arī pieejams ikvienam draudzīgo cenu dēļ."

Mikus Opelts, 360 grādu virtuālo tūru izstrādātāja Giraffe360 vadītājs:

"Nekustamo īpašumu nozarē ir sācies inovāciju vilnis. Tehnoloģiju joma ar savām spējām ir sasniegusi punktu, kur īpašumu  pasniegšanas un izvērtēšanas process strauji mainās. Nākamais solis ir ļaut lietotājam detalizētāk iepazīties ar piedāvājumu interneta pārlūkā un gūt daudz lielāku ieskatu un pārliecību par piedāvāto produktu.

Virtuālo tūru tehnoloģija nav nekāds jaunums - jau vairāk nekā 10 gadus šī multimedija vērtība un ieguvumi tiek pielietoti tirgū. Kompānijas, kas tās ir izmantojušas līdz šim, ievērojušas, ka klientu vizītes ir kļuvušas ievērojami kvalitatīvākas, turklāt īpašumus ir ērti tirgot arī klientiem aiz robežām. Bet beidzot vides virtuālo pieredzi ir iespējams iegūt augstā kvalitātē, ērti integrētu portāla saturā un par cenu, kas ir zemāka par profesionāla fotogrāfa vizīti. Giraffe360 ir tehnoloģiju izstrādātājs, taču bez nozares partneriem un viņu atsaucības mūsu radītie gadžeti apaugtu ar putekļiem. Tieši tāpēc mums ir ārkārtīgi  liels gandarījums, ka City24 jau kopš pirmās dienas,  kad izdzirdēja par mūsu agrīnajām izstrādēm, bija gatavi jau demo stadijā sākt ieviest risinājumu ikdienas īpašumu prezentēšanā."

 

City24.lv iesaka:

UZZINI VAIRĀK PAR 360 GRĀDU VIRTUĀLO TŪRU PAKALPOJUMU UN PASŪTI TO JAU TAGAD!

Eksperti paredz labus laikus projektu attīstītājiem un netic leģendai par ekonomisko krīzi

14.03.2017

alt
alt

Vairāk nekā puse iedzīvotāju uzskata, ka mājokli izdevīgāk pirkt, nevis īrēt

15.03.2017

Saistītās ziņas

alt

Pārdaugava - vieta, kur dzīvot! Izvēlies tur arī savas jaunās mājas

alt

Konkursā "Gada aģenti 2018" noteiks labākos nekustamā īpašuma aģentus

alt

Pilsētas ritmi un dabas miers: karstākie jaunie projekti, ko piedāvā "YIT Latvija"

alt

Jūrmalas "Jasmine Garden" dzīve kūsā – pirmie iemītnieki ir klāt!

alt

Tikai aprīlī – karstie piedāvājumi jaunajos projektos!

alt

Nepalaid garām! Atvērto durvju dienā apskatei būs pieejami trīs jaunie projekti Jūrmalā

alt

Jaunie projekti Pārdaugavā vērs durvis mājokļu pircējiem

alt

Pirmie Gaiļezera nami nodoti ekspluatācijā un Atvērto durvju dienā vērs durvis apmeklētājiem

alt

Atvērto durvju dienas maratons jaunajos projektos: nāc ciemos un izvēlies savas jaunās mājas!

Vēlaties iegādāties mājokli?

Uzziniet savas iespējas saņemt aizdevumu SEB bankā un piesakieties bezmaksas konsultācijai

  • Kredīta atmaksas termiņš līdz 30 gadiem
  • Iespēja atlikt pamatsummas maksājumu uz laiku līdz 18 mēnešiem
  • Kredītmaksājumu apdrošināšanas piedāvājums
  • Valsts atbalsts mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Praktiski padomi – kam pievērst uzmanību, izvēloties dīvānu?

2

Projektā Mežaparka Rezidences uzsākta dzīvokļu un rindu māju priekšpārdošana

3

Jauno projektu ķēriens

4

Ģimeniski, mūsdienīgi un aktīviem cilvēkiem piemēroti: karstākie jaunie "Bonava Latvija" projekti

5

Dzīve ūdens ieskautā vietā

6

Pašam sava māja Pierīgā: Salienā pieejami labiekārtoti zemes gabali privātmāju būvniecībai

City24 redaktora izvēle

alt

Projektā Mežaparka Rezidences uzsākta dzīvokļu un rindu māju priekšpārdošana

alt

Dzīve ūdens ieskautā vietā

alt

Praktiski padomi – kam pievērst uzmanību, izvēloties dīvānu?